Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-08, 12:51   #1951
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
tak jest zawsze dlatego czasem wolę mieć gotówkę w portfelu bo jakoś mam wtedy realny pogląd na to ile mam i ile mogę wydać, bo z konta kasa leci jak szalona ...

nie robię zamówień dla próbek do końca miesiąca- mam nadzieję, że wytrwam

ja In Black zużywałam chyba z kilka lat
Chyba powinnam zmienić sposób płacenia na gotówkę (a nie znoszę nosić banknotów w portfelu) płacenie kartą jest hiper wygodne, ale zgubne

Ja "czarna kulkę" mam już od ponad 5 lat najwyższy czas się rozstać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 12:59   #1952
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja właśnie teraz używam te próbki z Estee (serum), ale nie widzę jakiś spektakularnych efektów może za krótko używam, bo dopiero przez miesiąc.
polecam serum Pat&Rub EkoAmpułkę1, czyli tą nawilżającą i do skóry wrażliwej, to jeden z nielicznych kosmetyków po których widzę różnicę przed i po miałam spory problem z podrażnieniami a stosując to serum mam idealnie gładką, rozjaśnioną twarz zaczynam już drugą butelczynę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja "czarna kulkę" mam już od ponad 5 lat najwyższy czas się rozstać

ooo ! dokładnie, mnie to chyba też tyle zajęło

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-01-08, 12:59   #1953
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
no to gratki potężne zapasy pielęgnacyjne
ja to raczej mam potężne zapasy giftów, miniatur i próbek
Cytat:
Napisane przez maarthusia;4965637[COLOR=Silver
0][/COLOR]

niezła kolekcja
Cytat:
O kurczaczku .
Nazbierało się (ostatnio na blogu pokazałam zakupy z całego 2014 roku. Część już zuzyłam, część oddałam/sprzedałam/dałam, a ma m jeszcze wcześniej kupione. W sobotę pokażę wszystko co mam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hosenka też skusiłam się na Coral Bliss i Pure Zen ale jeszcze nie testowałam dziś to zrobię
Coral Bliss jest fajna, tak abardziej letnia, bo nie jezt byt mocno kryjaca i odcień ma pastelowy, czasem bardziej brzoskwinia, czasem bardziej widac różowe tony. Do ciemnego makijazu oczu jest bardzo fajna.
Sunny Seoul to cukierkowy róz,a Vegas Volt na moich ustach najczęściej to pomarańczowo-rudy,a to już mi się nie podoba.

Wkurzyłam się na szminki MACa, zamówiłam więc 10 próbek nowych szminek z Avonu. Na pewno coś wybiorę i kupię pełnowymiarowe opakowanie.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:03   #1954
maarthusia

Cytat:
polecam serum Pat&Rub EkoAmpułkę1, czyli tą nawilżającą i do skóry wrażliwej, to jeden z nielicznych kosmetyków po których widzę różnicę przed i po miałam spory problem z podrażnieniami a stosując to serum mam idealnie gładką, rozjaśnioną twarz zaczynam już drugą butelczynę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Na tę EkoAmpułkę czaję się od dawna. Szkoda, że w S. nie ma próbki w ciemno boję się kupować przy mojej skłonności do alergii.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nazbierało się (ostatnio na blogu pokazałam zakupy z całego 2014 roku. Część już zuzyłam, część oddałam/sprzedałam/dałam, a ma m jeszcze wcześniej kupione. W sobotę pokażę wszystko co mam

Coral Bliss jest fajna, tak abardziej letnia, bo nie jezt byt mocno kryjaca i odcień ma pastelowy, czasem bardziej brzoskwinia, czasem bardziej widac różowe tony. Do ciemnego makijazu oczu jest bardzo fajna.
Sunny Seoul to cukierkowy róz,a Vegas Volt na moich ustach najczęściej to pomarańczowo-rudy,a to już mi się nie podoba.

Wkurzyłam się na szminki MACa, zamówiłam więc 10 próbek nowych szminek z Avonu. Na pewno coś wybiorę i kupię pełnowymiarowe opakowanie.
Nie mogę się doczekać, taaaaaaaakie zbiory

Ja tez miałam zrobić zdjęcia moich łupów, ale jakoś nie mogłam się zebrać podczas 2,5 - tygodniowego wolnego może kiedyś się odważę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:16   #1955
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

Na tę EkoAmpułkę czaję się od dawna. Szkoda, że w S. nie ma próbki w ciemno boję się kupować przy mojej skłonności do alergii.
właśnie ja też mam alergiczną itp dlatego przy okazji zakupów w S. poprosiłam o zrobienie próbki, na początku miałam dziwne jakieś uczucie bo ona mocno ściąga i jest galaretowata, ma super poślizg dzięki czemu jest mega wydajna no i koniecznie pod krem ale super rozjaśniła mi wszystkie podrażnienia, kupiłam dwa zestawy przecenione -50% czyli jeden wyszedł po 119 zł a (ekoampułka, tonik i peelingdo ust) gdzie sama ampułka kosztuje ok 179zł

w ogóle wkurzyłam się na S.
w promo -30% kupiłam tusz Heleny R. zaoszczędziłam jakieś 50 zl sprawdzam datę produkcji a Helenka ma ponad 2 lata ...
no nic, zostawiłam i jestem na siebie mega wściekła, kruszy się i wygląda jak tusz za 5zł

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:17   #1956
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:

Miałam ampułkę 3 do cery naczynkowej i jakoś szału u mnie nie było,ale o tej 1ce czytałam sporo pozytywnych komentarzy

Ja staram się już nie kupować,wczoraj dostałam paczkę, w S.zamowiłam zestaw Rexaline,pędzelek do korektora MUFE i żel pod prysznic.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:17   #1957
julietta83
Zakorzenienie

będę anulowała zamówienie na zestaw Estee za 39 zł, bo doczytałam, że kremik ma BHT w składzie... kto chętny?
julietta83 jest teraz online  
Stary 2015-01-08, 13:19   #1958
alttari
Rozeznanie

Ja ale proszę zrób to za godzinę bo jestem na mieście i nie pamietam hasła do d
Stary 2015-01-08, 13:22   #1959
maarthusia

Cytat:
właśnie ja też mam alergiczną itp dlatego przy okazji zakupów w S. poprosiłam o zrobienie próbki, na początku miałam dziwne jakieś uczucie bo ona mocno ściąga i jest galaretowata, ma super poślizg dzięki czemu jest mega wydajna no i koniecznie pod krem ale super rozjaśniła mi wszystkie podrażnienia, kupiłam dwa zestawy przecenione -50% czyli jeden wyszedł po 119 zł a (ekoampułka, tonik i peelingdo ust) gdzie sama ampułka kosztuje ok 179zł

w ogóle wkurzyłam się na S.
w promo -30% kupiłam tusz Heleny R. zaoszczędziłam jakieś 50 zl sprawdzam datę produkcji a Helenka ma ponad 2 lata ...
no nic, zostawiłam i jestem na siebie mega wściekła, kruszy się i wygląda jak tusz za 5zł
Właśnie trochę droga ta ampuła, więc w ciemno nie wezmę, może za 15 lat zmienią próbki w S.

Może tusz Heleny był źle przechowywany ja też się wypinam na syforę, bo mnie wkurzyli saszetka perfum
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:43   #1960
Luna83
Zadomowienie

No i przepadłam...
Skusiłam się na kolejne zamówienie w Douglas online. Leci do mnie puder i podkład Sensai, bibulki Artdeco, żel pod prysznic Sohne i mydełko w płynie Clinique. Chciałam eszcze szampon Muller ale uciekł mi z koszyka...

Czekam jeszcze na dwie pomadki Mac, cienie w płynie Mac, jakiś w kamieniu i pomadki Inglot
A wcześniej w Sephorze kliknęłam Naked 3 i Basic 2 - obie cudowne, od tygodnia używam tylko ich

Niemniej wydałam tyle, że mąż jak nic z domu mnie wygna, jak się dowie, nie wspominając o zakupach ciuchowych w Massimo, Zarze i Bershce

Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com

Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/

Edytowane przez Luna83
Czas edycji: 2015-01-08 o 13:45
Luna83 jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:45   #1961
201604131205
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Podacie jakiś kod do D. z niskim pułapem ok. 50zł?

Zamówiłam kapsułkę w S. dla zapaszków.
018IJPL rabat 10%
201604131205 jest offline  
Stary 2015-01-08, 13:50   #1962
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jak masz ( i nie jest po terminie ) to hydrokortyzon jest dobrą opcją, tylko jak przy wszystkich sterydach- używaj jak najmniej i jak najkrócej bo to niszczy skórę. Nie nakładałabym nic innego, olejki i inne cuda mogą jeszcze bardziej rozdrażnić skórę

bo punkty się zerują kiedy wystawiany jest bon 40zł. Zapytaj czy w międzyczasie Ci go nie przyznano - może należysz do tego grona szczęśliwców, którym bon niby wysłano, ale zaginął
Rzeczywiścid. Podobno wysłali mi bon-40zl ...w listopadzie, ale "na pewno go dostałam, bo zwrotu nie otrzymali" hahaha
amb86 jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:01   #1963
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Rzeczywiścid. Podobno wysłali mi bon-40zl ...w listopadzie, ale "na pewno go dostałam, bo zwrotu nie otrzymali" hahaha
Dzwoniłam dzisiaj na infolinię D. i powiedziano mi, że konsultantka w perfumerii prawdopodobnie będzie widziała ten bon, jest to w fazie testów.
kjd3 jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:06   #1964
iza89
Zakorzenienie

Cytat:

Muszę wybrać się do stacjonarnej S. może dadzą choć 1 ml próbki tej ampułki. Też boję się kupować w ciemno kosmetyki pielęgnacyjne. Dzięki

Cytat:
Napisane przez kjd3
Dzwoniłam dzisiaj na infolinię D. i powiedziano mi, że konsultantka w perfumerii prawdopodobnie będzie widziała ten bon, jest to w fazie testów.
Wczoraj też dostałam taką odpowiedź
Stary 2015-01-08, 14:23   #1965
Chantell
Rozeznanie

Mogłabym ładnie poprosić o wszystkie kody do D ktore aktualnie działają? ;*

Chantell jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:38   #1966
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
018IJPL rabat 10%
Dzięki

Działają jeszcze:

MAKIJAZ
SET2014-20% na zestawy
ERIS ?
PANTONE od 59zł
MAN155 od 139zł

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-08 o 14:40
cosmetix jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:47   #1967
maarthusia

Napisałam dziś do D. ws bonu i odpisali, że wysłali go 17.12. Kazali mi czekać 30 dni od daty wysyłki, jak nie dojdzie to znowu do nich napiszę.
Średnio mi się podoba ten pomysł z wirtualnymi bonami widocznymi tylko przez panie ze stacjo

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Trzymam ten poprzedni bon z listopada, bo chciałabym bazo-odżywkę Diora, ze zniżką 2x40zł byłaby fajna okazja, a w pełnej cenie nie kupię
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:50   #1968
iza89
Zakorzenienie

Mi też nie podoba się ten pomysł, wolałabym mieć taki bon w ręku. Jaka jest ważność takiego bonu?
Stary 2015-01-08, 14:54   #1969
maarthusia

Cytat:
Mi też nie podoba się ten pomysł, wolałabym mieć taki bon w ręku. Jaka jest ważność takiego bonu?
Właśnie nie będzie wiadomo, od kiedy bon jest aktywny. Chyba trzeba będzie codziennie sprawdzać stan punktów, żeby nie przegapić daty ważności.
Ciekawe, czy te wirtualne będą też ważne 3 m-ce
Może chociaż jakieś powiadomienie mailowe wyślą...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Już widzę te sfochowane panie z D. sprawdzające czy i ile mam bonów niestety nie jestem asertywna i zwykle nie reaguje na chamstwo pracowników sklepów itp. chyba będę tam chodzić z Tż, on nie ma problemów z "walką o swoje"
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 14:57   #1970
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Właśnie nie będzie wiadomo, od kiedy bon jest aktywny. Chyba trzeba będzie codziennie sprawdzać stan punktów, żeby nie przegapić daty ważności.
Ciekawe, czy te wirtualne będą też ważne 3 m-ce
Może chociaż jakieś powiadomienie mailowe wyślą...
Mają podobno wysyłac sms-y z info, że bon jest dostępny, ale kiedy to nastąpi...
kjd3 jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:06   #1971
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mają podobno wysyłac sms-y z info, że bon jest dostępny, ale kiedy to nastąpi...
O, dobre i to
Bony na zakupy w internetowym D. na pewno byłyby lepszym rozwiązaniem dla klienta
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:09   #1972
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzięki

Działają jeszcze:

MAKIJAZ
SET2014-20% na zestawy
ERIS ?
PANTONE od 59zł
MAN155 od 139zł
Działa też 066IJPL -10%, ale nie sprawdzałam czy na wszystkie marki typu MAC itd.
Salisia jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:12   #1973
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
O, dobre i to
Bony na zakupy w internetowym D. na pewno byłyby lepszym rozwiązaniem dla klienta
Też tak uważam, najlepsze wyjście żeby bony przesyłali mailowo lub smsem i żeby była możliwość skorzystania online - gdyby tak było moja noga nigdy by już nie przekroczyła progu stacjonarki, no chyba, że po coś z Chanel

aniyam jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:22   #1974
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też tak uważam, najlepsze wyjście żeby bony przesyłali mailowo lub smsem i żeby była możliwość skorzystania online - gdyby tak było moja noga nigdy by już nie przekroczyła progu stacjonarki, no chyba, że po coś z Chanel
Ciekawe, czy S. wprowadzi Chanel online, mieli tak zrobić pod koniec stycznia. Szkoda, że ten miesiąc jest najdłuższy ze wszystkich w całym roku ciągnie się jak mordoklejka
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:22   #1975
Pakipsi
Wtajemniczenie

czy promocja miesiąca obowiązuje tez w stacjonarnym D.?
Pakipsi jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:24   #1976
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Chyba tak. Jak ostatnio przechodziłam obok stacjo, to na banerze były takie same zapachy w promocji (i w takich samych cenach), co online
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:27   #1977
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Może tusz Heleny był źle przechowywany ja też się wypinam na syforę, bo mnie wkurzyli saszetka perfum
nie wiem w sumie mocno był dokręcony żałuję że go nie odesłałam, bo teraz to ponad stówę jestem w plecy

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Miałam ampułkę 3 do cery naczynkowej i jakoś szału u mnie nie było,ale o tej 1ce czytałam sporo pozytywnych komentarzy

o tej na naczynka też myślałam ale w sumie ta nr 1 naczynka drobne też mi rozjaśniła więc w sumie nie potrzebuję tej nr 3 ale wiadomo każdej cerze potrzeba czego innego i na innych może się nie sprawdzić

A mnie pomysł z mailem czy smsem się podoba może bardziej z smsem bo też bym wolała mieć jakiś namacalny dowód po tym niby "zaginięciu" to nie wyobrażam sobie żeby znów coś do mnie nie dotarło

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:28   #1978
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Tak
Salisia jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:37   #1979
maarthusia

Dorzucili mnóstwo rzeczy do SALE w D. Jest róż Diora - Diorskin Nude Shimmerw 2 kolorach za 159zl. Jak to dobrze, ze nie mam kasy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-08, 16:16   #1980
amb86
Wtajemniczenie

" Jeżeli bon nie dotarł do Pani (nie odnotowaliśmy zwrotu pocztowego) nadal jest do wykorzystania - najprawdopodobniej jest widoczny w systemie kasowym w Perfumerii. W przypadku problemów z realizacją proszą aby obsługa skontaktowała się z Infolinią Karty Douglas w celu udzielenia przysługującej zniżki."

Mówicie, że bon jest ważny 3 miesiące??? Muszę się przejść w takim razie po podkład i puder Sensai, dopóki jest w dobrej cenie. Oreientujecie się, który odcień Sensai jest na poziomie NC15 Maca/Sand EL/108 Clarinsa? Nie ufam konsultantkom, wolę Wasze opinie i swatche w necie
amb86 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości