I znów ten rudzik! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-30, 18:11   #1
Angelika24
Przyczajenie

Angry

I znów ten rudzik!

Witam wszystkie wizażanki!
Jestem zrospaczona! W piątek byłam u fryzjera... Prosiłam, a wręcz błagałam, żeby "genialna" pani fryzjerka pofarbowała moje włosy na naturalny brąz bez żadnych refleksów (rudych, mahoniowych czy śliwkowych). Oczywiście przyniosłam również zdjęcie z porządanym kolorem... I co? Mam na głowie mahoniowo-rudy brązik! Wyglądam jak stara baba! Wiem z doświadczenia, iż za tydzień czasu (myję głowę codziennie) będę miała rudzik na głowie jak nic!
Dziewczyny, co mam robić? Wydałam ostatnie pieniądze i nie stać mnie na kolejną wizytę u fryzjera!
W jednym z postów poświęconych "rudzikowi", wyczytałam, że farba o kolorze popielaty blond niweluje wszystkie rudości. Czy to prawda? Jeśli tak, to jaką farbę wybrać (jakiej firmy)? Dziewczyny poradźcie!!!

Zrospaczona...
Angelika24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 18:46   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: I znów ten rudzik!

farba popielaty blond nie niweluje , nie rob takich ekperymentow
moze naloz sobie szaszetke w kolorze brazu albo farbe
ciekawi mnie jaki mialas popzredni kolor , i co moglo bc powdem ze kolor barz nie zlapal na Twoich wlosach, mialas jakas czerwien ,rudosc wczesniej?
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:21   #3
Angelika24
Przyczajenie

Pani Grażynko bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!
Mój naturalny kolor włosów to jasny szatyn. Nigdy nie miałam czerwieni ani rudości na włosach. Natomiast brązy (niestety) z refleksami. Od ok. roku "molestuję" fryzjerów o naturalny brąz. Niestety bezskutecznie. Nie wiem czy to prawda, ale jedna z pań fryzjerek oznajmiła mi, że wszystkie brązy mają refleksy, a żeby się ich pozbyć musiałabym pofarbować włosy na czarno (!!!). Czy może jednak istnieją jakieś brązy, które pozbawione są refleksów i nie spierają się na rudo?

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Stary 2005-10-31, 10:44   #4
Angelika24
Przyczajenie

Drogie wizażanki, może którejś z was udało się wyczarować na głowie piękny naturalny brąz? Chyba jest to możliwe?
Stary 2005-10-31, 12:56   #5
KatarzynaJ
Raczkowanie

Dziewczyny tu pisały, że z rudością radzą sobie płukanką Floor Illumin (jakoś tak) - mat szary. W sklepach z artykulami fryzjerskimi.
KatarzynaJ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości