Rytuał... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-30, 10:35   #1
jane666
Przyczajenie

Red face

Rytuał...

Witam ! Tak trochę na świeżo. Piszę tu po raz pierwszy Mam nadzieję, że mnie przygarniecie

Konkretnie to mam prośbę. Wiem, że jesteście kobietami, które o siebie dbają. Ja też bym chciała zacząć coś więcej niż krem Bambino dla dzieci Pomogłybyście mi ułożyć taki codzienny program/ rytuał pielęgnacyjny dla mojej cery. Możecie na przykład opisać swoją pielęgnację i podpowiedzieć kiedy co się stosuje. Z przyjemnością sobie poczytam.

Z góry dzięki dziewczyny. Mam nadzieję, że mi pomożecie wkroczyć w nowy etap życia. Możecie się rozpisywać

Ps interesują mnie również konkretne kosmetyki, których używacie... no i oczywiście polecacie !

Edytowane przez jane666
Czas edycji: 2014-12-30 o 10:39
jane666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:22   #2
201605161006
Konto usunięte

Dot.: Rytuał...

Tutaj są nie tylko dziewczyny ;-).

Jaki masz typ cery? Jeśli sucha, to mogę Ci polecić coś dobrego, niedrogiego i konkretnego ;-).
201605161006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:45   #3
semprebambino
Wtajemniczenie

A no właśnie - typ cery kochana!
Jak na razie to mogę ci polecić olej lniany : nada się do każdej nakłada się kilka godzin przed kapielą na twarz i włosy jeśli o nie też chcesz zadbać, albo mieszasz z cukrem i robisz peeling
Stary 2014-12-30, 12:44   #4
katrina_k
Raczkowanie

Jeśli starcza Ci sam krem Bambino to pewnie nie masz zbyt problemowej cery - pozazdrościć Ale nie za bardzo opisałaś jaka ona jest i czego potrzebuje, ile masz lat? Ja mam cerę trądzikową, więc moja pielęgnacja chyba się u Ciebie nie sprawdzi
Ja ze swojej strony powiem, że nie ma też co kombinować na siłę, nie zawsze nakładanie większej ilości kosmetyków jest dobre. Ja wyznaję minimalizm, gdybym nie miała takich problemów to pewnie nie paćkałabym dużo na twarz.

Najlepiej spróbować z olejami, polecam Ci też maseczki z glinek, i polską markę Sylveco, ja używam ich kremów i jestem bardzo zadowolona, a mają baaardzo fajne składy.

Edytowane przez katrina_k
Czas edycji: 2014-12-30 o 12:46
katrina_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:49   #5
jane666
Przyczajenie

Strasznie wszystkich mężczyzn przepraszam za to jakże fatalne pominięcie. Mam nadzieje że mi wybaczycie
Cera... no cóż. Mieszana. Strefa T tłusta, a policzki suche. Czasami jakaś niespodzianka :/ Olej lniany ? Ciekawe, dużo o nim słyszałam.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A to że sam krem bambino, to nie znaczy, że moja cera taka idealna... było by to kłamstwo niestety. Nie szukam niczego wyszukanego, ale tez nie chcę stosować czegoś co nie działa ! Tyle tego jest al ja nie mam pojęcia co jak i kiedy.. :/
jane666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 17:41   #6
201605161006
Konto usunięte

No cóż, zatem ja niewiele pomogę skoro tłusta/mieszana . Ale doustnie na pewno dobrze Ci zrobi spożywanie oleju lnianego, tranu, oleju z wiesiołka, picie zielonej herbaty, spożywanie więcej witaminy C i D.
201605161006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:22   #7
semprebambino
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
No cóż, zatem ja niewiele pomogę skoro tłusta/mieszana . Ale doustnie na pewno dobrze Ci zrobi spożywanie oleju lnianego, tranu, oleju z wiesiołka, picie zielonej herbaty, spożywanie więcej witaminy C i D.
Co tam doustnie, lniany wszędzie nakładany na skórę normalizuje, nie wiem jak z twarzą bo nie mam tłustej ale po nałożeniu go na skalp dłużej mam włosy świeże.
Stary 2015-01-02, 22:49   #8
babsik
Przyczajenie

Ja ze swojej strony polecam takie pewniaki (do których zawsze wracam):
na noc:
olejek do twarzy w formie kapsułek: Dermogal A+E (w aptekach, uwaga-śmierdzi)
Cetaphil kremy do twarzy
Do mycia:
żele do twarzy z serii ziaja med kuracja antybakteryjna (również tonik) lub kuracja lipidowa (łagodniejszy)
Na dzień:
Barwa siarkowa, krem długotrwale nawilżajacy
krem na dzień do twarzy z serii ziaja med kuracja antybakteryjna
Tonik:
ziaja liscie oliwki
Punktowo na niedoskonałości:
Effaclar duo
Maseczka:
herba studio best maseczka do cery trądzikowej
babsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 07:55   #9
weraa66
Zadomowienie

Ja tam daję effaclar duo na całe policzki, trzyma je w ryzach, a ja mam skłonność do czerwienia się Ja polecam w miarę naturalną pielęgnację, której trochę pomagają apteczne produkty. Takie moje 'hity' to glinki, firma fitomed i kwas hialuronowy (nie na zmarszczki, na nawilżenie, tylko mieszam z olejkiem)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:24   #10
haneczka28
BAN stały

Sekret pielęgnacji kobiet ze Szwecji to połączenie zimnej wody i ostrej szczotki. Szczotką, najlepiej z włosia dzika, masują energicznie skórę na sucho, a potem wskakują pod zimny prysznic. Brzmi okrutnie, ale dzięki temu mają jędrną, napiętą skórę i podobno najmniejszy cellulit w całej Europie.
haneczka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki, pielęgnacja cery

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości