Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-24, 13:52   #3751
sandrek
Zakorzenienie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nie masz ostatnio zbyt duzo stresow czasami? Bo powiem Ci , ze jak jakis czas emu mialam mocno nerwowy czas w zyciu i on trwal jakis czas, to najpierw zaczelo sie od tego, ze wlasnie skora glowy mi sie zaczela przetluszczac, pozniej pojawil sie lupiez i wypadanie wlosow garsciami. Jak sie uspokoilam to i w tej kwestii sie uspokoilo.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Wszystko na jeden rzut czy sukcesywnie, jak juz pozuzywasz inne?
Miałam trochę stresów... ogólnie ja łatwo się denerwuje i na co dzień jestem bardzo nerwowa. W dodatku wszystkim się przejmuje. Dlatego chciałam zacząć biegać, żeby mieć swój sposób na takie wyciszenie się. Sama już nie wiem.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-24, 15:12   #3752
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez incognito6 Pokaż wiadomość
A tak w ogole, od kiedy wpadlam we wlosomaniactwo to przygladam sie bardzo wlosom innych kobiet i oceniam
Ja też przyglądam się i oceniam włosy innych, szczególnie w autobusie, ostatnio siadła przede mną dziewczyna z naturalkami do łopatek, jedynie jakieś 10cm od skóry miała w miare zdrowych włosów reszta długości cała poniszczona i wysuszona, z białymi kuleczkami, włosy oczywiście prostowane, okropnie to wyglądało!

Cytat:
Napisane przez Astrald Pokaż wiadomość
Kurcze, dzięki! Nigdy nie przyglądałam się aż tak kosmetykom. Po podcięciu spróbuje odstawić kokosa i zobaczę czy pomoże Babydream nic nie robił złego poza tym, że jak go za często używam to mam zaraz przetłuszczone. Dlatego tak co drugi dzień ^^ Serum też kupię inne jak już dokończę to opakowanie, Mythic Oil mnie trochę straszy ceną :x Więc popatrzę za czymś innym. Ale jeszcze raz dziękuję za rady!
Na końcówki polecam serum arganowe z Marion lub gliss kur hair repair

Dziś funduję moim włosom SPA, ostatnio trochę przesuszone od basenu i tych upałów, przez jakieś 2 miesiące używałam tylko kallosów, dziś nałożę na jakieś 2 godzinki biovaxa gold, a od rana siedzę z olejkiem YR
M4rt3czk4_92 jest offline  
Stary 2015-08-24, 15:30   #3753
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja też przyglądam się i oceniam włosy innych, szczególnie w autobusie, ostatnio siadła przede mną dziewczyna z naturalkami do łopatek, jedynie jakieś 10cm od skóry miała w miare zdrowych włosów reszta długości cała poniszczona i wysuszona, z białymi kuleczkami, włosy oczywiście prostowane, okropnie to wyglądało!

Dziś funduję moim włosom SPA, ostatnio trochę przesuszone od basenu i tych upałów, przez jakieś 2 miesiące używałam tylko kallosów, dziś nałożę na jakieś 2 godzinki biovaxa gold, a od rana siedzę z olejkiem YR
To jest dość częsty widok. Ja prawie codziennie widuje osoby, które mają włosy farbowane, mają odrosty i włosy spinają klamrą, bo w dodatku są tłuste. Albo osoby, które nie dość, że mają rozjaśniane to jeszcze prostują lub kręcą i wtedy na całości susza i mat, a przy skalpie ulizane.
Pamiętam moją koleżankę, która miała swoje naturalne włosy - łupież taki, jakby ją śnieg przypruszyl i wiecznie tłuste. A jak zaczęła trochę o to dbać to łupież zniknął ale miała je całe zniszczone na długości.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-24, 16:21   #3754
Astrald
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki! Popróbuję z nimi

Astrald jest offline  
Stary 2015-08-24, 17:30   #3755
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Nie ma za co, polecam się na przyszłość

Niestety bardzo dużo kobiet chodzi w tłustych, zniszczonych i zaniedbanych włosach.

Szukając w moich zbiorach biovaxa gold natknęłam się na końcówkę farby garniera ciemny blond i bez zastanowienia nałożyłam ją na resztkę moich nieszczęsnych farbowanych końcówek, które przez niefarbowanie zaczęły wpadać w taki miodowy, żółty poblask, którego nie znoszę. Końcówki pięknie się ochłodzą Wyrypię je barwą, nałożę odżywkę dołączoną do farby, spłukam i nałożę na godzinę biovaxa gold

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Jaka bylam zdziwiona gdy po nalozeniu biovaxa gold cale me wlosy pokryl brokat, hahahahha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2015-08-24, 17:38   #3756
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma za co, polecam się na przyszłość

Niestety bardzo dużo kobiet chodzi w tłustych, zniszczonych i zaniedbanych włosach.

Szukając w moich zbiorach biovaxa gold natknęłam się na końcówkę farby garniera ciemny blond i bez zastanowienia nałożyłam ją na resztkę moich nieszczęsnych farbowanych końcówek, które przez niefarbowanie zaczęły wpadać w taki miodowy, żółty poblask, którego nie znoszę. Końcówki pięknie się ochłodzą Wyrypię je barwą, nałożę odżywkę dołączoną do farby, spłukam i nałożę na godzinę biovaxa gold

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Jaka bylam zdziwiona gdy po nalozeniu biovaxa gold cale me wlosy pokryl brokat, hahahahha

Wymywa się to w 100% ? Biovax z kawiorem też ma fajną strukturę
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-24, 20:01   #3757
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Wymywa się to w 100% ? Biovax z kawiorem też ma fajną strukturę
Tak wszystko sie wymylo z tych malych biovaxow mam tylko gold i nastepna wlasnie chce kupic ta z kawiorem

Stary 2015-08-24, 20:07   #3758
Cherry_Muffin
nibyżona

a mi korcze ciagle szkoda na te male tyle kasy

denko: 11/45
zapuszczam:
33 - 52 - 55cm

Cherry_Muffin jest offline  
Stary 2015-08-24, 21:36   #3759
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
a mi korcze ciagle szkoda na te male tyle kasy
Mi tak samo.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-24, 22:59   #3760
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Ja dzis widzialam ogolnie zaniednb

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline  
Stary 2015-08-25, 02:45   #3761
incognito6
Raczkowanie

Cytat:
To jest dość częsty widok. Ja prawie codziennie widuje osoby, które mają włosy farbowane, mają odrosty i włosy spinają klamrą, bo w dodatku są tłuste. Albo osoby, które nie dość, że mają rozjaśniane to jeszcze prostują lub kręcą i wtedy na całości susza i mat, a przy skalpie ulizane.
Pamiętam moją koleżankę, która miała swoje naturalne włosy - łupież taki, jakby ją śnieg przypruszyl i wiecznie tłuste. A jak zaczęła trochę o to dbać to łupież zniknął ale miała je całe zniszczone na długości.
Tu gdzie mieszkam na szczescie widok przetluszczonych wlosow to rzadkosc, jednak bardzo czesto kobiety maja wlosy przesuszone i matowe.
A znajoma fryzjerka to juz w ogole. Nie dosc, ze rozjasniane to potwornie zniszczone. Jakos na razie nie mam odwagi do niej isc

A powiedzcie mi jak to jest z podcinaniem maszynka?

talia 75 -> 72 -> 71 -> 70 -> 65

Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm
incognito6 jest offline  
Stary 2015-08-25, 05:11   #3762
incognito6
Raczkowanie

Zrobilam sobie delikatne laminowanie (odzywka + pol lyzeczki zelatyny rozrobionej + lyzeczka oleju z orzecha wloskiego) i jestem zachwycona. Wlosy sa sypkie, miekkie, ukladalne, proste z lekkim podkretem na koncach, no miodzio Lepiej niz po serum Fructisa (ktorego tym razem nie uzylam)

A tak balam sie siana albo przyklapu

Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm

Edytowane przez incognito6
Czas edycji: 2015-08-25 o 05:23
incognito6 jest offline  
Stary 2015-08-25, 10:19   #3763
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Ja malego biovaxa kupilam jak byl na przecenie, powiem Wam ze one maja calkiem inna konsystencje niz te duze, taka zbita, gestsza i dzzieki temu sa wydajne, tak wiec polecam

Stary 2015-08-25, 10:53   #3764
201612060923
Konto usunięte

Zrobiłam wczoraj płukankę miodową i chyba trochę za dużo miodu dałam-włosy są fajnie uniesione i usztywnione, ale końcówki tępe w dotyku.

Ja dawno laminowania nie robiłam, może w następnym tygodniu sobie urządzę. Dzisiaj zrobię odżywczą maseczkę przed myciem, mam miód, sok z cytryny, naftę, żółtko i skrobię. Czyli to co moje włosięta kochają.

Mnie z tych luksusowych Biovaxów kusi wersja Orchid, ale jestem wiecznie niepieniężna, więc nie kupuję.

I chyba mnie czeka zakup suszarki, w Media Expert są jakieś sensowne modele? Chcę jakąś dobrą suszarkę z regulacją nawiewu(a zwłaszcza temperatury) i tą całą jonizacją. No i żeby cenę miała sensowną.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-08-25, 11:40   #3765
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj płukankę miodową i chyba trochę za dużo miodu dałam-włosy są fajnie uniesione i usztywnione, ale końcówki tępe w dotyku.

Ja dawno laminowania nie robiłam, może w następnym tygodniu sobie urządzę. Dzisiaj zrobię odżywczą maseczkę przed myciem, mam miód, sok z cytryny, naftę, żółtko i skrobię. Czyli to co moje włosięta kochają.

Mnie z tych luksusowych Biovaxów kusi wersja Orchid, ale jestem wiecznie niepieniężna, więc nie kupuję.

I chyba mnie czeka zakup suszarki, w Media Expert są jakieś sensowne modele? Chcę jakąś dobrą suszarkę z regulacją nawiewu(a zwłaszcza temperatury) i tą całą jonizacją. No i żeby cenę miała sensowną.
Ja dziś dam aloesową maskę przed myciem, potem olej. Mycie i na koniec Kallos + skrobia + niacynamid.
Ja kupiłam suszarkę z Remingtona za 130 zł w Media Expert. Ma dwie prędkości, trzy stopnie nawiewu (temperatury), jonizacje, funkcje zimnego nawiewu (nie ulega ogrzaniu), turbo, trzy końcówki (dyfuzor i dwa koncentratory - jeden węższy do stylizacji, drugi do szybszego suszenia). Ceramiczno-turmalinowa. Jestem zadowolona.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-25, 15:22   #3766
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nie masz ostatnio zbyt duzo stresow czasami? Bo powiem Ci , ze jak jakis czas emu mialam mocno nerwowy czas w zyciu i on trwal jakis czas, to najpierw zaczelo sie od tego, ze wlasnie skora glowy mi sie zaczela przetluszczac, pozniej pojawil sie lupiez i wypadanie wlosow garsciami. Jak sie uspokoilam to i w tej kwestii sie uspokoilo.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Wszystko na jeden rzut czy sukcesywnie, jak juz pozuzywasz inne?
Jak inne wykończę ;P
Cytat:
Napisane przez incognito6 Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie delikatne laminowanie (odzywka + pol lyzeczki zelatyny rozrobionej + lyzeczka oleju z orzecha wloskiego) i jestem zachwycona. Wlosy sa sypkie, miekkie, ukladalne, proste z lekkim podkretem na koncach, no miodzio Lepiej niz po serum Fructisa (ktorego tym razem nie uzylam)

A tak balam sie siana albo przyklapu
Też muszę zrobić takie laminowanie

Nie używamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-08-25, 16:50   #3767
Pjerniczek
Zadomowienie

Poczytałam sobie zaległe posty Zgadzam się, że po Kallosie Silk są mięciutkie włosy. Rzadko używam, bo zraziłam się do Kallosów, ale jak mam ochotę na mięciuteńkie fale, to sięgam po wersję Silk

Odkąd zaczęłam włosomaniactwo, cały czas bacznie obserwuję i poznaję swoje włosy. Ostatnio przekonałam się, że proteiny są potrzebne, tylko ważny jest umiar. Wcześniej stroniłam od nich, po koszmarnych przeżyciach z Kallosem Keratin i Biovaxie proteinowym. Teściowa kupiła sobie szampon Naturia z pszenicą, który ma słabe oceny na KWC. Po jednym użyciu uzyskałam idealnie proste, błyszczące, elastyczne włosy i już wiedziałam, czego im dłuuugo brakowało TŻ mnie uświadomił, że przy moich średnioporowatych włosach powinnam dbać o uzupełnianie ubytków w ich strukturze

Ponadto wróciłam do Alterry z granatem. Pierwszy raz użyłam jej w kwietniu, w deszczową pogodę Efekt wiadomy, ale wtedy byłam zielona w temacie świadomej pielęgnacji. Teraz jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że jej nie wyrzuciłam Naprawdę fajny szampon. Została mi jeszcze odżywka

I podzielam zachwyty nad aloesową NaturVital. Nie mogę się doczekać kolejnego użycia

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-08-25, 17:29   #3768
sandrek
Zakorzenienie

Maska aloesowa NaturVital to najlepsza maska, jaką miałam okazję używać.

Napiszę i tu - dostałam skierowanie na badania. Morfologia i tarczyca i CRP. Mam nadzieje, że znajdę przyczynę wypadania.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-25, 18:35   #3769
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:

Napiszę i tu - dostałam skierowanie na badania. Morfologia i tarczyca i CRP. Mam nadzieje, że znajdę przyczynę wypadania.
oj mi przestaly wypadac odkąd przestałam sie stresowac i przejmowac wszystkim :P przynajmniej wiem ze to przez to:p i tez przez to ze rozczesywalam je odrazu po umyciu teraz czekam az troche podeschna i podsusze suszarka i wtedy delikatnie rozczesuje dzis mi wypadly z 5 :P a tydzien do dwóch temu 70 ;p wiec roznica jest :p o i pije skrzypokrzywe regularnie i jem witaminki :p

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-08-25 o 19:35
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-08-25, 18:39   #3770
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
oj mi przestaly wypadac odkąd przestałam sie stresowac i przejmowac wszystkim :P przynajmniej wiem ze to przez to:p i tez przez to ze rozczesywalam je odrazu po umyciu teraz czekam az troche podeschna i podsuche suszarka i wtedy delikatnie rozczesuje dzis mi wypadly z 5 :P a tydzien do dwóch temu 70 ;p wiec roznica jest :p o i pije skrzypokrzywe regularnie i jem witaminki :p
Ja własnie też tak mam, że się stresuje wszystkim i przejmuje. No i zawsze odsączam wodę w bawełnianą koszulkę, nakładam serum na końcówki i przejeżdżam po włosach trochę i wtedy rozczesuje. Najwięcej ich leci właśnie przy myciu i czesaniu.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-25, 21:12   #3771
mycha9393
Zakorzenienie

Dziewczyny przyjmiecie ponownie? Kiedyś włosomaniaczka, później mi przeszło. A dziś się podfarbowałam i dostałam przykaz dbania o włosy. No to dbam, właśnie siedzę z olejem kokosowym na głowie, poźniej umyję biovaxem i na to pójdzie gliss kur czarny
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta

Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline  
Stary 2015-08-26, 03:26   #3772
incognito6
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie zaległe posty Zgadzam się, że po Kallosie Silk są mięciutkie włosy. Rzadko używam, bo zraziłam się do Kallosów, ale jak mam ochotę na mięciuteńkie fale, to sięgam po wersję Silk

Odkąd zaczęłam włosomaniactwo, cały czas bacznie obserwuję i poznaję swoje włosy. Ostatnio przekonałam się, że proteiny są potrzebne, tylko ważny jest umiar. Wcześniej stroniłam od nich, po koszmarnych przeżyciach z Kallosem Keratin i Biovaxie proteinowym. Teściowa kupiła sobie szampon Naturia z pszenicą, który ma słabe oceny na KWC. Po jednym użyciu uzyskałam idealnie proste, błyszczące, elastyczne włosy i już wiedziałam, czego im dłuuugo brakowało TŻ mnie uświadomił, że przy moich średnioporowatych włosach powinnam dbać o uzupełnianie ubytków w ich strukturze

Ponadto wróciłam do Alterry z granatem. Pierwszy raz użyłam jej w kwietniu, w deszczową pogodę Efekt wiadomy, ale wtedy byłam zielona w temacie świadomej pielęgnacji. Teraz jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że jej nie wyrzuciłam Naprawdę fajny szampon. Została mi jeszcze odżywka

I podzielam zachwyty nad aloesową NaturVital. Nie mogę się doczekać kolejnego użycia
Wow, taki tz obeznany we wlosach?

Cytat:

Mi wlosy wypadaly garsciami po drugiej ciazy, ale tez mialam powazne zamieszanie hormonalne

Cytat:
oj mi przestaly wypadac odkąd przestałam sie stresowac i przejmowac wszystkim :P przynajmniej wiem ze to przez to:p i tez przez to ze rozczesywalam je odrazu po umyciu teraz czekam az troche podeschna i podsusze suszarka i wtedy delikatnie rozczesuje dzis mi wypadly z 5 :P a tydzien do dwóch temu 70 ;p wiec roznica jest :p o i pije skrzypokrzywe regularnie i jem witaminki :p
Ja rozczesuje po calkowitym wysuszenia... Zreszta nawet bym nie musiala

Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm
incognito6 jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:08   #3773
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

TŻ włosomaniak?

Maska NaturVital jest świetna, jak tylko będę miała trochę gotówki to znów ją kupię, bo za zapach i działanie należą jej się brawa. Pamiętam jak raz ją wymieszałam z miodem i skrobią to potem miałam taką objętość, że omal nie upadłam przed lustrem z wrażenia.

Cytat:
Ja pamiętam jak podczas mojej walki o prawo jazdy w przeciągu 1,5 miesiąca wypadła mi masa włosów. I jeszcze się to zbiegło z jesiennym wypadaniem, więc kłaczki latały z głowy.

Dzisiaj staram się myśleć pozytywnie, eliminować stres oraz nie przejmować się drobnostkami, bo wiem, że moje włosy tego nie lubią.

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyjmiecie ponownie? Kiedyś włosomaniaczka, później mi przeszło. A dziś się podfarbowałam i dostałam przykaz dbania o włosy. No to dbam, właśnie siedzę z olejem kokosowym na głowie, poźniej umyję biovaxem i na to pójdzie gliss kur czarny
No jasne, witaj z powrotem.

Po wczorajszej maseczce przed myciem(siostra-Co ty, ciasto robisz?-Niiieeeee, to maseczka do włosów.-Ja bym to do piekarnika wsadziła i byłoby ciasto.) mam włosy wow-mięciutkie, błyszczące i gładziutkie.

Zamieniłam się z siostrą na odżywki-ja jej oddałam różową Fructisa, a ona mi żółtą Ultra Doux.
Jednak Gęste i Zachwycające mnie nie zachwyciła, bo w ciągu dnia włosy zaczynają się plątać i wysuszać nieco, po innych odżywkach tego nie miałam.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:10   #3774
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
TŻ włosomaniak?

Maska NaturVital jest świetna, jak tylko będę miała trochę gotówki to znów ją kupię, bo za zapach i działanie należą jej się brawa. Pamiętam jak raz ją wymieszałam z miodem i skrobią to potem miałam taką objętość, że omal nie upadłam przed lustrem z wrażenia.

Ja pamiętam jak podczas mojej walki o prawo jazdy w przeciągu 1,5 miesiąca wypadła mi masa włosów. I jeszcze się to zbiegło z jesiennym wypadaniem, więc kłaczki latały z głowy.

Dzisiaj staram się myśleć pozytywnie, eliminować stres oraz nie przejmować się drobnostkami, bo wiem, że moje włosy tego nie lubią.

Po wczorajszej maseczce przed myciem(siostra-Co ty, ciasto robisz?-Niiieeeee, to maseczka do włosów.-Ja bym to do piekarnika wsadziła i byłoby ciasto.) mam włosy wow-mięciutkie, błyszczące i gładziutkie.

Zamieniłam się z siostrą na odżywki-ja jej oddałam różową Fructisa, a ona mi żółtą Ultra Doux.
Jednak Gęste i Zachwycające mnie nie zachwyciła, bo w ciągu dnia włosy zaczynają się plątać i wysuszać nieco, po innych odżywkach tego nie miałam.
Też chce taką objętość! Będę miała hajs to ją kupię bo miód i skrobie mam, znaczy skrobie też kupię ale to grosze :P

Nie używamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:12   #3775
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

właśnie umyłam włoski po nocnej kuracji, wysuszyłam gdyż zaraz uciekam do pracy, i tak patrze na te moje włoski i usiadłabym tylko i płakała.. może za wcześnie na jakikolwiek efekt wow, efekt dobry jest, ale zastanawiam się czy da się w ogóle je odratować i czy to przeproteinowanie nie wiąże się również z przesuszeniem i spaleniem włosów (mam rozjasniane, niby fryzjerka używa delikatnej wody, a jednak...)
czy myślicie, że da się je odratować, i dalej brnąć w to mega mega nawilżanie, czy tylko ścięcie ich by pomogło?
dla porównania dodaje zdjęcie z dziś (suszone suszarką) a zdjęcie z przed kuracji bezproteinowej schły sobie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150826_090852.jpg (79,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułuomo.jpg (72,6 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez WeWlasnejOsobie
Czas edycji: 2015-08-26 o 08:15
WeWlasnejOsobie jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:24   #3776
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość

właśnie umyłam włoski po nocnej kuracji, wysuszyłam gdyż zaraz uciekam do pracy, i tak patrze na te moje włoski i usiadłabym tylko i płakała.. może za wcześnie na jakikolwiek efekt wow, efekt dobry jest, ale zastanawiam się czy da się w ogóle je odratować i czy to przeproteinowanie nie wiąże się również z przesuszeniem i spaleniem włosów (mam rozjasniane, niby fryzjerka używa delikatnej wody, a jednak...)
czy myślicie, że da się je odratować, i dalej brnąć w to mega mega nawilżanie, czy tylko ścięcie ich by pomogło?
dla porównania dodaje zdjęcie z dziś (suszone suszarką) a zdjęcie z przed kuracji bezproteinowej schły sobie same

na Twoim miejscu bym scieła troszke ... przypomnialo mi sie jak mi dziewczyny jeszcze w lutym( jak zaczelam wlosomaniactwo ) mowily" zetnij zetnij " ja cierpialamze musze to zrobic ale teraz widze ze dobrze ze posluchalam i tez czeka mnie ponowne sciecie bo koncowki spowrotem mi sie suche robia:p
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:27   #3777
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Ja zaraz umyje wlosy i cos na nie naloze azurki:

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:29   #3778
Cherry_Muffin
nibyżona

We wlasnej - odczekaj miesiac porzadnego pielegnowania i wtedy scinaj. mialas je tez pewnie troche oslabione od rozjasniania. na prawde to nie mija szybko. poczytaj historie poprzeproteinowanych dziewczyn i zobaczysz

Wysłane z Valyrii.

denko: 11/45
zapuszczam:
33 - 52 - 55cm

Cherry_Muffin jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:29   #3779
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
TŻ włosomaniak?

Noo, ja będę ją kupować jak będzie w promocji. O dziwo nie zużywam jej tak dużo, jak innych masek. To jest akurat jedna z tych, która zawsze musi być na półce.

Ja zużyłam Oleo Repair i mnie nie zachwyciła. Wole Gęste i Zachwycające.
Oleo Repair. Na kilka minut po myciu - włosy podczas zmywania były śliskie i miękkie. Ułatwiala rozczesywanie, włosy ładnie pachniały. No i to tyle. Chyba oliwa z oliwek w składzie nie podpasowała moim włosom.
A Gęste i Zachwycające zachowywała się podobnie, ale przepięknie pachniała. Dużo lepiej niż Oleo Repair. Do tego włosy były bardzo miękkie, nawet jak włosy wyschły. Widoczna różnica szczególnie w dotyku, kiedy użyłam Oleo Repair a kiedy Gęste i Zachwycające.
Teraz będę testować Goodbye Damage i Color Resist.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-26, 08:38   #3780
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

tylko że ok miesiąc temu miałam ścięte z 7 cm
teraz też bym chętnie ścieła, no ale wydaje mi się że one są bardziej zniszczone na długości niż końce

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości