Jaki kolor różu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-25, 23:13   #31
Monika Wu
Raczkowanie

jaki kolor różu?

witam drogie koleżanki
prosze was o pomoc, bo mam wielki klopot z doborem koloru różu Bourjois Pastel Joues, zupełnie już nie wiem jaki odcień wybrać, chciałabym matowy, żeby lekko ozywił twarz. Zastanawialm sie nad 03 Brun Cuivre, 85 Sienne , 95 Rose de Jaspe.
Dodam,ze mam brązowy odcień włosów, zielone oczy, cerę średniego koloru z żółtym odcieniem. Oczy maluję na cieniem w odcieniu gorzkiej czekolady, usta w naturalnych odcieniach matowych-efekt nude lekko zaróżowiony.
Będę wdzieczna wam za sugestie...bo przy szafie Bourjois dostaje oczopląsu, dezorientacji, a panie konultantki z perfumerii maja mnie juz chyba dość
Monika Wu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 23:48   #32
e-xx
Rozeznanie

Dot.: jaki kolor różu?

w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...228071&page=60
dziewczyny na pewno Ci coś doradzą, przejrzyj sobie fotki rozy, w perfumerii ciezko czasami cos dobrac przy takim oswietleniu
e-xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:34   #33
korneczka
Zadomowienie

Jaki kolor różu?

Jaki kolor różu do mnie pasuje , jeżeli mam niebieskie oczy, włosy bardzo ciemny brąz, twarz hmmm chyb trójkątną, i cere ani nie za jasną ani nie za ciemną, heh :P
?
korneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:37   #34
frywolna franka
Zakorzenienie

Dot.: Jaki kolor różu?

Pójdź do sklepu i poproś konsultantkę o pomoc. Ja nigdy nie potrafiłam trafić z kolorem, aż dałam się maznąć kilkoma. Teraz mam idealnie dobrany odcień
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:03   #35
Formika
Raczkowanie

Mała wskazówka: przy wyborze powinnaś się kierować tym aby kolor różu zbliżony był do koloru Twojego naturalnego rumieńca
Stary 2009-02-07, 13:00   #36
agaafurm
Raczkowanie

Trudno cokolwiek doradzić po opisie (cera ani jasna ani ciemna) unikaj ceglastych i wszelkich mieszanych z brązem,ogolnie polecam rozejrzec się na stoisku np. bourjois, maznij się i sama zadecyduj.Wazne, żeby wyglądal naturalnie i był zblizony do naturalnego rumienca,jak napisala kolezanka wczesniej
Stary 2009-02-07, 19:30   #37
uzunia
Wtajemniczenie

Zalezy od odcienia skóry; Proponuje wycieczke do perfumerii-albo zdjęcie,niektore dziewczyny na codzień zajmuja sie makijażem,myśle,że wtedy bardziej ktoś będzie Ci w stanie coś doradzić;
uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:00   #38
bazienka
Przyczajenie

jaki kolor różu do ciepłej urody?

mam jasną cerę (niestety, cienie pod oczami ), latem lekko się opala i wyskakują mi piegi na nosie i kościach policzkowych
włsy brązowe, z tendencją do rozjaśniania przez słońce
piwne oczy
jaki kolor różu pasuje do takiego typu urody?
narazie myślałam o palecie bourjois, ale jestem otwarta na propozycje
bazienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:25   #39
tranqil babe
Wtajemniczenie

Dot.: jaki kolor różu do ciepłej urody?

polecam nr 16 z bourjois- sliczny morelowo -brzoskwiniowy kolorek oraz nr 33 roz ale z dodatkiem zlota, choc rozowy swetnie pasuje cieplym typom Sama uzywam .

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:56   #40
playboykaa77
Zadomowienie

Dot.: jaki kolor różu do ciepłej urody?

polecam roz brzoskwiniowy , wszystkie o cieplej tonacji
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:36   #41
peti777
Przyczajenie

GG do peti777
jaki kolor różu

Witam,jestem tu po raz pierwszy i mimo po przeglądnięciu paru wątków i tak nie mogę znaleźć odpowiedzi.Mam problem z dobrem różu.Jestem brunetką o zielono-niebieskich oczach i jasnej lecz nie bladej cerze.Używam od niedawna podkładu z revlonu PHOTO READY z czego jeste mega zadowolona o 004 nude(mam nadzieje że to coś pomoże).Chciałabym zakupić róż z BOURJOIS bo slyszałam naprawdę wiele pochlebnych opinii.Na tą chwilę używam różu z vipery nr.203,a także nie czesto z hean nr.03.I prawdę powiedziawszy nie za bardzo pasują do mojej karnacji.Mam nadzieje że czegoś się dowiem
peti777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:57   #42
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dot.: jaki kolor różu

Generalnie najbardziej uniwersalnym odcieniem jest brudny róż (wg.makijażystów). Wypróbuj na policzkach w perfumerii ( na pewno w Douglasie czy Sephorze Ci konsultantka pomoże), wroc do domu i obejrz w dziennym świetle.
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 23:00   #43
peti777
Przyczajenie

GG do peti777

no właśnie mam mały problem,iż mieszkam w małym mieście i w sumie najbliżej mi do sephory we wrocławiu,choć wiem też że niedaleko mnie w innym mieście w rossmanie sprzedają kosmetyki z BOURJOIS.
peti777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 23:22   #44
PannaEwelina
Zakorzenienie

Przecież może być Rossmann Weź swój pedzel, wybierz kolor, zaaplikuj i zobacz, jak wygląda na Tobie w naturalnym świetle.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Tutaj dziewczyna pokazuje róż Essence - brudny róż i dostepny w Naturze bodajże (ok. 9 minuty filmiku).
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 01:01   #45
eliz23
Raczkowanie

Ja miałam ten z vipery 203 i nawet bym go poleciła (ale jak kolor nie pasuje to już inna sprawa), a jeśli chodzi o marke essense to właściwie obawiam się przed zakupem jakiegokolwiek produktu tej firmy ze względu na ich ceny...
Ich produkty jak widziałam mają szeroką gamę i spory wybór a ceny są naprawdę kuszące ale nie wiem dlaczego mam obawy przed takimi tanimi kosmetykami czy one faktycznie są godne polecenia? 1 ich minusem jest to że nie mają testerów (przynajmniej w naturze nie było testerów a jak gdzie indziej to nie wiem)dla porównania dodam - kupiłam puder mus znanej marki za 30zł a potem okazało się że podobny (chyba nawet o lepszej konsystencji) essense kosztował 16zł... Jeżeli ktoś poleci ta markę to chętnie wypróbuję. Wiem że tanie nie zawsze oznacza gorsze ale jednak sie waham przed kupnem....
eliz23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:44   #46
emha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
Ja miałam ten z vipery 203 i nawet bym go poleciła (ale jak kolor nie pasuje to już inna sprawa), a jeśli chodzi o marke essense to właściwie obawiam się przed zakupem jakiegokolwiek produktu tej firmy ze względu na ich ceny...
Ich produkty jak widziałam mają szeroką gamę i spory wybór a ceny są naprawdę kuszące ale nie wiem dlaczego mam obawy przed takimi tanimi kosmetykami czy one faktycznie są godne polecenia? 1 ich minusem jest to że nie mają testerów (przynajmniej w naturze nie było testerów a jak gdzie indziej to nie wiem)dla porównania dodam - kupiłam puder mus znanej marki za 30zł a potem okazało się że podobny (chyba nawet o lepszej konsystencji) essense kosztował 16zł... Jeżeli ktoś poleci ta markę to chętnie wypróbuję. Wiem że tanie nie zawsze oznacza gorsze ale jednak sie waham przed kupnem....
Zapraszam na wątek Essence, to już szósta odsłona. Według tych wszystkich udzielających się tam dziewczyn kosmetyki Essensce są godne polecenia Ja także proponuję spróbować - nie wyda się majątku, a może coś podpasuje i stanie się niezbędnikiem w kosmetyczce
emha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości