Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-16, 01:20   #2551
FoolproofMakeup
Przyczajenie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
My juz to dawno wiemy jak byly zestawy miniatur byl w gratisowych mini produktach m.in mini chubby stick za 49 zł mozna bylo super zamowienie zrobic
Ups przeczytalam ostatnia strone watku tylko Oni ogolnie czesto takie oferty robia, ta o ktorej mowilam jest walentynkowa i dopiero dostalam o niej maila wiec myslalam ze moze nie wiecie
A chubby to swoja droga, kupilam zestaw 4chubby za 79zł wlasnie m.in w tym zamowieniu. tez korzystnie
Stary 2015-01-16, 01:25   #2552
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez FoolproofMakeup Pokaż wiadomość
Ups przeczytalam ostatnia strone watku tylko Oni ogolnie czesto takie oferty robia, ta o ktorej mowilam jest walentynkowa i dopiero dostalam o niej maila wiec myslalam ze moze nie wiecie
A chubby to swoja droga, kupilam zestaw 4chubby za 79zł wlasnie m.in w tym zamowieniu. tez korzystnie
Super clinique ma promocje
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-01-16, 08:47   #2553
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja od niedawna testuje tego typu kosmetyki.
Narazie bardzo sobie chwalę
proto col mineralny wypiekany
clarinsa mineralny sypki
i clinique almost powder

Wszystkie ładnie kryją.
Kochana mam pytanko jak Ty sobie radzisz z pewna kwestia ktora mnie nurtuje Tak jak pisalam wyzej chce sobie kupic podklad i puder w jednym. Tylko jedno mnie zastanawia... Ja zawsze nakladam leciutki korektor pod oczy po nalozeniu plynnego fluidu. I zawsze to robilam gdy zrobilam juz makijaz oka i jesli jakies cienie mi sie osypaly to "sprzatalam" pod okiem wlasnie tym korektorem. A teraz jak bym uzywala takiego podkladu w pudrze to jak to rozwiazac? Jesli naloze na niego korektor to to sie wszystko zwazy? Lubie zaczynac swoj makijaz od makijazu twarzy, bo wtedy mam wszystko takie "ujednolicone", wiec raczej zaczynanie od oczu i korektorowanie i pozniej puder nie za bardzo wchodzi w gre..
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-16, 08:48   #2554
LadyMag
Raczkowanie

Zdecydowałam, że oddaję do D. tylko Bare Again MAC
Do See Sheer jednak się przekonałam, a co do Gilldy to jestem zachwycona kolorem bo współgra świetnie z moim ciepłym typem urody

A i chciałam się pochwalić że robiąc zakupy w Hebe ( kartą podarunkową co prawda i na dużą kwotę ) dostałam w gratisie przy kasie pełnowymiarowy balsam do ciała Nivea, szczotkę do włosów L'oreal ( bez szału - plastikową, czarną- ale liczy się gest ) i kilka próbek szamponów takich po 7ml chyba jakiś specjalistycznych przeciw wypadaniu włosów ( oddałam Cioci )
LadyMag jest offline  
Stary 2015-01-16, 09:10   #2555
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
A i chciałam się pochwalić że robiąc zakupy w Hebe ( kartą podarunkową co prawda i na dużą kwotę ) dostałam w gratisie przy kasie pełnowymiarowy balsam do ciała Nivea, szczotkę do włosów L'oreal ( bez szału - plastikową, czarną- ale liczy się gest ) i kilka próbek szamponów takich po 7ml chyba jakiś specjalistycznych przeciw wypadaniu włosów ( oddałam Cioci )
Miło z ich strony moja mama przed świętami jakoś robiła tam małe zakupy i też dostała pełnowymiarowy balsam Nivea ja zawsze robię tam mini zakupy (rzeczy z promocji) i nigdy nic nie dostałam.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Dziś przyjedzie kurier po cień BB, jednak go oddaję, bo to bubel
W razie, gdyby ktoś kiedyś chciał kupić kremowy cień Bobbi Brown Metallic - nie polecam kompletny brak napigmentowania i straszne smugi na powiece nie spodziewałam się takiego dziadostwa po tej marce...
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 09:16   #2556
xPoziomkax
Zakorzenienie

Kujawianka a czy ten Clarins naprawde daje dobre krycie? I czy daje mat?
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-16, 10:11   #2557
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez azi_kerusz Pokaż wiadomość
czaje sie na pare rzeczy z mac'a a wiadomo ze dzieki znizce moge zastanowic sie nad konkretniejszymi zakupami- podklad pro longwear i baza pod podklad a moze jakis cien jeszcze
A nie chcesz bazy CC Adjust? Kupiłam, ale nie używam.
Przez tą informację o kodzie też zaraz wejdę do Douglasa, choć jeszcze ostatniego z trzech ostatnich zamówień nie opłaciłam

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Zdecydowałam, że oddaję do D. tylko Bare Again MAC
Do See Sheer jednak się przekonałam, a co do Gilldy to jestem zachwycona kolorem bo współgra świetnie z moim ciepłym typem urody
Nie chciałoby Ci się wstawić fotek na ustach tych kolorów? Albo chociaż na dłoni? Są bardzo ładne, też się nad nimi zastanawiam. See sheer to taki półprzezroczysty czerwonawy koral? Nie wysuszają?
Stary 2015-01-16, 10:34   #2558
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dostałam Sephorę i BeGlossy - jakie śliczne srebrne pudełko

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Ile mam dni na zapłacienie zamówienia z Douglasa?
korinka3 jest offline  
Stary 2015-01-16, 10:38   #2559
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

D. czeka 20 dni na zapłatę

Też dostałam mini zam. z S. Nie doczekam się chyba zmiany koloru pudełek mam nadzieję, że na "walę-tynki" będą np. czerwone
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 10:41   #2560
korinka3

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
D. czeka 20 dni na zapłatę

Też dostałam mini zam. z S. Nie doczekam się chyba zmiany koloru pudełek mam nadzieję, że na "walę-tynki" będą np. czerwone
Mogą być czerwone z brokatem srebrnym w 2013r. były na święta
Dzięki za info o D zastanawiam się czy opłacać zamówienie z soraya - 2 żele + balsam ...
korinka3 jest offline  
Stary 2015-01-16, 10:48   #2561
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Dziewczęta mam problem Gdzie w beglossy jest możliwość zakupu pojedynczego pudełka? Kombinuję, kombinuję i wykombinować nie mogę Czy zostaje tylko opcja subskrypcji, a potem rezygnacja z niej?
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-01-16, 10:49   #2562
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

A be glossy styczniowe ?
Co w nim jest ?
Stary 2015-01-16, 10:51   #2563
korinka3

Cytat:
A be glossy styczniowe ?
Co w nim jest ?
Listopadowe z regenerum do paznokci.
korinka3 jest offline  
Stary 2015-01-16, 11:03   #2564
LadyMag
Raczkowanie

Cytat:
Do mnie też kurier już przyjechał ale nie ma mnie w domu więc zmieniłam datę zamówienia dopiero na wtorek.Bo wzięłam za pobraniem.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie chciałoby Ci się wstawić fotek na ustach tych kolorów? Albo chociaż na dłoni? Są bardzo ładne, też się nad nimi zastanawiam. See sheer to taki półprzezroczysty czerwonawy koral? Nie wysuszają?
Mnie See Sheer nie wysusza Koral? Może i koral Na pewno ciepły kolor, wpadający w pomarańcz , więc chyba to koral Wiesz co , zrobiłam właśnie fotę ale ona w ogóle nie oddaje koloru tej pomadki bo zrobiła się na zdjęciu różowawa. Jeszcze później spróbuję w innym świetle
LadyMag jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:09   #2565
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczęta mam problem Gdzie w beglossy jest możliwość zakupu pojedynczego pudełka? Kombinuję, kombinuję i wykombinować nie mogę Czy zostaje tylko opcja subskrypcji, a potem rezygnacja z niej?
Chyba nie ma takiej możliwości zakupu pojedynczego pudełka, no chyba że są to pudełka wyprzedażowe z poprzednich edycji, a takie info oni ogłaszają na fejsie.
Stary 2015-01-16, 12:21   #2566
maarthusia

Mam paczkę z L'occitane. Kuferki śliczne ale małe, spodziewałam się trochę większych. Jeden ma zgniecione rogi, ale nie będę się bawić w reklamacje. Nie dołączyli zestawu do samodzielnego zapakowania na prezent mimo, że zaznaczyłam tę opcję. Mini kremik do rąk kwiat wiśni pachnie pięknie może kiedyś zamówię sobie coś z tej serii.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:25   #2567
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dostalam odsypkę meteorytów perles du paradis 20 kulek ( jakie one ogromne i sliczne kolory ) a przed wczoraj od Hosenki Pink Fresh

Pink fresh fajne, ale paradis to dopiero cudo , szkoda że to limitka ale na długo mi starczy idealnie pasuja do sloiczka 50 ml z sephory Lubie te zestawy za 30 zł z pojemnikami, wychodzi taniej niż oddzielnie i do tego naklejki do oznaczania , kosmetyczka i lyżeczka do nabierania kremu

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Mam paczkę z L'occitane. Kuferki śliczne ale małe, spodziewałam się trochę większych. Jeden ma zgniecione rogi, ale nie będę się bawić w reklamacje. Nie dołączyli zestawu do samodzielnego zapakowania na prezent mimo, że zaznaczyłam tę opcję. Mini kremik do rąk kwiat wiśni pachnie pięknie może kiedyś zamówię sobie coś z tej serii.
Pokaz kuferki
Stary 2015-01-16, 12:28   #2568
Malinum
Zakorzenienie

Na stronie Pat&Rub jest -20% na zestawy
Malinum jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:31   #2569
maarthusia

Cytat:
Dostalam odsypkę meteorytów perles du paradis 20 kulek ( jakie one ogromne i sliczne kolory ) a przed wczoraj od Hosenki Pink Fresh

Pink fresh fajne, ale paradis to dopiero cudo , szkoda że to limitka ale na długo mi starczy idealnie pasuja do sloiczka 50 ml z sephory Lubie te zestawy za 30 zł z pojemnikami, wychodzi taniej niż oddzielnie i do tego naklejki do oznaczania , kosmetyczka i lyżeczka do nabierania kremu

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Pokaz kuferki
O! Nie wiedziałam, że w tych zestawach podróżnych są takie dodatki jak naklejki i łyżeczka. Następnym razem się skuszę na jeden, choć ten atomizer nie pasuje mi do perfum. Za bardzo rozpyla płyn na boki, ale z braku innych nie będę za bardzo narzekać

Postaram się jakoś sfotografować kuferki wieczorem. Mam nadzieję, że aparat jest naładowany

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na stronie Pat&Rub jest -20% na zestawy
Nawet z tą zniżką trochę drogo szkoda, że nie ma na stronie S. próbek ich kosmetyków.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:33   #2570
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
O! Nie wiedziałam, że w tych zestawach podróżnych są takie dodatki jak naklejki i łyżeczka. Następnym razem się skuszę na jeden, choć ten atomizer nie pasuje mi do perfum. Za bardzo rozpyla płyn na boki, ale z braku innych nie będę za bardzo narzekać

Postaram się jakoś sfotografować kuferki wieczorem. Mam nadzieję, że aparat jest naładowany

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Nawet z tą zniżką trochę drogo szkoda, że nie ma na stronie S. próbek ich kosmetyków.
Porobie zdjęcia tego zestawu świetny jest, te atomizety no średnie do perfum ale ja psikam raz i z bliska to dają rade wtedy idealna ilosc jest
Stary 2015-01-16, 12:46   #2571
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Chyba nie ma takiej możliwości zakupu pojedynczego pudełka, no chyba że są to pudełka wyprzedażowe z poprzednich edycji, a takie info oni ogłaszają na fejsie.
No cóż... to niech spadają dzięki
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:48   #2572
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:

Pink fresh fajne, ale paradis to dopiero cudo , szkoda że to limitka ale na długo mi starczy
Jakby coś, to jeszcze tutaj się 'ostały'

http://www.feelunique.com/p/Guerlain...ing-Powder-53g
Macintosh jest offline  
Stary 2015-01-16, 12:53   #2573
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Jakby coś, to jeszcze tutaj się 'ostały'

http://www.feelunique.com/p/Guerlain...ing-Powder-53g
Śliczne, ale trochę za różowe dla mnie Wolę moją Aquarelkę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:03   #2574
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Śliczne, ale trochę za różowe dla mnie Wolę moją Aquarelkę
One w realu podobne do aquarelki niewiele ciemniejsze ale kulki ogromne :p fotki zrobie dla porownania

Edit . cos mi sie pomylilo :p aquarella to bardziej do 02 podobna :p

Edytowane przez xxxescapismxxx
Czas edycji: 2015-01-16 o 13:06
Stary 2015-01-16, 13:12   #2575
maarthusia

Cytat:
One w realu podobne do aquarelki niewiele ciemniejsze ale kulki ogromne :p fotki zrobie dla porownania

Edit . cos mi sie pomylilo :p aquarella to bardziej do 02 podobna :p
tak w ogóle to wszystkie kulasy są śliczne ale ja już jestem zaspokojona, jedna puszeczka wystarczy mi na wieki, więc nic już mnie nie kusi
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:19   #2576
monico
Przyczajenie

nie udaje mi sie odszukac kodu do ekobieca,a wiem ze wczesniej ktos podawal,prosze moze ktos zna i napisze?chyba byl wazny do konca stycznia
monico jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:20   #2577
LadyMag
Raczkowanie

Dodaję fotkę See Sheer MAC w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg us.jpg (6,2 KB, 24 załadowań)
LadyMag jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:26   #2578
maarthusia

Był DHL i zabrał zwrot do D. teraz czekam na kasę - będzie na kilka mini zamówień

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-01-16 o 13:27
maarthusia jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:32   #2579
LadyMag
Raczkowanie

Cytat:
Był DHL i zabrał zwrot do D. teraz czekam na kasę - będzie na kilka mini zamówień
Ja swoje zapakowałam w kopertę bąbelkową (1.szt. pomadki) razem z dwoma dokumentami zwrotu ( ale paragonu nie dawałam ) . Wszystko włożyłam w jeszcze jedną, większą, zwykłą kopertę.

Trzeba to podpisywać czy kurier będzie miał jakąś "nalepkę"?
LadyMag jest offline  
Stary 2015-01-16, 13:36   #2580
maarthusia

Cytat:
Ja swoje zapakowałam w kopertę bąbelkową (1.szt. pomadki) razem z dwoma dokumentami zwrotu ( ale paragonu nie dawałam ) . Wszystko włożyłam w jeszcze jedną, większą, zwykłą kopertę.

Trzeba to podpisywać czy kurier będzie miał jakąś "nalepkę"?
Kurier będzie miał list przewozowy, ale Pani z infolinii kazała mi przykleić na kopertę białą naklejkę (z ich adresem w górnym rogu), która znajduje się na zamówieniu też wysyłałam w kopercie bąbelkowej, bo szkoda wrzucać 1 cień do pudła.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

W D. jest znowu próbka niespodzianka Sensai, więc kliknęłam mój ulubiony zmywacz truskawkowy Essence wszedł mi jeszcze kodzik na -10% 018IJPL

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Dostałam maila z Clinique, że poprzeceniali kilka zestawów, ale nic ciekawego

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-01-16 o 13:41
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości