Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-06, 14:51   #4741
makeupola
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was podkład Lancome Teint Miracle? Chyba sie skuszę online w Sephorze...
Jeśli masz cerę suchą albo mieszaną to kupuj!!!! To jest mój ulubiony podklad - pięknie rozświetla, buzia wygląda na wypoczętą, świeżą i cudowną
Ja podpisuję sie pod nim obiema rękami!

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Wpisałam -40 zł i -20 zł i działa a jeszcze mam voucher -100 zł Dlatego mogę szaleć. Polecicie mi jakiś dobry eye liner - obojętnie czy pędzelek czy pisak oraz pomadki coś ala Rimmel 705? W sumie to jak już robię zakupy to polećcie mi to, czego używacie od dłuższego czasu i Was cieszy, cokolwiek to jest, bo może mnie skusicie

Ja używam rozświetlaczy z Bobbi Brown i każdemu polecam! Są cudowne. Moim ulubieńcem jest też róż od Chanel oraz tusz Diorshow Iconic Overcurl Polecam też podkład Lancome Teint Miracle bo jest piękny (ale na tłustej cerze się nie sprawdzi, nie wytrzyma też 15 godzin bez drobnych poprawek)
Aha i jeszcze mogę polecić kredki z Clinique - mam na wszystkie laergie, szczypią mnie w oczy i oczy mi od wszystkich łzawią, a te są wyjątkowe! Nawet jak pomaluję linię wodną to nic się nie dzieje
makeupola jest offline  
Stary 2015-04-06, 15:04   #4742
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję za "piękne oczy"

Podkładów "zwyklaków" nie chcę, chcę takie z efektem "WOW" , więc Perfectionist nie dla mnie .

Z MAC podkładu nigdy nie miałam. Kilka jedynie testowałam (dość dawno temu), ale żaden mnie nie zachwycił. Ostatnio do internetowych zakupów w MAC dają większe próbki podkładu Studio Fix i jedną taką dostałam. Będę testować, ale kolor ciemny (NC25), więc chyba dopiero latem się odważę
Ola naprawdę kolor masz wyjątkowy

Wypróbuj może jednak? dla mnie (7 dni testów) szału nie ma, na dodatek, jak gdzieś masz przesusz (mam mieszaną cerę) to podkreśli lub/i się w tym miejscu, zważy

Pasował mi kiedyś Diorskin Forever, ale się ścierał po 2 godz. już go nie było

Nie ogarniam, jak coś pasuje w pierwszych sekundach to potem wyłażą jakieś niespodziewajki i czar pryska

Jak tylko znajdziesz podkład WOW to krzycz mi tu Ola

To jednak się przejdę po próbkę do MACa a w stolicy może próbkę tego EL, co Corii pisała, bo u mnie na wsi salonu niet

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio patrzalam na Maximum Cover w salonie EL mam u siebie outletowy .. On jest kryjacy i jak dla mnie bardzo gesty
Oj jakoś czuję się pokuszona

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Jakby ktos szukal fajnego linera w kolorze khaki z glitterem to melduje, ze Sephora takowy posiada. Banalny w obsludze. Kolor oczywiscie uroczy.

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/E...r-24h/P1703061
Serio?? kurcze ja mam numer 15, miała być butelkowa zieleń, a jest zielone bure błoto, bleee. Totalne moje osobiste rozczarowanie

Cytat:
O! Cudo

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ano właśnie, kolor w butelce nie jest niestety żadnym odniesieniem. A podkład trzeba dobierać do szyi, bo inaczej będzie się odcinał
Ja mam szyję ze dwa odcienie jaśniejszą niż twarz i szyję sobie muszę dobrązowywać samoopalaczami lub balsami brązującymi, żeby jakoś wyglądać twarzy rozjaśnić nie mogę, wrażenie przyciemnienia daje na niej uroczy trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak to prawda, tylko u mnie to nie gra, bo szyję mam najjaśniejsza - dekolt i twarz odcien ten sam, a szyja jasniejsza i kazdy mi to mówi, ze jak dobiore idealnie do szyi to wyglądam jak trup, w najlepszym razie jak bałwan Frozen, zaś jak dobiorę ćwierć- poł tonu ciemniejszy do szyi to od razu lepiej, z tym ze wtedy jest lekki dysonans na drodze - szyja-twarz
O! wypisz wymaluj, jak u mnie
podkład do szyi to spokojnie wyglądam, jak na łożu śmierci

Cytat:
Teraz nie moge . Moglabym sobie trwala krzywde zrobic. To zreszta skutek uboczny. Mam nadzieje, ze minie.

Cytat:
Zapalam w tej intencji swieczke raz w tygodniu .
Hehe, też zapalę

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2015-04-06, 15:18   #4743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Jeśli masz cerę suchą albo mieszaną to kupuj!!!! To jest mój ulubiony podklad - pięknie rozświetla, buzia wygląda na wypoczętą, świeżą i cudowną
Na mojej mieszanej cerze ten podkąłd to porażka był jak wszytkie Lancomy zresztą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-04-06, 15:33   #4744
makeupola
Zadomowienie

Cytat:
Na mojej mieszanej cerze ten podkąłd to porażka był jak wszytkie Lancomy zresztą
Na mojej za to ideał - kolejny dowód że każdy wszystko musi wypróbować na sobie
makeupola jest offline  
Stary 2015-04-06, 15:39   #4745
MissScareAll
Zakorzenienie

Szlag mnie zaraz trafi Omyłkowo anulowałam zamówienie w Douglasie, za które zapłaciłam przelewem już ponad tydzień temu i przez tyle czasu przelew nie został nawet zaksięgowany. Były w nim pojedyncze sztuki, zaraz pewnie wrócą na stan i ktoś mi je capnie. Do tego był w nim wykorzystany rabat. Napisałam maila do Douglasa, ciekawe, czy cokolwiek z tego będzie
Stary 2015-04-06, 16:51   #4746
Penny90
Wtajemniczenie

Kobiety drogie
od kiedy jest ten nowy kod na hair2go? i jak brzmi?

i może wiecie, gdzie mogę dostać w najlepszej cenie Kerastase?

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001

Edytowane przez Penny90
Czas edycji: 2015-04-06 o 17:12
Penny90 jest offline  
Stary 2015-04-06, 17:30   #4747
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam cerę suchą, dlatego zaryzykuję. Jak się nie sprawdzi, to pójdzie w świat.
Stary 2015-04-06, 17:51   #4748
ciastecek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ja używam rozświetlaczy z Bobbi Brown i każdemu polecam! Są cudowne. Moim ulubieńcem jest też róż od Chanel oraz tusz Diorshow Iconic Overcurl Polecam też podkład Lancome Teint Miracle bo jest piękny (ale na tłustej cerze się nie sprawdzi, nie wytrzyma też 15 godzin bez drobnych poprawek)
Aha i jeszcze mogę polecić kredki z Clinique - mam na wszystkie laergie, szczypią mnie w oczy i oczy mi od wszystkich łzawią, a te są wyjątkowe! Nawet jak pomaluję linię wodną to nic się nie dzieje
ciastecek jest offline  
Stary 2015-04-06, 19:19   #4749
ranka
Kici kici miau miau

Skonczylam szampon Restore LP i zaczynam No Frizz jestem ciekawa z efektow, z Restore bylam zadowolona

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ranka jest offline  
Stary 2015-04-06, 19:30   #4750
Chantell
Rozeznanie

Kliknęłam

potrzebowałam szamponu i odżywki... tusz nie dla mnie...a reszta sama się wrzuciła xD

Chantell jest offline  
Stary 2015-04-06, 20:30   #4751
makeupola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Kliknęłam

potrzebowałam szamponu i odżywki... tusz nie dla mnie...a reszta sama się wrzuciła xD
ło Boże... toś poszalała JA ostatnio też takie zakupy robiłam - w Hebe - poszłam po pastę do zębów a kupiłam jeszcze spray do rozjaśniania włosów John Frieda, Tołpe tonik Białe kwiaty, Szampon do włosów z Petal fresh organics, szminke z golden rose, odżwykę do paznokci, lakier z essie i cień z Catrice

Co prawda półka cenowa niższa ale jesli chodzi o zachowanie typu "owczy pęd" to jak widać kwalifikujemy się do grupy owiec :p
makeupola jest offline  
Stary 2015-04-07, 09:04   #4752
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jaki puder matujacy polecacie ?????
Obecnie mam na wykonczeniu Inglota 3S (na KWC opinie mial swietne a u mnie sie nie sprawdzil) oraz Isadore Velvet Touch (lepszy aczkolwiek szukam dalej). Moze Blot Mac'a ?
Nie powstrzymalam sie i kliknelam meteoryty i podklad forever diora (bez testow).
MACowego Blot'a wiele osób chwali, ale mnie on wkurzał. Zużyłam chyba ze 3 opakowania i mi przeszło, ale to już dość dawno temu było. Aktualnie z prasowanych matujących pudrów polecany jest tu Urban Decay De-Slick. Ja wprawdzie głównie sypańców używam, ale kilka razy użyłam De-Slicka i potwierdzam, że efekt matujący bardzo dobry.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola naprawdę kolor masz wyjątkowy

Wypróbuj może jednak? dla mnie (7 dni testów) szału nie ma, na dodatek, jak gdzieś masz przesusz (mam mieszaną cerę) to podkreśli lub/i się w tym miejscu, zważy

Pasował mi kiedyś Diorskin Forever, ale się ścierał po 2 godz. już go nie było

Nie ogarniam, jak coś pasuje w pierwszych sekundach to potem wyłażą jakieś niespodziewajki i czar pryska

Jak tylko znajdziesz podkład WOW to krzycz mi tu Ola

To jednak się przejdę po próbkę do MACa a w stolicy może próbkę tego EL, co Corii pisała, bo u mnie na wsi salonu niet
Ładny kolor mam, jak noszę koloryzujące soczewki, a na tamtych zdjęciach to tylko moje buraski .

Jak nie zapomnę, to może przy okazji najbliższej wizyty w S. czy D. jakąś próbkę Perfectionist wezmę, o ile jakaś konsultantka w swej szczodrobliwości mnie nią obdaruje . Bardziej jednak kusi Maximum Cover - lubię tynk .

Jak znajdę cokolwiek godnego polecenia, to na pewno dam znać. Widzę, że doświadczenia z podkładami mamy dość podobne, szkoda tylko, że większość negatywnych .

Cytat:
Szlag mnie zaraz trafi Omyłkowo anulowałam zamówienie w Douglasie, za które zapłaciłam przelewem już ponad tydzień temu i przez tyle czasu przelew nie został nawet zaksięgowany. Były w nim pojedyncze sztuki, zaraz pewnie wrócą na stan i ktoś mi je capnie. Do tego był w nim wykorzystany rabat. Napisałam maila do Douglasa, ciekawe, czy cokolwiek z tego będzie

Jestem pewna, że po kontakcie z nimi (zadzwoń może dodatkowo na infolinię) uda się wszystko odkręcić z tym anulowaniem zamówienia, za co trzymam kciuki.
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-07, 13:31   #4753
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MACowego Blot'a wiele osób chwali, ale mnie on wkurzał. Zużyłam chyba ze 3 opakowania i mi przeszło, ale to już dość dawno temu było. Aktualnie z prasowanych matujących pudrów polecany jest tu Urban Decay De-Slick. Ja wprawdzie głównie sypańców używam, ale kilka razy użyłam De-Slicka i potwierdzam, że efekt matujący bardzo dobry.

Ładny kolor mam, jak noszę koloryzujące soczewki, a na tamtych zdjęciach to tylko moje buraski .

Jak nie zapomnę, to może przy okazji najbliższej wizyty w S. czy D. jakąś próbkę Perfectionist wezmę, o ile jakaś konsultantka w swej szczodrobliwości mnie nią obdaruje . Bardziej jednak kusi Maximum Cover - lubię tynk .

Jak znajdę cokolwiek godnego polecenia, to na pewno dam znać. Widzę, że doświadczenia z podkładami mamy dość podobne, szkoda tylko, że większość negatywnych .

Jestem pewna, że po kontakcie z nimi (zadzwoń może dodatkowo na infolinię) uda się wszystko odkręcić z tym anulowaniem zamówienia, za co trzymam kciuki.
Dziękuję. Jednak nie ma możliwości przywrócenia anulowanego zamówienia i oddadzą mi kasę. Kupowałam z bonem, więc szkoda. Gdyby szybciej zaksięgowali i zmienili status zamówienia, nie byłoby problemu, szczególnie, że wysyłałam potwierdzenie wykonania przelewu Ale pieniądze też się przydadzą, a te rzeczy zamówię sobie w przyszłym miesiącu

O nie, nowy wygląd forum. Nie podoba mi się, jakiś mało czytelny.
Stary 2015-04-07, 13:50   #4754
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Dziękuję. Jednak nie ma możliwości przywrócenia anulowanego zamówienia i oddadzą mi kasę. Kupowałam z bonem, więc szkoda. Gdyby szybciej zaksięgowali i zmienili status zamówienia, nie byłoby problemu, szczególnie, że wysyłałam potwierdzenie wykonania przelewu Ale pieniądze też się przydadzą, a te rzeczy zamówię sobie w przyszłym miesiącu

No to teraz pokażę całkowity laicyzm

To można bon na 40 zł wykorzystać on-line?

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2015-04-07, 14:01   #4755
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No to teraz pokażę całkowity laicyzm

To można bon na 40 zł wykorzystać on-line?
Nie nie, to był jakiś tam bon z Internetu, nie mój osobisty. Jednak już stracił ważność. A tego prywatnego bonu na 40zł niestety nie można wykorzystać online... Chyba, że bon na 40zł z Payback, kod PAYBACK4030 od 310zł.
Stary 2015-04-07, 14:32   #4756
damon
Zakorzenienie

Tak tez myślałam, ale miałam nadzieję, że może coś się zmieniło

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2015-04-07, 14:45   #4757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Przy okazji będę zamawiać kolejne specyfiki z Living Proof - bo sa bezkonkurencyjne i rewelacyjne - dzisiaj tak superowo ułozyłam włosy sprayem unoszącym kudełki przy nasady, ze napatrzyć sie nie mogę - jakby mi sam fryzjer włosy robił
Także musze zapuścić sercza na hair 2 go, co do stylizacji capnąc jeszcze

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:01   #4758
Gaggy
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś z Was używała szczotek do włosów KENT i może się podzielić opinią na ich temat? Szukam okrągłej szczotki o dużej średnicy, może ktoś mógłby mi coś polecić? Będę wdzięczna za sugestie.
Gaggy jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:26   #4759
Absurdalna07
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Paradoksalnie, to była edycja na Gwiazdkę Też uwielbiam tę wersję, z tym, że używam jej głównie na policzki.

Meteoryty to wg. mnie gadżet - fajny, ale np. niedoskonałości i naczynek nie zakryją, mimo, że istnieje wersja z zielonymi kuleczkami, które w założeniu powinny neutralizować zaczerwienienia na twarzy.
To przede wszystkim puder wykończeniowy. Lubię swoje kulki (mam jeszcze Teint Rose), ale aż takiego szału to one nie robią, żeby można było mówić o efekcie Photoshopa.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Też mam podkłady BM w tej formule i dopóki cera nie zaczęła mi wariować, chętnie ich używałam. Są bardzo przyjemne jak na minerały, takie "kremowe", nie suche i pyliste jak np. Meow (z których miałam akurat tę najbardziej kryjącą wersję).
BM same w sobie nie dają "trupiego matu", więc nie wiem, czy kładąc na nie meteoryty w ogóle zauważysz jakiś efekt.
Na Photoshopa nie liczę, to w końcu tylko puder
Na BM nie planowałam ich kłaść, myślałam o gołej cerze lub muśniętej innym podkładem.
BM ostatnio lubią mi podkreślić zmarszczki mimiczne na czole, których normalnie prawie nie widać... Dlatego może czas zmienić ukochane sypańce na coś płynnego.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Ja też kocham Bare Minerals, zwłaszcza formułę Original

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Właśnie dostałam, mam Original light i matte tak samo I tym razem dostałam wszystkie próbki tak jak chciałam, Si, Smashbox i szampon Bumble and bumble
Ja mam Fairly Light i Light, mieszam te dwa na czas zimowo-jesienny, a na lato sam Light

Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:38
Absurdalna07 jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:28   #4760
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Przy okazji będę zamawiać kolejne specyfiki z Living Proof - bo sa bezkonkurencyjne i rewelacyjne - dzisiaj tak superowo ułozyłam włosy sprayem unoszącym kudełki przy nasady, ze napatrzyć sie nie mogę - jakby mi sam fryzjer włosy robił
Także musze zapuścić sercza na hair 2 go, co do stylizacji capnąc jeszcze
Corii, weźże kobieto ode mnie te LP zamiast zamawiać ^_^

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:37   #4761
Absurdalna07
Zadomowienie

Przy okazji dziękuję Wam, dziewczyny, za polecenie Skin Illusion Clarinsa. W Wielki Piątek robiłam ostatnie świąteczne zakupy i zajrzałam do Douglasa. Kupiłam w promocyjnej cenie tusz Pupy Vamp! - fajna szczota, jak ktoś lubi tusze pogrubiające i z klasyczną, włochatą szczoteczką to polecam
Oblukałam Skin Illusion -103 za jasny zdecydowanie, ale 105 nude wydawał się być dobry, właśnie takiego odcienia mi brakowało w Diorach pomiędzy 010 i 020. Wzięłam próbkę i 4 dni testowania wypadły bardzo przekonująco - krycie super, odcień idealny, wreszcie nie widzę moich naczynkowych ciemniejszych policzków tylko "swój" kolor skóry. Dzięki!
Dzisiaj lecę po pełnowymiarowy flakon

Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:39
Absurdalna07 jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:37   #4762
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Kobiety drogie

Od 10 do 12 kwietnia będzie -20% na kod: TwojStyl2015. Obejmuje Kevin Murphy, Living Proof i Alterna.

teorema jest offline  
Stary 2015-04-07, 15:40   #4763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii, weźże kobieto ode mnie te LP zamiast zamawiać ^_^
Chciałam sie wymienic, to pisałas, ze niestety nic nie widzisz w zamian, to co ja na to poradze Poza watkiem nic nie mam, w sio co było mi zbędne pozbywałam w tym szampony Alterny Ewentualnie jeszcze mam swiezy liner BB Caviar Ink

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-04-07, 16:02   #4764
OlaM
Moderator

Cytat:

Szkoda. Mam nadzieje, że trafisz to, co chciałaś, a i jakiś kupon rabatowy do tego czasu też się trafi .
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-07, 16:15   #4765
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Chciałam sie wymienic, to pisałas, ze niestety nic nie widzisz w zamian, to co ja na to poradze Poza watkiem nic nie mam, w sio co było mi zbędne pozbywałam w tym szampony Alterny Ewentualnie jeszcze mam swiezy liner BB Caviar Ink
mam caviar ink xD

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-04-07, 16:21   #4766
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
mam caviar ink xD
Także sama widzisz, ze nie mam na co się wymienić

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-04-07, 22:26   #4767
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Kobiety drogie

Ja kerastase kupuje na allegro sprzedawca m-style. Sklep w poznaniu wiec dodatkowo odpada mi przesylka ale ceny maja super
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2015-04-07, 22:55   #4768
smash
Zakorzenienie

Dziewczęta wpadam z prośbą
Czy któraś z Was będzie się wybierała do The body shop?

Bardzo bym chciała to

http://www.thebodyshop.ch/de/lip-che...universal.html

nie mam możliwości dotarcia do TBS w najbliższym czasie, a to limitka

Oczywiście zwrócę koszt zakupu, pakowania i wysyłki

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2015-04-07, 23:01   #4769
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczęta wpadam z prośbą
Czy któraś z Was będzie się wybierała do The body shop?

Bardzo bym chciała to

http://www.thebodyshop.ch/de/lip-che...universal.html

nie mam możliwości dotarcia do TBS w najbliższym czasie, a to limitka

Oczywiście zwrócę koszt zakupu, pakowania i wysyłki
A jest to w Polszy? Moge w przyszlym tygodniu podjechac.
Stary 2015-04-07, 23:04   #4770
damon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała szczotek do włosów KENT i może się podzielić opinią na ich temat? Szukam okrągłej szczotki o dużej średnicy, może ktoś mógłby mi coś polecić? Będę wdzięczna za sugestie.

Podbijam pytanie. Tez jestem ciekawa tych szczotek. Potrzebuje jakąś, co by te LP dobrze się sprawdziły

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości