Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-03, 09:48   #4651
gusia52cc
Raczkowanie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja tez dziewczyny mam pare pytan bo nie moge dociazyc wlosow rozumiem ze blond rozjasniane nie chca ale dlaczego moje naturalne ktore mam z tylu glowy tez?? a i czy robie im krezywde dodawajac co mycie make ziemniaczana do maski?? Ehh ja dalej na poszukiwaniu szamponu moze zamowie z tego yves rocher?? Bo tylko dobrze dziala alterra granat ale po czasie dłuższym wysusza a joanna pokrzywa tez robi je sztywne po codziennym stosowaniu ... jak uzyje raz na tydzien czy dwa to spoko ale zawsze to lipa ...

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-11-03 o 09:51
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-11-03, 10:49   #4652
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Ja tez dziewczyny mam pare pytan bo nie moge dociazyc wlosow rozumiem ze blond rozjasniane nie chca ale dlaczego moje naturalne ktore mam z tylu glowy tez?? a i czy robie im krezywde dodawajac co mycie make ziemniaczana do maski?? Ehh ja dalej na poszukiwaniu szamponu moze zamowie z tego yves rocher?? Bo tylko dobrze dziala alterra granat ale po czasie dłuższym wysusza a joanna pokrzywa tez robi je sztywne po codziennym stosowaniu ... jak uzyje raz na tydzien czy dwa to spoko ale zawsze to lipa ...
Wiesz co wydaje mi sie, że ten problem z dociazeniem , to moze byc wina pogody. Ja na swoich wlosach zaobserwowalam cos dziwnego ostatnio Gdy ide do pracy, to wlosy mi sie pusza, a gdy jestem w pomieszczeniu to sie w miare dociazaja Jak jeszcze w zeszllym tygodniu nie stosowalam tyle emolientow co teraz to wlosy puszyly mi sie na dworzu i takie pozostawaly

Wiec moze warto zwiekszyc dawke emolientow?

Co do maki ziemniaczanej to nie wiem jak ona dziala przy czestym stosowaniu. Ja maske z jej uzyciem robilam sobie raz na jakis czas i wtedy bylo ok, ale mysle, ze przy czestym stosowaniu moze wysuszac wlosy.

A Dziewczyny czy ktoras z WWas stosowala ten szampon w kremie z Yves Rocher?

Ostatnio natknelam sie na niego, na blogu Anwen: http://www.anwen.pl/2015/07/szampon-...t-czy-kit.html

I przyznam, ze mnie zaciekawila ta formula szamponu. Balsam myjacy z Sylveco tez sie u mnie sprawdzil, fajnie dociazaja takie bogatsze szampony.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline  
Stary 2015-11-03, 11:47   #4653
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A Dziewczyny czy ktoras z WWas stosowala ten szampon w kremie z Yves Rocher?

Ostatnio natknelam sie na niego, na blogu Anwen:
Chyba sandrek o ile dobrze pamiętam
Stary 2015-11-03, 12:44   #4654
Pjerniczek
Zadomowienie

Kurde, nie lubię mieć ostatniego postu na kończącej się stronie, bo potem zostaję bez odpowiedzi

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-03, 12:51   #4655
biedroneczka05
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Kurde, nie lubię mieć ostatniego postu na kończącej się stronie, bo potem zostaję bez odpowiedzi
Ja czytalam twoj post ale nie mam pojecia co do twoich pytan . Kosmetykow z kallosa nie uzywalam
biedroneczka05 jest offline  
Stary 2015-11-03, 13:13   #4656
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez czytalam i nie wiedzialam o co chodzi Wiec to nie jest kwestia umiejscowienia posta, ale znajomosci tematu o ktory zahaczylas

Stary 2015-11-03, 13:24   #4657
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez czytalam i nie wiedzialam o co chodzi Wiec to nie jest kwestia umiejscowienia posta, ale znajomosci tematu o ktory zahaczylas
Heh Ten szampon Stapiz ma super opinie na KWC. Ale waham się, bo teoretycznie nie jest przeznaczony dla mnie, czyli naturalek. Kiedyś używałam Białego Jelenia z octem i był super, z kolei niedawno zrobiłam płukankę octową i wyszło siano... Może coś źle zrobiłam, czytaj - dałam za dużo kwasu? Także tego, sama nie wiem. Fajne oceny mają te Stapizy i są tanie

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-03, 13:55   #4658
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dwa pytania
Czy jeśli nie mam farbowanych włosów, a kusi mnie szampon Stapiz zakwaszający, to mogę sobie tym wyrządzić jakąś włosową krzywdę?
Używała któraś z Was kosmetyków Kallosa z serii Lab 35?
Chodzi o ten szampon? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60056

Warto poczytac w jaki sposob zakwaszanie wplywa na wlosy (moja wiedza nie jest az tak rozlegla), ale w opisie jest napisane, ze domyka luski wlosa, wiec taki szampon fajnie moze wplywac np. na wygladzenie czy blask. Wydaje mi sie, ze ten szampon docelowo jest przeznaczony do farbowanych wlosow, bo domyka luski i dzieki temu pigment z nich sie nie wyplykuje, przedluzajac efekt koloryzcji (ale to takie moje luzne mysli niczym nie poparte, bo nigdy nie farbowalam wlosow:P), wiec ktos uprzejmy moze mnie poprawic Ale mysle, ze niefarbowanym nie zrobi krzywdy, bo chyba w tym szamponie chodzi o to aby kolor sie nie wyplukiwal.

Widze, ze cena jest smieszna,opinie dobre, wiec powiem Ci szczerze, ze ja bym wziela do testow

Przed chwila znalazlam fajny post w temacie zakwaszania, moze okaze sie pomocny:

http://zaslepionawlosomaniactwem.blo...-jest-tak.html

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-11-03 o 14:57
Stary 2015-11-03, 16:08   #4659
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Chodzi o ten szampon?

Warto poczytac w jaki sposob zakwaszanie wplywa na wlosy (moja wiedza nie jest az tak rozlegla), ale w opisie jest napisane, ze domyka luski wlosa, wiec taki szampon fajnie moze wplywac np. na wygladzenie czy blask. Wydaje mi sie, ze ten szampon docelowo jest przeznaczony do farbowanych wlosow, bo domyka luski i dzieki temu pigment z nich sie nie wyplykuje, przedluzajac efekt koloryzcji (ale to takie moje luzne mysli niczym nie poparte, bo nigdy nie farbowalam wlosow:P), wiec ktos uprzejmy moze mnie poprawic Ale mysle, ze niefarbowanym nie zrobi krzywdy, bo chyba w tym szamponie chodzi o to aby kolor sie nie wyplukiwal.

Widze, ze cena jest smieszna,opinie dobre, wiec powiem Ci szczerze, ze ja bym wziela do testow

Przed chwila znalazlam fajny post w temacie zakwaszania, moze okaze sie pomocny:

http://zaslepionawlosomaniactwem.blo...-jest-tak.html
Wszystko się zgadza Nawet w tym wpisie blogowym jest mowa o tym szamponie Chciałabym wygładzić włosy właśnie poprzez domknięcie łusek, dlatego myślałam o tym Stapizie. Rzadko mi się chce robić płukanki, więc wybór prosty... Wezmę ten szampon i maskę do kompletu. Tanio, a zamierzam używać tak raz w tygodniu, więc już w ogóle ekonomicznie wyjdzie

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-03, 16:39   #4660
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
No wlasnie Dziewczyny. To moze napiszecie w jaki sposob ostatecznie przekonalyscie sie co do drastycznego obciecia wlosow?:d Ja sie boje ,ze ten efekt mi sie nie spodoba, bede miala jeszcze wieksze problemy z wlosami i wroce do prostownicy I znowu zamiast zdrowych wlosow, bede miala brzydkie Jak przelamac ten strach heheh
Ja np. chciałam zmiany wyglądu po maturze, rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, a poza tym miałam tak połamane włosy na długości(pamiętające czasy niedbalstwa), że wolałam je ściąć i zacząć wszystko od nowa, bo połamanych, zaniedbanych włosów(według mnie) nie da się zbawić, trzeba ściąć i zapuszczać od nowa.
Trochę się bałam, bo od lat nosiłam długie włosy i jak będę wyglądała z kłaczkami ledwo za ramiona, ale po powrocie od fryzjera poczułam ulgę i radość-że mogę wszystko zacząć od nowa i nie męczyć się ze zniszczoną połową włosów.
Teraz moje włosy wyglądają lepiej, szybko rosną i nie mam aż tylu odstających włosów na długości, lepiej mi się układają, nie strączkują(bo takie zniszczone końce psują wygląd całych włosów), ogólnie-bardzo się cieszę z tak radykalnego cięcia, polecam.
Poza tym-włosy nie zęby, odrosną.

Pjerniczku, śmiało możesz używać kosmetyków zakwaszających do włosów, tylko nie za często. Każde włosy wymagają domknięcia łusek, moje też, tylko primo-nie mam czasu się męczyć z płukankami, secundo-po octowej mi włosy śmierdzą, tetrio-boję się, że płukanka z cytryną rozjaśni moje włosy, a ja lubuję się w moim brązie.

Wiecie co? Kupiłam sobie odżywkę Pantene Intensywna Regeneracja, aby sprawdzić czy te ochy na KWC to tylko zasługa testów, czy też rzeczywiście jest taka dobra. I mnie zaskoczyła-naprawdę przyzwoita odżywka. Włosy są po niej bardzo sypkie-przy każdym ruchu głową słyszę i czuję swoje włosy.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-11-03, 16:55   #4661
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja np. chciałam zmiany wyglądu po maturze, rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, a poza tym miałam tak połamane włosy na długości(pamiętające czasy niedbalstwa), że wolałam je ściąć i zacząć wszystko od nowa, bo połamanych, zaniedbanych włosów(według mnie) nie da się zbawić, trzeba ściąć i zapuszczać od nowa.
Trochę się bałam, bo od lat nosiłam długie włosy i jak będę wyglądała z kłaczkami ledwo za ramiona, ale po powrocie od fryzjera poczułam ulgę i radość-że mogę wszystko zacząć od nowa i nie męczyć się ze zniszczoną połową włosów.
Teraz moje włosy wyglądają lepiej, szybko rosną i nie mam aż tylu odstających włosów na długości, lepiej mi się układają, nie strączkują(bo takie zniszczone końce psują wygląd całych włosów), ogólnie-bardzo się cieszę z tak radykalnego cięcia, polecam.

Pjerniczku, śmiało możesz używać kosmetyków zakwaszających do włosów, tylko nie za często. Każde włosy wymagają domknięcia łusek, moje też, tylko primo-nie mam czasu się męczyć z płukankami, secundo-po octowej mi włosy śmierdzą, tetrio-boję się, że płukanka z cytryną rozjaśni moje włosy, a ja lubuję się w moim brązie.

Wiecie co? Kupiłam sobie odżywkę Pantene Intensywna Regeneracja, aby sprawdzić czy te ochy na KWC to tylko zasługa testów, czy też rzeczywiście jest taka dobra. I mnie zaskoczyła-naprawdę przyzwoita odżywka. Włosy są po niej bardzo sypkie-przy każdym ruchu głową słyszę i czuję swoje włosy.
Też bym tak zrobiła Takie radykalne cięcie i zmiana na plus dużo dają w kwestii samopoczucia

No właśnie, zakwaszenie dobra rzecz, a płukanki mi jakoś nie wychodzą, więc szampon będzie

Uwielbiam ten efekt, który opisałaś

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-03, 18:33   #4662
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Wszystko się zgadza Nawet w tym wpisie blogowym jest mowa o tym szamponie Chciałabym wygładzić włosy właśnie poprzez domknięcie łusek, dlatego myślałam o tym Stapizie. Rzadko mi się chce robić płukanki, więc wybór prosty... Wezmę ten szampon i maskę do kompletu. Tanio, a zamierzam używać tak raz w tygodniu, więc już w ogóle ekonomicznie wyjdzie
No w tym wpisie bylo napisane, zeby za czesto nie siegac po zakwaszajace kosmetyki W kazdym razie ja mysle, ze takie zakwaszanie na etapie oczyszczania moze byc fajna sprawa. Czekam na recenzje To moze tez sie skusze :d

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:

A czy moglabys wstawic swoje zdjecia sprzed pielegnacji i po? Ktos wczesniej pisal, ze Twoje wlosy zrobily na nim wrazenie Ale nie pamietam kto...:P

Jezeli chodzi o moje wlosy to tak jak pisalam wczesniej w ciagu ostatnich dwoch tygodni pozbylam sie zniszczonych koncow, obcielam lacznie 6 cm i wlosy jakie mam teraz w koncu zaczely mi sie podobac. Ladnie sie ukladaja, koncowki sa geste, wlosy sa bardziej dociazone i widac, ze sa duzo zdrowsze. Do tego jak obcielm te 6 cm, to te krtosze wlosy wygladaja jak taka przedluzona grzywka , ktora ladnie mi sie uklada z przodu.

I powiem Ci, ze rzeczywiscie zniszczone konce psuja caly efekt wizualny. Teraz tez widze, ze moja pielegnacja wcale nie szla na marne (jak mi sie wczesniej wydawalo przez te konce) i gdy tylko bede widziec rzadkie konce to bede sie ich pozbywac.

I rowniez jestem zdania, ze zniszczonych koncow nie da sie odratowac. Ja naprawde przykladam sie do odpowiedniego odzywiania i zabezpieczania koncowek , a z tymi ktore byly zniszczone nic nie dalo sie juz zrobic, wygldaly tak samo zle

Stary 2015-11-03, 18:35   #4663
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Chyba sandrek o ile dobrze pamiętam
Niee ja nie. Wiem kto i wiem, że polecał, ale nie do codziennego stosowania - obciążał i był niewydajny.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-03, 20:56   #4664
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Niee ja nie. Wiem kto i wiem, że polecał, ale nie do codziennego stosowania - obciążał i był niewydajny.
Ja go miałam, na moje włosy mocno niewydajny ale nie trzeba używać już dodatkowo odżywki- fajna opcja oszczędzająca miejsce w walizce na wyjazdy
Stary 2015-11-03, 21:24   #4665
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
No w tym wpisie bylo napisane, zeby za czesto nie siegac po zakwaszajace kosmetyki W kazdym razie ja mysle, ze takie zakwaszanie na etapie oczyszczania moze byc fajna sprawa. Czekam na recenzje To moze tez sie skusze :d
A czy moglabys wstawic swoje zdjecia sprzed pielegnacji i po? Ktos wczesniej pisal, ze Twoje wlosy zrobily na nim wrazenie Ale nie pamietam kto...:P
Będzie recenzja

I to ja mówiłam wtedy o włosach Abisans

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-04, 19:52   #4666
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja go miałam, na moje włosy mocno niewydajny ale nie trzeba używać już dodatkowo odżywki- fajna opcja oszczędzająca miejsce w walizce na wyjazdy
Właśnie. Wiedziałam, że Ty, ale nie pamiętałam nicku
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-05, 08:37   #4667
miss_little_di
Raczkowanie

Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Koleżanki!
Tak jak wcześniej pisałam ścięłam połowę włosów i zaczynam odbudowę.

Co polecacie ? Maski odżywki olejki?

Na razie mam olej z khadi na porost włosów, wcierkę z jantara, maskę z biovax brązową ze złotymi napisami, szampon dla dzieci z johnsonna rumiankowy, szampon z balea z olejem arganowym, odżywkę z soap ang glory, a i olejek na koncówki z Mariona

I tak czuje trochę niedosyt. Trochę wypadłam z tematu ;p

Słyszałam dużo dobrego o kosmetykach z apteczki babuni agafii. Ktoś coś szczególnie poleca?
Mam dużą chęć kupienia czegoś

Buziaki na czwartek !
miss_little_di jest offline  
Stary 2015-11-05, 10:09   #4668
Eluvtus
Zakorzenienie

Mi bardzo ładnie zregenerował po zeszłym lecie biovax do włosów ciemnych. Mam włosy jasne, ale bardzo sobie go chwalę. Zaznaczam jednak, że mocno zniszczonych włosów to nigdy nie miałam.

Widziałam w ross olejek łopianowy green pharmacy z papryką. Niby stymuluje wzrost. Miałyście?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline  
Stary 2015-11-05, 10:49   #4669
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Widziałam w ross olejek łopianowy green pharmacy z papryką. Niby stymuluje wzrost. Miałyście?

Miałam. Szału nie było ale regularnie nie używałam
Stary 2015-11-05, 12:39   #4670
Pjerniczek
Zadomowienie

Zaraz będę prać wełniany szalik w Kallosie Cherry. A potem wypróbuję tę maskę na grzywce - muszę ją lekko skorygować po fryzjerze, więc w ruch maska i nożyczki

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-05, 17:29   #4671
Leili
Rozeznanie

Cytat:
Mi bardzo ładnie zregenerował po zeszłym lecie biovax do włosów ciemnych. Mam włosy jasne, ale bardzo sobie go chwalę. Zaznaczam jednak, że mocno zniszczonych włosów to nigdy nie miałam.

Też miałam, 2,3 razy użyłam potem mi się nie chciało i leży sobie
Leili jest offline  
Stary 2015-11-05, 17:37   #4672
201612060923
Konto usunięte

Cytat:

Ja miałam olejek Green Pharmacy, ale ze skrzypem i powiem, że tą wersję warto brać-rzeczywiście wzmacnia, zmniejsza wypadanie i przyspiesza porost, choć producent niczego takiego nie obiecuje.

Wkrótce mi się skończy kokosowy olejek Lotonu do włosów i chętnie bym sobie kupiła teraz inną wersję-którą polecacie?
Stary 2015-11-05, 17:58   #4673
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja miałam olejek Green Pharmacy, ale ze skrzypem i powiem, że tą wersję warto brać-rzeczywiście wzmacnia, zmniejsza wypadanie i przyspiesza porost, choć producent niczego takiego nie obiecuje.

Wkrótce mi się skończy kokosowy olejek Lotonu do włosów i chętnie bym sobie kupiła teraz inną wersję-którą polecacie?
Makadamia
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-06, 21:39   #4674
Gumisiek007
Zadomowienie

Cytat:

Skusiłam się, mam zamiar używać zamiennie z tym ze skrzypem. Upolowałam też w Lidlu na przecenie olejek z oliwą z oliwek, na włosy nie probówałam i jakoś nie mam przekonania. Chyba zostawię do olejowania paznokci.

Vatika po testach szału nie robi, za to GP ze skrzypem i Babydream działa rewelacyjnie, włosy mam po nich sypkie, są tak błyszczące, że ciągle je macam.

Skusiłam się też na mgiełkę do włosów Mrs. Potters (wzmacniającą, z imbirem chyba) i szampon Isana Profesional (taki w tubie). Któryś z tych produktów spowodował u mnie wysyp bolesnych krost na całej skórze głowy, a nawet na karku. Noo, chyba, że to kozieradka, ale do tej pory nic mi po niej nie było

Edytowane przez Gumisiek007
Czas edycji: 2015-11-06 o 21:40
Gumisiek007 jest offline  
Stary 2015-11-06, 23:02   #4675
Pjerniczek
Zadomowienie

Zrobiłam mały test, bo ciekawiło mnie, czy woda może w istotny sposób wpływać na efekt końcowy mycia włosów. Mieszkam w bloku, a TŻ w domu jednorodzinnym, że tak powiem. Ten sam szampon w dwóch miejscach działa inaczej U niego oczyszczający Palmolive doskonale domywa oleje, włosy są cudownie czyste przy skórze, sypkie, a jak myję u siebie, to już jest tępo w dotyku. Dzisiaj nałożyłam Sesę, a po myciu Garniera Lśniące i Gładkie i mam siano... Chyba za dużo protein Oboje mamy twardą wodę, ale u mnie chyba jest dużo bardziej. Nie wiem, czy moje rozumowanie jest słuszne, ale mnie to ciekawi. Chciałabym móc to faktycznie sprawdzić jakimś testerem twardości.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-06, 23:17   #4676
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Zrobiłam mały test, bo ciekawiło mnie, czy woda może w istotny sposób wpływać na efekt końcowy mycia włosów. Mieszkam w bloku, a TŻ w domu jednorodzinnym, że tak powiem. Ten sam szampon w dwóch miejscach działa inaczej U niego oczyszczający Palmolive doskonale domywa oleje, włosy są cudownie czyste przy skórze, sypkie, a jak myję u siebie, to już jest tępo w dotyku. Dzisiaj nałożyłam Sesę, a po myciu Garniera Lśniące i Gładkie i mam siano... Chyba za dużo protein Oboje mamy twardą wodę, ale u mnie chyba jest dużo bardziej. Nie wiem, czy moje rozumowanie jest słuszne, ale mnie to ciekawi. Chciałabym móc to faktycznie sprawdzić jakimś testerem twardości.
Powiem Ci szczerze, ze cos w tym na pewno jest. Ja sama doszlam do takiego wniosku, gdy mialam okazje myc wlosy w trzech miejscach tymi samymi kosmetykami. I tez nie dziwilo, ze wlosy raz wygladaja ladnie a drugi raz nie moge doprowadzic ich do ladu. W duzym miescie wlosy wygladalu najgorzej, bo woda byla mocno chlorowana. Znowu jak wracalam do rodzinnego miasteczka, gdzie mamy czysta wode z jakiegos studniowego ujecia, to wlosy wygladaly duzo lepiej. A najpiekniej wygladaly gdy umylam wlosy w... rzece , wtedy nawet odzywki nie musialam nakladac.

Mozesz zrobic taki test kupujac np. wode mineralna czy zrodlana i w niej umyc wlosy. Wtedy tez bedziesz wiedziala

Stary 2015-11-07, 08:03   #4677
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Makadamia

Cytat:
Coś w Twoim rozumowaniu na pewno jest, bo sama zobaczyłam różnicę między włosami mytymi w miejskim internacie, a moim domem na wsi. Chyba nawet na którymś włosomaniaczym blogu znalazłam wzmiankę o wpływie twardości i jakości wody na włosy.

Od 12.11 w Naturze do -40% na odżywki do włosów, może olejki Lotonu też będą na nią wchodzić(ostatnio na podobnej promocji w czerwcu wchodziły).
Stary 2015-11-07, 10:06   #4678
Eluvtus
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny
Na razie kończę zapasy ban na zakupy

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline  
Stary 2015-11-07, 15:02   #4679
Pjerniczek
Zadomowienie

Kolejnym etapem mojego testu wodnego będzie umycie u siebie w domu w całości przefiltrowaną wodą. Jak na razie sprawdziłam to na skórze twarzy i różnica kolosalna Szkoda, że nie robiłam tak wcześniej. Często się człowiekowi po prostu nie chce, a jednak ten paskudny chlor robi swoje...

Już równo miesiąc używam Sesy i jak na razie mogę powiedzieć, że zahamowała wypadanie włosów - przy czesaniu leci mi jeden, w porywach trzy, a podczas mycia najwyżej dziesięć, nie ma już kłębka kłaków na grzebieniu

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-07, 17:45   #4680
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Zjadlo mi cytowanie. O ile sie nie myle to Geste i zachycajace jest odzywka emolentowa a nie proteinowa

M4rt3czk4_92 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości