chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-28, 15:02   #1
Aneta(anecia)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 315
Angry

chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/

eeehhhhhhh b豉gam o pomoc!! czy kt鏎a z was te mia豉 takie przej嗆..m鎩 naturalny kolorek do ciemny blond a teraz mam czer ktora nie bardzo mi sie podoba chocia zauwa篡豉m 瞠 zaczyna sie lekko spiera(myje szamponem do br您owych w這s闚 z henn) i mo瞠 nawet wyjdzie my ciemny br您ik przynajmniej mam tak nadzieje bo jak nie to sobie chyba w 貫b strzele mam 16 lat i przyrzek豉m sobie 瞠 to by這 ostatnie moje farbowanie:/wiec prosze o rade jaki naturalny spos鏏 BO FARBY JU NA PEWNO NIE KUPIE!!!!!
Aneta(anecia) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 15:18   #2
Laura2112
Rar鏬

Wiadomo軼i: 56 611
Wpisy w blogu: 141
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/

Mi si to zawsze przytrafia這, oboj皻nie jak farb mia豉m. Zazwyczaj kolor p這wia w praniu, teraz wr鏂i豉m do naturalnego koloru (takiego, jaki Ty masz).
Z naturalnych sposob闚 dobre s p逝kanki z zi馧 przyciemniaj帷ych (pokrzywa, li軼ie orzecha w這skiego), do tego w這sy wygl康aj zdrowo - poszukaj na forum, by這 par takich temat闚.
Mia豉m te szampon Timotei, ale nie widzia豉m efekt闚, za to kolega mia szampon do ciemnych w這s闚 z Avonu i faktycznie mu w這sy 軼iemnia造 - my郵a豉m, 瞠 si pofarbowa
Laura2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 15:55   #3
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

moja kolezanka farbowala Plettem na czekolade... i wyszedl jej fiolet.. nie jest to pierwszy przypadek kiedy to te ''SUPER'' farby nie daja zamierzonego kolorku, ja tam mam czyste sumienie, ostrzegalam przed Pallete, ja sama farbuje Marionem i jestem zadowolona

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 16:10   #4
lalunda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Pewnie Ciebie to nie pocieszy, ale jak sobie czytam ten tw鎩 watek to sobie co przypomnia豉m.
Pracuje w sklepie gdzie sie sprzedaje paletty i uwierz mi 瞠 na prawde duzo kobiet u篡wa tej farby. Je瞠li kto mnie pyta o porad to zawsze m闚i, 瞠 opr鏂z tych rozjasniaj帷ych, to wszystkie inne wychodz ciemniejsze.
No i kiedy, siedze sobie na kasie, a do sklepu wpada kobieta i krzyk na ca造 sklep co my tu sprzedajemy. Wszyscy si na ni patrz, reszta klient闚 od razu . A ona z takim tekstem "co tu si sprzedaje niech pani patrzy - jak wygl康a moja c鏎ka??? " Wszyscy si patrz a za ni stoi dziewczyna, oko這 25 lat spuszczona g這wa. Kobieta dalej "Jak ona ma si pokaza na studiach??". To my ju zupe軟ie oczy jak 5 z這tych, 瞠 ta dziewczyna niemowa czy co. Kole瘸nka pyta si jej o co chodzi. A ona ze kupi豉 palette ciemny br您 a wyszed czarny i wielce oburzona i zdziwiona i dalej swoje ze mamy napisac do producenta 瞠 to oszustwo itd.
Na szcz窷cie nikt jej niedoradza koloru bo dopiero by豉by jazda.
lalunda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 16:14   #5
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

hehehe nie chcialabym sie znale潭 w takiej sytuacji jak Ty Lalundo , musialo byc nie幢e wtedy hehehhe

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 19:09   #6
lalunda
Raczkowanie

Przynajmniej weso這 by這, tylko potem zastanawia造鄉y sie czy nie by這 wstyd tej dziewczynie, ze mama j przytarga豉 do sklepu i krzyczac "Jak ona wygl康a??" pokazywa豉 na ni palcem. Ja bym sie chyba pod ziemie zapadla.
Stary 2005-10-28, 19:39   #7
aanukaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 462
GG do aanukaa

hmm wg mnie to chyba logiczne ze nie wyjdzie kolorek taki sam jak na pudelku jak sie ma ciemne same w sobie wloski. no chyba ze polozy sie kolorek na super blond wlosach to wtedy wyjdzie, a nawet wyjdzie jeszcze jasniejszy.
aanukaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 20:46   #8
ewa.nea
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 502

A ja w豉郾ie wypr鏏owa豉m ten kolor i fakt, jest ciemny, ale ok. Tylko, 瞠 mam z niego i z innego br您u zrobiony baleja, wi璚 to inny efekt ni na ca貫j g這wie.
ewa.nea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 13:57   #9
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Kolor prawie zawsze i przy uzyciu kazej farby wychodzi duzo ciemniejszy dopiero po kilku myciach jest taki jak mial byc Przynajmniej u mnie tak jest
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 14:20   #10
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

no to ja te mam pytanie : jaki odcie mam wybrac 瞠by wyszed mi ciemny blond;/jasny br您 ???
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 14:28   #11
kasica81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 22

Hmm ja jestem uprzedzona co do farby Pallete.Nie spotkalam sie z dobra opinia na temat tej firmy.Prosty przyklad moja ciotka z natury blondynka chciala sobie rozjasnic wlasnie ta farba,ale blond.Efekt byl taki,ze ciotka wyszla jak mysz tzn.wyszedl kolor cos jak siwy,ale ciemny.Gdzie blond kladzony na blond powinien wyjsc.Znam tez inne przyklady gdzie wychodzily np.wlosy koloru marchewkowego ,a mial byc calkiem inny.Do tego ta farba strasznie szybko zmywa sie.Byc moze inne babeczki nie narzekaja i chwala sobie.Ale ja powiedzialam sobie,ze tej farby za nic w swiecie bym nie kupila!! Pozdrawiam
kasica81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-29, 18:27   #12
smerfeta01
Zakorzenienie

mi o dziwo na w這sach trzyma si bardzoo d逝go no a kolorki faktycznie zawsze wychodz o 2 tony ciemniejsze. Czasem wychodz nie takie jak chcemy ale my郵 瞠 to g堯wnie wina z貫go doboru, zawsze trzeba patrze dla jakiego koloru wyjsciowego ta farba jest przeznaczona
Stary 2005-10-29, 19:20   #13
Asiula1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

NIez豉 ta opowie嗆 "lalundy" no nie chcia豉bym by w sk鏎ze tej biednej c鏎ki.. niedo嗆, 瞠 kolor nie taki jak chcia豉 to jeszcze ta matka wrzeszcz帷a na ca造 sklep...ehh, w takich chwilach doceniam moj mam , kŧ鏎a nie zrobi豉 mi nigggddyy takiej akcji !

Co do koloru za ciemnego...niestety prawie zawsze tak jest i to nie tylko z br您ami, moja kole瘸nka robi豉 sobie ostanio popielaty blond!!!!!!!!!! i jej wysz造 br您owe... wymy造 si troszk ... ale pierwszy stres by straszny

A co do rad, to ja proponuj mycie Nizoralem, on podobno dzia豉 jako 軼ieraj帷o i kolor si szybciej wymywa...

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 10:22   #14
Aneta(anecia)
Raczkowanie

nie no mam nadzieje 瞠 jako sie to zmyje powoli zaczyna sie pojawia br您ik na niekt鏎ych pasemkach:Pi przy przedzia趾u mo瞠 bedzie oki bo nie bardzo chce by czarna...
Stary 2005-10-30, 10:45   #15
Buraczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

dziewczyno, nie przyrzekaj bo i tak zmienisz zdanie ;p wylko nast razem nie u篡waj palety...
Buraczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 11:19   #16
guzik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Podpisuje zie pod opinia ze z Paletty zawsze wychodzi ciemniejszy niz powinien. 字edni blond to ZAWSZE sredni br您owy. Nalezy bardzo uwazac.
guzik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 13:41   #17
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

Farbowanie w這soow farbami tej firmy to zbrodnia kazdy fryzjer ci to powie.Lepiej do這zyc 20 z wiecej na lepsz lub pojsc do fryzjera
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 16:16   #18
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
no to ja te mam pytanie : jaki odcie mam wybrac 瞠by wyszed mi ciemny blond;/jasny br您 ???
to zalezy jaki masz wyjsciowy kolorek: jesli jasny blond to ciemny blond powinien byc w porzadku, jesli ciemny blond to sredni blond sie nada, a jak ciemniejsze to nie obejdzie sie bez rozjasniania...
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-30, 16:19   #19
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Asiula1
NIez豉 ta opowie嗆 "lalundy" no nie chcia豉bym by w sk鏎ze tej biednej c鏎ki.. niedo嗆, 瞠 kolor nie taki jak chcia豉 to jeszcze ta matka wrzeszcz帷a na ca造 sklep...ehh, w takich chwilach doceniam moj mam , kŧ鏎a nie zrobi豉 mi nigggddyy takiej akcji !

Co do koloru za ciemnego...niestety prawie zawsze tak jest i to nie tylko z br您ami, moja kole瘸nka robi豉 sobie ostanio popielaty blond!!!!!!!!!! i jej wysz造 br您owe... wymy造 si troszk ... ale pierwszy stres by straszny

A co do rad, to ja proponuj mycie Nizoralem, on podobno dzia豉 jako 軼ieraj帷o i kolor si szybciej wymywa...

Pozdrawiam
Asiula ma racje, kolorek szybciej sie spierze jak sie go potraktuje szamponem przeciwlupiezowym
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 17:34   #20
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521
GG do Wisnia

Kazda dziewczyna ktora farbuje wlosy wie ze palette jest doniczego. Jest bardzo mocna, bardzo niszczy wlosy i naczesciej nie wychodzi ten kolor co sie chcialo tylko duzo ciemniejszy.
ja bym poszla do fryzjera zeby to usunac.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 19:13   #21
smerfeta01
Zakorzenienie

mam kolor w這s闚 ciemny br您,decyduj si na jasny blond Palette no i rozja郾ianie :/
Stary 2005-11-01, 21:46   #22
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Zmyje ci sie pomalutko ten czarnu kolor do br您u, ja kiedys farbowalam ciemnym brazem palette- mialam naprawde czarne..braz robily sie po jakims miesiacu co moge Ci polecic? szampony przeciw逝piezowe dobrze wyp逝kuja kolor
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 21:48   #23
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Dok豉dnie Majka..to 軻 straszne farby...i jest spory problem z pozbyciem sie potem koloru choc sa i zadowoleni z niego..moja kolezanka np. zawsze chwali豉 sobie br您y palette..ale sama miala do嗆 ciemne w這ski
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 08:24   #24
olutek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Niestety wiem co czujesz. ja tez rok temu robilam sobie janym br您em z palety i wyszed mi najczarniejszy z czarnych. do dzisiaj pami皻am ten koszmar bo zanim ten okropny kolor si zmy min窸o p馧 roku(my豉m szaponem rumiankowym dla dzieci ). W這sy zacz窸y mi wychodzi gar軼iami i ci庵n望 si jak guma do 簑cia . A jak po 8 miesi帷ach posz豉m do fryzjera 瞠by je troszke jako rozja郾i to powiedzia 瞠 on si za to nie we幟ie bo po palecie mog mi w這sy odpa嗆!Powiedzia te 瞠bym nigdy ju t niby farb nie farbowa豉. Na szcz窷cie moje w這sy ju wr鏂i造 do formy i jest ok. Mam jednak nadziej 瞠 ciebie to nie spotka. A tak na marginesie to plecam safir albo loreala. Dro窺za ale naprawde warto.
olutek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 08:47   #25
ma-li-na
Zadomowienie

Olutek ma racj safira to najlepsza farba jaka mia豉m pi瘯nie pachnie i do tego ten od鈍ie瘸czkolorku w這sy mi瘯kie l郾i帷e i nie sprawiaj wra瞠nia suchych u mnie kosztuja nieca貫 30 z
Stary 2005-11-02, 09:04   #26
lalunda
Raczkowanie

wy tak narzekacie na blondy i br您y z paletty...
mam co lepszego , ot騜 trzeba zastosowa jeden z czerwonych odcieni paletty icc, a p騧niej spr鏏owa zakry ten kolor jakim innym. To jest dopiero sztuka. Wyjdzie spod ka盥ej farby. Podobno czerwony barwnik stosowany w tych farbach jest o wiele gorszy od czarnego.

_________________________ ________
aaa... jeszcze co, gdzie ty kupujesz tak drog safir, w rossmanie w czasie promocji jest za 19 z
Stary 2005-11-02, 15:58   #27
Aneta(anecia)
Raczkowanie

Cool Dot.: chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/

dziewczyny jest nie幢e i to jakby nie spojrze przez szampon timotei z henn彗t鏎y nie wszystkim pasuje a mnie ratuje 篡cie naprawde powoli mam taki kolor o jakim marzy豉m pomine fakt 瞠 troche mnie to nerw闚 kosztowa這.. i w這sy na pewno te ucierpia造 ale s m這de i mo瞠 dlatego sobie z tym tak dobrze radz teraz mam inny problem chcia豉bym 瞠by to nie by zimny kolor tylko taki g喚boki i ciep造 ale farbowa nie mam zamiaru(przynajmniej przez najbli窺ze 10lat )co moge zrobi..??
Stary 2005-11-03, 10:44   #28
ma-li-na
Zadomowienie

niestety w moim miescie nie ma rossmana a jak s promocje kosztuje 23 z jednak i tak da豉bym kazda cene za te farbe bo ma najpieknieszy kolor blondu na 鈍iecie<kwiat vanilli> pozdrawiam
Stary 2008-04-10, 13:03   #29
paatrycjaa90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

ja chcialam zrobi sobie jasny braz a mam czarne w這sy jak mysliscie jaka farba mam nalozyc teraz alby by造 jasne brazowe? przyjmnie sie jakas ?
paatrycjaa90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 00:13   #30
gumis3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Wznowi temat z bardziej aktualn dat.
A wi璚 d逝go si zastanawia豉m zanim wybra豉m kolor farby i mark. To mia這 by moje pierwsze farbowanie ca造ch w這s闚 i nie chcia豉m aby kolor wyszed mi rudy b康 za ciemny bo mam do嗆 blad cer i nie chcia豉m wygl康a jak kostucha
W sklepie decyzja pad豉 na Palette szampon koloryzuj帷y "Jasny br您" (nowa poprawiona wersja). Owszem zdawa豉m sobie spraw, 瞠 kolor mo瞠 wyj嗆 nieco ciemniejszy ni na opakowaniu. I owszem tak si w豉郾ie sta這. M鎩 naturalny kolor to by ciemny bl康 i po sp逝kaniu szamponu okaza這 si, 瞠 na mokro moje w這sy s prawie czarne z po造skiem takiej mlecznej czekolady Po wysuszeniu ukaza mi si jednak do嗆 ciemny br您 z takim 豉dnym czekoladowym po造skiem, kt鏎y na s這鎍u robi robi wra瞠nie.

Tak瞠 fakt faktem w這sy wychodz do嗆 ciemne jak na kolor jasny br您. Ja jednak nie 瘸逝j i nie narzekam
gumis3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-24 23:41:40

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.