Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-01, 21:28   #4651
Joskelyn
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja
Ja tam nie wiem, jak oni to widza, ja zwyczajnie przemywam szpatułke, wycieram ręcznikiem kuchennym i wsio.

Nie, nie ma alkoholu.
Dziekuje za odpowiedzi

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
no to mi ćwieka zabiłaś
ile on kosztuje?
Ja na razie po pierwszym uzyciu widze, ze super napina skore

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2015-04-01, 21:29   #4652
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość

Ja na razie po pierwszym uzyciu widze, ze super napina skore
Dokłądnie, u mnie tez i dodatkowo rozswietla pod oczami skóre

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 095 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-04-01, 21:55   #4653
Absurdalna07
Zadomowienie

Byłam dzisiaj oblukać Meteoryty (nigdy wcześniej ich nie testowałam) i szczerze mówiąc czar trochę prysł - maznęłam dwa razy pędzlem po dłoni kolorem 02 Clair i widziałam tylko mnóstwo brokatu...
Jakoś średnio wierzę, że na twarzy zrobi cokolwiek poza rozświetleniem, a niby ten odcień ma odrobinę maskować naczynka.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
oo
wiem że testowalaś sporo ostatnio
myślałam o shiseido benefiance albo clinique all about riche
Jeśli chodzi o kremy Clinique pod oczy to nie polecam żadnego - miałam w próbkach przeróżne, a ten All about rich kilka lat temu cały słoiczek i był beznadziejny, nic nie robił, a miałam wówczas znacznie mniejsze oczekiwania wobec kremów pod oczy niż obecnie. Nie polecam.
Na KWC dobre opinie ma taki krem Clinique w zielonej tubce, nie pamiętam nazwy - tego akurat nie testowałam.
Generalnie jakoś nie przepadam za tą firmą, wszystkie ich produkty do pielęgnacji twarzy, z którymi miałam styczność, mają taki dziwny zapach i chyba sporo alkoholu.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy.. dla 37latki z duzymi obrzekami. ostatnio sa dosc spore.
Chętnie sama bym taki znalazła... Co prawda jestem 5 lat młodsza, ale mam spore obrzęki pod oczami (tarczyca się kłania... ).

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A koniecznie podkłady, ze dwa by mi się przydały i myślę nad Dior Air, bo po testach mi pasował, choć rzeczywiście 010 to jasny kolorek, ale taki...bez życia;
Mnie formuła tego nowego Diora niesamowicie pasuje, ale też mam problem z kolorem, 020 za ciemny, dzisiaj wzięłam próbkę 010, na szyi super się wtapia, jutro zobaczę jak wygląda na twarzy.

Przy okazji mam pytanie, bo przez lata używałam tylko sypkich mineralnych podkładów i mam małe doświadczenie ze zwykłymi podkładami górnopółkowymi - które podkłady warto przetestować, jeśli lubię efekt w stylu no make-up, lekko matujący, taki satynowy efekt? Lekką konsystencję?
Do tej pory miałam Diorskin Nude, całkiem fajny był. Jeszcze lepszy wydaje się nowy Air. Co z innych firm jest podobne?
Do tej pory z przypadku testowałam YSL Touche Eclat - niby ok, ale chyba za ciężki ciut, EL Double Wear to dla mnie mega tynk, HR Spectacular za ciężki. Jakiś podkład Clinique też miałam, ale nie pamiętam dokładnie, poza tym, że nie pasował
Mam mieszaną cerę w kierunku tłustej w strefie T, lekko naczynkową po 30 Nie zależy mi na mocnym kryciu, tylko wyrównaniu kolorytu.

Absurdalna07 jest offline  
Stary 2015-04-01, 22:28   #4654
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Fajna nazwa. Aczkolwiek wolalabym Nimbus 2000 .

Ja też

Na chwilę wpadłam dziś do sephory przetestować pomadki marca i zakochałam się. I jak na złość, były tylko dwie konsultantki i masa klientek. Stałam, stałam i gdy zobaczyłam, ze mąż stracił już cierpliwość, zostawiłam pomadki i wyszłam. A takie śliczne są. Ale wolę munża nie wkurzać, bo mam plany co by go finansowo wykorzystać Jak wchodzę do S. oblukac, co tam mają, to zawsze te konsultantki się mnożą przy każdym stendzie, a dziś posucha

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2015-04-01 o 22:35
damon jest offline  
Stary 2015-04-01, 23:24   #4655
liv87
Guerlain Lover

Dzisiaj uslyszalam w Sephorze, ze Escada jest wycofywana, ale tylko z Sephory

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

liv87 jest teraz online  
Stary 2015-04-01, 23:39   #4656
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczęta jakiś czas temu któraś z Was polecała główke do szczoteczki Clarisonica z serii Luxe. Dziękuję Cudna jest
A co ona robi?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj oblukać Meteoryty (nigdy wcześniej ich nie testowałam) i szczerze mówiąc czar trochę prysł - maznęłam dwa razy pędzlem po dłoni kolorem 02 Clair i widziałam tylko mnóstwo brokatu...
Jakoś średnio wierzę, że na twarzy zrobi cokolwiek poza rozświetleniem, a niby ten odcień ma odrobinę maskować naczynka.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Jeśli chodzi o kremy Clinique pod oczy to nie polecam żadnego - miałam w próbkach przeróżne, a ten All about rich kilka lat temu cały słoiczek i był beznadziejny, nic nie robił, a miałam wówczas znacznie mniejsze oczekiwania wobec kremów pod oczy niż obecnie. Nie polecam.
Na KWC dobre opinie ma taki krem Clinique w zielonej tubce, nie pamiętam nazwy - tego akurat nie testowałam.
Generalnie jakoś nie przepadam za tą firmą, wszystkie ich produkty do pielęgnacji twarzy, z którymi miałam styczność, mają taki dziwny zapach i chyba sporo alkoholu.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Chętnie sama bym taki znalazła... Co prawda jestem 5 lat młodsza, ale mam spore obrzęki pod oczami (tarczyca się kłania... ).

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Mnie formuła tego nowego Diora niesamowicie pasuje, ale też mam problem z kolorem, 020 za ciemny, dzisiaj wzięłam próbkę 010, na szyi super się wtapia, jutro zobaczę jak wygląda na twarzy.

Przy okazji mam pytanie, bo przez lata używałam tylko sypkich mineralnych podkładów i mam małe doświadczenie ze zwykłymi podkładami górnopółkowymi - które podkłady warto przetestować, jeśli lubię efekt w stylu no make-up, lekko matujący, taki satynowy efekt? Lekką konsystencję?
Do tej pory miałam Diorskin Nude, całkiem fajny był. Jeszcze lepszy wydaje się nowy Air. Co z innych firm jest podobne?
Do tej pory z przypadku testowałam YSL Touche Eclat - niby ok, ale chyba za ciężki ciut, EL Double Wear to dla mnie mega tynk, HR Spectacular za ciężki. Jakiś podkład Clinique też miałam, ale nie pamiętam dokładnie, poza tym, że nie pasował
Mam mieszaną cerę w kierunku tłustej w strefie T, lekko naczynkową po 30 Nie zależy mi na mocnym kryciu, tylko wyrównaniu kolorytu.
Wg mnie z Meteorytami to jest tak, że one nie tyle tworzą na twarzy woal, ile efekt po ich użyciu jest mocno zawoalowany

Jeśli chodzi o podkłady, to ja akurat preferuję (z konieczności) szpachlę , ale o ile mnie pamięć nie myli, to dość często jest tu zachwalany Clarins Skin Illusion.
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-02, 00:16   #4657
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja bardzo Skin Ilussion polecam, dla mnie najlepszy z podkladów.
Z korektorow podocznych wciąż i niestająco Shiseido.

Moim ulubionym różem jest jedyny jaki posiadam
Dior Rosy Glowy .

Beata. jest offline  
Stary 2015-04-02, 08:46   #4658
Kusum
Zakorzenienie

U nas w S. zatrudnili cudnego chłopaczka pewnie gej, ale i tak go uwielbiam Gość ma pojęcie o tym co robi i widać, że to jego pasja, a nie obowiązek. Aż miło z nim porozmawiać. Do tego jest taki pomocny i nie nachalny. Pomagał mi wybrać ostatnio cień - wynalazł chyba z 10 słoiczków i wszystkie ze mną oglądał i szczerze komentował
Stary 2015-04-02, 08:52   #4659
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:

U mnie z taka sama cera skin illusion sredni, wchodzil mi w pory choc normalnie zaden podklad tego nie czyni.
Uwielbiam chanel vitalumiere aqua.
A Ysl jest przeciez leciutki, palcami nakladasz?

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Dokłądnie, u mnie tez i dodatkowo rozswietla pod oczami skóre
Brzmi bosko.
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2015-04-02, 09:21   #4660
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U nas w S. zatrudnili cudnego chłopaczka pewnie gej, ale i tak go uwielbiam Gość ma pojęcie o tym co robi i widać, że to jego pasja, a nie obowiązek. Aż miło z nim porozmawiać. Do tego jest taki pomocny i nie nachalny. Pomagał mi wybrać ostatnio cień - wynalazł chyba z 10 słoiczków i wszystkie ze mną oglądał i szczerze komentował
Mówisz może o plazie ? Tam taki chłopaczek robił mi analizę tą ich nową zabawką tak miło i skutecznie, że w końcu po powrocie do domu kliknęłam cuda od bareMinerals, które mi wyszły
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-04-02, 09:38   #4661
anes119
Zadomowienie

DZIEWCZYNY, znalazłam gdzieś w sieci KOD 20% do Sephory online
ALMA2015 - działa do końca kwietnia
Stary 2015-04-02, 09:51   #4662
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mówisz może o plazie ? Tam taki chłopaczek robił mi analizę tą ich nową zabawką tak miło i skutecznie, że w końcu po powrocie do domu kliknęłam cuda od bareMinerals, które mi wyszły

Stary 2015-04-02, 11:17   #4663
Absurdalna07
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Wg mnie z Meteorytami to jest tak, że one nie tyle tworzą na twarzy woal, ile efekt po ich użyciu jest mocno zawoalowany

Jeśli chodzi o podkłady, to ja akurat preferuję (z konieczności) szpachlę , ale o ile mnie pamięć nie myli, to dość często jest tu zachwalany Clarins Skin Illusion.
Haha, to domyślam się, że fanką meteorytów nie jesteś
Chyba najbardziej mnie w nich pociąga ta ich gadżeciarska formuła, ładne opakowanie i domniemana chwila przyjemności przy nakładaniu, ale nie wiem, czy to jest warte aż takiej kasy

O Skin Illusion słyszałam, mam go na uwadze. A który odcień byś poleciła do jasnej cery, neutralny, ani różowy, ani żółty, ani pomarańczowy?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja bardzo Skin Ilussion polecam, dla mnie najlepszy z podkladów.
Z korektorow podocznych wciąż i niestająco Shiseido.
Dziękuję A jaki odcień jasny najlepszy? Neutralny jasny beż?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
U mnie z taka sama cera skin illusion sredni, wchodzil mi w pory choc normalnie zaden podklad tego nie czyni.
Uwielbiam chanel vitalumiere aqua.
A Ysl jest przeciez leciutki, palcami nakladasz?

Pory też mam widoczne i Nude Diora raz mi wchodził w nie, raz nie - w te dni zmywałam go i nakładałam moje sprawdzone Bare Minerals, one nigdy mi w pory nie wchodzą Polecam!

Chanel dopiszę do listy YSL nakładałam palcami i pędzlem kabuki od minerałów, konsystencja faktycznie lejąca - bardzo fajna. Możliwe, że wydawał mi się ciężki przez źle dobrany odcień, bo taki dostałam w próbce Miałam B40 i był za ciemny, niby nie a' la twarz po solarze, ale jednak sporo za ciemny. Pewnie dlatego wydawał mi się "ciężki".

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja też kocham Bare Minerals, zwłaszcza formułę Original

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Na pewno do końca kwietnia? Teraz są dni VIP do 4, więc byśmy miały je "przedłużone"

Stary 2015-04-02, 12:11   #4664
OlaM
Moderator

Cytat:
Chyba najbardziej mnie w nich pociąga ta ich gadżeciarska formuła, ładne opakowanie i domniemana chwila przyjemności przy nakładaniu, ale nie wiem, czy to jest warte aż takiej kasy

O Skin Illusion słyszałam, mam go na uwadze. A który odcień byś poleciła do jasnej cery, neutralny, ani różowy, ani żółty, ani pomarańczowy?
Fanką meteorytów na pewno nie jestem, ale i tak mam 2 pudła . Pierwszego (jakaś edycja z 2009 r.) prawie nie używam, ale za to nawet lubię wersję.

Co do Skin Illusion niestety nie pomogę, bo nie mam tego podkładu i nie bardzo orientuję się w odcieniach.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:

Na pewno do końca kwietnia? Teraz są dni VIP do 4, więc byśmy miały je "przedłużone"
Tak, alma2015 jest do końca kwietnia
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-02, 12:15   #4665
Absurdalna07
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fanką meteorytów na pewno nie jestem, ale i tak mam 2 pudła . Pierwszego (jakaś edycja z 2009 r.) prawie nie używam, ale za to nawet lubię wersję.

Co do Skin Illusion niestety nie pomogę, bo nie mam tego podkładu i nie bardzo orientuję się w odcieniach.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Tak, alma2015 jest do końca kwietnia
Kuleczki w wersji w sam raz na lato
No to bosko, zdążę się zastanowić co chcę

Stary 2015-04-02, 12:29   #4666
xPoziomkax
Zakorzenienie

Ja jestem NC15 w MAC i używam 103 w Clarinsowych podkładach Śliczny neutralny, beżowy.. nie za żółty, nie za różowy
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-02, 12:31   #4667
Absurdalna07
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja jestem NC15 w MAC i używam 103 w Clarinsowych podkładach Śliczny neutralny, beżowy.. nie za żółty, nie za różowy
Dzięki

Stary 2015-04-02, 13:00   #4668
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja też obecnie używam 103 Skin Illusion
latem kupuję czasami 105 . Ale najlepiej sobie przetestować na próbkach. Szkoda w ciemno wydawać pieniądze na tak problematyczne kosmetyki jak podkłady

Beata. jest offline  
Stary 2015-04-02, 13:13   #4669
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Dziękuję A jaki odcień jasny najlepszy? Neutralny jasny beż?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Pory też mam widoczne i Nude Diora raz mi wchodził w nie, raz nie - w te dni zmywałam go i nakładałam moje sprawdzone Bare Minerals, one nigdy mi w pory nie wchodzą Polecam!

Chanel dopiszę do listy YSL nakładałam palcami i pędzlem kabuki od minerałów, konsystencja faktycznie lejąca - bardzo fajna. Możliwe, że wydawał mi się ciężki przez źle dobrany odcień, bo taki dostałam w próbce Miałam B40 i był za ciemny, niby nie a' la twarz po solarze, ale jednak sporo za ciemny. Pewnie dlatego wydawał mi się "ciężki".

