CZARNY (nie szary) cień do powiek - ktoś używa? Wasze makijaze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 19:56   #1
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141

CZARNY (nie szary) cień do powiek - ktoś używa? Wasze makijaze.


Hey dziewczyny Bardzo lubie makijaze typu (jak sie dowiedzialam na tym forum) NY Girl - ciemne oczy kredka i cieniem + blyszczyk - na poczatku uzywalam brazowawych cieni, pozniej fioletowego z czarnym "polyskiem", teraz mam ciemny szary.. Ale ciagle ciagnie mnie do ciemniejszych. Wiem, ze przerobione zdjecia gwiazd (Avril, Britney) wygladaja super, gdy maja one CZARNY cien na powiekach, ale zastanawiam jak wyglada to na waszych twarzach:P Nie wyglada sie jak "upiór"?? Jezeli macie SWOJE fotki, a nie takie z internetu, edytowane przez specjalistow, to prosze pokazcie jak to wyglada. Znalazlam juz sobie super cien, ale kosztuje chyba kolo 30stu zlotych wiec chce sie czegos dowiedziec przed zakupem :P
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:36   #2
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: CZARNY (nie szary) cień do powiek - ktoś używa? Wasze makijaze.

up
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:54   #3
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: CZARNY (nie szary) cień do powiek - ktoś używa? Wasze makijaze.

wszystko zalezy od tego jaka masz karnacje, jaki kolor oczek, jaki kształt itd. Nie polecam czarnego cienia do oka głeboko osadzonego , małego. Myślę ze przede wszystkim kobitki z ppieknymi, duzymi oczkami w kształcie migdałka bedą wygladały sexi w takim makijażu. ogólnie ja tez bardzo lubie czarny makijaż oka, wcale nie musi wygladac wulgarnie. Jak znajde wiecej czasu to postaram sie cos zamiescic.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:07   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: CZARNY (nie szary) cień do powiek - ktoś używa? Wasze makijaze.

Ciemnym cieniem na mokro (Color Appeal L'Oreala granatowo-jeansowy z drobinkami lub czarno-ciemnoszary Sephora matowy) robie kreske pedzelkiem na mokro - jako eyeliner, czasem baza jest roztarty lagodnie na rucomej czesci powieki jakis inny cien (zawsze na bazie) + czarny tusz do rzes , delikatny roz i blyszczyk bez drobinek.
Nie wiedzialam tylko, ze to sie nazywa NY Girl chociaz obejrzalam ostatnio na DVD caly ostatni sezon Sex and The City i SJP faktycznie sie tak maluje i baaaardzo mi sie taki makijaz podoba!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.