brzydkie brwi u chłopaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-26, 22:20   #1
xisnobigdeal
Przyczajenie

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem jakimś 'przegiętym' chłopakiem, który chodzi na solarę, do kosmetyczki itp. Jednak od zawsze moim kompleksem są brwi, mam szczupłą twarz a brwi zawsze miałem krzywe i krzaczaste, w dodatku bardzo ciemne (na zdj z flaszem wyszły jasniej ofc.) a włosy mam ciemny blond, i to w ogóle nie pasuje. Widać że są krzywe, próbowałem już nie raz brać się za nie pęsetą, ale na próżno. Efekty były ... dziwne. One jeszcze jako tako wygladają, gdy marszcze czoło (choć rzadko..), a tak to no nie wiem, sprawiają że wyglądam jak gbur. W dodatku mam dosyć głęboko osadzone oczy i sińce pod oczami, dlatego moje brwi serio nie komponują się z tym. I mam pytanie.. Co mam zrobić, by jakoś polepszyć ich wygląd? Jak się za nie zabrać? Bardzo mi zależy, prosze o pomoc

Jakiś czas temu pisałem tu o moich brzydkich brwiach.
Kilka razy eksperymentowałem z depilacją, wychodziło mi nieźle, ale od pewnego czasu (myśląc, że mam ''wprawę'') wyrządzałem sobie stopniowo więcej krzywdy, niż pożytku. Skończyło się kiepsko, ale nie jest jeszcze tragicznie, lecz nie w tym rzecz bo chcę podzielić się jeszcze gorszym problemem.
Kiedyś były one ciemno brązowe, teraz wydaje mi się że stają się czarne (nawet te 'na końcu'), a nie chcę tego. Z kolei przy nasady (gdzie najwięcej wyrywałem zawsze) pojawiają się notorycznie czarne, grube włoski bez cebulki (wiem że to dziwnie brzmi, moze ktoś wie o co chodzi?) i często tak jakby miały problem z przebiciem się przez skóre.
Zatem pytanie.. Czy jest jakiś sposób, by włoski rosły tak jak kiedyś, nie były coraz to ciemniejsze i 'zmutowane', ratunku bo naprawdę mam pier**ca na tym punkcie : (
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05237.jpg (24,0 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05270.jpg (29,9 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-02-05 o 13:38
xisnobigdeal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 22:39   #2
fuksjaa
Zakorzenienie

Dot.: brzydkie brwi u chłopaka.

Rozumiem, że brwi to Twój kompleks, ale uwierz, nie wyglądają źle! Raczej odradzałabym żebyś sam próbował coś z nimi zrobić. Niewprawną ręką możesz zrobić sobie więcej krzywdy niż pożytku. Jeśli ekstremalnie Ci przeszkadzają, można je trochę przerzedzić, ale to raczej u kogoś kto zajmuje się tym profesjonalnie.

Więcej wiary w siebie

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 22:52   #3
goooosienka
KosModerator

Jak dla mnie to są fajne, męskie brwi A cokolwiek przy nich kombinując możesz tylko pogorszyć ich stan

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 17:35   #4
haru_haru
Rozeznanie

Możesz iść do kosmetyczki na regulację, to przecież żaden wstyd i nikt nie musi o tym wiedzieć . Masz typowo męskie brwi, tylko trzeba by im nadać trochę kształtu - jeśli nie umiesz tego zrobić sam ( a lepiej nie kombinować bo możesz uszkodzić jakiś nerw) to poproś o pomoc specjalistów . Mój chłopak też miał kompleks na punkcie brwi, wyregulowałam mu i jest super i nikt oprócz nas o tym nie wie .
Nie musisz być zaraz lalusiem, ale dbanie o siebie jest ważne - nawet jeśli jesteś mężczyzną . Jeśli to duży kompleks to do dzieła
haru_haru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:29   #5
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Możesz iść do kosmetyczki na regulację, to przecież żaden wstyd i nikt nie musi o tym wiedzieć . Masz typowo męskie brwi, tylko trzeba by im nadać trochę kształtu - jeśli nie umiesz tego zrobić sam ( a lepiej nie kombinować bo możesz uszkodzić jakiś nerw) to poproś o pomoc specjalistów. Mój chłopak też miał kompleks na punkcie brwi, wyregulowałam mu i jest super i nikt oprócz nas o tym nie wie .
Nie musisz być zaraz lalusiem, ale dbanie o siebie jest ważne - nawet jeśli jesteś mężczyzną . Jeśli to duży kompleks to do dzieła
Błagam, nie szerz takich herezji na forum Nerwy położone są w skórze właściwej, włoski zaś w naskórku. Idąc tropem tego, co napisałaś, każda depilacja groziłaby paraliżem.

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-28 o 18:30
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:43   #6
fuksjaa
Zakorzenienie

xisnobigdeal, pozwoliłam sobie połączyć Twoje posty, bo dotyczą one jednego problemu. Zadawaj tutaj pytania dotyczące swoich brwi.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi depilacja, chłopak

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości