Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-30, 22:41   #1
niunia1306
Przyczajenie

Profesionalny zabieg regenerujący włosy w salonie loreal`a

Cześć. Czy któraś z Was miała może regeneracyjny zabieg w salonie loreal`a. Zabieg nazywa się Power dose. W ulotce na temat tego zabiegu przeczytałam,że najlepiej po tym zabiegu stosować jeszcze spray z serii Power care. Piszą że włosy po takiej serii zabiegów są na trwale zregenerowane, piękne i zdrowe. Czy któraś z Was przetestowała to na własnych włosach. Ile taki zabieg kosztuje. Błagam napiszcie jeśli wiecie.
niunia1306 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 17:29   #2
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia
Dot.: Profesionalny zabieg regenerujący włosy w salonie loreal`a

Cytat:
Napisane przez niunia1306
Cześć. Czy któraś z Was miała może regeneracyjny zabieg w salonie loreal`a. Zabieg nazywa się Power dose. W ulotce na temat tego zabiegu przeczytałam,że najlepiej po tym zabiegu stosować jeszcze spray z serii Power care. Piszą że włosy po takiej serii zabiegów są na trwale zregenerowane, piękne i zdrowe. Czy któraś z Was przetestowała to na własnych włosach. Ile taki zabieg kosztuje. Błagam napiszcie jeśli wiecie.

w salonie do ktorego chadzam czasami cena jest 30 zł.
nie robilam, ale sie skusze, kolezanka byla zadowlona i zachwycona, a niczego nie uzywala po tym zabiegu
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:37   #3
edka125
Przyczajenie

Ja kupiłam sobie na allegro ampułki POWER DOSE COLOR do włosów koloryzowanych za 7,50 za sztukę. Wydaje mi się, że jest to specifik, którego fryzjerzy używają do tego własnie zabiegu (oczywiście nie jestem expertem ). Warto się więc zastanowić czy nie zakupić sobie takich ampułeczek do użytku domowego. Ja jeszcze ich nie wypróbowałam, ale jak tylko to zrobie podzielę się wrażeniami.
Pozdrawiam.
edka125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:29   #4
wicca
Raczkowanie

Ja polecam ampułki Renew C (do kupienia na allegro) - wystarczy ok. 5 zabiegów, aby uzyskać trwałą regenerację włosów. Cena 1 ampułki to niecałe 9 zł.
wicca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:39   #5
Midi
Zakorzenienie

A używał ktoś tych ampułek Renew C? Chodzi mi o to, czy któraś z Was widziała efekty na samej sobie (i na jakim rodzaju włosów). Rzeczywiście do trwałej poprawy stanu włosów wystarczy 5 sztuk? A jak się tego używa? (zabieg - to brzmi poważnie )
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:57   #6
beliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Midi
A używał ktoś tych ampułek Renew C? Chodzi mi o to, czy któraś z Was widziała efekty na samej sobie (i na jakim rodzaju włosów). Rzeczywiście do trwałej poprawy stanu włosów wystarczy 5 sztuk? A jak się tego używa? (zabieg - to brzmi poważnie )
też jestem ciekawa jaki efekt dają Renew-C, zwłąszcza w połaczeniu z ampułką Absolut repair.
Od dawna nie wydaję 30 - 40zł na zabiegi regenerujące w salonie. Kupuję ampułki na allegro: za około 9zł. Efekt jest identyczny jak po zabiegu u fryzjera. A ja nie lubię przepłacać
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 00:55   #7
wicca
Raczkowanie

Nawet jednorazowe użycie Renew C daje znaczną poprawę, jeżeli chodzi o stan włosków. Moja mama miała włosy spalone nieudaną trwałą, już po pierwszej aplikacji ich kondycja się poprawiła. Nie wiem, czy jest sens kupować dodatkowo w ramach kuracji ampułki Absolut Repair. Renew C działają na rdzeń włosa + częśc zewn., pozostałe produkty z serii uzupełniają ubytki w częściach zewn. włosa i wygładzają łuski a to potrafią lepsze maski i odżywki (przynajmniej takie jest moje zdanie, ale megaekspertem nie jestem ). A propos stosowania, Renew C nakłada sięraz na tydz. na wilgotne, nieumyte włosy, które następnie się rozczesuje i myje standardowo szamponem.

Osobiście dam znać o efektach używania Renew C i szamponu Absolut Repair na moich przesuszonych i farbowanych włoskach za jakiś czas, gdy wykończę te 5 ampułek. Poźniej przyjdzie czas na rekonstruktora K-Pak Joico
wicca jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości