albo ja jestem beznadziejnym przypadkiem, albo mam halucynacje, albo... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-04, 08:55   #1
Joey
Zakorzenienie

albo ja jestem beznadziejnym przypadkiem, albo mam halucynacje, albo...

Dziewczyny, mam "krótkie" (jakby przylozyc do ust linijkę - poziomo) i raczej niezbyt szerokie (jakby przyłozyc linijkę pionowo) usta. Zawsze jak nałożę błyszczyk mam wrażenie, ze nie powiększa ust, a jedyne co robi, to przykuwa uwagę do ich MAŁOŚCI! No może troszeczkę powiększa usta, ale takie powiększenie i tak nie jest godne tego, zeby usta sie tak rzucały w oczy ze swoją I TAK malością Próbowałam wielu błyszczyków, ale zawsze jest to samo, podobno najlepiej powiększają usta te jasne, ale do mnie kompletnie nie pasują (jestem "zimą" i mam dość mocno zarysowane usta niestety). Jeden jedyny raz kiedy stwierdziłam, ze blyszczyk autentycznie powiększa usta, to było jak moja mama (tez ma takie jak ja tylko bardziej...płaskie) kupiła sobie Pure Color Crystal Gloss Estee Lauder, ale jak ja nałożyłam to stwierdziłam ze to totalnie nie mój kolor (taki jakis brązowo-zółty) chociaż... chyba rzeczywiscie powiększał w sposób zadowalający... ale nie, nie pamietam, nie wiem... Właściwie nie wiem czemu zrobiłam z tego nowy wątek, ale no...moze ktos tez ma takie wrażenia jak ja? Chyba że to ja mam halucynacje...

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-02-22 o 13:29
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 11:36   #2
ank@
Rozeznanie

Re: albo ja jestem beznadziejnym przypadkiem, albo mam halucynacje, albo...

Ja miałam takie same halucynaje hi hi hi
Więc sobie powiększyłam usta zastrzykiem z niewchłanialnego preparatu aquamid.
Teraz mam usta "normalnej" wielkości i juz się nie przejmuję błyszczykami - używam ich dla przyjemności
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 11:36   #3
Taira
Raczkowanie

Hmm rozumiem ze martwi cie to ze masz malutkie usta ...Ja tez mam male albo i normalne i jestem z nich bardzo zadowolona wiec moze i ty sprobuj inaczej spojrzec na mnie ?Male jest slodkie Wyprobuj moze konturówke do ust one maksymalnie powiekszaja usta.Powodzenia zycze i papapa
Taira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 13:22   #4
Joey
Zakorzenienie

Anka, imienniczko, ciesze sie ze nie jestem sama A przynajmniej nie BYŁAM, bo teraz ty jestes szczęsliwą posiadaczką powiększonych ust (Napisz cos wiecej o tym! Gdzie, za ile itp) Dzisiaj zrobiłam sobie rundkę po sklepach i testowałam mnóstwo błyszczyków i szminek i znowu to samo... tragedia! Jasne szminki nie pasują, ciemne zbyt mocno podkreślają usta, błyszczyki nadające kolor zbyt mocno podkreslają, błyszczyki bezbarwne dają efekt ktory juz opisałam... Ale jest jedna pocieszająca rzecz... otóż odkryłam, że najlepiej na moich ustach wyglądają POZOSTAŁOŚCI po błyszczyku/szmince w intensywnym kolorze (moze dlatego, ze jestem Zimą). To jest dobra wiadomość...w pewnym sensie. Co do konturówek, to nie zamierzam ich uzywać, nawet nie dlatego, ze gdzies czytałam ze one pomniejszają usta i ja sie z tym zgadzam :P ale to po prostu totalnie nie w moim stylu Ale dzieki za rade

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-02-22 o 13:30
Stary 2004-08-04, 13:41   #5
ank@
Rozeznanie

Ja powiększałam w zasadzie tylko górną wargę, bo jej wcale nie było tzn miałam wąziurtką kreseczkę. Zabieg robiłam w Krakowie, u dr Halota - Tekieli. Zapłaciłam 1200zł, z czego 900 to był koszt preparatu. Aquamid się nie wchłania, więc efekt ma być "na całe życie". Zawsze można jeszcze dostrzyknąć dodatkową porcję, jeśli kedyś uznam, że chcę mieć jednak większe usta . Usta są b. naturalne w wyglądzie i w dotyku.
Dodatkowo ten preparat pozwala zaraz po zabiegu wymodelować kształt ust - jak w plastelinie.
Przeciwwskazaniami są: branie leków obniżającvych krzepliwość krwi, przeziębienie i miesiączka. Ponoć preparat w ogóle nie powoduje alergii. To żelik złożony głownie z wody + jakiegoś poliamidu czy czegos takiego
Po zastrzyku jest lekka opuchlizna 1-2 dni i mogą być siniaczki w miejscach wkłuć (ja nie miałam). Nie wolno się 2 tyg opalać - i tyle.
Zabieg robiłam w styczniu i ja jestem zachwycona!
Stary 2004-08-04, 14:32   #6
Joey
Zakorzenienie

Dzieki za wyczerpującą odpowiedz Ale zaraz...czy koszt powiekszenia obydwu warg byłby odrazu dwa razy większy? I czy im bardziej powiekszasz usta tym to jest drozsze? Narazie nie zamierzam poddawać sie tego typu zabiegom, ale na przyszłość warto wiedzieć

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-02-22 o 13:31
Stary 2004-08-04, 14:42   #7
ank@
Rozeznanie

Cena zalezy od ilości zuzytego preparatu. Przeparat jest importowany chyba z niemiec, w gotowych do aplikacji sterylnych strzykawkach ze specjalną igłą. Koszt takiej 1 strzykawki w styczniu to było ok 900zł. Lekarz na konsultacji ocenia, ile będzie potrzeba. Obawiam się, że na obie wargi mogą być potrzebne dwie. Chociaż niekoniecznie - moja warga była naprawdę malutka - cienka i niewidoczna, jakby jej wcale nie było
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości