przerwa w stosowaniu kremu p/zmarszczkowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-28, 13:21   #1
Nicość
Raczkowanie

przerwa w stosowaniu kremu p/zmarszczkowego

Wlasnie zużyłam opakowanie pierwszego w moim zyciu kremu przeciw zmarszczkom pod oczy-jest to krem pod oczy LOREALA z serii Dermo-Expertise przeciw zmarszczkom mimicznym z Boswelox.Jako ze do 30 tki brakuje mi jeszcze pare lat,uzywam tego kremu zapobiegawczo.Mam pytanie w zwiazku z tym,ile powinny wynosic przerwy w stosowaniu kolejnych opakowań kremow przecizmarszczkowych?Slys zalam od znajomej,ze przerwa ma wynosic okolo 2 lat,ale ten okres wydaje sie zbyt dlugi.Nie chcialabym tez jednak przyzwyczajac mlodej stosunkowo skory do takich "ciezkich"skladnikow.Pozd rawiam
Nicość jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:06   #2
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21
Dot.: przerwa w stosowaniu kremu p/zmarszczkowego

Ja uważam że skoro stosujesz ten kremik zapobiegawczo to nie masz jeszcze zmarszczek i dlatego na twoim miejscu wybrałabym krem przeznaczony ok 25 roku życia. Osobiście używam Kuracji Dotleniającej Sorayi bo jest on przeznaczony wlasnie dla nas(sugeruje ze mamy zblizony wiek) i swietnie nawilza i wygladza skore wokol oczu. Ja niestety mam juz zmarszczki pod oczami (od nadmiernego opalania ) ale wydaje mi sie ze ten kremik doskonale je wygladza. I wlasnie takie kremy mozna stosowac caly czas, a te silniejsze to zalezy od stanu skory,ale raczej na widoczne zmarszczki.
Pozdrawiam!
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:23   #3
Justy
Zakorzenienie

Dot.: przerwa w stosowaniu kremu p/zmarszczkowego

mozesz go używać tak często, jak chcesz. bez przesady z tymi przerwami.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:32   #4
naila
Zakorzenienie

Cool Dot.: przerwa w stosowaniu kremu p/zmarszczkowego

Cytat:
Napisane przez Nicość
Slyszalam od znajomej,ze przerwa ma wynosic okolo 2 lat,ale ten okres wydaje sie zbyt dlugi. Nie chcialabym tez jednak przyzwyczajac mlodej stosunkowo skory do takich "ciezkich"skladnikow.
Śmiało stosuj kremiki. One mają za zadanie przeciwdziałać pojawieniu się zmarszczek, są przecież PRZECIWzmarszczkowe Jeśli masz jakieś obiekcje, to smaruj na zmianę z jakimś dobrze nawilżającym, ale uważam, że akurat tutaj nie ma na co czekać...

Hehe, zapytaj koleżanki, skąd wzięły się jej te 2 lata??! Przez dwa lata, to zmarszczki mogą się wykształtować ... i co wtedy?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości