Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-07, 19:03   #4681
Pjerniczek
Zadomowienie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Zjadlo mi cytowanie. O ile sie nie myle to Geste i zachycajace jest odzywka emolentowa a nie proteinowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie posiadam takowej. Pisałam o wycofanej już Lśniące i Gładkie.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-07, 20:22   #4682
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Zjadlo mi cytowanie. O ile sie nie myle to Geste i zachycajace jest odzywka emolentowa a nie proteinowa

Masz rację.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-07, 22:42   #4683
Annulka21
Zakorzenienie

Od piątku jestem szczęśliwą posiadaczką kosmetyków z najnowszej serii Garniera A dzisiaj kupiłam sobie maskę Biovaxa do włosów blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0853.jpg (93,7 KB, 8 załadowań)
Stary 2015-11-07, 23:32   #4684
sandrek
Zakorzenienie

Ale szał na Biovaxy
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-08, 08:36   #4685
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ale szał na Biovaxy
Potrzebowałam termocap więc się skusiłam
Stary 2015-11-08, 08:54   #4686
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Od piątku jestem szczęśliwą posiadaczką kosmetyków z najnowszej serii Garniera A dzisiaj kupiłam sobie maskę Biovaxa do włosów blond
Ale mi się ta seria podoba, muszę się zaczaić na maskę.
Kupowałaś w Rossmannie?

Cytat:
Ale szał na Biovaxy
Bo są warte uwagi.
Zawsze muszę mieć jakąś maskę Biovax pod ręką, tylko nie mogę odżałować, że uwielbiana przeze mnie wersja do włosów ciemnych nie jest dostępna w Naturze. Muszę za nią latać do apteki, a tam kosztuje prawie 20 zł.

Cytat:
Potrzebowałam termocap więc się skusiłam
A moje półdługie włosy się do termocapu nie mieszczą.
Nie wiem czy to kwestia ilości włosów czy też po prostu mojego nieudacznictwa w zakładaniu go.

Odkryłam przegenialny nawilżacz dla włosów i skalpu-mleczko do ciała Isany z 5,5% mocznika.
201612060923 jest offline  
Stary 2015-11-08, 09:03   #4687
sreberko4
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość

Od 12.11 w Naturze do -40% na odżywki do włosów, może olejki Lotonu też będą na nią wchodzić(ostatnio na podobnej promocji w czerwcu wchodziły).
wreszcie zaopatrzę się w biovaxy wezmę do suchych i zniszczonych (jak będzie ). Sprawdzę jeszcze tabelkę u Kasi na blogu bo z proteinami ostrożnie
W każdym razie dziękuję za informację

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Już równo miesiąc używam Sesy i jak na razie mogę powiedzieć, że zahamowała wypadanie włosów - przy czesaniu leci mi jeden, w porywach trzy, a podczas mycia najwyżej dziesięć, nie ma już kłębka kłaków na grzebieniu
Zamówiłam sobie Sesę skończyłam lniany (bez szału), męczę kokos (bo szkoda) i teraz wypróbuję to indyjskie cudo

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2015-11-08 o 09:06
sreberko4 jest offline  
Stary 2015-11-08, 10:02   #4688
pseudofeministka
Zakorzenienie

Pozostajajac w temacie Biovaxow czy ktoras z Was przymierza sie do zakupu tej najnowszej wersji z bambusem?

Ja z Bioavaxami jakos nigdy nie szalalam. Praktycznie zadna wersja nie sprawdzila sie u mnie jakos bardzo dobrze. Ale to moze tez dlatego, ze stosowalam je w czasie kiedy mialam zniszczone wlosy. Np. wczoraj nalozylam olejek Lass z henna, jeszcze kilka misiecy temu sie nie sprawdzal, ale teraz gdy wlosy sa w lepszej kondycji to widze, ze wygladza, dociaza, wlosy sa grubsze i jak to w przypadku indyjskich olejow bardzo sie blyszcza.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online  
Stary 2015-11-08, 10:32   #4689
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Kupowałaś w Rossmannie?

Bo są warte uwagi.
Zawsze muszę mieć jakąś maskę Biovax pod ręką, tylko nie mogę odżałować, że uwielbiana przeze mnie wersja do włosów ciemnych nie jest dostępna w Naturze. Muszę za nią latać do apteki, a tam kosztuje prawie 20 zł.

Nie wiem czy to kwestia ilości włosów czy też po prostu mojego nieudacznictwa w zakładaniu go.

Odkryłam przegenialny nawilżacz dla włosów i skalpu-mleczko do ciała Isany z 5,5% mocznika.
Ja nie używam żadnego czepka odkąd wiem, że to mogło powodować u mnie puszenie gdy robiłam to co mycie. Ja planuje kupić tego do blond i nową wersję. Ale to jak zdenkuje maski te, które mam. :p a daleko mi do tego. Dwa Kallosy (cały Blueberry i pół Cherry), 1/4 Natur Vital, połowa maski Ziaja intensywne wygładzanie, jedna cala z Grecji, trochę odżywek, kuracja arganowa Isany, saszetka Biovaxa.

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
wreszcie zaopatrzę się w biovaxy wezmę do suchych i zniszczonych (jak będzie ). Sprawdzę jeszcze tabelkę u Kasi na blogu bo z proteinami ostrożnie
W każdym razie dziękuję za informację

Zamówiłam sobie Sesę skończyłam lniany (bez szału), męczę kokos (bo szkoda) i teraz wypróbuję to indyjskie cudo
Do suchych i zniszczonych nie ma protein. Ma piękny zapach
U mnie lniany stoi, termin do grudnia, nie podoba mi się efekt po nim. Kokosowy jest super.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pozostajajac w temacie Biovaxow czy ktoras z Was przymierza sie do zakupu tej najnowszej wersji z bambusem?

Ja z Bioavaxami jakos nigdy nie szalalam. Praktycznie zadna wersja nie sprawdzila sie u mnie jakos bardzo dobrze. Ale to moze tez dlatego, ze stosowalam je w czasie kiedy mialam zniszczone wlosy. Np. wczoraj nalozylam olejek Lass z henna, jeszcze kilka misiecy temu sie nie sprawdzal, ale teraz gdy wlosy sa w lepszej kondycji to widze, ze wygladza, dociaza, wlosy sa grubsze i jak to w przypadku indyjskich olejow bardzo sie blyszcza.
Ja się przymierzam, ale najpierw denko
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-08, 13:34   #4690
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Kupowałaś w Rossmannie?

Jeszcze nie mam nic z tej serii, bo twardo postanowiłam denkować, ale zapach ma cudowny

Moje też się nie mieszczą w termocapie Zakładam po prostu torebkę foliową (najlepsze są te do pieczywa, bez rączek ) i jest najlepiej

Uuu, ja lubię szampon Isanowy z mocznikiem i dawną wersję kremu do rąk (tęsknię...), a tym mleczkiem mnie zaciekawiłaś Jakie jest na skórze, nie lepi się jakoś?

I fajny avatar

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
U mnie też lniany zupełnie bez szału Sam kokos trochę puszył, ale to dawno było, teraz nie mam jak sprawdzić. Sesa super Powoli się kończy... Chciałabym kupić Heenarę i Bhringraj, ale wszędzie widzę napis oczekiwanie na dostawę

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-08, 13:45   #4691
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze nie mam nic z tej serii, bo twardo postanowiłam denkować, ale zapach ma cudowny

Moje też się nie mieszczą w termocapie Zakładam po prostu torebkę foliową (najlepsze są te do pieczywa, bez rączek ) i jest najlepiej

Uuu, ja lubię szampon Isanowy z mocznikiem i dawną wersję kremu do rąk (tęsknię...), a tym mleczkiem mnie zaciekawiłaś Jakie jest na skórze, nie lepi się jakoś?

I fajny avatar

U mnie też lniany zupełnie bez szału Sam kokos trochę puszył, ale to dawno było, teraz nie mam jak sprawdzić. Sesa super Powoli się kończy... Chciałabym kupić Heenarę i Bhringraj, ale wszędzie widzę napis oczekiwanie na dostawę
Ja zawijam włosy w koka i wtedy nakładam czepek. Jak jest rozciągnięty to go z dołu spinam klamrą.
Kokosowy Loton ma super zapach. Pewnie jak każdy kokos. Następny olej to będzie albo oliwka BDFM albo Loton kokos i migdal. Ale denko, denko... mam tylko kokosa i lniany. Ew. argan. Migdał, makadamia i kokos najlepiej działają.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-08, 14:18   #4692
201612060923
Konto usunięte

Cytat:

Zapach Fructisów nastraja bardzo pozytywnie-czasami biorę szampon Fresh tylko po to, aby go powąchać, jest uroczy. Dziwny jest ten szampon-niby do włosów przetłuszczających się, ale na moich włosach się jakoś nie sprawdza, ale moje rodzeństwo jest z niego zadowolone-ja mam włosy przetłuszczające się, a oni nie.

Ja zawsze daję foliową torebkę po warzywach z supermarketu.

Mleczko się nie lepi, nic, a nic, jest bardzo lekkie, szybko się wchłania, ale wszystko porządnie nawilża(wypróbowałam je chyba wszędzie ). Jedyne co może przeszkadzać to fakt, że na skórze pachnie kremem do depilacji i palonymi włosami, dla mnie żadna wada, ale niektórym pewnie będzie dokuczał.
Mam jeszcze tą starą wersję, ale po nową też chętnie sięgnę, podobno zawiera jakiś składnik przeciwłupieżowy, więc jeszcze bardziej mnie ciekawi.

A próbowałaś nowej wersji kremu Isany z mocznikiem 5%? Dla mnie prześwietny, a mam wymagające i wrażliwe dłonie. Jestem w trakcie drugiej tubki, trzecia czeka w zapasie. Isana zdetronizowała czerwonego Garniera, a to już coś.

Na włosy i skalp nakładam to mleczko raz w tygodniu-najpierw porządnie olejuję włosy na długości, potem miziam je tym mleczkiem, wcieram porcję mleczka dokładnie w skalp, zostawiam na jakieś trzy godziny(już chciałam pisać tygodnie ), zmywam szamponem i potem odżywka, włosy pierwsza klasa, zaś skalp się raduje.

Cytat:
Ja zawijam włosy w koka i wtedy nakładam czepek. Jak jest rozciągnięty to go z dołu spinam klamrą.
Kokosowy Loton ma super zapach. Pewnie jak każdy kokos. Następny olej to będzie albo oliwka BDFM albo Loton kokos i migdal. Ale denko, denko... mam tylko kokosa i lniany. Ew. argan. Migdał, makadamia i kokos najlepiej działają.
A powiedz mi jedno-czy makadamia Lotonu pachnie podobnie do wersji kokosowej?
Zapach tego drugiego wielbię, taki słodki, jak ciasteczka i oranżada.

Dzisiaj oliwka Babydream, mycie i maska aloesowa Biovax.
Bardzo mnie kusi Biovax do włosów przetłuszczających się, bo codzienne mycie i czekanie aż jaśnie państwo włosy wyschną zaczyna mnie już troszkę męczyć. Skład tego Biovaxa bardzo mnie zachęca, aby go kupić i nakładać na skórę głowy. Może się skuszę na niego jak będzie w Naturze promocja do -40% na odżywki.

I muszę się rozejrzeć za zabezpieczaczem do końcówek-czerwony olejek orientalny Mariona mnie rozczarował i chcę teraz jakąś inną firmę. Macie swoje typy z drogerii Natura?
Stary 2015-11-08, 14:25   #4693
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Zapach Fructisów nastraja bardzo pozytywnie-czasami biorę szampon Fresh tylko po to, aby go powąchać, jest uroczy. Dziwny jest ten szampon-niby do włosów przetłuszczających się, ale na moich włosach się jakoś nie sprawdza, ale moje rodzeństwo jest z niego zadowolone-ja mam włosy przetłuszczające się, a oni nie.

Ja zawsze daję foliową torebkę po warzywach z supermarketu.

Mleczko się nie lepi, nic, a nic, jest bardzo lekkie, szybko się wchłania, ale wszystko porządnie nawilża(wypróbowałam je chyba wszędzie ). Jedyne co może przeszkadzać to fakt, że na skórze pachnie kremem do depilacji i palonymi włosami, dla mnie żadna wada, ale niektórym pewnie będzie dokuczał.
Mam jeszcze tą starą wersję, ale po nową też chętnie sięgnę, podobno zawiera jakiś składnik przeciwłupieżowy, więc jeszcze bardziej mnie ciekawi.

A próbowałaś nowej wersji kremu Isany z mocznikiem 5%? Dla mnie prześwietny, a mam wymagające i wrażliwe dłonie. Jestem w trakcie drugiej tubki, trzecia czeka w zapasie. Isana zdetronizowała czerwonego Garniera, a to już coś.

Na włosy i skalp nakładam to mleczko raz w tygodniu-najpierw porządnie olejuję włosy na długości, potem miziam je tym mleczkiem, wcieram porcję mleczka dokładnie w skalp, zostawiam na jakieś trzy godziny(już chciałam pisać tygodnie ), zmywam szamponem i potem odżywka, włosy pierwsza klasa, zaś skalp się raduje.

A powiedz mi jedno-czy makadamia Lotonu pachnie podobnie do wersji kokosowej?
Zapach tego drugiego wielbię, taki słodki, jak ciasteczka i oranżada.

Dzisiaj oliwka Babydream, mycie i maska aloesowa Biovax.
Bardzo mnie kusi Biovax do włosów przetłuszczających się, bo codzienne mycie i czekanie aż jaśnie państwo włosy wyschną zaczyna mnie już troszkę męczyć. Skład tego Biovaxa bardzo mnie zachęca, aby go kupić i nakładać na skórę głowy. Może się skuszę na niego jak będzie w Naturze promocja do -40% na odżywki.

I muszę się rozejrzeć za zabezpieczaczem do końcówek-czerwony olejek orientalny Mariona mnie rozczarował i chcę teraz jakąś inną firmę. Macie swoje typy z drogerii Natura?
Makadamia pachnie pięknie różano, a kokosowy - słodkim kokosem .
Oliwkę BDFM uwielbiam, aloesowy Biovax jest spoko. Słyszałam sporo dobrego o tej masce do włosów przetłuszczających się. Też mnie denerwuje, że długo schną i dość szybko się przetłuszczają. Najczęściej chwytam suszarkę i jazda. Wtedy też lepiej wyglądają, minimalnie lepiej. Ja się właśnie za serum rozglądam, a Marion mnie ze swoimi kosmetykami wcale nie przekonuje. Nic mi się nie sprawdza.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-11-08, 15:41   #4694
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Kupowałaś w Rossmannie?
Siostra mi kupiła na urodziny więc nie wiem czy w Rossmannie. Ale raczej podejrzewam Carrefour
Stary 2015-11-08, 19:46   #4695
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

Skusiłaś mnie na to mleczko

Mam całą tubkę kremu w nowej wersji i się kurzy, niestety, nie pasuje mi. Nie odpowiada mi ta konsystencja zupełnie, poprzednią wersją byłam zachwycona, mimo paskudnego zapachu Opakowanie było brzydkie, zapach też, a działanie super. Teraz jest odwrotnie - ładne opakowanie, ładny zapach, ale oddam ten krem mamie chyba...

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Czy któraś z Was robi zakupy w sklepie internetowym Kalina?
Złożyłam tam wczoraj zamówienie, na dwie pasty bez fluoru i białe mydło syberyjskie do ciała i włosów. Przeglądając skład w necie spostrzegłam, że to białe mydło jest produkowane w dwóch wersjach - produkowane w Rosji ma starą, łagodniejszą odmianę, a produkowane w Estonii ma SLS. Na blogu Kascysko zobaczyłam, że Kalina szczyci się importem tych kosmetyków w dobrych wersjach i bez zastanowienia zamówiłam u nich... Za te 3 rzeczy mam wybulić blisko 90 zł. Na Skarbach Syberii za to samo wychodzi 68, więc mam ból tyłka, że nie pomyślałam i nie zapytałam ich, czy mają te lepsze, stare warianty. Jeszcze nie zapłaciłam i się waham, czytałam regulamin, ale nic prawie z niego się nie dowiedziałam. Nie wiem, czy mogę anulować zamówienie, albo czy coś mi grozi, jak nie zapłacę. Nawet nie napisali, ile czasu czekają na zapłatę, tak na marginesie. Ogółem - najpierw zrobiłam, potem pomyślałam, choć to nie w moim stylu zazwyczaj :/

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-08, 20:50   #4696
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Ja się przymierzałam właśnie ostatnio ale nie było maski w SP
Stary 2015-11-08, 22:19   #4697
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Skusiłaś mnie na to mleczko

Mam całą tubkę kremu w nowej wersji i się kurzy, niestety, nie pasuje mi. Nie odpowiada mi ta konsystencja zupełnie, poprzednią wersją byłam zachwycona, mimo paskudnego zapachu Opakowanie było brzydkie, zapach też, a działanie super. Teraz jest odwrotnie - ładne opakowanie, ładny zapach, ale oddam ten krem mamie chyba...

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Czy któraś z Was robi zakupy w sklepie internetowym Kalina?
Złożyłam tam wczoraj zamówienie, na dwie pasty bez fluoru i białe mydło syberyjskie do ciała i włosów. Przeglądając skład w necie spostrzegłam, że to białe mydło jest produkowane w dwóch wersjach - produkowane w Rosji ma starą, łagodniejszą odmianę, a produkowane w Estonii ma SLS. Na blogu Kascysko zobaczyłam, że Kalina szczyci się importem tych kosmetyków w dobrych wersjach i bez zastanowienia zamówiłam u nich... Za te 3 rzeczy mam wybulić blisko 90 zł. Na Skarbach Syberii za to samo wychodzi 68, więc mam ból tyłka, że nie pomyślałam i nie zapytałam ich, czy mają te lepsze, stare warianty. Jeszcze nie zapłaciłam i się waham, czytałam regulamin, ale nic prawie z niego się nie dowiedziałam. Nie wiem, czy mogę anulować zamówienie, albo czy coś mi grozi, jak nie zapłacę. Nawet nie napisali, ile czasu czekają na zapłatę, tak na marginesie. Ogółem - najpierw zrobiłam, potem pomyślałam, choć to nie w moim stylu zazwyczaj :/
Spokojnie Pjerniku, jezeli jeszcze nie oplacilas zamowienia, to zawsze mozesz napisac maila z prosba o jego anulowanie. Przeciez nie zmusza Cie do zakupu. Nic Ci z tego tytulu nie grozi, bo przeciez nic Ci nie wyslali. A nawet jezeli to warto zapamietac, ze to sa umowy zawierane na odleglosc, poza lokalem przedsiebiorstwa i przysluguje Ci prawo do odstapienia od umowy poprzez zlozenie takiego oswiadczenia Wiec nie masz czym sie przejmowac.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Ja się przymierzałam właśnie ostatnio ale nie było maski w SP
Ja poki co o tym babusowym Biovaxie moge pomarzyc Na moim zapupiu pewnie jeszcze troche poczekam zanim pojawi sie na sklepowych polkach, choc przyznam, ze sklad jest taki fajny, ze naprawde jestem ciekawa, jak bedzie dzialac.

Moze w Dayli bedzie.

Stary 2015-11-09, 06:27   #4698
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Moze w Dayli bedzie.
U mnie w Dayli biovaxow w ogóle nie ma
Stary 2015-11-09, 11:03   #4699
Eluvtus
Zakorzenienie

Skończyłam wczoraj kallosa vanilla, szampon timotei z olejem sezamowym, odżywkę ziaja masło kakaowe. Szampon był przyjemny, kallosa tego moje włosy kochają, więc zużyje resztę i koniecznie muszę dokupić, ale odżywka ziaja bez szału. Bardzo lubiłam ich odżywki bs, szczególnie do codziennej pielęgnacji, ale kakaowa nie nadawała się bs, matowiła włosy, a zgodnie z przeznaczeniem, ds, nie dawała rady solo, musiałam nałożyć innego kallosa i dopiero na takie spłukane włosy odżywkę ziaji.

Znalazłam w zapasach szampon bingo jajeczny, bardzo mi się podobał rok temu, więc znowu go będę używać

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline  
Stary 2015-11-09, 13:46   #4700
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Moze w Dayli bedzie.
W Dayli nie ma Biovaxów, wiem, bo mam naprzeciw szkoły, więc czasem chodzę tam na mały rekonesans relaksujący.
Stary 2015-11-09, 14:51   #4701
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Spokojnie Pjerniku, jezeli jeszcze nie oplacilas zamowienia, to zawsze mozesz napisac maila z prosba o jego anulowanie. Przeciez nie zmusza Cie do zakupu. Nic Ci z tego tytulu nie grozi, bo przeciez nic Ci nie wyslali. A nawet jezeli to warto zapamietac, ze to sa umowy zawierane na odleglosc, poza lokalem przedsiebiorstwa i przysluguje Ci prawo do odstapienia od umowy poprzez zlozenie takiego oswiadczenia Wiec nie masz czym sie przejmowac.

Ja poki co o tym babusowym Biovaxie moge pomarzyc Na moim zapupiu pewnie jeszcze troche poczekam zanim pojawi sie na sklepowych polkach, choc przyznam, ze sklad jest taki fajny, ze naprawde jestem ciekawa, jak bedzie dzialac.

Moze w Dayli bedzie.
Napisałam mejla z przeprosinami i prośbą o anulowanie. Czekam nadal, mam nadzieję, że się uda.

Fajny ten Biovax, też poluję, bo lubię kosmetyki z bambusem

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-09, 18:03   #4702
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisałam mejla z przeprosinami i prośbą o anulowanie. Czekam nadal, mam nadzieję, że się uda.

Fajny ten Biovax, też poluję, bo lubię kosmetyki z bambusem
Ale Ty na nic nie czekaj, musza uwzglednic Twoja prosbe. Nie maja narzedzi do tego by przymusic Cie do finalizacji zamowienia, a nawet jezeli to masz to odstapienie Mozesz zamawiac gdzie indziej.

Stary 2015-11-09, 20:12   #4703
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Cytat:
Daj znać jak się sprawuje

Cytat:
Ja, ja, ja i jeszcze raz ja ale na razie nigdzie jej jeszcze nie widziałam
M4rt3czk4_92 jest offline  
Stary 2015-11-09, 20:26   #4704
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ale Ty na nic nie czekaj, musza uwzglednic Twoja prosbe. Nie maja narzedzi do tego by przymusic Cie do finalizacji zamowienia, a nawet jezeli to masz to odstapienie Mozesz zamawiac gdzie indziej.
Wiem, wiem, już zamówiłam u konkurencji I taniej już

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-11-09, 21:25   #4705
Gumisiek007
Zadomowienie

Cytat:
Daj znać jak się sprawuje

Ja, ja, ja i jeszcze raz ja ale na razie nigdzie jej jeszcze nie widziałam
Wydaje mi się, że widziałam ją dziś w HEBE na dziale dermokosmetyków

Zbankrutowałam dziś tam, ale nic do włosów. W aptece za to 3 saszetki nizoralu, skrzyp i pokrzywa. Wezmę sobie też do pracy, tam piję więcej niż w domu.
Gumisiek007 jest offline  
Stary 2015-11-09, 22:00   #4706
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że widziałam ją dziś w HEBE na dziale dermokosmetyków

Zbankrutowałam dziś tam, ale nic do włosów. W aptece za to 3 saszetki nizoralu, skrzyp i pokrzywa. Wezmę sobie też do pracy, tam piję więcej niż w domu.
Nie oplaca sie w aptece kupowac skrzypu i pokrzywy Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w Netto jest swietna pokrzywa i skrzyp z Biofixu za niecale 3 zl. Swoja droga za te herbaty w Carrefurze placilam kiedys ok.5 zl

U mnie akcja denko nadal trwa, choc kusi mnie perspektywa rosyjskich zakupow Ale jeszcze sie wstrzymam Chyba juz do swiat :P

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-11-09 o 22:01
Stary 2015-11-09, 22:04   #4707
Gumisiek007
Zadomowienie

Cytat:
Nie oplaca sie w aptece kupowac skrzypu i pokrzywy Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w Netto jest swietna pokrzywa i skrzyp z Biofixu za niecale 3 zl. Swoja droga za te herbaty w Carrefurze placilam kiedys ok.5 zl
Wiem, wiem, ale taka pogoda, że nigdzie dalej nie chciało mi się. Następnym razem jak będę w Netto biorę zapas <dzięki za info>
Gumisiek007 jest offline  
Stary 2015-11-09, 22:05   #4708
lejdi007
Raczkowanie

hej dziewczyny
znacie może jakąś dobrą odżywkę na BARDZO suche włosy. Zapuszczam całe życie ale nie chcą rosnąć za dużo bo zawsze z tej suchości zawsze się powykruszają.
Ostatnio wystartowałam z olejowaniem ale to tak powoli idzie...
Pomóżcie
Buziaki
lejdi007 jest offline  
Stary 2015-11-09, 23:53   #4709
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale taka pogoda, że nigdzie dalej nie chciało mi się. Następnym razem jak będę w Netto biorę zapas <dzięki za info>
To dobrze, bo juz myslalam ze obkupujesz sie w aptekach, a tam przebitka cenowa jest naprawde namacalna:P W mojej aptece kiedys za pokrzywe ok. 6 zl zaplacilam.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lejdi007 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
znacie może jakąś dobrą odżywkę na BARDZO suche włosy. Zapuszczam całe życie ale nie chcą rosnąć za dużo bo zawsze z tej suchości zawsze się powykruszają.
Ostatnio wystartowałam z olejowaniem ale to tak powoli idzie...
Pomóżcie
Buziaki
Jezeli masz suche wlosy to zawsze warto siegnac po cos nawilzajacego. Abisans wyzej polecala mleczko do ciala Isany z mocznikiem 5,5 % wlasnie do nawilzania. Ja ze swojej strony moge polecic odzywke Alterry z granatem. No i tez warto zainwestowac w tresciwa maske albonp. z Pilomaxu albo z Biovaxu. Pomoc tez moze aloesowa z Natur Vital.

Ewentualnie do odzywek, ktore masz mozesz dodac: miod, aloes, gliceryne, pantenol, mocznik.

Oczywiscie w miedzyczasie olejowac, ale musisz pamietac ze olejowanie nie nawilzy Ci wlosow.

I tez warto zainwestowac w serum silikonowe, ktore zabezpieczy CI koncowki, ale tez i wlosy na dlugosci.

Stary 2015-11-10, 01:01   #4710
Pjerniczek
Zadomowienie

Kurde, jest promo na mleczko Isany z mocznikiem, ale to już duża dawka, 10% zamiast 5,5

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości