kolor wlosow , prosze o porade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-31, 16:37   #1
dora_angel
Zadomowienie

GG do dora_angel
Arrow

kolor wlosow , prosze o porade

Hej , mam taki problem , mianowicie na wakacjach mialam wloski malowane na kolor czerwony , teraz juz jest wyplowialy no i są widoczne odrosty . Chcialabym wyprobowac na zime jakis nowy kolor - brąz . Jednak troszke sie boje czy wyjdzie mi taki kolor jakbym chciala na moich uprzednio malowanych wlosach . I zastanawiam sie nad kolorem , mam bladą cere , niebieskie oczy i dentencje do zarozowien skory i zastanawiam sie czy kolor powinien miec tonacje zimną czy cieplą , zupelnei sie na tym nei znam
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:01   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: kolor wlosow , prosze o porade

Dora co do koloru , możesz użyć brązu , problem jest taki : musisz kupić taki odcień, który pokryje wypłowiałą czerwoną farbę, czyli nie może byc on jaśniejszy niż Twój aktualny kolor, bo poprostu nie pokryje tak jak ma włosów i będzie prześwitywał kolor poprzedni.( zakładam , że dekoloryzacja w celu nałożenia jaśniutkiego brązu w grę nie wchodzi)Musisz się też liczyc z refleksami mogacymi sie pojawic pod wpływem aktualnego koloru włosów.
Co do reszty raczej ni pomoge bez zdjęcia, w tonacjach zimoych i ciepłych tez za dobra nie jestem

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:43   #3
dora_angel
Zadomowienie

GG do dora_angel

kolor w zasadzie juz nie jest czerwony .... raczej taki troszke rudawy, chyba jednak zdecyduje sie na ciemniejszy brąz ktory faktycznie lepiej pokryje starą farbe.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
Stary 2005-10-31, 22:16   #4
Maaharet.
Przyczajenie

Blada cera, niebieskie oczy i skóra skłonna do zaróżowień-to mi wygląda na lato-więc jeśli brąz to chłodny lub inny chłodny kolor.Ale nie widziałam cię więc nie wiem czy napewno lato.Napisz czy masz piegi( jeśli tak to brązowe czy popie;ate) jak się opalasz, jaki jest twój naturalny kolor włosów i czy latem się rozjaśnia. Jaki kolor mają twoje brwi i czy oczy są bardzo niebieskie czy mają trochę brązu, złotego.....Tak wiem że to duzo pytań, ale uczyłam się kiedyś analizy kolorystcznej.Może coś ci doradzę.
Maaharet. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:53   #5
dora_angel
Zadomowienie

GG do dora_angel

Cytat:
Napisane przez Maaharet.
Blada cera, niebieskie oczy i skóra skłonna do zaróżowień-to mi wygląda na lato-więc jeśli brąz to chłodny lub inny chłodny kolor.Ale nie widziałam cię więc nie wiem czy napewno lato.Napisz czy masz piegi( jeśli tak to brązowe czy popie;ate) jak się opalasz, jaki jest twój naturalny kolor włosów i czy latem się rozjaśnia. Jaki kolor mają twoje brwi i czy oczy są bardzo niebieskie czy mają trochę brązu, złotego.....Tak wiem że to duzo pytań, ale uczyłam się kiedyś analizy kolorystcznej.Może coś ci doradzę.
Mam bladą cerę , oczy bardzo niebieskie , brwi jasne ;// piegi wyskakuja mi po lecie a opalam sie na czerwono i dopiero pozniej brązowieje )
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
Stary 2005-11-01, 21:49   #6
Maaharet.
Przyczajenie

Wydaje mi się, że jesteś latem i moim zdaniem powinnaś wybierac chłodne odcienie. Chociaż to nie zawsze działa, bo chłodny odcień może nadac twojej skórze jeszcze bardziej blady odcień. Chyba dobrze kombinujesz z tym brą

zem, byleby nie był za ciemny.
Maaharet. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:23   #7
whitebeth
Zadomowienie

Wydaje mi się ,że brąz bedzie OK. Ale musisz uważać z odcieniami- jeżeli chcesz farbować sklepowymi farbami na brąz,to radziłabym stopniowe przechodzenie z ciepłej (rudej) kolorystyki do zimnej. Zimny odcień brązu nałożony na włosy z rudawym połyskiem nie zakryje rudości, a złe dobranie odcienia może dac nawet zielonkawy połysk. Radziłabym wybrać jasny brąz ale w naturalnym lub złotawym odcieniu (byle nie popielaty).
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 13:03   #8
ewelinkaaaaa
Raczkowanie

Brąz powinien Ci pasowac, ale lepiej by było jakbyś umieściła jakąs fotke
ewelinkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości