Kosmetyki dla m這dego m篹czyzny(Twarz, Cia這, W這sy, R璚e ) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-11-24, 22:40   #1
Iwon92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Kosmetyki dla m這dego m篹czyzny(Twarz, Cia這, W這sy, R璚e )

Witam mam na imi Mateusz mam 22 lata i chcia豚ym prosi specjalist闚 o rade jak zadba o siebie i jakich kosmetyk闚 u篡wa. Przyszed czas by zadba o siebie i cer itp. Niestety teraz wi瘯szo嗆 ludzi patrzy jak cz這wiek wygl康a czy zadbany czy te nie. Postaram si opisa najdok豉dniej, jakich kosmetyk闚 i jak u篡wam. Prosz o rade jakie inne kosmetyki mog u篡wa i liczmy 鈔ednia cen czyli do 40 -50z maksymalnie za preparat.
1.W這sy;
Mycie codziennie;
-Szampon nivea men ka盥ego rodzaju
-Szampon nivea 2w1 z od篡wk
-Szampon Joanna Natura z od篡wk do wszystkich typ闚 w這s闚
Rodzaj w這s闚 t逝ste ,g瘰te, grube, s這ne do 逝pie簑
Nawet 瞠l Joanna ekstremalny nie mo瞠 na d逝go u這篡 w這s闚 a wygl康am cz瘰to jak by we mnie piorun trafi bo nie mog u這篡 w這s闚
2.Twarz;
Cera T逝sta \ mieszana z naciskiem na t逝st troszk brodzikowa i pary zapchane
Tonik 3-4 razy dziennie ;
-Nivea matuj帷y cera t逝sta i mieszana
-Nivea oczyszczaj帷y Stay Clear
-Soraya Care Control
疾l do mycia 1 dzienie ;
-Soraya Core Control
-Nivea All-IN-1
-Nivea Clean Deeper
-Nivea Wash OFF
-Mo siarkowa
-Joanna Peeling
Kremy ;
-Rano Eveline pure control
-Popo逝dniu krem nawil瘸j帷y Nivea albo cztery pory roku
-Na noc krem regeneruj帷y niedoskona這軼i Nivea ANTI-SPOT i inne nivea
Maseczki;
Zaja nawil瘸j帷a 2 razy w tygodniu
Golenie krem po goleniu Zaja men
Myd這 siarkowe 3 razy w tygodniu
Jaka paste polecacie by wybieli豉 瞠by a nie zniszczy豉 szkliwa, bo blend a med. Nie dzia豉 na mnie
3.Cia這
疾l do mycia cia豉;
-Nivea ka盥ego rodzaju
Balsam do cia豉 Joanna ka盥y rodzaj
Myd這 nivea ka盥y rodzaj
D這nie i paznokcie
Krem do rak nivea
Z g鏎y dzi瘯uje za rade i prosz o szczeg馧y ja stosowa preparaty kt鏎e polecicie bo ja jestem zielony w tych sprawach i prosz o wyrozumia這嗆.
Iwon92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-27, 00:11   #2
201701261449
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 407
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Kosmetyki dla m這dego m篹czyzny(Twarz, Cia這, W這sy, R璚e )

Bycie zadbanym niekoniecznie oznacza wklepywanie w siebie tony kosmetyk闚 dla mnie zadbany facet to taki, kt鏎y u篡wa myd豉, antyperspirant闚, maszynki (nie tylko do brody ) i wody zapachowej. No, krem czasem mo瞠 wklepa, 瞠by nie szorowa mnie po twarzy

Dla mnie, minimalistki z wyboru (od jakiego czasu ) u篡wasz zbyt wielu kosmetyk闚.

Nie ma kosmetyk闚 idealnych, nie podamy ci, kt鏎e preparaty masz konkretnie kupi.
Ja uwa瘸m, 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy jest ok, mog豉bym poleci ci wcierki zmniejszaj帷e przet逝szczanie, ale je郵i nie chce ci si w to bawi, to u篡waj tego, co dotychczas z tym, 瞠 przeciw逝pie穎we to z regu造 mocne zdzieraki i lepiej rozcie鎍zaj szampon (w d這ni, w kubeczku) z wod niewielk ilo嗆.

Cera, m闚isz, 瞠 t逝sta, szczeg鏊nie na brodzie. R闚nie uwa瘸m, 瞠 jeden tonik, do cery mieszanej na przyk豉d by豚y w porz康ku. Uwa瘸j tylko, cy w sk豉dzie nie sta zbyt wysoko (lub wcale) mineral oil lub alcohol denat. bo pierwszy zapcha, drugi wysuszy. Tak samo 瞠l do mycia twarzy.

Krem na dzie matuj帷y, na wiecz鏎 bogatszy, nawil瘸j帷y, je郵i nie masz problem闚 z bardzo such sk鏎 nie potrzebujesz intensywnego od篡wiania.

Warto rozejrze si za balsamem do cia豉, szczeg鏊nie w zimie mo瞠 by przydatny.

Krem do r彗 jest tak naprawd bez znaczenia, ja polecam te z ziaji, bo 豉dnie i szybko si wch豉niaj.

Maseczka do twarzy nie musi by nak豉dana tak cz瘰to, skoro nie masz z ni zbyt wielu problem闚. Raz w tygodniu b璠zie ok.

No i peeling, skoro ju o twarzy m闚imy. Mo瞠sz kupny, ale ekonomiczniej i r闚nie dobrze b璠zie wsypa 造瞠czk cukru do miseczki, dola 造瞠czk 瞠lu do twarzy u篡wanego codziennie i umycie tym twarzy. P騧niej nie trzeba jej ponownie my.

A tak po prawdzie: wygl康 jest wa積y, pewnie, ale nie wyobra瘸m sobie faceta, kt鏎y ma wi璚ej mazide ode mnie.
Naprawd potrzebujesz tego wszystkiego, skoro nie masz problem闚 z twarz czy sk鏎?

Dbaj o siebie i dla siebie

Dopisz: przy bezproblemowej cerze korzystaj z produkt闚 przeznaczonych dla m篹czyzn. Nie s takie z貫
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-11-27 00:11:34

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.