Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-02-11, 21:55   #3091
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja nie uzywam. Wg mnie nic to nie daje. Kiedys uzywalam i roznicy nie widzialam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kiedys nie stosowałam, uzywałam tylko tego co na cały ryjek, ale potem zaczełam i widze roznice Przestałam miec przesusz pod oczami i lepiej jest skóra napieta w tym miejscu.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-02-11, 22:49   #3092
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamsiku wspólczuję.
A myślalaś zeby sobie siemie lniane zaparzyc i ten glutek na skóre glowy nalożyc ? Moze troche zlagodzi

Beata. jest offline  
Stary 2015-02-11, 23:19   #3093
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku wspólczuję.
A myślalaś zeby sobie siemie lniane zaparzyc i ten glutek na skóre glowy nalożyc ? Moze troche zlagodzi
A nie pomyslalam, dziekuje. Jestem w stresie znow, ze mi wlosy leca bardzo i nie mysle trzezwo .
Stary 2015-02-12, 00:59   #3094
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A nie pomyslalam, dziekuje. Jestem w stresie znow, ze mi wlosy leca bardzo i nie mysle trzezwo .
Ja na cos takiego stosuje wcierke Jantar. Nie wiem czy pomaga na wypadanie, bo nie obserwowałam pod tym kątem, ale na suche placki to jest u mnie hit. Tylko obficie i codziennie trzeba stosowac, na drugi dzien po uzyciu mi juz pomaga.

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

A na nocy zakupów nie kupiłam nic

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-02-12, 01:08   #3095
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja na cos takiego stosuje wcierke Jantar. Nie wiem czy pomaga na wypadanie, bo nie obserwowałam pod tym kątem, ale na suche placki to jest u mnie hit. Tylko obficie i codziennie trzeba stosowac, na drugi dzien po uzyciu mi juz pomaga.
Propylene Glycol. Nie nadaje sie zupelnie dla mnie teraz. Podrazni, wysuszy i zadrapie sie na amen.

Stary 2015-02-12, 01:15   #3096
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Propylene Glycol. Nie nadaje sie zupelnie dla mnie teraz. Podrazni, wysuszy i zadrapie sie na amen.

Spróbuj może choc w jakims jednym miejscu, jakis kwadracik 3x3 cm na glowie, bo jak to u mnie działa to nie wiem, ale działa i na nastepny dzien nie mam suchych miejsc. A tanie to jak barszcz.

Ja za to ostatnio dostaje szału. Jak wyjde spod prysznica to mam taka sucha skóre i tak mnie swedzi, ze mam ochote chodzic po scianach. Smarowidła pomagają, ale nie do końca. Jakąs dziadowska twardą wode mamy chyba

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-02-12, 08:07   #3097
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczeta, help!

Stosuje Izotek od tygodnia, ktory ma ponoc wysuszac i robic masakre ze skory. Na buzi niewielkie przesuszenie i to wokol ust. Reszta ciala tez okej. Na skorze glowy tragedia. Cala skora glowy jest jednym wielkim suchym platem skory. Sucha skora az sie sypie. Wlosy leca. Tra-ge-dia.

Jakies porady? Tylko blagam, nie proponujcie Waxow, olejowania ani syfu z sulfatami. Kazda inna porade przyjme z pocalowaniem w nos .
Tez mam czasami takie suche placki. Pomaga mi tylko jedno Eucerin emulsja do mycia twarzy,ciala i wlosow z 5%mocznika. Mega. Po jednym uzyciu na glowie suchosc znika. Nie znalazlamnic lepszego
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2015-02-12, 09:40   #3098
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Z takim pytaniem podeszlam do jakiejs babki od Chanela chyba jakas glowna na region...) i dostalam w odpowiedzi kategoryczne nie. Nie planuja i nie zrobia netowo. Ze niby konsultacja w pielegnacji niezbedna, a z perfumami tez problem, jak sie nie widzi co sie bierze (za przyklad podala mi wklad do jakiiejs perfumy, ze sa 2 podobne,a wielkoscia sie roznia-nie znam sie, ja od nich tylko makijaz kupuje...)
W innych krajach sprzedają Chanel przez internet i problemów nie ma. Tylko u nas jakieś cudowanie. Jeśli klient się pomyli i zamówi niewłaściwy produkt, to chyba nie wina producenta? W mniejszych perfumeriach - a przynajmniej w "mojej" - nie ma osobnej konsultantki Chanel, a konsultantki "ogólne" często nie mają wiedzy na temat marki, nowości itd. Tak czy siak trzeba więc sobie radzić na własną rękę.
Powiem szczerze, że ja na pewno kupowałabym częściej ich kolorówkę, gdybym mogła z domu kliknąć co chcę i nie wyciągać za każdym razem męża do galerii. Odkąd MAC zaczął być u nas dostępny internetowo, zawsze mnie coś tam skusi i nawet zdroworozsądkowe próby ograniczania się jakoś nie bardzo pomagają.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-02-12, 12:24   #3099
Macintosh
Zakorzenienie

Dystrybutorom Chanel ciągle się chyba wydaje, że takie sztuczne robienie wrażenia 'ekskluzywności' tej marki, robi 'łał' u polskich klientów. Tak, bo my tu ciemna masa, zacofańcy, nie umiemy sobie poczytać o kremach i nie wiemy czego nam potrzeba. A zagranico to wszyscy tacy ogranięci, mogą klikać w ciemno. No, ale może chodzi o pretekst żeby wołać sobie 20 % wyższe ceny za produkty niż w innych europejskich krajach. Bo tu takie specjalne traktowanie.

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2015-02-12 o 12:25
Macintosh jest offline  
Stary 2015-02-12, 13:45   #3100
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Tez mam czasami takie suche placki. Pomaga mi tylko jedno Eucerin emulsja do mycia twarzy,ciala i wlosow z 5%mocznika. Mega. Po jednym uzyciu na glowie suchosc znika. Nie znalazlamnic lepszego
Dziekuje. Jak bedzie u mnie to kupie.

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Dystrybutorom Chanel ciągle się chyba wydaje, że takie sztuczne robienie wrażenia 'ekskluzywności' tej marki, robi 'łał' u polskich klientów. Tak, bo my tu ciemna masa, zacofańcy, nie umiemy sobie poczytać o kremach i nie wiemy czego nam potrzeba. A zagranico to wszyscy tacy ogranięci, mogą klikać w ciemno. No, ale może chodzi o pretekst żeby wołać sobie 20 % wyższe ceny za produkty niż w innych europejskich krajach. Bo tu takie specjalne traktowanie.
Mnie najbardziej smieszy chowanie wyprzedazowych produktow do szuflad.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

http://stat.splio.com/mr/6WHlku4It/3...561664885.html
Stary 2015-02-12, 14:55   #3101
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Dziekuje. Jak bedzie u mnie to kupie.

Mnie najbardziej smieszy chowanie wyprzedazowych produktow do szuflad.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

http://stat.splio.com/mr/6WHlku4It/3...561664885.html

Ja juz dzisiaj skorzystałam z kodów . Powyżej 400 zł dostałam 20%.
Byłam w jednej sephorze, ekspedientka mnie tak zirytowała ze wyszłam z tym co miałam w ręku a chciałam jeszcze kilka innych rzeczy kupić. Podjechałam do drugiej i o niebo lepsza obsługa...
Stary 2015-02-12, 15:02   #3102
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja juz dzisiaj skorzystałam z kodów . Powyżej 400 zł dostałam 20%.
Byłam w jednej sephorze, ekspedientka mnie tak zirytowała ze wyszłam z tym co miałam w ręku a chciałam jeszcze kilka innych rzeczy kupić. Podjechałam do drugiej i o niebo lepsza obsługa...
co zrobiła?
Stary 2015-02-12, 15:12   #3103
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
co zrobiła?

Daj spokój, podeszłam do szafki z pielęgnacja Clarinsa- po pierwsze wmawiała mi ze Clarins nie ma produktu z kwasami tylko Clinique ma taki tonik ja mowię ze wiem ze Clinique ma bo używałam od kilku miesięcy ale chce sie przerzucić na Clarins. Nie otrzymałam od niej tego produktu z kwasem bo rzekomo go nie ma i ona pierwsze słyszy.
Wzięłam żel krem z Clarins do ręki bo miałam zamiar go kupić- to przyniosła i wciskała mi żel krem z Clinique..
Chciałam piankę do mycia z Clarins wciskała mi krem do mycia z Clinique .. Przy okazji mówiąc ze we wspaniałej cenie Clinique ma szczotkę soniczna i ten krem jest idealny... Ja mowię ze miałam Clarisonica i sprzedałam bo mi nie służył.. A ona ze moze ta z Clinique bedzie lepsza
Myślałam ze mnie jasna cholera trafi, powiedziałam ze nie chce produktów z Clinique, wzięłam ten krem żel z Clarinsa i poszłam do kasy.

Nie wiem czy to ja jestem nienormalna czy ona. Mowię ze chce sie przerzucić z pielęgnacji Clinique na Clarins a ta mi na sile wciska..

Poszłam do innej sephory i dostałam wszystko co chciałam.
Stary 2015-02-12, 15:33   #3104
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Nie wiem czy to ja jestem nienormalna czy ona. Mowię ze chce sie przerzucić z pielęgnacji Clinique na Clarins a ta mi na sile wciska..

.
najwyraźniej za to jej płacą

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-02-12, 15:35   #3105
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Daj spokój, podeszłam do szafki z pielęgnacja Clarinsa- po pierwsze wmawiała mi ze Clarins nie ma produktu z kwasami tylko Clinique ma taki tonik ja mowię ze wiem ze Clinique ma bo używałam od kilku miesięcy ale chce sie przerzucić na Clarins. Nie otrzymałam od niej tego produktu z kwasem bo rzekomo go nie ma i ona pierwsze słyszy.
Wzięłam żel krem z Clarins do ręki bo miałam zamiar go kupić- to przyniosła i wciskała mi żel krem z Clinique..
Chciałam piankę do mycia z Clarins wciskała mi krem do mycia z Clinique .. Przy okazji mówiąc ze we wspaniałej cenie Clinique ma szczotkę soniczna i ten krem jest idealny... Ja mowię ze miałam Clarisonica i sprzedałam bo mi nie służył.. A ona ze moze ta z Clinique bedzie lepsza
Myślałam ze mnie jasna cholera trafi, powiedziałam ze nie chce produktów z Clinique, wzięłam ten krem żel z Clarinsa i poszłam do kasy.

Poszłam do innej sephory i dostałam wszystko co chciałam.
Stary 2015-02-12, 15:35   #3106
jamestown
Avada kedavra.

A jaki Clarins ma produkt z kwasami porownywalny do Klinika?
Stary 2015-02-12, 16:06   #3107
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Clarins ma lotion - Doux Exfoliant

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

Masakra co
Stary 2015-02-12, 16:10   #3108
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Clarins ma lotion - Doux Exfoliant
Ale to slabiutki produkt. Kwasu tyle, co kot naplakal. W zaden sposob nie da sie porownac z Klinikiem.
Stary 2015-02-12, 16:26   #3109
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam pomóżcie W sobotę jadę do S. i muszę kupić coś do zmywania makijażu i krem na pierwsze zmarszczki. Ważne, aby nie zapychał a fajnie nawilżał, myślałam nad dwufazówką i jakimś kremem Chanel lub kosmetykami Helenki. Nie mam pojęcia na co się zdecydować, żeby nie żałować, któraś z Was może coś polecić?
Ja dalej polecam Clarins Multiactive. Szykuję sie teraz do kupienia wersji na noc

Ja też potrzebuję pomocy...
Kto mi poleci naprawdę działający krem do rąk, który uratuje suche, spierzchnięte dłonie i skórki przy paznokciach? Nic u mnie nie działa, odkąd mam dziecko i myję ręce po 100 razy dziennie (staram się w chłodnej, ale nie zawsze się da). A co dodatkowo na skórki? Jakis cud-kosmetyk? Kupilam w biegu kredkę z olejkiem Essence, ale chyba nie działa za dobrze.

teorema jest offline  
Stary 2015-02-12, 16:27   #3110
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Ale to slabiutki produkt. Kwasu tyle, co kot naplakal. W zaden sposob nie da sie porownac z Klinikiem.

No i dobrze bo Clinique wysuszył mi skore, zreszta chyba cały zestaw 3 kroki sie do tego przyczynił.

Pani powiedziała ze peeling jest delikatny, dała mi tez piankę do mycia i krem nawilżający. Oby trochę podratowaly moja skore.
Stary 2015-02-13, 00:24   #3111
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
No i dobrze bo Clinique wysuszył mi skore, zreszta chyba cały zestaw 3 kroki sie do tego przyczynił.

Pani powiedziała ze peeling jest delikatny, dała mi tez piankę do mycia i krem nawilżający. Oby trochę podratowaly moja skore.
Ale ten Clarins tez Ci moze wysuszyc skore, zawiera alkohol, i to na drugim miejscu w skladzie, a to nie pomaga naszej cerze, wrecz przeciwnie Clinique ma jeden tonik (mild clarifying lotion) bez alkoholu i jest calkiem OK, choc zawiera tylko 0.5% kwasu, chyba, ze potrzebujesz czegos mocniejszego.
oleandra123 jest offline  
Stary 2015-02-13, 09:21   #3112
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ale ten Clarins tez Ci moze wysuszyc skore, zawiera alkohol, i to na drugim miejscu w skladzie, a to nie pomaga naszej cerze, wrecz przeciwnie Clinique ma jeden tonik (mild clarifying lotion) bez alkoholu i jest calkiem OK, choc zawiera tylko 0.5% kwasu, chyba, ze potrzebujesz czegos mocniejszego.

Poużywam i zobaczę, kupiłam tez delikatna piankę do mycia i krem nawilżający dla suchej skory. Takze moze bedzie dobrze.
Przy tych 3 krokach Clinique to wszystko mnie przesuszalo włącznie z DDMG. Fajne były przez kilka pierwszych miesięcy
Stary 2015-02-13, 13:43   #3113
Kaoru22
Zadomowienie

Dziewczyny, klamka zapadła - kupuję Clarisonica. Pozostaje pytanie czy warto kupować droższą Arię czy Mia2 wystarczy. Mam suchą skórę ale bardzo skłonną do zanieczyszczeń.
Kaoru22 jest offline  
Stary 2015-02-13, 15:53   #3114
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, klamka zapadła - kupuję Clarisonica. Pozostaje pytanie czy warto kupować droższą Arię czy Mia2 wystarczy. Mam suchą skórę ale bardzo skłonną do zanieczyszczeń.
To raczej sobie przeczy. Sucha skora ma inna budowe niz tlusta i do zasyfienia nie jest skora.
Stary 2015-02-13, 16:08   #3115
Kaoru22
Zadomowienie

Nie wiem jak to trafniej ująć - mam dużo zaskórników, podskórnych gulek, wągrów (bez typowego trądziku i wyprysków) ale ze względu na AZS mam też problemy z suchością (ten problem dotyczy całego ciała)
Kaoru22 jest offline  
Stary 2015-02-13, 16:51   #3116
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Nie wiem jak to trafniej ująć - mam dużo zaskórników, podskórnych gulek, wągrów (bez typowego trądziku i wyprysków) ale ze względu na AZS mam też problemy z suchością (ten problem dotyczy całego ciała)
A to jeszcze co innego. Przemyslalas te szczoteczke dobrze? Ja przy egzemie na Clarisonic nigdy w zyciu bym sie nie porwala. Twoja skora jest delikatna i ultrawrazliwa. Moim zdaniem Clarisoniciem pogorszysz sprawe.

Dermatolodzy w Stanach ogolnie hejtuja Clarisonica. Watpie, zeby tym bardziej przy AZS ktos Clarisonica polecil.

Moze Foreo?
Stary 2015-02-13, 17:08   #3117
Kaoru22
Zadomowienie

Wpadłam na Clarisonica bo moja buzia dobrze znosi złuszczanie mechaniczne, nawet takie dość konkretne natomiast wszelkie próby z oczyszczeniem jej kwasami/retinoidami kończyły się jeszcze większym przesuszeniem (Przy Zoracu pozbyłam się zaskórników do zera a w zamian dostałam płaty skóry schodzące aż w stronę skalpu i szyi.

O Foreo nigdy nie słyszałam
Kaoru22 jest offline  
Stary 2015-02-13, 17:43   #3118
OlaM
Moderator

Cytat:
Wpadłam na Clarisonica bo moja buzia dobrze znosi złuszczanie mechaniczne, nawet takie dość konkretne natomiast wszelkie próby z oczyszczeniem jej kwasami/retinoidami kończyły się jeszcze większym przesuszeniem (Przy Zoracu pozbyłam się zaskórników do zera a w zamian dostałam płaty skóry schodzące aż w stronę skalpu i szyi.

O Foreo nigdy nie słyszałam
Foreo Luna jest w Douglasie. Ja mam Clarisonica Mia2. Kupowałam zanim miałam wiedzę o istnieniu Luny. Dzisiaj raczej wybrałabym Lunę. Zresztą i tak chyba ją kupię .
OlaM jest offline  
Stary 2015-02-13, 18:23   #3119
Kaoru22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Foreo Luna jest w Douglasie. Ja mam Clarisonica Mia2. Kupowałam zanim miałam wiedzę o istnieniu Luny. Dzisiaj raczej wybrałabym Lunę. Zresztą i tak chyba ją kupię .
Zabawnie wygląda Rozumiem że oczyszcza delikatniej niż Clarisonic?

Widzę tu tylko jeden minus... Każdy kolor przeznaczony jest do innego typu cery, co jeśli okaże się że przykładowo wersja dla skóry wrażliwej jest zbyt delikatna/zbyt mocna? Muszę wtedy de facto kupić inną wersję, Clarisonic ma wymienne szczoteczki. Kurczę... teraz to już nie wiem.
Kaoru22 jest offline  
Stary 2015-02-13, 19:14   #3120
OlaM
Moderator

Cytat:
Zabawnie wygląda Rozumiem że oczyszcza delikatniej niż Clarisonic?

Widzę tu tylko jeden minus... Każdy kolor przeznaczony jest do innego typu cery, co jeśli okaże się że przykładowo wersja dla skóry wrażliwej jest zbyt delikatna/zbyt mocna? Muszę wtedy de facto kupić inną wersję, Clarisonic ma wymienne szczoteczki. Kurczę... teraz to już nie wiem.
Najwięcej kolorów ma Luna mini, ale akurat w tym przypadku nie mają one znaczenia (turkusowa mi się podoba), a jeśli chodzi o tą "zwykłą", to w grę wchodzi chyba tylko różowa i niebieska (czarna zdaje się dla chłopów jest).
Sama się waham, którą wziąć, ale skłaniam się ku różowej. W sumie, jak tak się zastanowić, to każda (Foreo i Clarisonic) ma swoje plusy i minusy, bo np. Clarisonica można używać w dwie osoby, byle każda miała swoją końcówkę, a przy Foreo nie wiem, ale ja miałabym opory dzielić się ze swoim chłopem .
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości