Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-12-25, 21:28   #1231
Lynn
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
raczej nie obejmie, zawsze ten rabat po świętach był tylko na kosmetyki do makijażu
Szkoda
Lynn jest offline  
Stary 2014-12-25, 22:23   #1232
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

No to dlatego nie wszedł bo nic w regularnej cenie nie bralam.
Nad tym co złożyłam i tak się jeszcze zqstanowie, czy płacić, bo jednak nie do końca jestem przekonana no i 60zł na szminkę to dużo zwłaszcza, żeby kupować w ciemno.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 845 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2014-12-25, 22:28   #1233
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia...

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

A tak btw, jak tam dziewczyny, użyłyście już swoje Naked 3? Jak wrażenia?
Miłość od pierwszego wrażenia suuuper bazy też są extra. Spróbuję cienie na bazie z yoko, jak nie da rady to kupię bazę z urbana
korinka3 jest offline  
Stary 2014-12-25, 23:02   #1234
LadyMag
Raczkowanie

Mam pytanie co do bazy pod cienie Urban Decay - ona występuje w 3 odcienia w S.
Macie jakieś sugestie, który odcień do jakiej cery lub jaki odcień dla kogo?

Jest jakaś różnica w tych odcieniach widoczna na oku?

Czy ona zalicza się do tzw. kolorówki?
LadyMag jest offline  
Stary 2014-12-26, 08:19   #1235
Lynn
Zakorzenienie

A ja miałam naked 3, sprzedałam i kupiłam odpowiednik;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline  
Stary 2014-12-26, 09:27   #1236
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość

Tu masz swatche http://www.makeupandbeautyblog.com/c...ese-four-sins/
wykrasana jest offline  
Stary 2014-12-26, 09:57   #1237
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja kliknelam w koncu błyszczyk clarins oraz nyx butter
To super Daj znać jak użyjesz czy Ci odpowiadają

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Miłość od pierwszego wrażenia suuuper bazy też są extra. Spróbuję cienie na bazie z yoko, jak nie da rady to kupię bazę z urbana
Ja się nie mogę doczekać aż wyczaruję nią kolejny makijaż

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość

W tych swatchach nie ma chyba Anti Aging - a z nią mi się wspaniale pracuje Nareszcie cienie są w świetnym stanie przez cały dzień

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja zasnęłam z makijażem oka zrobionym Naked 3 na tej właśnie bazie. Makijaż pozostał praktycznie nienaruszony. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad kupnem paletki, to ja naprawdę polecam. Cienie są dobrze napigmentowane, dobrze się nimi pracuje, nie robią plam, dla mnie paletka ma same zalety.
Hahahaha no to miała chrzest bojowy! Fajowo, że takie wszystkie jesteśmy zadowolone Ja wiedziałam, że pokocham, bo to totalnie moje kolory Dla mnie też ma same zalety

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Ciekawe w ogole w jaki sposob Sephora nas poinformuje o tej zniżce, która zaczyna się jutro... Bo jutro wybieram się na zakupy
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 10:24   #1238
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
To super Daj znać jak użyjesz czy Ci odpowiadają

Ja się nie mogę doczekać aż wyczaruję nią kolejny makijaż

W tych swatchach nie ma chyba Anti Aging - a z nią mi się wspaniale pracuje Nareszcie cienie są w świetnym stanie przez cały dzień

Hahahaha no to miała chrzest bojowy! Fajowo, że takie wszystkie jesteśmy zadowolone Ja wiedziałam, że pokocham, bo to totalnie moje kolory Dla mnie też ma same zalety

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Ciekawe w ogole w jaki sposob Sephora nas poinformuje o tej zniżce, która zaczyna się jutro... Bo jutro wybieram się na zakupy
Ja liczę na mailing w nocy + rano sms
korinka3 jest offline  
Stary 2014-12-26, 10:37   #1239
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja liczę na mailing w nocy + rano sms
Ja tez
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 11:42   #1240
amb86
Wtajemniczenie

Dziewczyny, a ile jest dni na opłacenie zamówienia w S.?? Czy -25% będzie od razu od północy??
amb86 jest offline  
Stary 2014-12-26, 11:53   #1241
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile jest dni na opłacenie zamówienia w S.?? Czy -25% będzie od razu od północy??
No właśnie tez się zanstanawiam, czy będzie od razu od północy.. na razie ni widu ni słychu o tej promocji Mogliby już wysłać jakiegoś maila..
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 11:56   #1242
angelikaw
Zakorzenienie

Przestroga przed zakupem paletki Naked 3 UD na portalu zakupów grupowych.

https://www.youtube.com/watch?v=h_GhkTsttRA
angelikaw jest offline  
Stary 2014-12-26, 12:00   #1243
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość

A tutaj opisanie i rozwiązanie sprawy: http://www.spidersweb.pl/2014/12/groupon-podrobka.html
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 12:05   #1244
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Które Chubby sticki dają mocniejszy kolor i nie są zbyt transparentne?
Zdecydowanie Intense

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Tak kochana, jak najbardziej jest to zimny kolor, nie ma w sobie ani dozy ciepła, przez MAC jest opisywany jako pochmurny róż i jest to bardzo trafny opis Coś jak Plumful ale w o wiele delikatniejszej wersji
Kocham Syrup Jedyna z niewielu rzeczy z Maca, którą kupuję kolejny raz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość

....Czy palety UD czy zestawy pędzli Bobbi Brown. Te portale straciły bardzo na atrakcyjności dopuszczając podróby do sprzedaży. Co gorsze nie reagują na zgłoszenia ,że sprzedawca oszukuje klientów
Stary 2014-12-26, 12:07   #1245
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Intense

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Kocham Syrup Jedyna z niewielu rzeczy z Maca, którą kupuję kolejny raz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

....Czy palety UD czy zestawy pędzli Bobbi Brown. Te portale straciły bardzo na atrakcyjności dopuszczając podróby do sprzedaży. Co gorsze nie reagują na zgłoszenia ,że sprzedawca oszukuje klientów

Fajnie jest mieć taki kosmetyk, który musi się zawsze mieć

Mam nadzieję, że teraz stracą na popularności i będą mieli za swoje I zbankrutują! Oszuści jedni
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 13:29   #1246
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Mam nadzieję, że teraz stracą na popularności i będą mieli za swoje I zbankrutują! Oszuści jedni
Dobrze im tak
Stary 2014-12-26, 13:32   #1247
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dobrze im tak
A co do pędzli BB, to mam w szkole wizażu takiego gościa, który przynosi zestaw 30 pędzli Bobbi Brown (co wiadomo, że takie zestawy nie istanieją) i się nimi chwali, do tego zawsze dodaje, że pędzle od BOBBIEGO Browna są super Poracha!
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 14:39   #1248
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
A co do pędzli BB, to mam w szkole wizażu takiego gościa, który przynosi zestaw 30 pędzli Bobbi Brown (co wiadomo, że takie zestawy nie istanieją) i się nimi chwali, do tego zawsze dodaje, że pędzle od BOBBIEGO Browna są super Poracha!
Hahahah, padlam... Pędzle od Bobbiego Browna
Stary 2014-12-26, 14:45   #1249
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hahahah, padlam... Pędzle od Bobbiego Browna
Albo przyniósł jakąś podróbę Beauty Blendera i się chwali, jaki Beauty Blender jest super hahaha Wkurzają mnie tacy pseudo znawcy
Ale nie omieszkałam powiedzieć i w końcu zwrócić mu uwagę, że przecież to kobieta
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 15:33   #1250
Taida1986
Przyczajenie

Chciałam zapytać o promocję w Sephora która przypada na 5 ostatnich dni w roku od 27 do 31 grudnia (-25% lub 30%). Czy ona obowiązuje tylko stacjonarnie czy w sklepie internetowym mżna z niej też skorzystać? Są jakieś kupony do sklepu internetowego? Może ktoś się orientuje jak to będzie wyglądać Bo nigdzie nie mogę nic o tym znaleść
Z góry dziękuję
Taida1986 jest offline  
Stary 2014-12-26, 16:06   #1251
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Taida1986 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o promocję w Sephora która przypada na 5 ostatnich dni w roku od 27 do 31 grudnia (-25% lub 30%). Czy ona obowiązuje tylko stacjonarnie czy w sklepie internetowym mżna z niej też skorzystać? Są jakieś kupony do sklepu internetowego? Może ktoś się orientuje jak to będzie wyglądać Bo nigdzie nie mogę nic o tym znaleść
Z góry dziękuję
Czekamy na info.
kjd3 jest offline  
Stary 2014-12-26, 17:05   #1252
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
I co, ktoś kupił? Bo chyba w szkole wizażu powinni wiedzieć o tak słynnej charakteryzatorce.
A swoją drogą nie mogą zarzucić mu, że sprzedaje podróbki.

Może niektórym się narażę, ale moim zdaniem najważniejszy jest talent wizażysty i proporcje twarzy modelki, a kosmetyki fakt, dobrze jak są dobrej jakości, ale ta pogoń za markami jest bezsensowna.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-26 o 17:14
cosmetix jest offline  
Stary 2014-12-26, 17:23   #1253
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
I co, ktoś kupił? Bo chyba w szkole wizażu powinni wiedzieć o tak słynnej charakteryzatorce.
A swoją drogą nie mogą zarzucić mu, że sprzedaję podróbki.
Nie, to jest uczeń
Ale jak już mówimy o wiedzy nauczycielek tam, to kiedyś wywiazała się rozmowa i one nie mają pojecia kto to jest nawet Lisa Eldridge, co dopiero Bobbi Brown, robią wielkie oczy na słowo NARS Orgasm... "a co to?" Urban Decay? Palety Naked? Pffff "nie znam". To jest właśnie poziom ich wiedzy.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

To po prostu nie jest ich pasja. Jak ktoś ma pasję, to poświęca temu dużo swojego czasu, interesuje się tematem, zagłębia wiedzę. I zapamiętuje. Ja sobie nie wyobrażam być makijażystą i nie mieć tej pasji, ciekawości, nie interesować się kosmetykami, nowinkami. No ale nie wiem, może tylko ja tak mam

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-26 o 17:19
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 17:29   #1254
cosmetix
Makeup challenge winner

Artyści mają ciężki żywot
Stary 2014-12-26, 17:46   #1255
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się czy -25% w sephorze będze obejmował jedynie kolorówkę?
WSZYSTKO do makijażu,w tym pędzle,lakiery.Tak było w ubiegłym roku

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-12-26, 18:27   #1256
xPoziomkax
Zakorzenienie

No kiedy przyjdzie jakiś mail od Sephory
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 18:28   #1257
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Nie, to jest uczeń
Ale jak już mówimy o wiedzy nauczycielek tam, to kiedyś wywiazała się rozmowa i one nie mają pojecia kto to jest nawet Lisa Eldridge, co dopiero Bobbi Brown, robią wielkie oczy na słowo NARS Orgasm... "a co to?" Urban Decay? Palety Naked? Pffff "nie znam". To jest właśnie poziom ich wiedzy.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

To po prostu nie jest ich pasja. Jak ktoś ma pasję, to poświęca temu dużo swojego czasu, interesuje się tematem, zagłębia wiedzę. I zapamiętuje. Ja sobie nie wyobrażam być makijażystą i nie mieć tej pasji, ciekawości, nie interesować się kosmetykami, nowinkami. No ale nie wiem, może tylko ja tak mam
Ja do tej pory tez duzo nie wiedzialam Ide w styczniu do szkoly kosmetycznej i potem dalej ale jak juz bylam pewna ze chce to robic to duzo przegladam stron w necie aby wiedziec jak najwiecej

Duzo juz wiem ale i tak jestem zielona
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-12-26, 18:41   #1258
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja do tej pory tez duzo nie wiedzialam Ide w styczniu do szkoly kosmetycznej i potem dalej ale jak juz bylam pewna ze chce to robic to duzo przegladam stron w necie aby wiedziec jak najwiecej

Duzo juz wiem ale i tak jestem zielona
Oj uwierz, że nie jesteś
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-12-26, 19:00   #1259
her_green_eyes
Rozeznanie

Jak coś to mi znów wchodzi PILGRIM w D. ;D tylko z paybacka nie chce mi odjąć -40 zł, a wszystko jest ok, nieprzeceniony podkład mam w koszyku i nic...
her_green_eyes jest offline  
Stary 2014-12-26, 19:31   #1260
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
WSZYSTKO do makijażu,w tym pędzle,lakiery.Tak było w ubiegłym roku
Szkoda. Będę musiała w takim razie poczekać na -20% na wszystko ;(
Lynn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości