Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-02, 17:56   #1621
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Zamówiłam w S. Naked 2 i olejek, myślicie, że ten olejek wejdzie do dużego pudełka? http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...lotem/P1842019

No i skusił mnie kod -100 zł w Yves Rocher, poszło moje pierwsze zamówienie
26871 Róż do policzków Couleurs Nature / Średnia morela 1 29.90 zł
I0117 Zestaw Czarne owoce: mleczko do ciała + żel pod prysznic + krem do rąk + gąbka + ozdobne pudełko 1 39.90 zł
I0004 Szampon + olejek odbudowujący do włosów 1 29.90 zł
69283 Balsam do ust Kokos 1 4.90 zł
19428 Płukanka octowa z malin 1 12.90 zł
69868 Podkład Zero niedoskonałości / Porcelanowy beż 1 21.90 zł
17331 Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się 1 9.90 zł
68712 Maseczka z glinką marokańską do twarzy i włosów 1 34.90 zł
20551 Kredka do brwi / Popielata 1 16.50 zł
50510 Maseczka oczyszczająca 1 15.90 zł
F80749 Woda toaletowa Wanilia z upraw Bio 1 PREZENT
FI0136 Prezent niespodzianka 1 PREZENT
Łączna cena produktów: 216.60 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "QQ3378" / -100.00 zł
Razem do zapłaty: 116.60 zł

Punkty PAYBACK: 116
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2015-01-02, 18:27   #1622
rybkaa90
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja też kliknęłam małe co nieco w YR

06.09.2014
rybkaa90 jest offline  
Stary 2015-01-02, 18:30   #1623
GlamKitty
Zakorzenienie

W Sephorze dorzucili do wyprzedaży kolorówkę. Ja nic nie kupuję
Stary 2015-01-02, 18:32   #1624
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mozecie polecic jakies tanie, a dobre sztuczne rzesy i klej do nich? Nigdy sie w to nie bawilam, wiec totalnie sie nie znam
Ardell i klej Duo
Stary 2015-01-02, 19:00   #1625
Hejnarka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szkoda, ale jakoś tej firmy nie lubię...
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja tez nie, wogole nie dbaja o klienta.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W zeszłym roku zamawiałam te koszyczki, jak jeszcze było ich całkiem sporo. Oddzwoniła panienka z BOKu, mówiąc mi, że ich nie wyślą, bo potrzebują do zestawów. Zero przeprosin czy ekwiwalentu. W tym roku też L'Occitane mi parę razy podpadło. Na razie sobie ich odpuszczam.

Działa jakiś kod do Syfory?
Mnie też podpadli, na razie nic nie odpisali na mój e-mail o braku kremu z kodu PP.

"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline  
Stary 2015-01-02, 19:01   #1626
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ardell i klej Duo
Potwierdzam pierwszy raz zakładałam rzęsy Ardell [rzy uzyciu duo w sylwka;p dało się

Dziewczyny, skusiłam się na Yves Rocher czy przychodzi jakiś mail potwierdzający zamówienie? Bo nic nie mam
amb86 jest offline  
Stary 2015-01-02, 19:08   #1627
Hosenka*
Moderator KWC

Mial dziś przyjechać kurier po paletke Pupa i nie przyjechał. Muszę napisać do sephory.

Przyszły szminki i lakier Mac. Lakier cudny, szminki też ale jakościowo na razie szału nie widze. Pomalowałam się Vegas volt, poszlam do CH i wróciłam z wysuszonymi ustami. A kolor... W każdym sklepie inny, ale generalnie mocny, odwazny pomarancz, czasem z nutą czerwieni, taki bardziej koralowy.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-01-02, 19:10   #1628
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Potwierdzam pierwszy raz zakładałam rzęsy Ardell [rzy uzyciu duo w sylwka;p dało się

Dziewczyny, skusiłam się na Yves Rocher czy przychodzi jakiś mail potwierdzający zamówienie? Bo nic nie mam
Ja dostałam może składałaś pierwszy raz i nie podałaś swojego e-maila.
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-01-02, 19:51   #1629
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Nawet 2 maile. Sprawdź w SPAMie.
Stary 2015-01-02, 20:14   #1630
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Nawet 2 maile. Sprawdź w SPAMie.
mam, dzięki

obkupiłam się w żele pod prysznic na rok
amb86 jest offline  
Stary 2015-01-02, 20:57   #1631
agniecha4791
Zadomowienie

Hej dziewuszki Jak tam w Nowym Roku
Nie pamiętam imienia dziewczyny, która pytała o płacenie bonem na -40 zł. Pytałam dzisiaj w Douglasie i można jak najbardziej płacić za rzeczy poprzeceniane, ważne tylko żeby wartość zakupów była powyżej 40 zł.
I pochwalę się, że kupiłam sobie puder Kanebo za 109 zł
Stary 2015-01-02, 21:05   #1632
rzepeczka
Raczkowanie

Kusicielki... Zamowienie w YR złożone zawołałam mame do komputera i zrobiłyśmy całkiem przyjemna liste żele pod prysznic obowiązkowo
rzepeczka jest teraz online  
Stary 2015-01-02, 21:07   #1633
kjd3
only smart shopping

A propos douglasowych bonów - zredukowano mi punkty 3 tygodnie temu i bonu brak. Też tak długo czekałyście ostatnio?
kjd3 jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:12   #1634
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki Jak tam w Nowym Roku
Nie pamiętam imienia dziewczyny, która pytała o płacenie bonem na -40 zł. Pytałam dzisiaj w Douglasie i można jak najbardziej płacić za rzeczy poprzeceniane, ważne tylko żeby wartość zakupów była powyżej 40 zł.
I pochwalę się, że kupiłam sobie puder Kanebo za 109 zł
Ja tak raz chciałam kupić przecenioną szminkę Chanel na 90 zł i miałam bon na -40zł i mi babsko powiedziało, że nie można tego połączyć Niech w końcu ustalą jakąś wersję a nie lecą w kulki
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:40   #1635
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tak raz chciałam kupić przecenioną szminkę Chanel na 90 zł i miałam bon na -40zł i mi babsko powiedziało, że nie można tego połączyć Niech w końcu ustalą jakąś wersję a nie lecą w kulki
Mi też tak zawsze mówią. Coś nie mamy farta.
Stary 2015-01-02, 21:41   #1636
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
To wołaj kierownika sklepu. Czy ja czy też koleżanka zawsze jak realizujemy bony , czasami zdarza się ,że kupowałyśmy rzeczy z przeceny zawsze dopłacałyśmy bonami. A najlepiej to wyślij do nich maila zapytaniem niech centrala odpisze jak ma w końcu być????
Stary 2015-01-02, 21:46   #1637
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A propos douglasowych bonów - zredukowano mi punkty 3 tygodnie temu i bonu brak. Też tak długo czekałyście ostatnio?
Te bony giną, u mnie minęły 3 miesiące i bonu brak. Napisałam maila i przydzielono mi jakiś kod na ustną zniżkę, ważny tylko miesiąc.
Tak w ogóle to odkąd jest Douglas online, szybko się zbiera te punkty

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mial dziś przyjechać kurier po paletke Pupa i nie przyjechał. Muszę napisać do sephory.

Przyszły szminki i lakier Mac. Lakier cudny, szminki też ale jakościowo na razie szału nie widze. Pomalowałam się Vegas volt, poszlam do CH i wróciłam z wysuszonymi ustami. A kolor... W każdym sklepie inny, ale generalnie mocny, odwazny pomarancz, czasem z nutą czerwieni, taki bardziej koralowy.
Szminki MAC mają oryginalną gamę kolorystyczną , ale z tą jakością bym nie przesadzała, podobnie z cieniami. Jedne są super, inne przeciętne. Mam ich 3 palety 15 cieni i 25 szminek, także wiem, co mówię Jedynie do rożów nie mogę się przyczepić, wszystkie są rewelacyjne.
Stary 2015-01-02, 22:18   #1638
Hosenka*
Moderator KWC

25 sztuk szminek, z "jakością których byś nie przesadzała", to sporo.
Czy kolory oryginalne? Myślę, że bez problemu można znaleźć też w ofercie innych firm.

Obawiam się, że będę żałować zakupu. Uwielbiam szminki z Avonu (seria Bold ma nsycone, mocne kolory, w Ultra Color też jest kilka fajnych intensywnych kolorów, ładniejszych niż Volt vegas), a są znacznie tańsze. No nic, będę testować dalej VV i pozostałe 2 (Sunny Seoul i Coral bliss), może akurat się zakocham.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-01-02, 22:20   #1639
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Czy kolory oryginalne? Myślę, że bez problemu można znaleźć też w ofercie innych firm..
Trochę mnie podniosłyście na duchu, bo w moim ostatnim zamówieniu zrezygnowałam z pomadek MAC na rzecz NYX. Choć niektóre kolory z Maca są wyjątkowe i ciężko znaleźć odpowiednik . No ale ktoś ma tak dużo, to znaczy, że nie są takie złe. Ciekawe kiedy znowu zdarzy się taka zniżka na MAC.

Dostał ktoś gratisowy błyszczyk do kosmetyków NYX?Mam kolor Deep Red. Zastanawiam się, czy wszyscy dostali ten sam odcień.

Znacie może cenę regularną tego gratisowego zestawu pędzli Marchesa Revlon?

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-02 o 23:17
cosmetix jest offline  
Stary 2015-01-02, 22:22   #1640
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
To wołaj kierownika sklepu. Czy ja czy też koleżanka zawsze jak realizujemy bony , czasami zdarza się ,że kupowałyśmy rzeczy z przeceny zawsze dopłacałyśmy bonami. A najlepiej to wyślij do nich maila zapytaniem niech centrala odpisze jak ma w końcu być????
Nastepnym razem tak zrobie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-02, 22:30   #1641
GlamKitty
Zakorzenienie

A dla mnie żadne szminki nie są tak dobre jak Mac
Wiadomo nie mówię o tych droższych od Maca (bo nie testowałam)
Stary 2015-01-02, 22:54   #1642
Pollinaa
Zakorzenienie

Pięknie pachną te mini DKNY MYNY❤
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-01-02, 22:57   #1643
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ta miniaturka to byłby fajny prezent na Walentynki.
Stary 2015-01-02, 22:58   #1644
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Czy kolory oryginalne? Myślę, że bez problemu można znaleźć też w ofercie innych firm.

Obawiam się, że będę żałować zakupu. Uwielbiam szminki z Avonu (seria Bold ma nsycone, mocne kolory, w Ultra Color też jest kilka fajnych intensywnych kolorów, ładniejszych niż Volt vegas), a są znacznie tańsze. No nic, będę testować dalej VV i pozostałe 2 (Sunny Seoul i Coral bliss), może akurat się zakocham.
Z avonu lubie te w zlotych opakowaniach ale kupuje tylko probki bo szybko sie nudze moim ulubiencem sa szminki yr grand rouge - nie wysyszaja i dlugo trzymaja kolor a z matowych golden rose chociaz wysuszaja i nieladnie schodza to je od czasu do czasu lubie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Oj tak , boskie sa
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-01-02, 22:59   #1645
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Dostałaś pędzle? a ja tylko pilniczki do paznkoci....
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-01-02, 23:11   #1646
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Z avonu lubie te w zlotych opakowaniach ale kupuje tylko probki bo szybko sie nudze moim ulubiencem sa szminki yr grand rouge - nie wysyszaja i dlugo trzymaja kolor a z matowych golden rose chociaz wysuszaja i nieladnie schodza to je od czasu do czasu lubie
Grand Rouge YR mają ubogą gamę kolorystyczną. Większość odcieni jest ciepłych, nawet typowa malwa (Mauve). Z kolei GR bardzo fajny wybór kolorów, no ale właśnie gorzej z jakością. Choć seria Velvet Matte jest niezła. Z taniutkich lubię Maybelline - trwałość może nie powalająca, ale nie wysuszają. Szczególnie lubiłam wycofaną serię Hydra Extreme 210 i 721.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostałaś pędzle? a ja tylko pilniczki do paznkoci....
Taki fajny zestaw podróżny z czarną kosmetyczką w złoty wzór, zamykaną na magnes.
Już je znalazłam:
http://www.drugstore.com/revlon-marc...-kit/qxp515474

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-02 o 23:16
cosmetix jest offline  
Stary 2015-01-02, 23:33   #1647
xPoziomkax
Zakorzenienie

A w ogóle muszę się z Wami podzielić moim rozświetlaczowym odkryciem Benefit Watt's Up Przebił mojego ulubieńca MAC Soft&Gentle Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06891 (Copy).jpg (75,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06893 (Copy).jpg (79,1 KB, 70 załadowań)
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-02, 23:35   #1648
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
A w ogóle muszę się z Wami podzielić moim rozświetlaczowym odkryciem Benefit Watt's Up Przebił mojego ulubieńca MAC Soft&Gentle Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia
Ślicznie wygląda, faktycznie

wymiana

Edytowane przez zuz123
Czas edycji: 2015-01-03 o 00:04
zuz123 jest offline  
Stary 2015-01-02, 23:52   #1649
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Benefit Watt's Up D Daje efekt takiego świetlistego policzka. Zero drobin, brokatu. Naturalna, promienna skóra Wstawię zdjęcia
Stary 2015-01-03, 00:11   #1650
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:

Uważam, że są oryginalne i to bardzo, przynajmniej te, które mam - szukałam takich w innych markach bez powodzenia. Jak napisałam, jedne są naprawdę dobre, inne przeciętne, poza tym odczucia względem jakości mogą być subiektywne (np. bardzo lubię maty - Smashbox, Make up for ever, Pupa). Nie trudno jest uzbierać tyle szminek na przestrzeni lat, skoro można je mieć za puste opakowania.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Ooo piękniutki No to teraz chcę.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A dla mnie żadne szminki nie są tak dobre jak Mac
Wiadomo nie mówię o tych droższych od Maca (bo nie testowałam)
Powiem Ci, że mam i droższe, np. YSL, Chanel, ale mnie nie powaliły. Są dobre, ale nie za taką kasę, skoro jakość porównywalna do MAC. Ze znanych mi jedynie MUFE Rouge Intense i Estee Lauder Envy są warte grzechu

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Trochę mnie podniosłyście na duchu, bo w moim ostatnim zamówieniu zrezygnowałam z pomadek MAC na rzecz NYX. Choć niektóre kolory z Maca są wyjątkowe i ciężko znaleźć odpowiednik . No ale ktoś ma tak dużo, to znaczy, że nie są takie złe. Ciekawe kiedy znowu zdarzy się taka zniżka na MAC.

Dostał ktoś gratisowy błyszczyk do kosmetyków NYX?Mam kolor Deep Red. Zastanawiam się, czy wszyscy dostali ten sam odcień.

Chyba zostałam źle zrozumiana Nie są złe, tylko bym ich tak nie idealizowała, ale też zależy, z czym porównujemy. Przed każdym wyborem szminki testuję ją i jeśli jest nietrwała albo okropnie wysusza, to po prostu nie biorę, tym sposobem z tych z MACa, które mam, jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że wiele też mi nie pasowało.
Jakie zamówiłaś z NYX? Mam nadzieję, że nie te Round, bo są tragiczne. Rozmazują się, nietrwałe, fuj Tak samo nie lubię ich kredek Jumbo i konturówek do ust, bardzo słaba jakość i mam wstręt do tej firmy. Choć ten gratisowy błyszczyk NYX z Douglasa (z wcześniejszej promocji) okazał się bardzo fajny, i kolor, i formuła.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-01-03 o 00:12
MissScareAll jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości