Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-26, 10:23   #4591
Eve00
Rozeznanie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Jeśli włosy wyglądają teraz lepiej to ja bym była zadowolona. Ale zapewne zwróciłabym fryzjerce uwagę, że prosiłam o podcięcie końcówek a nie obcięcie 10 cm
Dlatego nie rozpaczam, bo są super teraz Oby tylko ich nie zniszczyć znowu prostowaniem Zaczęły się śmiesznie wywijać, każdy pyta w pracy jak je układałam, że takie ładne Oby ten efekt się utrzymał.

ps. tak w ogóle to muszę w końcu wrzucić jakąś fotkę, jak tylko rozpracuję technikę fotografowania włosów

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline  
Stary 2015-10-26, 10:40   #4592
Eluvtus
Zakorzenienie

Zawsze chciałam mieć fale kiedyś, jako małe dziecko miałam loki, ale z czasem mi się wyprostowały

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline  
Stary 2015-10-26, 11:19   #4593
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
A rzuciłabyś linkiem do tej serii?

Po odżywce Farmony ze skrzypem mam przyjemnie puszyste włosy i doszłam do wniosku, że czerwony olejek orientalny Mariona mi skleja końcówki. Zielony i żółty były ok, zaś po czerwonym oczekiwałam dużo, bo to podobno najlepsza wersja. Niby zabezpiecza, ale końcówki nie są zbyt wygładzone, miękkości większej też nie czuję, no i się nieco strączkują. Muszę kupić nowy zabezpieczacz, pewnie wezmę kurację z olejkiem arganowym tej firmy-cały czas ją kupuję i liczę, że w końcu się polubimy.

http://zakrecone-kolko.blogspot.com/...i-awokado.html

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zalezy od umiejscowienia kokosa w skladzie i w jakim towarzystwie bedzie ten olej. Bo jezeli dajmy na to kokos bedzie w towrzystwie olejow wnikajacych no to wiadomo, ze dla wlosow wysokoporowatych to moze byc gwarancja puchu

Wiec mysle, ze jezeli kokos bedzie gdzies daleko w skladzie. ewentualnie bedzie w towarzystwie olejow, ktore sluza naszym wlosom ( w moim przypadku bylyby to:migdal. olej z pestek moreli, domniemywam tez ze lniany) no to wiekszej krzywdy nie powinien zrobic. Ale wiadomo musisz testowac.
Jest nawet wersja takiego olejku Loton - słodkie migdały i kokos.

Jakie serum jest według Was betonem na końcówki?
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-26, 11:22   #4594
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio u "lepszego fryzjera" choć miałam już mniej więcej dobrą fryzjerkę, ale postanowiłam spróbować. Ostatnia taka próba skończyła się hmmmm natarczywymi myślami..."zaraz ucieknę, zaraz ucieknę...." hehe Wyszłam stamtąd taka mega wk..., że lepiej nie mówić. Ale to było już jakiś czas temu i jak ognia unikałam nowych fryzjerów. Ale mnie skusiło i dziewczyny.... bajka... zabieg regeneracji i podcięcie włosów to była istna przyjemność zero wyrywania kudłów (szok), zero tarmoszenia podczas mycia, zero partactwa. Pani ta nie dość, że wykonała mi masaż głowy podczas mycia tak, że to była czysta przyjemność, rozczesała włosy chyba TT, przy czym pytała się czy nie za mocno, żebym w razie co powiedziała( w ogóle nie czułam ciągnięcia), nałożyła maskę, zrobiła kawkę, podała gazety, sprawdzała co chwila czy nie za gorąco pod sauną, to w dodatku poinformowała mnie i pokazała na włosach ile by chciała obciąć i czy się zgadzam. Obcięła tyle ile pokazała, równiutko, włosy się super układają i w ogóle no super. Wreszcie jakiś dobry fryzjer, a to w salonie biorącym udział w "Ostrym Cięciu" w tv. no ale cena 90 zł, ale warto
Tak i moje wizyty wyglądają
Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Pokazałam ile sciac :/ zaplacilam bo ja taka dupa jestem i sie nie odezwę nigdy ale chcialam to mam. Chodzilam zawsze do fryzjera gdzie za obciecie 100zl ale doszlam do wniosku ze to tylko koncowki i bez cieniowania wiec sobie poradzi wiejska fryzjerka a tu klops. Nie rozpaczam bo teraz przynajmniej widac ze włosy zdrowe i grubsze sie zrobily.teraz bede juz wierna mojemu fryzjerowi
I dlatego potem takie fryzjerskie święte krowy pracują
kascysko jest offline  
Stary 2015-10-26, 13:23   #4595
201612060923
Konto usunięte

Maska mnie zainteresowała.

Ja u fryzjera byłam dwa razy w życiu, z pierwszego nie byłam zadowolona(podcięcie włosów i wymodelowanie włosów na studniówkę)-nieprzyjemnie gorąca woda podczas mycia, przy suszeniu na szczotce i prostowaniu włosów było szarpanie oraz nerwowe ruchy i przypadek odwrotny niż u większości fryzjerów-kazałam podciąć jakieś 5-6 cm, a obcięła mi chyba ledwo dwa, do tego fryzjerka była dosyć opryskliwa i niecierpliwa.
Za drugim razem poszłam do kogoś innego, skracałam dosyć znacznie włosy i z tej wizyty byłam zadowolona-bez szarpania, bez nerwów, na spokojnie i obcięcie dokładnie tylu włosów ile chce. Do tego porady, propozycje, miła fryzjerka.

Mam to szczęście, że jedyne co z włosami muszą mi robić inne osoby to podcięcie grzywki i końcówek-to robi mi siostra, za darmo i dobrze.

Ja też marzę o falach, nadałyby jakieś objętości i życia moim uparcie prostym włosom. Dlaczego genetyka się pomyliła i dała mojej siostrze piękne fale, a mi takie proste druty? Od zawsze zazdrościmy sobie nawzajem formy włosów i gdybyśmy mogły-od razu byśmy się zamieniły.
Lajf is brutal.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-10-26, 13:30   #4596
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

ojej, nowa seria biovaxa baaaaardzo mnie kusi
a mam jeszcze tyle kosmetyków do zużycia

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ja marzę o prostych drutach, a sama mam ni fale ni loki
WeWlasnejOsobie jest offline  
Stary 2015-10-26, 14:02   #4597
sandrek
Zakorzenienie

No mnie też kusi. Dlatego jak tylko się pojawi to kupię
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-26, 15:45   #4598
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ojej, nowa seria biovaxa baaaaardzo mnie kusi
a mam jeszcze tyle kosmetyków do zużycia

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ja marzę o prostych drutach, a sama mam ni fale ni loki
Ja też

Nie używamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-10-26, 18:53   #4599
Eve00
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Tak i moje wizyty wyglądają

I dlatego potem takie fryzjerskie święte krowy pracują
Ona ma duzo klientow bo i sa niewymagajacy raczej uroki malego miasteczka

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline  
Stary 2015-10-26, 20:19   #4600
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość

Jest nawet wersja takiego olejku Loton - słodkie migdały i kokos.

Jakie serum jest według Was betonem na końcówki?

O dzieki Nawet byalbyam zainteresowana jego zastosowaniem. Tylko moglabys mi napisac gdzie on jest dostepny stacjonarnie (chodzi mi glownie o drogerie). Natomiast wpisalam w wyszukiwarke i nic mi nie znalazlo takiego :/

A co do serum to jezeli nie masz cienkich wlosow to moim zdaniem dobrym serum moze byc takie, ktore maja w skladzie silikony zmywalne SLSesem. Zauwazylam u siebie, ze im lzejsze siliony (np. lotne) tym mniejszy potencjal chroniacy koncowki.

Jakby ktoras z Was dorwala i wyprobowala juz te nowa maske z Biovaxa to bylabym wdzieczna za podzielenie sie pierwszym wrazeniem Szczegolnie swoja prosbe odnosze do dziewczyn tore maja srednio i wysoko porowate wlosy. Po analizie sladu przyznam, ze sklad maski jest zachecajacy. Choc zastanawia mnie co to jest silica? To nie jest proteina? Bo w recenzji skladu maski napisano, ze nie ma protein. I sama nie wiem.

Pjerniczek sprawdzilam dzis zapach Bhiringhaja i powiem Ci, ze jest utrzymany w tonach zapachowych Sesy, tylko jest jakby taki ziolowo-przydymiony. Ale zapach z tych bardziej specyficznych raczej

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-10-26 o 20:31
pseudofeministka jest offline  
Stary 2015-10-26, 20:40   #4601
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

ja też chcę nowego biovaxa
M4rt3czk4_92 jest offline  
Stary 2015-10-26, 22:51   #4602
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Dlatego nie rozpaczam, bo są super teraz Oby tylko ich nie zniszczyć znowu prostowaniem Zaczęły się śmiesznie wywijać, każdy pyta w pracy jak je układałam, że takie ładne Oby ten efekt się utrzymał.

ps. tak w ogóle to muszę w końcu wrzucić jakąś fotkę, jak tylko rozpracuję technikę fotografowania włosów
Wywal prostownicę. A najlepiej opyl ją na Allegro

Postaw na samowyzwalacz Ja dzisiaj doznałam olśnienia. Ustawiłam aparat na telewizorze i cykałam focie po fryzjerze

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość
Zastanawiam się również nad kupieniem sesy, khadi lub heenara, tylko, że po pierwsze mam wysokoporowate włosy w ok 70% plus używałam już kilkakrotnie olejek kokosowy i za każdym razem miałam okropny puch na włosach. Czy któraś z was miała podobne efekty z samym olejem kokosowym, a przy olejkach zmieszanych z kokosem i innymi olejkami miały efekt "wow"?
Szkoda, że już mi się czysty kokos skończył i nie mogę odpowiedzieć na 100% Sam kokos, z tego co pamiętam, puszył u mnie. Trochę już czasu minęło, porowatość spada... Sesa działa cuda swoim składem w moim przypadku

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Ja byłam w szoku, że wszystko tak kompleksowo i profesjonalnie i sama potrafiła ocenić ile ściąć i jak będzie lepiej czy cieniować czy zostawić proste. U mnie zazwyczaj 2 cm=10 no bo trzeba było wyrównać a tu.... tyle ile pokazała tyle obcięła. A szarpanie podczas mycia i wyrywanie połowy włosów podczas rozczesywania to u 90% fryzjerów doświadczyłam. I po zmyciu regeneracji rozczesywała mnie "dzikiem" Niby to dużo no ale to jest ścięcie+regeneracja+model owanie więc nie ubolewam Raz na rok można sobie pozwolić
Super babeczka Z tym dzikiem to przyznam, że masz lepiej ode mnie, bo ja muszę przynosić własną dzikową szczotkę Fajnie dziś było, skróciłam grzywkę, zmieniłam kształt (z prostego cieniowania na U), pozbyłam się dwóch centymetrów - zgodnie z umową Pan Tomek zauważył działanie Sesy - ostatnim razem, jak się widzieliśmy, włosy po wyprostowaniu na szczotce były gładkie, ale nieco płaskie, suche. Teraz są sprężyste, mięsiste - pełne, jak to ujął Nałożył po myciu jakiś specyfik z hialuronem i są milutkie

Cytat:
Jakby ktoras z Was dorwala i wyprobowala juz te nowa maske z Biovaxa to bylabym wdzieczna za podzielenie sie pierwszym wrazeniem Szczegolnie swoja prosbe odnosze do dziewczyn tore maja srednio i wysoko porowate wlosy. Po analizie sladu przyznam, ze sklad maski jest zachecajacy. Choc zastanawia mnie co to jest silica? To nie jest proteina? Bo w recenzji skladu maski napisano, ze nie ma protein. I sama nie wiem.

Pjerniczek sprawdzilam dzis zapach Bhiringhaja i powiem Ci, ze jest utrzymany w tonach zapachowych Sesy, tylko jest jakby taki ziolowo-przydymiony. Ale zapach z tych bardziej specyficznych raczej
Silica to krzemionka bodajże... Ale może więcej opowie nam Kascysko Fajna ta nowa seria, pożądam Oprócz szamponu, unikam pochodnych formaldehydu w składzie

Dzięki Jeśli jest kadzidlany, ale bez cytrusowych nut charakterystycznych dla Sesy, to będzie dobrze

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-10-27, 01:52   #4603
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
O dzieki Nawet byalbyam zainteresowana jego zastosowaniem. Tylko moglabys mi napisac gdzie on jest dostepny stacjonarnie (chodzi mi glownie o drogerie). Natomiast wpisalam w wyszukiwarke i nic mi nie znalazlo takiego :/

A co do serum to jezeli nie masz cienkich wlosow to moim zdaniem dobrym serum moze byc takie, ktore maja w skladzie silikony zmywalne SLSesem. Zauwazylam u siebie, ze im lzejsze siliony (np. lotne) tym mniejszy potencjal chroniacy koncowki.

W Rossmannie. W Naturze i Biedronce są standardowe wersje - argan, kokos, makadamia, a w Rossmannie zmieszane. Kokos ze słodkimi migdałami, argan z jojobą i makadamia z awokado
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-27, 08:51   #4604
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Szkoda, że już mi się czysty kokos skończył i nie mogę odpowiedzieć na 100% Sam kokos, z tego co pamiętam, puszył u mnie. Trochę już czasu minęło, porowatość spada... Sesa działa cuda swoim składem w moim przypadku
ojej, chyba sama w nią zainwestuję
marzy mi się zmniejszenie porowatości, i żeby były takie piękne oo

jestem właśnie po myciu, włosy lecą mi garściami
wcieram raz jantar, raz olejek rycynowy, raz jakiś inny olej, a wypada coraz więcej...
WeWlasnejOsobie jest offline  
Stary 2015-10-27, 09:10   #4605
Tasia001
Raczkowanie

Cytat:

wcieram raz jantar, raz olejek rycynowy, raz jakiś inny olej, a wypada coraz więcej...
podejrzewasz co może być przyczyną tego wypadania? U mnie na wypadanie pomógł szampon i odżywka Pharmaceris, ale moje wypadanie było związane z hormonami po ciąży.
Stary 2015-10-27, 10:33   #4606
Eve00
Rozeznanie

Cytat:
Wywal prostownicę. A najlepiej opyl ją na Allegro

Postaw na samowyzwalacz Ja dzisiaj doznałam olśnienia. Ustawiłam aparat na telewizorze i cykałam focie po fryzjerze

Fajnie dziś było, skróciłam grzywkę, zmieniłam kształt (z prostego cieniowania na U), pozbyłam się dwóch centymetrów - zgodnie z umową Pan Tomek zauważył działanie Sesy - ostatnim razem, jak się widzieliśmy, włosy po wyprostowaniu na szczotce były gładkie, ale nieco płaskie, suche. Teraz są sprężyste, mięsiste - pełne, jak to ujął Nałożył po myciu jakiś specyfik z hialuronem i są milutkie
na razie siedzi głęboko w szufladzie, nie używana od ponad 3 tygodni Dziś miałam kryzys rano włosowy, ale jej nie użyłam,
muszę spróbować z tym samowyzwalaczem.
Zazdroszczę profesjonalnej wizyty u fryzjera. Wrzuć jakąś fotkę

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Teraz to chyba większości lecą - okres jesienny. A może oleje na skalp nie służą Ci?

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline  
Stary 2015-10-27, 12:29   #4607
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
na razie siedzi głęboko w szufladzie, nie używana od ponad 3 tygodni Dziś miałam kryzys rano włosowy, ale jej nie użyłam,
muszę spróbować z tym samowyzwalaczem.
Zazdroszczę profesjonalnej wizyty u fryzjera. Wrzuć jakąś fotkę

Teraz to chyba większości lecą - okres jesienny. A może oleje na skalp nie służą Ci?
I dobrze, nie dawać się!

Trochę tych fotek zrobiłam... Ale nie wiem, czy wrzucać, bo nie ma jakiejś spektakularnej zmiany Mało skróciłam, na razie nie eksperymentuję, bo schodzę powoli z cieniowania. Trochę zapuszczam, a co

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:

Warto spróbować W listopadzie zamawiam Sesę man dla TŻeta

Mnie też trochę lecą. Jesień

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-10-27, 19:39   #4608
Annulka21
Zakorzenienie

Nie piszcie o tym nowym Biovaxie bo kupię, a musze denkować
Zakochałam się w Vatice
Stary 2015-10-27, 20:40   #4609
Gumisiek007
Zadomowienie

Cytat:
Nie piszcie o tym nowym Biovaxie bo kupię, a musze denkować
Zakochałam się w Vatice
Aż tak? Kurde, a ja nadal efektu nie widzę. Chyba nie dla mnie ten olejek.
Gumisiek007 jest offline  
Stary 2015-10-27, 20:46   #4610
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Aż tak? Kurde, a ja nadal efektu nie widzę. Chyba nie dla mnie ten olejek.
Moim włosom bardzo przypasował Aż sama jestem w szoku
Stary 2015-10-27, 21:43   #4611
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

Silica to krzemionka bodajże... Ale może więcej opowie nam Kascysko Fajna ta nowa seria, pożądam Oprócz szamponu, unikam pochodnych formaldehydu w składzie

Dzięki Jeśli jest kadzidlany, ale bez cytrusowych nut charakterystycznych dla Sesy, to będzie dobrze

Tak, chyba chodzi o krzemionke Wyczytalam, ze silica to mineral , a mnie sie pomylilo, ze chodzi o proteiny jedwabiu ::P Dlatego ohhh bez protein ta maska jest jak dla mnie jeszcze bardziej atrakcyjna. Ale poki co dobrze mi idzie denkowanie , wiec nie planuje zakupow, wstrzymam sie do conajmniej kilku recenzji tego produktu

Tak, jest kadzidlany swietnie to ujelas. Troche przypomina Sese, ale jest bardziej przydymiony.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
W Rossmannie. W Naturze i Biedronce są standardowe wersje - argan, kokos, makadamia, a w Rossmannie zmieszane. Kokos ze słodkimi migdałami, argan z jojobą i makadamia z awokado
Dzieki, rozejrze sie w miejscowym Rossmanie czy maja w ogole na stanie. Jakbym wydenkowala migdala to moze bym sobie go sprawila. Poki co zachwycam sie olejkiem z Alterry

Stary 2015-10-28, 04:32   #4612
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, chyba chodzi o krzemionke Wyczytalam, ze silica to mineral , a mnie sie pomylilo, ze chodzi o proteiny jedwabiu ::P Dlatego ohhh bez protein ta maska jest jak dla mnie jeszcze bardziej atrakcyjna. Ale poki co dobrze mi idzie denkowanie , wiec nie planuje zakupow, wstrzymam sie do conajmniej kilku recenzji tego produktu

Tak, jest kadzidlany swietnie to ujelas. Troche przypomina Sese, ale jest bardziej przydymiony.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Dzieki, rozejrze sie w miejscowym Rossmanie czy maja w ogole na stanie. Jakbym wydenkowala migdala to moze bym sobie go sprawila. Poki co zachwycam sie olejkiem z Alterry
A jaki masz? Ten do włosów?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-28, 09:44   #4613
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
A jaki masz? Ten do włosów?
Nie, ten do masazu. Do wlosow mnie kusil, ale nie widzialam dokladnie skladu bo akurat ponaklejali tam te naklejki z polska etykieta.

Stary 2015-10-28, 12:31   #4614
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Ona ma duzo klientow bo i sa niewymagajacy raczej uroki malego miasteczka
Jakby do fryzjera trzeba było chodzić raz w tygodniu

Do swojego potrafię dojeżdżać 70km
kascysko jest offline  
Stary 2015-10-29, 09:43   #4615
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, ten do masazu. Do wlosow mnie kusil, ale nie widzialam dokladnie skladu bo akurat ponaklejali tam te naklejki z polska etykieta.
Mnie one nie kuszą. Wygórowane ceny i dziwne połączenia czasem. Ale te z Lotonu chętnie jeszcze kupię. Zwłaszcza makadamia. Makadamia ogólnie działa u mnie ciut lepiej od słodkich migdałów.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-10-29, 09:52   #4616
Eve00
Rozeznanie

Wczoraj nałożyłam przed myciem na ok 1 h na długość maske Serical al latte z olejkiem z Alterry morela&papaja (do masażu) i resztą olejku Arganowego z Bielixire (zaliczyło denko). Potem umyłam głowę Alterrą morela i pszenica (denko), nałożyłam d/s balsam GP z olejkiem łopianowym, b/s mgiełka marion 7 efektów i na końce jedwab z GP. Mam dziś tak śliczne, gładkie i lejące się włosy i to BEZ prostownicy Mogę się mylić, ale to chyba zasługa Jedwabiu z GP (tak polecanego na wizazu), jeśli tak to mam wreszcie swojego ulubieńca

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline  
Stary 2015-10-29, 10:57   #4617
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Wczoraj nałożyłam przed myciem na ok 1 h na długość maske Serical al latte z olejkiem z Alterry morela&papaja (do masażu) i resztą olejku Arganowego z Bielixire (zaliczyło denko). Potem umyłam głowę Alterrą morela i pszenica (denko), nałożyłam d/s balsam GP z olejkiem łopianowym, b/s mgiełka marion 7 efektów i na końce jedwab z GP. Mam dziś tak śliczne, gładkie i lejące się włosy i to BEZ prostownicy Mogę się mylić, ale to chyba zasługa Jedwabiu z GP (tak polecanego na wizazu), jeśli tak to mam wreszcie swojego ulubieńca
A ja pierwszy raz od dłuższego czasu mam włosy do niczego. Nałożyłam przedwczoraj na noc Sesę, wczoraj umyłam Palmolive (ale nie tym moim ulubionym, bo ulubiony jest u TŻ w domu), na to Kallos bananowy i wyszła masakra. Od skóry niedomyte, tłuste, a reszta się spuszyła... Wczoraj było trochę wilgotno, to raz. Tej wersji szamponu więcej nie użyję, to na pewno. Nie wiem, jak z Kallosem, czy to wina szamponu (puch), czy jednak Kallosy są nie dla mnie. Jedno tylko nadmienię, że w całym tym smutku błyszczały z całych sił dzięki Sesie Dzisiaj je po prostu związałam w kucyk, jutro mycie.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-10-29, 11:19   #4618
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Jakby do fryzjera trzeba było chodzić raz w tygodniu

Do swojego potrafię dojeżdżać 70km
A polecisz jakiegoś w Krakowie?
Stary 2015-10-29, 11:42   #4619
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
A polecisz jakiegoś w Krakowie?
Dawid z Trendy Hair Fashion na Karmelickiej 33
kascysko jest offline  
Stary 2015-10-29, 11:44   #4620
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Dawid z Trendy Hair Fashion na Karmelickiej 33
Dzięki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości