Rozjaśnianie włosków Peroxygel 3% - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-13, 16:24   #1
megi88152
Przyczajenie

Rozjaśnianie włosków Peroxygel 3%

Hej, moim problemem są ciemne włoski na twarzy, a wolałabym ich nie usuwać mechanicznie, bo odrastają mi grubsze i ciemniejsze. Słyszałam natomiast, że rozjaśnić je może woda utleniona, więc kupiłam w formie żelu, Peroxygel 3.0. Czy ktoś próbował? Jeśli tak to jaki efekt? A przede wszystkim ile nałożyć i ile czasu trzymać? Czy nie powstają jasne plamy na skórze i czy za bardzo jej nie wysusza?
megi88152 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:52   #2
Klaudiaa_95
Raczkowanie

Dot.: Rozjaśnianie włosków Peroxygel 3%

Na Twoim miejscu nie próbowałabym. Może na ciele ale na pewno nie na twarzy. Woda utleniona pozostawi na skórze jaśniejsze odbarwienia i bardzo ją wysuszy, a jeżeli masz ciemne włoski to nie zrobią się blond tylko co najwyżej rude. To że włosy odrastają grubsze jest mitem. Po prostu włos wygląda na grubszy, bo wynika to z jego budowy. Końcówka zawsze jest cieńsza, a gdy np. je zgolisz to środek(który był masywniejszy) po jakimś czasie staje się końcówką, stąd to złudzenie...uff nie wiem czy mnie zrozumiesz xD W każdym razie najlepszym mechanicznym sposobem na pozbycie się włosów z twarzy jest depilacja pęsetą i koniec. Jeżeli chciałabyś zniwelować problem na długie lata to laser. Natomiast jak chcesz problem tylko zamaskować to polecam rozjaśnianie specjalnymi preparatami, do tego przeznaczonymi. To zazwyczaj rozwiązanie na 2-3 mies. Oczywiście włosy muszą być niegolone przez dłuższy czas, bo inaczej będzie widoczna różnica gdy będą odrastały. Kiedyś stosowałam rozjaśniacz z Sally Hansen ale na włosy na rękach, nie na twarz. Jest to dosyć droga inwestycja, więc teraz robię sobie ,,domowe rozjaśniacze''. Tutaj jest link, do dziewczyny, która fajnie wszystko tłumaczy:
https://www.youtube.com/watch?v=t81Y9sBtQMU

Zapraszam na bloga Sakurakotoo
Klaudiaa_95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 22:52   #3
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Dot.: Rozjaśnianie włosków Peroxygel 3%

Zamiast rozjaśniania polecam depilację woskiem . Po rozjaśnieniu włoski będą jaśniejsze, ale jednak będą (i nadal będą widoczne), a wosk usunie je i masz spokój na co najmniej miesiąc. Poszukaj w swojej okolicy kosmetyczki, która wykonuje depilację twarzy woskiem bezpaskowym, gdyż ta forma depilacji jest delikatniejsza i mniej bolesna od wosku paskowego
Gejszalicious jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości