Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-02-16, 21:02   #4861
201606201234
Konto usunięte

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowałam dziś po raz pierwszy na poliku Perfect Topping i jest wielka miłość! Kurde, chyba nigdy jak żyję nie miałam tak ślicznie rozświetlonego policzka.. I chyba przebija mojego ukochanego Benefitowskiego Watt's Up i Soft&Gentle Na mnie wygląda jak taka ciepło-różowa poświata Wcale nie jest delikatny w moim mniemaniu. Ale nachalny też nie Jest po prostu prześliczny. Jak ja się cieszę, że go dorwałam Wstawię zdjęcia. Choć oczywiście mój cudowny aparat nie ujął tego niuansu ciepło-różowego Więc jak się pojawi w Douglasie online to klikajcie bo to niepowtarzalne cudo! Nie wiadomo kiedy jeszcze zrobią ten odcień, może za kilka lat dopiero
Co to za cień na oczach boski jest zdradzisz?
201606201234 jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:10   #4862
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Co to za cień na oczach boski jest zdradzisz?
Do mejkapu wykorzystałam paletkę 5 Diora Nude Pink Design O ta --> http://www.makeupandbeautyblog.com/w...ink-design.jpg Ten cień który tam widać (przyciemniałam zewnętrzny kącik) to ten najciemniejszy cień ze wszystkich (ale nie eyeliner, tylko cień )
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:13   #4863
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Do mejkapu wykorzystałam paletkę 5 Diora Nude Pink Design O ta --> http://www.makeupandbeautyblog.com/w...ink-design.jpg Ten cień który tam widać (przyciemniałam zewnętrzny kącik) to ten najciemniejszy cień ze wszystkich (ale nie eyeliner, tylko cień )
Koniecznie na mojej liście zakupów! Dziękuję
201606201234 jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:18   #4864
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Koniecznie na mojej liście zakupów! Dziękuję
Uwielbiam ją Czasem ten najciemniejszy cień nakładam na całą powiekę i przypruszam tymi migotkami i wychodzi śliczny dzienny smoczek
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:19   #4865
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tylko gdzie ten kodw wpisac
Rabat będzie chyba obowiązywał 7-8 marca.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:48   #4866
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
ja glupia haha

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
nie doczytalam
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-02-16, 21:56   #4867
MagLady
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyny, testowałam dziś po raz pierwszy na poliku Perfect Topping i jest wielka miłość! Kurde, chyba nigdy jak żyję nie miałam tak ślicznie rozświetlonego policzka.. I chyba przebija mojego ukochanego Benefitowskiego Watt's Up i Soft&Gentle Na mnie wygląda jak taka ciepło-różowa poświata Wcale nie jest delikatny w moim mniemaniu. Ale nachalny też nie Jest po prostu prześliczny. Jak ja się cieszę, że go dorwałam Wstawię zdjęcia. Choć oczywiście mój cudowny aparat nie ujął tego niuansu ciepło-różowego Więc jak się pojawi w Douglasie online to klikajcie bo to niepowtarzalne cudo! Nie wiadomo kiedy jeszcze zrobią ten odcień, może za kilka lat dopiero

Śliczne rzęsy, ładna cera, piękny make up
MagLady jest offline  
Stary 2015-02-16, 22:19   #4868
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagLady Pokaż wiadomość

Śliczne rzęsy, ładna cera, piękny make up
Ojej, dziękuję
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-16, 22:47   #4869
MagLady
Przyczajenie

Dziewczyny, czy którakolwiek z Was ma tak, że jak kończy się jej krem, puder, antyperspirant czy żel pod prysznic to macie takie hm... "miłe" (?) uczucie, że coś się skończyło, że wywalacie puste opakowanie - że jakby "oczyszczacie" toaletkę ze zbędnego pudełka/tubki/butelki? Bo ja tak mam i myślę, że to trochę dziwne Raczej powinnam się smucić, że jakiś kosmetyk mi się skończył (?)
MagLady jest offline  
Stary 2015-02-16, 22:52   #4870
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, czy którakolwiek z Was ma tak, że jak kończy się jej krem, puder, antyperspirant czy żel pod prysznic to macie takie hm... "miłe" (?) uczucie, że coś się skończyło, że wywalacie puste opakowanie - że jakby "oczyszczacie" toaletkę ze zbędnego pudełka/tubki/butelki? Bo ja tak mam i myślę, że to trochę dziwne Raczej powinnam się smucić, że jakiś kosmetyk mi się skończył (?)
To oznaka nadmiaru wszystkiego Chociaż nie pamiętam kiedy coś skończyłam z kolorówki
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-16, 22:57   #4871
MagLady
Przyczajenie

Cytat:
To oznaka nadmiaru wszystkiego Chociaż nie pamiętam kiedy coś skończyłam z kolorówki
Ooo tak - z kolorówki ciężko coś wykończyć U mnie szczególnie cienie do powiek...
A teoria "nadmiaru" myślę, że może się u mnie tyczyć żeli pod prysznic (mam ich w zanadrzu ponad 10... ), ale na pewno nie kremu czy podkładu, bo to u mnie raczej deficyt
Dziś wyrzuciłam opakowanie po żelu pod prysznic i kremie na noc do twarzy i czuję takie jakieś katharsis
MagLady jest offline  
Stary 2015-02-16, 22:58   #4872
moooniek
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, mnie bardzo cieszy każde wyrzucone puste pudełko. Co prawda nie tak bardzo, jak zakup nowego, ale jednak cieszy
Stary 2015-02-16, 23:08   #4873
xPoziomkax
Zakorzenienie

Pewnie gdybyśmy nie miały pieniędzy na te wszystkie cuda, to każdy skończony kosmetyk sprawiałby, że czułybyśmy smutek i zamartwianie się, że trzeba wydać pieniądze na kolejne opakowanie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-16, 23:10   #4874
moooniek
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie gdybyśmy nie miały pieniędzy na te wszystkie cuda, to każdy skończony kosmetyk sprawiałby, że czułybyśmy smutek i zamartwianie się, że trzeba wydać pieniądze na kolejne opakowanie
Ja póki co po skończeniu jakiegokolwiek kosmetyku nie muszę wydawać pieniędzy na nowy, bo mam takie zapasy
Stary 2015-02-17, 07:34   #4875
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja póki co po skończeniu jakiegokolwiek kosmetyku nie muszę wydawać pieniędzy na nowy, bo mam takie zapasy
Ojj ja też... Ostatnio skończyłam krem na noc i na dzień, ale była radość teraz kończę żel pod prysznic i bazę pod makijaż- uwielbiam wyrzucać i otwierać nowe Cienie w połowie używania daje mojej mamie a ja mam miejsce na kolejne obecny zapas kosmetyków z kolorówki, głównie cienie - będę miała do końca życia
korinka3 jest offline  
Stary 2015-02-17, 07:48   #4876
alttari
Rozeznanie

W D jest w probkach niespodzianka z sensai
Stary 2015-02-17, 08:01   #4877
amb86
Wtajemniczenie

To fajne, ale pozostałe lipne Poczekam trochę, bo akurat chcę puścić małe zamówienie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amb86 jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:05   #4878
maarthusia
Shoe addict :)

W D. jest jeszcze w próbkach jakiś krem Diora. Szkoda, że wczoraj nie było fajnych próbek, kiedy zamawiałam temperówki
Zastanowię się nad mini zam., kusi mnie Sensai i ten Dior dla mamy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:08   #4879
korinka3

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. jest jeszcze w próbkach jakiś krem Diora. Szkoda, że wczoraj nie było fajnych próbek, kiedy zamawiałam temperówki
Zastanowię się nad mini zam., kusi mnie Sensai i ten Dior dla mamy
Za dużo byś chciała ja myślę nad mini zamówieniem zmywacz+sensai+2 zapachy męskie dla Tż
korinka3 jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:11   #4880
maarthusia

Jednak się skusiłam wzięłam maseczkę z przeceny za 3,90 i do tego Sensai, krem Diora i serum Yonelle, całość za 13,89

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Za dużo byś chciała ja myślę nad mini zamówieniem zmywacz+sensai+2 zapachy męskie dla Tż
Pewnie, że bym chciała wszystko nie myśl, tylko klikaj

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Dawno nic nie klikałam, a tu jutro zawitają do mnie aż 2 mini paczuchy z D.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Coś się ociągają z tymi nowościami Clarinsa, połowa lutego minęła ileż można czekać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:11   #4881
korinka3

Cytat:
Jednak się skusiłam wzięłam maseczkę z przeceny za 3,90 i do tego Sensai, krem Diora i serum Yonelle, całość za 13,89

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Pewnie, że bym chciała wszystko nie myśl, tylko klikaj

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Dawno nic nie klikałam, a tu jutro zawitają do mnie aż 2 mini paczuchy z D.
No dobra klikłam 14,48 szaleństwo
korinka3 jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:14   #4882
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No dobra klikłam 14,48 szaleństwo
przynajmniej nie ma wyrzutów sumienia przy takich mini zam.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Zainteresowała mnie ta szafeczka Miłosna Pokusa:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000074433.html
Pomyślałam sobie, że mogłabym na niej trzymać miniaturki perfum napisałam do D, jakie to ma wymiary i czekam na odp. Może się skuszę ze zniżką 20%
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:29   #4883
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
przynajmniej nie ma wyrzutów sumienia przy takich mini zam.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Zainteresowała mnie ta szafeczka Miłosna Pokusa:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000074433.html
Pomyślałam sobie, że mogłabym na niej trzymać miniaturki perfum napisałam do D, jakie to ma wymiary i czekam na odp. Może się skuszę ze zniżką 20%
Ja ją klinkelam ale.nie oplacilam daj znac jakie ma.wymiary
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-02-17, 08:31   #4884
maarthusia

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja ją klinkelam ale.nie oplacilam daj znac jakie ma.wymiary
Ok mam nadzieję, że dziś odpiszą
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:14   #4885
ew23ona
Raczkowanie

Czekam z niecierpliwością na pojawienie się nowego boxa od joy...na pewno sobie kliknę o ile będzie ciekawy...no dalej niech coś się pojawi
ew23ona jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:18   #4886
201607111050
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na pojawienie się nowego boxa od joy...na pewno sobie kliknę o ile będzie ciekawy...no dalej niech coś się pojawi
Też czekam
201607111050 jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:24   #4887
maarthusia

Chyba nie schodzi nowy box w D. Teraz mają już 2 buble boxowe ciekawe, czy ich nie przecenią

Też mnie ciekawi nowy Joybox, poprzedni odpuściłam ze względu na pastę i wazelinę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:30   #4888
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Dziwczęta, ten nowy joybox to na pewno dzisiaj? Śnił mi się przez całą noc, a teraz wchodze na stronę i nie ma nic nowego...
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:32   #4889
ew23ona
Raczkowanie

Cytat:
Chyba nie schodzi nowy box w D. Teraz mają już 2 buble boxowe ciekawe, czy ich nie przecenią

Też mnie ciekawi nowy Joybox, poprzedni odpuściłam ze względu na pastę i wazelinę
Mnie i pastą, i wazeliną obdarowało shiny więc nie potrzebowałam dubla, chociaż pastę bardzo lubię. Dobrze, że nie czekałam o północy już na boxa, bo bym się nieźle wkurzyła. Trochę się dziwię, że tak się ociągają, chyba szwankuje tam organizacja, a to mnie zniechęca.
ew23ona jest offline  
Stary 2015-02-17, 09:35   #4890
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Mnie i pastą, i wazeliną obdarowało shiny więc nie potrzebowałam dubla, chociaż pastę bardzo lubię. Dobrze, że nie czekałam o północy już na boxa, bo bym się nieźle wkurzyła. Trochę się dziwię, że tak się ociągają, chyba szwankuje tam organizacja, a to mnie zniechęca.
No co Ty, Warszawka zaczyna pracę o 10-tej.

kjd3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości