Noworoczna metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-31, 17:29   #1
le_mavrica
Przyczajenie

Noworoczna metamorfoza

Witam serdecznie,
pewnie jesteście teraz zajęte przygotowywaniem się na sylwestrową imprezę, ale mimo to postanowiłam napisać w nadziei, że może któraś z Was akurat tutaj zajrzy i doradzi mi, co mogę w sobie zmienić.
Od dłuższego już czasu myślę, by zmienić coś w swoim wyglądzie (co mam też iść oczywiście w parze z pracą nad charakterem), ale brakuje kogoś, kto obiektywnie by się wypowiedział na jego temat i jakoś zmotywował. Wiem tylko, że muszę schudnąć, ale co do reszty to nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _images_SAM_10410.jpg (100,4 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141111_040_jzzpl(1).jpg (160,5 KB, 302 załadowań)
le_mavrica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 18:00   #2
Anonimka1988
Zadomowienie

Dot.: Noworoczna metamorfoza

Przede wszystkim myślę, że przydałby Ci się jakiś ładny, delikatny makijaż najlepiej w pastelowych odcieniach. Możesz lekko podkreślić brwi i je wyregulować. Masz ładny kolor włosów, ale nie widzę za bardzo ze zdjęć jaka jest ich długość?
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 18:36   #3
le_mavrica
Przyczajenie

Sięgają aktualnie karku. Dodaję jeszcze jedno zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5475_10201034331649058_1789724639_n(1).jpg (60,4 KB, 318 załadowań)
Stary 2014-12-31, 19:06   #4
le_mavrica
Przyczajenie

Ogólnie to czuję się niezbyt atrakcyjna i bezbarwna, przez co źle się czuję się w swojej skórze. Stąd też pomysł na metamorfozę w nowym roku.
Stary 2014-12-31, 21:20   #5
martini244
Przyczajenie

GG do martini244

Jak sama zauwazylas chyba najwazniejsze bedzie zgubienie zbednych kilogramow,co do twarzy powinnas robic lekki rozswietlajacy makijaz tak by podkreslic swoje piekne niebieskie oczy i zadbac o brwi bo teraz srednio wygladaja.Co do wlosow to ekspertem nie jestem,ale moze zafunduj sobie podobny kolor tylko bardziej intensywny lub refleksy,fajny odcien rudego tez moglby pasowac,ja bym je tez troszke zapuscila lub skrocila bo teraz ta dlugosc jest jakas nie taka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 431132_313187455395151_287882887925608_782516_891988088_n.jpg (27,2 KB, 51 załadowań)
martini244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 22:45   #6
le_mavrica
Przyczajenie

Bardzo dziękuję za Wasze porady. Schudnąć na pewno zamierzam, bo nie tylko chcę ładnie wyglądać, ale i być sprawniejsza fizycznie, żeby móc zajmować się moją pasją, jaką są góry. Prosiłabym jeszcze - byłabym niezmiernie wdzięczna - o jakieś sugestie dotyczące tego, co mogę zmienić w stylu ubierania. Jestem typem takiej 'chłopczycy' i ubieram się zwykle tak jak na zdjęciu w chustce, ale ostatnio mam potrzebę wydobycia z siebie gdzieś tam ukrytej kobiecości. Ogólnie to będę wdzięczna za wszelkie rady dotyczące tego, co mogę zmienić w tym, co widoczne na zewnątrz.
Stary 2015-01-01, 10:24   #7
martini244
Przyczajenie

GG do martini244

Cytat:
Napisane przez le_mavrica Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za Wasze porady. Schudnąć na pewno zamierzam, bo nie tylko chcę ładnie wyglądać, ale i być sprawniejsza fizycznie, żeby móc zajmować się moją pasją, jaką są góry. Prosiłabym jeszcze - byłabym niezmiernie wdzięczna - o jakieś sugestie dotyczące tego, co mogę zmienić w stylu ubierania. Jestem typem takiej 'chłopczycy' i ubieram się zwykle tak jak na zdjęciu w chustce, ale ostatnio mam potrzebę wydobycia z siebie gdzieś tam ukrytej kobiecości. Ogólnie to będę wdzięczna za wszelkie rady dotyczące tego, co mogę zmienić w tym, co widoczne na zewnątrz.
Jezeli chodzi o ciuchy to ja jestem Twoim przeciwienstwem,bo bardzo lubie wlasnie kobiecy styl.Wiesz ja to bym wszystko zmienila z ubran na zdjeciach,ale ciezko mi konkretnie Ci doradzic taka a taka rzecz.Moze zacznij od kupywania tunik/sukienek dziennych(V dekolt,dobrze,zeby byly odcinane pod biustem ale nie workowate) do tego jakies fajne szpilki lub kozaki w okresie zimowym,fajnie tez wygladaja spodnie,jakas dluzsza bluzka i zakiecik do tego szpilki,duza torba itp...Musisz tez sie dobrze czuc i napewno teraz troszke inne fasony powinnas wybierac niz po schudnieciu.Tu Ci wkleje zdjecia przykladowej stylizacji,moze cos Ci przypadnie do gustuA dlugie i widoczne wisiory fajnie wysmuklaja sylwetke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chabrowy żakiet, chabrowa marynarka, niebieska marynarka, kobaltowy żakiet, lovelyshoes, kosmety.jpg (74,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PE121G00O-K00@1.2.jpg (13,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg london-vanessa-jackman.jpg (49,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika-koszulowa-225x300.jpg (10,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika-xxl.jpg (10,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Violeta Mango sukienki duże rozmiary (plus size) wiosna-lato 2014.jpg (45,1 KB, 20 załadowań)
martini244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 14:02   #8
ina_nova
Raczkowanie

Masz śliczną cerę (szczerze zazdroszczę), świetne usta i oczy, myślę, że utrata zbędnych kilogramów i podkreślenie brwi już dokonają ogromnej zmiany
ina_nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:47   #9
cocer
Raczkowanie

Na 100% zrobić coś z brwiami, tzn. regulacja i henna. Cerę masz bardzo ładną, więc zadbać o jej odpowiednią pielęgnację, by jej nie zniszczyć. Jesteś chyba "latem", więc może ubrania wybierać w kolorze turkusowym, zielonym, malinowym?
cocer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:13   #10
patrizia85
Przyczajenie

według mnie zrobienie brwi dużo da położyłabym kolorek możne jakiś karmelowy brąz odrazu nabrałabyś blasku a jesli chodzi o ciuchy to teraz pełno fajnych tuniczek do tego legginsy i już wyglądasz super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (12,0 KB, 7 załadowań)
patrizia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 03:28   #11
le_mavrica
Przyczajenie

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie propozycje z Waszej strony. Pomysł z tunikami i długimi wisiorami bardzo mi się podoba, zamierzam więc w najbliższym czasie zaopatrzyć się w nie. Planuję też zadbać o brwi. Ciągle zastanawiam się jednak nad włosami... Konkretnie nad ich kolorem. Nie ukrywam, że wolałabym raczej pozostać przy tym aktualnym, ewentualnie lekko rozświetlić. Jeśli natomiast chodzi o ich długość, planuję je zapuszczać, gdyż mam okrągłą twarz i w krótkich nie wyglądałam najlepiej. Na razie prawdopodobnie pójdę je ścieniować - są bardzo gęste, wręcz za dużo ich, a chciałabym mieć kształtną fryzurkę.
Stary 2015-01-07, 11:28   #12
cola201
Rozeznanie

Moim zdaniem powinnaś popytać o jakieś dobrego fryzjera stylistę, który doradzi CI kolor i długość fryzury. Wtedy gdy pokaże Ci i zaproponuję odpowiednie uczesanie, poprosić o poradę kosmetyczkę, czy kogoś kto zna się na makijażu.
cola201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:28   #13
monika_lulo
BAN stały

Dieta + henna na brwi i ich regulacja. Dodatkowo warto pokombinowac coś z fryzurą i wybrać się na zakupy po jakies fajne ciuszki
monika_lulo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości