La Femme 3 in 1 Gel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-11, 13:29   #1
yggnaranto
Przyczajenie

La Femme 3 in 1 Gel

Witam,

jak widać jastem tu nowicjuszką. Dlaczego zdecydowałam się na rejestrację? Otóż natknęłam się na produkt, którego nazwa widnieje w temacie, a w związku z nikłymi opiniami na temat tego produktu postanowiłam zaryzykować i był to błąd. Chciałabym zatem, aby było więcej informacji takich, które nie pochodzą od trolli zatrudnianych przez la femme do pisania pozytywnych komentarzy. Jakiś czas temu otwierałam własny gabinet. W związku z tym, że w kwestii hybryd nie byłam jeszcze tak bardzo obyta, zdałam się na dobrą radę doradcy w hurtowni kosmetycznej. Polecono mi La Femme 3 in 1 Gel - "pseudo-hybrydę" jako hybrydę najnowszej generacji. Byłam głupia, więc kupiłam (sporo). Pierwsza próba nie była najgorsza - już po pierwszym dniu bardziej doświadczone koleżanki pytały jednak - czemu tak mało się błyszczy? Z trudem, ale udało mi się zdjąć. Kolejne razy to była porażka (testowałam na sobie różne kolory, a więc robiłam co najmniej 4 razy). Z mojego doświadczenia wynika, że już po tygodniu lakier wygląda tak kiepsko, że należy go zdjąć - porysowana powierzchnia, odbarwienia, czasem odpryski. Paradoksalnie do zdjęcia jest koszmarny - i niech Was nie zwodzą panienki z biura obsługi - przetestowałam piłowanie wierzchniej warstwy - doszłam nawet do tak potwornego eksperymentu jak moczenie paznokcia w acetonie przez pół godziny! (czego nie zrobi zdesperowany człowiek...). Ostatecznie zdejmowałam wszystko frezarką. Dodatkowo pojawiła się pewna dolegliwość (już od samego początku), którą wczoraj potwierdziły dwie kolejne osoby - po pokryciu płytki warstwą w/w żelu skóra pod paznokciem okrutnie bolała podczas suszenia w lampie. Tu przeniosę się z lekka na profesjonalizm samej marki - jeden z kolorów był w połowie pusty - wykorzystany, albo źle rozlany. Koleżanka miała podobne problemy, oddała na reklamację - powiedziała, że zwrócono jej buteleczkę, do której ewidentnie coś dolano z odpowiedzią o niezasadnej reklamacji. Ok. miesiąca po tym jak zakupiłam 3 in 1 gel okazało się, że w pobliskim mieście marka otworzyła swoje stoisko, na którym sprzedaje WSZYSTKO i WSZYSTKIM. Nie stwarzają nawet pozorów, że chcą zachować rynek profesjonalny. Dodam tez, że każdy z tych produktów dostępny jest w tej samej cenie dla gabinetów profesjonalnych jak i dla każdej innej osoby. Koszt jednej buteleczki (5ml!!!) to 40zł. Naprawdę lepiej wyjdziecie (jakościowo i cenowo) jeśli zainwestujecie z bazę i top jakiejś względnie dobrej marki i pozostale kolory niż bubel nazywany jeszcze przełomem - toż to jawna herezja. Ja płacę 80zł za jedną buteleczkę bardzo dobrej hybrydy (nie będę rzucać teraz marką, bo nie jestem tu po to, żeby im robić reklamę, tylko opisać wrażenia z korzystania z powyższego produktu). Buteleczka, którą ja kupuję ma jednak pojemnośc 15ml. Nawet więc kupując dodatkową bazę - wychodzicie na tym lepiej. Sprawę kilka razy zgłaszałam do biura obsługi La Femme, zostałam potraktowana z góry, ośmieszona i zlekceważona. Po krótkiej, acz nieskutecznej batalii postanowiłam wystawić te hybrydy na promocję w cenie niższej za zabieg niż manicure klasyczny - po prostu nie chciałam być stratna. Oczywiście nakładałam je z bazą i topem, żeby uniknąć znacznego uszkodzenia płytki przy zdejmowaniu (ułatwić sobie zdjęcie tej szkarady...). Z założenia była to opcja na max tydzień i to dla osób, które wykonywały raczej prace biurową, bo lakier nie trzymał się dłużej - tak ostrzegałam klientów. Ostatecznie całkiem zdjęłam usługę ze swego cennika i maluję nim za darmo znajomym lub rodzince.
To były moje doświadczenia, ale do napisania tego popchnął mnie fakt, że spotkałam się z czterema innymi osobami, które korzystały z produktu i też są bardzo niezadowolone oraz to, że zachowania tego typu (jak przedstawiciele marki la femme) uważam za niestosowne, całkowicie karygodne postępowanie wobec klienta i moim zdaniem o takich rzeczach należy mówić. Standardowo jak przy wszystkich problemach z produktami - moim pierwszym celem jest biuro obsługi danej marki i próba wyjaśnienia sprawy. Potraktowana w podły sposób widzę tylko jedno rozwiązanie - napisanie innym użytkownikom w jaki sposób firma podchodzi do klienta.

Pozdrawiam serdecznie.
yggnaranto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 11:18   #2
LaFemmeProfessionnel
Przyczajenie

Dot.: La Femme 3 in 1 Gel

Witam serdecznie,

Jako oficjalny rzecznik marki chciałabym wyjaśnić zaistniały problem. Nie spotkaliśmy się z problemem trwałości i zachowania połysku przez hybrydy 3w1. Do tej pory klientki były zadowolone z efektu, oczywiście przyznaję, że niektóre kolory – szczególnie jasne odcienie – mogą wymagać nałożenia trzech warstw zamiast dwóch.
Lakiery 3w1 charakteryzują się podwyższoną trwałością, dlatego ściąganie po krótszym czasie ich noszenia może sprawiać większe trudności. Przy utrzymaniu lakieru ok. dwóch tygodni będzie ono prostsze niż przy próbie zdjęcia koloru po okresie tygodnia.

Chcemy jednak szczerze przeprosić Panią za ewentualne niedogodności oraz brak informacji podczas kontaktu z obsługą. Naszym priorytetem jest słuchanie potrzeb klienta i dlatego reagujemy na ten wpis. Czujemy, że jest Pani zawiedziona i dlatego chcielibyśmy to zrekompensować. Jeżeli skontaktuje się Pani z działem sprzedaży krajowej i gabinetowej z chęcią wysłuchamy wszelkich uwag i wskazówek.
LaFemmeProfessionnel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:16   #3
yggnaranto
Przyczajenie

Dot.: La Femme 3 in 1 Gel

Szanowna Pani,

ja kontaktowałam się już z działem obsługi klienta. Gdyby mój pracownik potraktował klienta w taki sposób, w jaki ja zostałam potraktowana, pozycja tego pracownika w mojej firmie byłaby niezwykle zagrożona. Nie zamierzam nigdzie dzwonić, bo nie będzie żadnej rekompensaty. Nie chcę mieć nic więcej do czynienia z tą marką, nie zamierzam głowić się nad tym, jak udowodnić, że buteleczka z lakierem nie była pełna i nie być uznaną za wyłudzacza. Fakt, że nie jestem jedyną osobą, która próbowała dowieść swoich racji w waszym biurze obsługi i została zignorowana, świadczy jedynie o tym, że chęć zrekompensowania mi tego, co się wydarzyło wynika jedynie z tego, że zrobiłam burzę publicznie, bo napisałam o tym. Kolejna klientka, która będzie miała problem, ale nie będzie tak roszczeniowa jak ja, będzie musiała pogodzić się z tym, że LaFemme odeśle ją z kwitkiem stwierdzając, że nie ma podstaw do reklamacji. Z całym szacunkiem, ale gdyby naprawdę zależało wam tak bardzo na opinii klienta, to nie spotkałabym się z tyloma osobami, które mają o was tak kiepską opinię - zbieg okoliczności? nie sądzę. Dzisiaj rozmawiałam z kolejną osobą, również właścicielką gabinetu kosmetycznego i wystarczyło, że tylko wspomniałam nazwę marki od razu zaczęła przecząco kręcić głową. Ze wszystkich osób, które znam (z branży) ani jedna nie ma o was dobrej opinii. Skąd więc biorą się te wasze statystki? Ach, przepraszam. Była jedna. Ekspedientka w waszym sklepiku...
3w1 wcale nie zdejmują się łatwiej. Zmieniłam markę na Gelish i powiem Pani, że bez względu na to, czy hybrydę trzymam 2 tygodnie czy 2 dni, zdejmuję ją w ciągu 5 minut (po kompresach). Dodatkowo, nie niszczę płytki paznokcia tak, jak się to działo wcześniej. Możecie siać sobie tą swoją propagandę, ale zróbcie światu przysługę i nie wmawiajcie nikomu, że to jest marka profesjonalna...

Edytowane przez yggnaranto
Czas edycji: 2015-01-20 o 18:23
yggnaranto jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3 in 1 gel, hybrydy, la femme, manicure hybrydowy

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości