Problem z wlosami :(((((((((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-27, 14:56   #1
Bafi@Home
Zakorzenienie

GG do Bafi@Home

Problem z wlosami :((((((((((

Witam,

Calkiem niedawno zalozylam watek o checi zmiany fryzury, a dzisiaj nie mam ani sily ani ochoty. Sen z powiek spedzaja mi wypadajace jak dla w dosc duzej ilosci wlosy, po przebytej kuracji silnymi lekami i do tego pojawil sie lupie taki drobniutki jak piasek. Jako ze lubie czarne ubrania i moj plaszcz tez jest czarny, nie moge zniesc na kolnierzu tego paskudztwa lacznia z ta iloscia wlosow. Czym je wzmocnic i odzywic, no cos bardzo skutecznego na ten lupiez szampon typu Loreal i HeadandShoulders to tylko przereklamowana tandeta. Nie widze u siebie zadnych wielkich rezultatow.
Bafi@Home jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:01   #2
Bafi@Home
Zakorzenienie

GG do Bafi@Home
Dot.: Problem z wlosami :((((((((((

Aa witaminy, biore w tej chwili zestaw witamin NewLife jako ze staram sie o dziecko ...
Stary 2005-10-27, 15:03   #3
Luiza15
Raczkowanie

GG do Luiza15

Najlepszy jest Nizoral!!! Kiedys miałam łupiez i wystarczyły tylko dwie saszetki i miałam czystą głowe. Juz wiecej mi sie nie powtórzyła taka sytuacja, słyszałam ze jest dobry tez od innych osób. warto próbowac chociaz kilka razy bo nie wierze zeby miało nie pomóc.
Stary 2005-10-27, 15:05   #4
Myszi
Wtajemniczenie

Ja na łupież polecam szampon Neril (wypadanie włosów spowodowane między innymi łupieżem) oraz Seboradin Lotion , a na wypadające włosy polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767
Myszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:24   #5
Bafi@Home
Zakorzenienie

GG do Bafi@Home

Dzieki, a powiedzcie mi efektem czego szczegolnie zaraz przy szyji ale w owlosionej skorze robia sie krostki ... ??
Stary 2005-10-27, 15:33   #6
Myszi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home
Dzieki, a powiedzcie mi efektem czego szczegolnie zaraz przy szyji ale w owlosionej skorze robia sie krostki ... ??
A jakie dokładnie krostki? Jak strupki? Czy jakieś inne?
Myszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:46   #7
kaska222
Moderator

[QUOTE=Bafi@Home]Dzieki, a powiedzcie mi efektem czego szczegolnie zaraz przy szyji ale w owlosionej skorze robia sie krostki ... ??[/QUOT

mysle ze to moze byc uczulenie ,moze zle dobierasz do siebie,szampon, itd.Radzilabym sie wybrac do lekarza

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:51   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

dokladnie, powinnas isc po porade do dermatologa,
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:44   #9
Evian
Przyczajenie

GG do Evian
Problem z wlosami!!!!!!!!!!

Wtm
Moj problem polega na tym ze z natury jestem brunetka...cos strzelilo mi do glowy i sie przefarbowalam na blondynke!!ale wygladalo nawet okdo czasu...:/pewnego dnia chcac zrobic sobie odrosty poszlam do fryzjera i chyba za dlugo trzymal mi rozjasniacz bo poprostu mialam pokarbowane wlosy!!tragedia szorstkie w dotyku a do tego jeszcze suche!Wrocilam do swojego koloru ale niestetty zniszczenia pozostalymianowicie nawet jak obetne zniszczona koncowke wlos w srodku widac jest bialy!!praktycznie co chwile musze obcinac koncowki zeby to tak okropnie nie wygladalo no i oczywiscie koncowki sa szorstkieco zrobic aby choc troche ich stan sie poprawil??
Stary 2006-06-13, 20:36   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Problem z wlosami!!!!!!!!!!

Prawda jets taka, że na te zniszczone włosy już żadne witaminy nie pomogą, jesli sa one popalone, dopóki włosy poprostu nie odrosną.Jedyne co możesz zrobic, to poprawiać ich wygląd i bardzo mozno nawilżać.Polecam Henna Treatment Wax ( przyspieszy porost, zadba o strukturę włosa i skórę głowy, przy ttm polecam wersję dla blondynek , niezaleznie od koloru obecnego) i jakąś dobrą NAWILŻAJĄCĄ odzywkę( najlepiej cos profesjonalnego, firma Loreal Absolut/Intense Repair,Farouk, ewentualnie coś z droższych rzeczy - taniej można dostac na allegro-Joico,Kerastase + jedwab Farouk ( najlepiej Chi- ma nie tylko własciwości wygładzające ale i regenerujące).
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości