Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-08, 12:20   #1
thefighter
Przyczajenie

tabletki odchudzające

Czy ktoś uzywał już takich tabletek? Słyszałam, że można schudnąc nawet 10kg w misiąc... bardzo by mi się to przydało.. Moze ktos z was sprawdził juz działanie tych tabsów? Jesli tak to prosze podajcie nazwe i cene... pozdrawiam.
thefighter jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 15:46   #2
madzzzia
Przyczajenie

Re: tabletki odchudzające

Kiedyś byla reklama w gazecie takich tabletek, oczywiście zdjęcia przed i po..... Można sobie było zamówić nawet do 25 kilo. Ja wzięłam do 10 kilo w 2 tygodnie. Zapłaciłam ok 80 zł noi przysłali mi jakieś tabletki do ssania i jeszcze jakieś białe pigułki na noc. Oczywiście nie schudłam, ale najlepsze było to że w Rossmanie widziałam te tabletki do ssania wielki opakowanie (2X wieksze niż to co mi przysłali)za 18 zł. Nazywają sie Kilozym. Te cudowne tabletki to zwykły pic i oszustwo.
madzzzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 18:29   #3
Mendi
Przyczajenie

Cześć Wam !!!
Tabletki odchudzające są tylko pomocą dla odchudzającego, a nie załatwią całego odchudzania za nas.Ja już zażywałam różne odchudzające tabletki, ale bez diety i ćwiczen nie działały.pozdrawiam
Mendi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 18:16   #4
slowianka
Przyczajenie

GG do slowianka

słyszałam, że np. tabletki meridia nic nie dają. a kosztują kilkaset złotych

silna wola działa chyba najlepiej mimo wszystko
slowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 22:29   #5
agneszka
Przyczajenie

GG do agneszka

NO niestety prawda jest straszna, ale zadne tabletki nie odchudza Cie jesli nie ograniczysz jedzenia, nie zmienisz swoich przyzwyczajen zywieniowych. Ja sama stosowalam rozne tabletki, ale chyba najlepsze efekty byly gdy pilam L-Karnityne i na aerobik porzadny szlam. Pocilam sie trzy razy bardziej niz inne laski i to nie dlatego, ze mam kondycje slaba, tylko przez ten srodek
Nie istnieja tzw diety cud. Najlepsza dieta to MŻ - czyli Mniej Żreć.
Pozdrawiam
agneszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 23:28   #6
slowianka
Przyczajenie

GG do slowianka

ograniczenie jedzenia do niczego ciekawego nie prowadzi, bo zwalnia się metabolizm i organizm przestawia się na tryb głodowy (magazynujący), ale o tym zapewne wiesz, skoro miałaś styczność z L-karnityną. ja nie uznaję bzdurnego szpanowania dietą - to znaczy odmawiania ciasteczek, nocnego obżerania się i narzekania. tylko porządne głodówy. osobiście najlepiej czułam się na diecie do 200 kcal, polecam wszystkim (swoim wrogom).
Stary 2004-08-26, 23:39   #7
agneszka
Przyczajenie

GG do agneszka

To musialo byc straszne? 200 kcal??? o boziu....
agneszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 00:13   #8
slowianka
Przyczajenie

GG do slowianka

nie, skąd, da się przyzwyczaić. tylko przy okazji zaczynają się pewne 'schizy' cóż niektórzy nazywają to anorexia nervosa, ale dla mnie to dążenie do perfekcji poprzez taki a nie inny styl życia wiem, większości z was wydaje się pewnie, że pierdoły wypisuję, ale tak jest.
Stary 2004-08-27, 10:46   #9
dZiAhUs
Przyczajenie

te tabletki powoduja manie wmowienia... wmawiasz sobie, ze jesz je a one powoduja ze chudniesz... a tak wcale nie jest, te tabletki sa by poprawic Tobie humor niby tym ze chudniesz... :P tak samo te roznego rodzaju mascie... T_T
dZiAhUs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:24   #10
Chicago123
Przyczajenie

Dot.: Re: tabletki odchudzające

Cytat:
Napisane przez slowianka Pokaż wiadomość
słyszałam, że np. tabletki meridia nic nie dają. a kosztują kilkaset złotych

silna wola działa chyba najlepiej mimo wszystko
Ja stosowałam Meridie 10 i 15 przez prawie dwa miesiące i schudłam jedynie 1,5 kg! Te tabletki to strata pieniędzy bo jedno opakowanie kosztuje prawie 80 zł. Poza tym dopadły mnie skutki uboczne: bardzo częste oddawanie moczu, budziłam się nawet w nocy po kilka razy żeby pójsc do toalety, po czym nie mogłam zasnąc! Z tygodnia na tydzień czułam się coraz bardziej zmęczona z powodu nocnego wstawania do toalety i nie możnosci powtórnego zaśnięcia a do tego rozczarowanie bo masa ciała wcale nie spada!
Chicago123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:31   #11
aniabella
Przyczajenie

Dot.: tabletki odchudzające

można schudnąć nawet i 10kg a tabletki nazywają się thermacuts, sama stosuję i na razie spadło mi 7 kg w 1,5 miesiąca, więcej o tych tabletkach możesz poczytać tutaj:

http://thermacuts.info.pl
aniabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:40   #12
pestka-29
Przyczajenie

Thermacuts -czekam na nie już 2 tygodnie -zamówiłam na stronie podanej niżej i co?! Do tej pory mi nie przysłali chociaż wysłałam kasę przelewem 05 listopada!!!! Uważajcie nie dajcie się nabrać ja wysłałam 282zł za 2 opakowania i na to wyglada, ze przyjdzie się pożegnać z kasą
pestka-29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 09:57   #13
Omnic
Przyczajenie

Ja stosowalam rózne rodzaje tabletek czy herbatek. Nie jestem osobą otyłą ale tez nie szczuplutką. Stosowalam 'Linea'- nic, 'CLA z zielona herbata'- nic, za to 'Therm line' Olimpu był zaskakujący, nie ma efektu 'jo-jo', tłuszczyk sie zmniejszył. Ale... jest zawsze jakies 'ale' . Wiadomo jak to przy tabletkach musza byc dzaiłania niepożądane, chociaż wiadomo, że nie każdy musi je mieć, bo każda z nas ma inny organizm. A z herbatek piłam różne, nawet nie chce mi sie wymieniac, bo ich nie pamietam (gdyby byly skuteczne, to na pewno bym zapamietala )
Omnic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:15   #14
pestka-29
Przyczajenie

DOSTAŁAM przesyłkę!!! Wreszcie!!! A już myslałam, że dałam się zrobić!
Biorę się za testowanie!!!
pestka-29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:00   #15
alanta
Przyczajenie

Hej , minęło już trochę czasu i jestem ciekawa czy zrzuciłaś zbędne kilogramy , napisz proszę czy thermacuts dzialają i jak sie po nich czułaś . A i chciałabym się dowiedzieć ile jest ich w opakowaniu bo nie wiem czy warto zamawiać dwa opakowania . Dzięki , pozdrawiam
alanta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:19   #16
olakuz
Przyczajenie

DZiewczyny!!!!!!!!!!!! JA z całego serca polecam THERM LINE firmy OLIMP. Brałam już wszystko CIDREX, BIO-CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ, Bio-SLim, Cla z błonnikiem i wszystko na nic. Za to na Therm Line udało mi się zrzucić 15kg bez specjalnego ograniczania jedzenia. Ważyłam 63 kg (po ciąży) , dzisiaj ważę 47. Pozdrawiam i polecam raz jeszcze !!!
olakuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:24   #17
Muffka_
Zakorzenienie

Ja uzywalam Linea ale rezultatow jako takich nie bylo...
A te Term Line to uzywalas z jaimis cwiczeniami czy jak? Tak bez niczego;o?
Muffka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:40   #18
olakuz
Przyczajenie

Bez ćwiczeń. NIe jadłam po 19, a tak poza tym to jadłam wszystko (w szczególności słodycze) Moja dieta to chyba dieta słodyczowa ine umiem przeżyć dnia bez czegoś słodkiego! DLatego mimo iż jestem szczupła mam cellulit...
olakuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:46   #19
Muffka_
Zakorzenienie

Cellulit nie jest taki zly jak rozstepy....
To chyba kupie ten Term Line
Chce zrzucic z 5 kg to max. Gruba nie jestem, ale chce sie lepiej czuc w swoim ciele...Mam nadzieje ze pomoze
Muffka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:54   #20
ulka652
Przyczajenie

Ja chciałabym natomiast schudnąć tak z 10 kg. Na pewno pomogą mi w tym tabletki odchudzające. Już zaczęłam je stosować. Oczywiście, do tego ćwiczenia i dieta.
ulka652 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:56   #21
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez thefighter Pokaż wiadomość
Czy ktoś uzywał już takich tabletek? Słyszałam, że można schudnąc nawet 10kg w misiąc... bardzo by mi się to przydało.. Moze ktos z was sprawdził juz działanie tych tabsów? Jesli tak to prosze podajcie nazwe i cene... pozdrawiam.
Przydało by ci się a po co, by po odstawieniu znów ważyć tyle samo. Moim zdaniem wszelkiego rodzaju specyfiki farmakologiczne są bez sensu.Liczy się zdrowy styl życia i wiara

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości