Profesionalny zabieg regeneruj帷y w這sy w salonie loreal`a - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-30, 22:41   #1
niunia1306
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Profesionalny zabieg regeneruj帷y w這sy w salonie loreal`a

Cze嗆. Czy kt鏎a z Was mia豉 mo瞠 regeneracyjny zabieg w salonie loreal`a. Zabieg nazywa si Power dose. W ulotce na temat tego zabiegu przeczyta豉m,瞠 najlepiej po tym zabiegu stosowa jeszcze spray z serii Power care. Pisz 瞠 w這sy po takiej serii zabieg闚 s na trwale zregenerowane, pi瘯ne i zdrowe. Czy kt鏎a z Was przetestowa豉 to na w豉snych w這sach. Ile taki zabieg kosztuje. B豉gam napiszcie je郵i wiecie.
niunia1306 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 17:29   #2
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 517
GG do Wisnia
Dot.: Profesionalny zabieg regeneruj帷y w這sy w salonie loreal`a

Cytat:
Napisane przez niunia1306
Cze嗆. Czy kt鏎a z Was mia豉 mo瞠 regeneracyjny zabieg w salonie loreal`a. Zabieg nazywa si Power dose. W ulotce na temat tego zabiegu przeczyta豉m,瞠 najlepiej po tym zabiegu stosowa jeszcze spray z serii Power care. Pisz 瞠 w這sy po takiej serii zabieg闚 s na trwale zregenerowane, pi瘯ne i zdrowe. Czy kt鏎a z Was przetestowa豉 to na w豉snych w這sach. Ile taki zabieg kosztuje. B豉gam napiszcie je郵i wiecie.

w salonie do ktorego chadzam czasami cena jest 30 z.
nie robilam, ale sie skusze, kolezanka byla zadowlona i zachwycona, a niczego nie uzywala po tym zabiegu
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 14:37   #3
edka125
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja kupi豉m sobie na allegro ampu趾i POWER DOSE COLOR do w這s闚 koloryzowanych za 7,50 za sztuk. Wydaje mi si, 瞠 jest to specifik, kt鏎ego fryzjerzy u篡waj do tego w豉snie zabiegu (oczywi軼ie nie jestem expertem ). Warto si wi璚 zastanowi czy nie zakupi sobie takich ampu貫czek do u篡tku domowego. Ja jeszcze ich nie wypr鏏owa豉m, ale jak tylko to zrobie podziel si wra瞠niami.
Pozdrawiam.
edka125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 17:29   #4
wicca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Ja polecam ampu趾i Renew C (do kupienia na allegro) - wystarczy ok. 5 zabieg闚, aby uzyska trwa陰 regeneracj w這s闚. Cena 1 ampu趾i to nieca貫 9 z.
wicca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 19:39   #5
Midi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 419

A u篡wa kto tych ampu貫k Renew C? Chodzi mi o to, czy kt鏎a z Was widzia豉 efekty na samej sobie (i na jakim rodzaju w這s闚). Rzeczywi軼ie do trwa貫j poprawy stanu w這s闚 wystarczy 5 sztuk? A jak si tego u篡wa? (zabieg - to brzmi powa積ie )
Midi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 19:57   #6
beliczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 311

Cytat:
Napisane przez Midi
A u篡wa kto tych ampu貫k Renew C? Chodzi mi o to, czy kt鏎a z Was widzia豉 efekty na samej sobie (i na jakim rodzaju w這s闚). Rzeczywi軼ie do trwa貫j poprawy stanu w這s闚 wystarczy 5 sztuk? A jak si tego u篡wa? (zabieg - to brzmi powa積ie )
te jestem ciekawa jaki efekt daj Renew-C, zw陰szcza w po豉czeniu z ampu趾 Absolut repair.
Od dawna nie wydaj 30 - 40z na zabiegi regeneruj帷e w salonie. Kupuj ampu趾i na allegro: za oko這 9z. Efekt jest identyczny jak po zabiegu u fryzjera. A ja nie lubi przep豉ca
beliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-05, 00:55   #7
wicca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Nawet jednorazowe u篡cie Renew C daje znaczn popraw, je瞠li chodzi o stan w這sk闚. Moja mama mia豉 w這sy spalone nieudan trwa陰, ju po pierwszej aplikacji ich kondycja si poprawi豉. Nie wiem, czy jest sens kupowa dodatkowo w ramach kuracji ampu趾i Absolut Repair. Renew C dzia豉j na rdze w這sa + cz窷c zewn., pozosta貫 produkty z serii uzupe軟iaj ubytki w cz窷ciach zewn. w這sa i wyg豉dzaj 逝ski a to potrafi lepsze maski i od篡wki (przynajmniej takie jest moje zdanie, ale megaekspertem nie jestem ). A propos stosowania, Renew C nak豉da si瘲az na tydz. na wilgotne, nieumyte w這sy, kt鏎e nast瘼nie si rozczesuje i myje standardowo szamponem.

Osobi軼ie dam zna o efektach u篡wania Renew C i szamponu Absolut Repair na moich przesuszonych i farbowanych w這skach za jaki czas, gdy wyko鎍z te 5 ampu貫k. Po幡iej przyjdzie czas na rekonstruktora K-Pak Joico
wicca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a