Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-25, 22:50   #61
nebraska
Zakorzenienie

Dot.: Najlepszy zapach od Biagiotti

Koto - wysłałam PW

Fragrantica

nebraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:36   #62
demonik
Zakorzenienie

Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Które z Was używają perfum Laury Biagiotti?
Zauważyłam że nie ma ich od lat w polskich perfumeriach, natomiast na Allegro jest mnóstwo - oprócz Venezii i Sotto Voce.
Napiszcie proszę co o nich sądzicie, bo żadnego z tych zapachów nie udało mi się poznać - a podobno są warte grzechu...

Kroliczku190, nie bez przyczyny usunęłam Twój wątek nt. perfum Laury Biagiotti, założony wczoraj o 12:14 (teraz go przywróciłam i dokleiłam do wątku powstałego wcześniej, bo w październiku ubiegłego roku).

Korzystanie z wyszukiwarki nie wydaje mi się skomplikowane, choć doszłyśmy z Rachelą do wniosku, że może niektórzy rzeczywiście mają z tym problem. Postanowiłyśmy w związku z tym wrzucić za jakiś czas na forum dokładną instrukcję poszukiwania wątków i tematów za pomocą tego przydatnego narzędzia . Jeżeli jednak użytkownicy w dalszym ciągu będą ignorować wyszukiwarkę i nasze prośby - ich wątki będą kasowane.

Ten wątek dotyczy perfum Laury Biagiotti ogólnie, poniżej natomiast wrzucam linki do wątków, które rówież mają duży związek z tą marką:

- Laura Biagiotti ucieka z Polski
- Laura Biagiotti - VENEZIA
- Zamiennik Laura Biagiotti, Roma

demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:42   #63
kolgrimm
Raczkowanie

Wieki temu, gdy jeszcze byłam licealistką, bardzo podobała mi się Laura. Używałam jej dość długo. Potem zaopatrzyłam się w Venezię (klasyczną). Ta zagościła u mnie na dwa lata, by następnie zostać zamienioną na Vanilla Musk Coty i parę innych zapachów (nie wymienię, bo trochę się tego przewinęło). Przypominam sobie, że swojego czasu miałam ochotę na Tempore. Obecnie ta ochota powróciła
kolgrimm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 08:58   #64
kroliczek190
Zadomowienie

Red face Dot.: Perfumy Laury Biagiotti

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Kroliczku190, nie bez przyczyny usunęłam Twój wštek nt. perfum Laury Biagiotti, założony wczoraj o 12:14 (teraz go przywróciłam i dokleiłam do wštku powstałego wczeœniej, bo w paŸdzierniku ubiegłego roku).

Korzystanie z wyszukiwarki nie wydaje mi się skomplikowane, choć doszłyœmy z Rachelš do wniosku, że może niektórzy rzeczywiœcie majš z tym problem. Postanowiłyœmy w zwišzku z tym wrzucić za jakiœ czas na forum dokładnš instrukcję poszukiwania wštków i tematów za pomocš tego przydatnego narzędzia . Jeżeli jednak użytkownicy w dalszym cišgu będš ignorować wyszukiwarkę i nasze proœby - ich wštki będš kasowane.

Ten wštek dotyczy perfum Laury Biagiotti ogólnie, poniżej natomiast wrzucam linki do wštków, które rówież majš duży zwišzek z tš markš:

- Laura Biagiotti ucieka z Polski
- Laura Biagiotti - VENEZIA
- Zamiennik Laura Biagiotti, Roma

Dziękuję
Faktycznie dotšd miałam kłopoty z wyszukiwaniem wštków a zastanawiałam się, jakim cudem mój poprzedni wštek zniknšł... teraz wszystko jasne...
kroliczek190 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 19:52   #65
paolla
Zadomowienie

odkopuję wątek, bo mam pytanie dotyczące Romy.

dopiero zaczynam przygodę z perfumami, poznaję zapachy, testuję, chcę się dowiedzieć jak najwięcej i sprawia mi to sporo przyjemności (a to wszytsko przez Was że mnie też podkusiło w którymś momencie i weszłam na perfumy... do tego momentu żyłam w 'bezzapachowym' świecie )

zdobyłam próbkę Romy, bo chyba w żadnej perfumerii nie można jej już powąchać. szczerze powiem, że po nutach zapachowych zupełnie inaczej wyobrażałam sobie ten zapach (inna sprawa, że jak pachnie który składnik - zupełnie nie wiem, ale jakies wyobrażenie powstało), myślalam, że będzie bardziej świeży i słodki, tymczasem na mojej skórze praktycznie od razu zamienia się w dym z fajki... wyczuwam tam tytoń, tabakę, coś w tym stylu.

strasznie jestem ciekawa, co może tam tak pachnieć? czy może mam jakąś starą próbkę?

pozdrawiam
paolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 21:31   #66
karinkaa
Zadomowienie

dla mnie najpiekniejszym zapachem LB jest Roma
karinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 00:41   #67
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Ja również uwielbiam obydwie Romy, jednak Uomo jest (przynajmniej na mnie) delikatna i taka "przy skórze", czego nie lubię! No i właśnie dlatego ją nadużywam A zapach od lat w mojej ścisłej czołówce...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 00:43   #68
a_na
Rozeznanie

Dot.: Laura Biagiotti

Dla mnie na zawsze Nr 1 LB będzie Roma...
a_na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 01:49   #69
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
odkopuję wątek, bo mam pytanie dotyczące Romy.

zdobyłam próbkę Romy, bo chyba w żadnej perfumerii nie można jej już powąchać. szczerze powiem, że po nutach zapachowych zupełnie inaczej wyobrażałam sobie ten zapach (inna sprawa, że jak pachnie który składnik - zupełnie nie wiem, ale jakies wyobrażenie powstało), myślalam, że będzie bardziej świeży i słodki, tymczasem na mojej skórze praktycznie od razu zamienia się w dym z fajki... wyczuwam tam tytoń, tabakę, coś w tym stylu.

strasznie jestem ciekawa, co może tam tak pachnieć? czy może mam jakąś starą próbkę?

pozdrawiam
na mnie Roma jest pieprzna
nigdy nie słyszałam aby na kimś była jak dym może to mech w połaczeniu z drzewem sandałowym dał taki efekt na twojej skórze
Stary 2007-05-01, 09:10   #70
paolla
Zadomowienie

któraś z recenzentek w KWC pisała o Romie, że jest dymna, ale nie wiem, czy miała na myśli to, co ja

ROZ-ter-KO, dziękuję za wskazówkę
paolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:22   #71
kriss_de_valnor
Zakorzenienie

mam venezię pastello i jest kwiatowa - ja nie mogęjej nosić

kriss_de_valnor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:57   #72
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ta Roma chyba na każdym pachnie inaczej. tu dymnie, tu pieprznie, itp. Ja już kiedyś pisałam, że na mojej skórze Roma zmienia się w zapach antybiotyku o nazwie erytromecyna, który zażywałam chyba ze 20 lat temu, jako dziecko. Do tej pory pamiętam ten zapach i niestety, ale Roma jak dla mnie to jeden z czołowych konkurentów na najgorszy zapach... Któraś z wizażanek podpowiadała mi, że to może ta grejfrutowa nuta tak dziwnie na mnie zapachniała, cóż, mogę znieść lekko apteczną nutę w Contraddiction CK, ale nie w Romie. Nawiasem mówiąc, flakon bardzo mi się podoba. Niezbyt przeładowany ozdobnikami, prosty ale szlachetny.

Jakieś 2 miesiące temu była Roma w promocji w Rossmanie, 99,99 PLN za 75 czy 100 ml, nie pamiętam dokładnie. Dziewczyny, zamiast szukać na bezcłówkach, sprawdzajcie na bieżąco rossmanowskie gazetki, a nuż trafią się jeszcze jakieś niedobitki? Przyznam szczerze, że cena ta mnie oszołomiła, ale w porę przypomniałam sobie, że przecież Roma to dla mnie wielkie NIE... Z zapachów Biagiotti tylko jeden mi się naprawdę podobał - Sotto Voce. I ciekawa rzecz, bo studiowałam italianistykę, a włoscy kreatorzy perfum jakoś średnio do mnie przemawiają.
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 14:49   #73
viedzma
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma

Roma wyraźnie sie wybija z zapachów LB. Moim zdaniem najpiękniejsza
Początek taki jak pisały dziwczyny, leciutko cytrusowy i ziołowy, delikatny, a potem jest już mocna nuta kadzidlana - pachnie trochę jak dym z waniliowych cygaretek. Nosiłam ten zapach z upodobaniem jako licealistka, ale zdecydowanie lepiej pasuje do dojrzalszych kobiet
Roma jeszcze przede mną
Stary 2008-01-11, 11:03   #74
_kapryska_
JESTEM ONA

Moje spotkanie z Laurą było jak zakochanie od 1szego wejrzenia- jedyne cudownie pachnące na mnie ...

13 lat temu i przyznam się ,że jeszcze mi nie przeszło

Dodatkowo zbieram wszystko ( info, drobiazgi , cokolwiek )odnośnie tej marki jak i samej projektantki
Stary 2008-01-11, 11:50   #75
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Kocham Romę- za to, że pachnie Włochami Byłam, czułam (ach te poranne targowsiska ze świeżymi cytrusami i ziołami), i stwierdzam, że Roma oddaje zapachy tego kraju. Szkoda, że mnie już tam nie ma
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości