Helix - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-23, 20:57   #1
OnlySkra
Przyczajenie

Helix

Mam problem z kolczykiem. A konkretniej z Helixem. Zrobiłam go trochę ponad mmiesiąc temu, oczywoscie u piercera. I wszytko ładnie się goiło. Przebywałam go solą fizjologiczną i psikałam Octeniseptem. Ale chyba dwa dni temu z tyłu ucha tam przy dziurce pojawiła się taka lekko czerwona mała kulka. A z przodudu ta rana... nie wiem jak to opisać. Jest tak jakby wystająca (taki trochę stożek się zrobił). No i byłam dzisiaj u dermatologa i tak z ciekawości zapytalam czy się tam coś złego nie dzieje np.ziarnina. Ale doktorka zaprzeczyła i powiedziała że albo z tyłu ucha w tej kulce gromadzi się ropa(co wykluczam), albo jest to uczulenie na materiał z którego jest wykonany kolczyk. I gdy rzuciła hasło stał hirurgiczna zawiera nikiel to mi się taka przysłowiowa lampka zapaliła. Bo odkąd pamiętam mam uczulenie na nikiel. I jak kiedyś dostałam na urodziny kolczyki z niklem to niestety długo w nich nie pochodziłam. I teraz sama nie mogę sobie przypomnieć z czego ten kolczyk mi ta piercerka tam włożyła;/ I jeśli jest to uczulenie to co powinnam z tym zrobić. Czy wymienić kolczyk na inny o ile się da, czy są jakieś inne opcje? Trochę się rozpisałam ale mam nadzieję że w miarę szybko poradźicie co zrobić A i przepraszam jeśli złą kategorie wybrałam
OnlySkra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:56   #2
semprebambino
Wtajemniczenie

Dot.: Helix

Nie wierzę żeby piercer ci zamontował stal... musisz się z nim skontaktować ja bym na twoim miejscu wyciągnęła ale jak ci zależy to możesz wymienić na tytan. Ale są święta i będzie ciężko może jest tu jakaś piercerka a jak nie to poszukaj forum o tej tematyce i tam zapytaj
Stary 2014-12-24, 00:05   #3
OnlySkra
Przyczajenie

No zależy zależy bo z rok się na niego zbierałam Narazie nic się z tym poważnego nie dzieje wiec poczekam i jeśli nie przejdzie to pójdę do piercera po nowym roku i zobaczymy. Ja to się nawet na tych wszystkich metalach nie znam wiec wiesz... :p
Stary 2014-12-24, 00:25   #4
semprebambino
Wtajemniczenie

Ale nie boli ani nie piecze?
Stary 2014-12-24, 00:30   #5
OnlySkra
Przyczajenie

No właśnie nic. Nawet jak myję włosy to nie boli. Nie wiem, ale może to moja wina. Bo niestety brakuje mi leżenia na moim ukochanym lewym boku. I jak tylko mam okazję to tak układam ręce żeby móc się na nim położyć. I może nieświadomie go podrażniam
Stary 2014-12-24, 00:38   #6
semprebambino
Wtajemniczenie

Wiesz, ból jest od tego żeby sygnalizować że coś jest nie tak ale radze ci skontaktować się z piercerem od razu po świętach, po co czekać?

Tagi
helix, problem

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości