chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-03, 17:18   #31
Parkour_Girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
Dot.: chcia豉m jasny br您 z palette mam czarny:/

Witam
W豉郾ie kupi豉m farb z Palette (jasny br您) ale boj si jej u篡...
Ostatnim razem kiedy u篡豉m farby z tej firmy, kolor wyszed mi prawie czarny... Codziennie my豉m w這sy, 瞠by jak najszybciej si tego pozby...

I teraz przysz這 mi do g這wy 瞠by mo瞠 j kr鏂ej trzyma na w這sach??
My郵icie, ze to dobry pomys??

Dodam tylko, ze ja ju mam kolor jasny br您, tylko pod s這鎍e podchodzi pod rudy. Chc go przyciemni jedynie mo瞠 o 1 lub 2 tony...
Parkour_Girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-06, 15:11   #32
oohyeah
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

ja tez mialam taki problem ;/ale wyp逝ka mi sie kolorek teraz i jest git
Przyja潯 to co czego nie da si kupi.
oohyeah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-17, 14:22   #33
Nathia87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

A ja uwa瘸m, 瞠 farby Palette nie sa takie z貫. Na w豉snym przyk豉dzie- jaki czas temu chcia豉m troszk przyciemni w這sy i moja mama kupi豉 mi farb Palette (je郵i dobrze pami皻am to 鈔edni br您). Nie by豉m do tego przekonana, s造sza豉m tyle z造ch opinii o tych farbach ale zaryzykowa豉m i nie 瘸逝j! Br您 wyszed mi 郵iczny, bardzo zbli穎ny do tego, kt鏎y by na opakowaniu. Drugi przyk豉d z mojego 篡cia wzi皻y: ostatnio przesz豉m dwie dekoloryzacje i w這sy mia豉m okropnie rude (przechodzi豉m z czarnych, farbowanych na czarno). Pr鏏owa豉m farb z Loreala w odcieniach jasnych braz闚 ale nie przynios造 efekt闚, zawiodlam si na nich. Zawiod豉m si tak瞠 na farbie „Karmlowa czekolad” z Wellaton, kt鏎a wysz豉 ewidentnie ruda, okropno嗆! Zrezygnowana kupi豉m farb Palette "jasny br您" i zn闚 mile zaskoczenie! Br您 郵iczny, nie czarny- jak to pisza niekt鏎e dziewczyny. Mam jasny, delikatny br您. W這sy po Palette mo瞠 i niszcz si bardziej niz po innych farbach, wi璚 trzeba zainwestowa w dobr odzywk i trzyma ja po umyciu g這wy przez d逝窺zy czas, po paru miesi帷ach b璠zie ok. Ja polecam palette, mam na my郵i br您y- bo ta gama mile mnie zaskoczy豉. Dziwi mnie komenrtarze "nie uzywaj palette jesli chcesz miec wlosy". Jesli ktos ma slabe wlosy niech nie mysli wogole o farbowaniu jak彗olwiek farb... Pr鏏owa豉m Syoss, Loreal, Granier. Z Palette wychodzi najcz窷ciej kolor taki, jak na opakowaniu, ewentualnie Granier- po Palette . Pozdrawiam
Nathia87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-24, 20:01   #34
pakta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

farbowa豉m w這sy ciemnym br您em i wyszed mi okropny czarny ale bardzo szybko si zmy chod po kilku myciach wygl康a o wiele lepiej ni na pocz徠ku teraz mam zamiar kupi jasny br您 i mam nadzieje, 瞠 nie wyjdzie a taki czarny jak ostatnio
pakta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-24, 23:41   #35
KindOfBlack
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

Ja ostatnio si mega zdziwi豉m gdy pofarbowa豉m odrosty czerni z palette (trwa陰 farb) i po tygodniu mi si wyp逝ka豉 do naturalnego koloru (jasny br您) co nigdy przez 3 lata jak farbuj w這sy nie zdarzy這 mi si z 瘸dn farb.
KindOfBlack jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-24 23:41:40

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.