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Chanel jestfajny, bardzo lekki, daje lekki mat,taka swieza skore mi robi.
Ysl mam bd20 wpada w zlotetony, super
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2015-04-02, 13:20   #4670
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Kuleczki w wersji w sam raz na lato
No to bosko, zdążę się zastanowić co chcę
Paradoksalnie, to była edycja na Gwiazdkę Też uwielbiam tę wersję, z tym, że używam jej głównie na policzki.

Meteoryty to wg. mnie gadżet - fajny, ale np. niedoskonałości i naczynek nie zakryją, mimo, że istnieje wersja z zielonymi kuleczkami, które w założeniu powinny neutralizować zaczerwienienia na twarzy.
To przede wszystkim puder wykończeniowy. Lubię swoje kulki (mam jeszcze Teint Rose), ale aż takiego szału to one nie robią, żeby można było mówić o efekcie Photoshopa.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Też mam podkłady BM w tej formule i dopóki cera nie zaczęła mi wariować, chętnie ich używałam. Są bardzo przyjemne jak na minerały, takie "kremowe", nie suche i pyliste jak np. Meow (z których miałam akurat tę najbardziej kryjącą wersję).
BM same w sobie nie dają "trupiego matu", więc nie wiem, czy kładąc na nie meteoryty w ogóle zauważysz jakiś efekt.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-04-02, 13:50   #4671
MissScareAll
Zakorzenienie

Dziewczyny, a kojarzycie, jak wypadają odcienie Clarins True Radiance 103 i 105?

Pamiętam, że różnią się od np. Skin Illusion i jeśli dobrze pamiętam, to 103 nie jest aż tak różowa jak inne Clarinsy (mam oliwkową bladą skórę), ale może się mylę, więc będę wdzięczna za podpowiedź. No i nie pamiętam, jak ciemna jest 105. I tak zawsze rozjaśniam podkłady, ale wiadomo, im mniej, tym lepiej.
Stary 2015-04-02, 13:54   #4672
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O tym kodzie to juz wszyscy tutaj dawno wiedza i do znudzenia powtarzaja

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 095 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-04-02, 14:05   #4673
anes119
Zadomowienie

Cytat:
O tym kodzie to juz wszyscy tutaj dawno wiedza i do znudzenia powtarzaja
Ojej, to przepraszam, jednak jedna się znalazła, co nie wiedziała..
Stary 2015-04-02, 14:07   #4674
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ojej, to przepraszam, jednak jedna się znalazła, co nie wiedziała..
Czasem fajnie jest poczytac troszkę postów wstecz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-04-02, 14:19   #4675
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Czasem fajnie jest poczytac troszkę postów wstecz
Może, jeśli ma na to czas, ja chciałam szybko podzielić się rabatem.
Stary 2015-04-02, 14:47   #4676
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Kusi mnie terracotta Guerlain Joli Teint, którąś z Was ma, może coś powiedzieć, bo sama nie wiem czy dac sie ponieść chwili czy nie
Ja dziś oglądałam
Kocham brązery ale ani jeden mi nie pasuje - są jaśniutkie i jakieś takie... morelowe Nie podobają mi się

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2015-04-02, 15:31   #4677
Magdalena___
Zakorzenienie

[QUOTE=Absurdalna07;509005 22]

Właśnie dostałam, mam Original light i matte tak samo I tym razem dostałam wszystkie próbki tak jak chciałam, Si, Smashbox i szampon Bumble and bumble
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-04-02, 17:21   #4678
OlaM
Moderator

Cytat:
Może, jeśli ma na to czas, ja chciałam szybko podzielić się rabatem.
I bardzo dobrze - dobrych nowin nigdy dość
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-02, 17:26   #4679
anes119
Zadomowienie

Dziękuje OlaM
Stary 2015-04-02, 18:12   #4680
Soso
Zakorzenienie

Tez sie ciesze ze o tym napisalas. Nie kazdy ma tyle czasu, zeby sledzic post po poscie

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Eee cytowanie nie dziala?

Soso jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości