Gdy fryzjerzy m闚i將IE a ja mimo wszystko chce! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-26, 16:16   #1
aniolek19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361
Question

Gdy fryzjerzy m闚i將IE a ja mimo wszystko chce!

M鎩 problem jest taki:鈍ietnie czuj sie w popielatym jasnym blondzie(du穎 znajomych r闚nie woli mnie as blondiwi璚 przez ok.3lata non stop farbowa豉m w這sy(2-etapowa koloryzacja w domu:najpier dekoloryzator 5stopniowy+odcie)poniewa m鎩 naturalny kolor to ciemny blond,ale bez rozja郾iacza nie osiagn popielatego odcieniaNietaty od 3m-cy wr鏂i豉m do swojego kolory(wszyscy fryzjerzy u kt鏎ych by豉m kazali(!)mi przesta farbowa w這sy)i po prostu 幢e sie z nim czuje,jak nieJAI pytanie do Was:za jaki czas mog powr鏂i do blondu?czy fryzjerzy mieli racje,tzn.czy naprawde trzeba co jaki czas wraca do swojego naturalnego koloru??jak mie blond w這sy jednoczenie zdrowe??Czy jedynym(bezpiecznym)sposo bem jest farbowanie w salonie??No i najwa積iejsze-czy w dzisiejszych czasach naprawd jestem ZMUSZONA mie kolor,kt鏎ego nie chce(naturalny)Pom騜cie ..!!!!
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 16:49   #2
kaska07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
GG do kaska07
Dot.: Gdy fryzjerzy m闚i將IE a ja mimo wszystko chce!

Wiesz, og鏊nie farbowanie nie jest zdrowe tym bardziej jak je dosy d逝go rozja郾iasz. To logiczne, zdaj sie na fryzjer闚 skoro u nich by豉 to oni widzieli twoje w這sy i na pewno by ci tak nie doradzili gdyby to nie by這 konieczne. A mo瞠 tak jakie zdjecia Na pewno nie jest tak 幢e
Stary 2005-10-26, 17:17   #3
Daggmarka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

Cytat:
Napisane przez aniolek19
M鎩 problem jest taki:鈍ietnie czuj sie w popielatym jasnym blondzie(du穎 znajomych r闚nie woli mnie as blondiwi璚 przez ok.3lata non stop farbowa豉m w這sy(2-etapowa koloryzacja w domu:najpier dekoloryzator 5stopniowy+odcie)poniewa m鎩 naturalny kolor to ciemny blond,ale bez rozja郾iacza nie osiagn popielatego odcieniaNietaty od 3m-cy wr鏂i豉m do swojego kolory(wszyscy fryzjerzy u kt鏎ych by豉m kazali(!)mi przesta farbowa w這sy)i po prostu 幢e sie z nim czuje,jak nieJAI pytanie do Was:za jaki czas mog powr鏂i do blondu?czy fryzjerzy mieli racje,tzn.czy naprawde trzeba co jaki czas wraca do swojego naturalnego koloru??jak mie blond w這sy jednoczenie zdrowe??Czy jedynym(bezpiecznym)sposo bem jest farbowanie w salonie??No i najwa積iejsze-czy w dzisiejszych czasach naprawd jestem ZMUSZONA mie kolor,kt鏎ego nie chce(naturalny)Pom騜cie ..!!!!
Mog Ci w prosty spos鏏 wyt逝maczy dlaczego m闚i tak a nie inaczej - ja te by豉m taka uparta co do moich jasnych w這sk闚 i te rozja郾ia豉m je do popielatego bl康u (z jasnego szatynu dodam..) - efekt - bomba - naprawde suuper wygl康a豉m w tym kolorze i 鈍ietnie si w nim czu豉m, no ale efekt zobaczy豉m po 3 latach, efekt tego uporu, obecnie mam w這sy zniszczone, wysuszone, sianowate i jeszcze chyba w 50% mi wypad造... Teraz od jakiego roku staram si je zregenerowac, ale nie da si naprawi czego nad czym si pracowa這 3 lata z dnia na dzien... Wi璚 p鏦i jeszcze mo瞠sz to zatrzymaj si z tym rozja郾ianiem, dla Twojego dobra... Ale oczywi軼ie decyzja nale篡 do ciebie...
- Nigdy Twoje nie by這...."
Daggmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-27, 16:49   #4
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Ja nie mam takiego problemu, przez ok 4 lata farbowalam non stop albo cale wlosy na blond albo chociaz bardzo geste pasemka blnd, naturalnie jestem ciemna szatynka. Owszem zniszyly mi sie wlosy... od ok1 mam ciemne wloski z lekkimi blond pasemkami i wogole po nich nie widac ze byly ciagle meczone i rozjaniane Jedyna oznaka tego ze wloski byly rozjasniane jest uporczywe zmywanie sie wszelkich ciemnych farb nalozonych na wloski i bardzo szybko robie sie ruda
PS- mi zaden fryzjer nie chcial rozjanisc wloskow z mojego naturalnego wiec ten pierwszy raz zrobilam to sama
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-27, 16:50   #5
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Nadal choruje na blond
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 12:14   #6
aniolek19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Daggmarka...ja wiem,瞠 masz racje..ale ja tak bardzo chcTo nie jest moje"widzimisie"ja po prostu w blondzie jedynie czuj sie sobNie moge zrozumiec tego,ze mi fryzjerzy odradzaja rozja郾ianie a sami maj syberyjski blond(!)ze specjalnie stylizowanymi odrostami(kt鏎e ukazuj ich naturalny kolor-br您)Czemu tak jest???Wychodzi na to,瞠 blond mog sobie robi jedynie wtedy,gdy mam mn鏀two kasy na profesjonalne kosmetyki i od篡wki,w innym przypadku to jest"niebezpieczne dla struktury w這s闚"Ehhh....widocznie trzeba miec du穎 kasy by by blondynkNo co o tym s康zicie???
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 14:45   #7
Hiacynt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Opublikuj swoje zdjecie i wszystko bedzie jasne, czy pasuje ci blond czy nie.
Hiacynt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 15:08   #8
mosticchio
BAN sta造

Wiadomo軼i: 572

BOO nie wiem to zalezy od struktury wlosa i jak sa traktowane wloski . Zalacz fotke to zobaczymy i doradzimy
mosticchio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 16:33   #9
koKOro
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 159

przyznam si, 瞠 gdy widze fajnie wygl康aj帷 osobe, a ma np. zniszczone w這sy traci wi瘯szo軼 mojego uznania, chyba zdrowy wygl康 to podstawa

zakorzenienie
koKOro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 17:03   #10
evalise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do evalise

no c騜... trzeba wybiera. ja te podm璚zy豉m moje biedne w這sy blond baleyagami a si zbuntowa造. Szczerze mam je tak wysuszone i zniszczone ze jak nie poloze po umyciu tony kosmetykow na nie to sie z domu wyjsc nie da. Juz sie nie moge doczekac poniedzialku kiedy pojde do fryzjera zeby sie pozbyl okropnych koncowek. Z tymze moj fryzjer sie uparl na ten blond u mnie a ja coraz bardziej przekonuje sie zeby wrocic do swojego naturalnego koloru... troszke je 'podreperuje' a pozniej moze znow blondzik pozdrawiam ..... acha... wyprobuj szampon i maske Loreala absolut repair
evalise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 22:08   #11
Caffe__
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
GG do Caffe__

Wiesz co chyba nie warto katowac w這s闚 az tak jak Ty katujesz tak jak wczesniej napisala jedna z wizazanek zdrowe w這si=piekno i to jest podstawa nawet najpiekniejszy kolorek nie zastapi Ci zdrowych blyszczacych w這sk闚 a np nie moglabys farbowac w這sk闚 na blond ale na jakis dewlikatniejszy..zebys nie musiala uzywac rozjasniacza jeszcze drastycznego..bo zeby uzyskac popielaty blond to poprostu trzeba je zupelnie "wypalic"
Caffe__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 14:05   #12
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

Moja DROGa NApisa豉s ze stac tylko tych ktoorzy maj pieniadze Nie kochana skoro Fryzjer powiedzia ze masz zniszczone tak w這sy ze sie niechce za nie brac to prawdopodobie ma racje poniewaz moge sie za這zyc ze farbowa豉s w這sy domowymi sposobami i tu w豉snie sobie zaszkodzi豉s ja zrobi豉m to samo i czeka豉m rok zeby zregenerowc w這sy teraz znow mam jasny blond ale farbuje w這sy u fryzjera i sa zdrowe i b造szczace musisz poczekac nic ci nie b璠zie jak rok sie pomeczysz
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 22:22   #13
baska25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Podzielam zdanie ma-li-ny gdy ja r闚nie mia豉m taki problem.Rozja郾ia豉m,znis zczy豉m i musia豉m da im odpocz望.Z d逝gich w這s闚 mi zosta造 kr鏒kie,takie mia豉m zniszczone.Odradzam dalszego rozja郾iania i narazie zosta przy naturalnych.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.