Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-02-09, 14:20   #511
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez bitterheart Pokaż wiadomość
Możesz mi wysłać linka na pw ?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Parę stron temu do wątku dołączyła gusia. Poczytaj, dostała wtedy sporo rad.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Zajrzyj do natury

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

na awaryjne sytuacje będzie idealny. Włosy miałam już do mycia, sporo przetłuszczone i wyglądały po nim jak świeżo umyte

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Pochwal się jakie

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Miałam kiedyś fazę, że chciałam bardzo wodę brzozową, ale mi przeszło :p
Też chcę link do bloga
Ja mam fazę dalej ale jak na razie mam Seboravit.

Nie używamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:21   #512
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też chcę link do bloga
Ja mam fazę dalej ale jak na razie mam Seboravit.
Ja chciałam taki 100% naturalny i nawet znalazłam taki na alledrogo. Z tym że data ważności tydzień od otwarcia i do lodówki
Stary 2015-02-09, 14:33   #513
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chciałam taki 100% naturalny i nawet znalazłam taki na alledrogo. Z tym że data ważności tydzień od otwarcia i do lodówki
To krótko bardzo xd
Ja chciałam Kulpol

Nie używamy cukru
Stary 2015-02-09, 14:34   #514
gusia52cc
Raczkowanie

bitterheart bede musiala wlasnie tam zajrzec dzis mowy moj zakup z Wasza pomoca to Biowax naturalne oleje zobaczymy jak sie sprawdzi sama ja nalozyc czy moge cos dodac ?? najgorsze ze nie moge trafic sobie na zadna maske ... mam tylko alterry granat i tyle :/ aaa no i musze kupic z tej firmy olejki bo slyszalam ze fajny
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:37   #515
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To krótko bardzo xd
Ja chciałam Kulpol
Bo on był najprawdziwszy (podobno) bez konserwantów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
bitterheart bede musiala wlasnie tam zajrzec dzis mowy moj zakup z Wasza pomoca to Biowax naturalne oleje zobaczymy jak sie sprawdzi sama ja nalozyc czy moge cos dodac ?? najgorsze ze nie moge trafic sobie na zadna maske ... mam tylko alterry granat i tyle :/ aaa no i musze kupic z tej firmy olejki bo slyszalam ze fajny
Ta maska uratowała mnie w wielu sytuacjach. Ja bym nałożyła samą, ale jak masz problemy z rozczesanie włosów, to po zmyciu daj odżywkę na parę minut
Stary 2015-02-09, 14:40   #516
gusia52cc
Raczkowanie

[/QUOTE]Ta maska uratowała mnie w wielu sytuacjach. Ja bym nałożyła samą, ale jak masz problemy z rozczesanie włosów, to po zmyciu daj odżywkę na parę minut[/QUOTE]

Czyli jutro ja bede miala byc wlosy to dac ten biovax i pozniej jak zmyje to tylko odzywke i tyle ?? Obejdzie sie bez szamponu?? pytam bo nigdy nie mylam tak wlosow

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-02-09 o 14:43
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:44   #517
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
Ta maska uratowała mnie w wielu sytuacjach. Ja bym nałożyła samą, ale jak masz problemy z rozczesanie włosów, to po zmyciu daj odżywkę na parę minut
Czyli jutro ja bede miala byc wlosy to dac ten biovax i pozniej jak zmyje to tylko odzywke i tyle ?? Obejdzie sie bez szamponu?? pytam bo nigdy nie mylam tak wlosow [/QUOTE]
Normalnie umyj, a potem maska na 30 minut potem zmyj maskę i odżywka na 10 min. Ja tak robiłam, ale własne preferencje wyczujesz po kilku razach
Stary 2015-02-09, 14:51   #518
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:
Czyli jutro ja bede miala byc wlosy to dac ten biovax i pozniej jak zmyje to tylko odzywke i tyle ?? Obejdzie sie bez szamponu?? pytam bo nigdy nie mylam tak wlosow
Normalnie umyj, a potem maska na 30 minut potem zmyj maskę i odżywka na 10 min. Ja tak robiłam, ale własne preferencje wyczujesz po kilku razach[/QUOTE]

O dziekuje za rady mam zamiar robic wcierke z kozierasi ale.narazie czytam o tym

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Normalnie umyj, a potem maska na 30 minut potem zmyj maskę i odżywka na 10 min. Ja tak robiłam, ale własne preferencje wyczujesz po kilku razach
O dziekuje za rady mam zamiar robic wcierke z kozieradki ale.narazie czytam o tym [/QUOTE]

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

bitterheart wybacz telefon mi cos przestaiwa i dlatego dziwnie edytowane wiadomosci
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:58   #519
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Przybywam z aktualizacją
Śliczne

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Wczoraj szperałam po blogach włosomaniaczek, nie dam wam linku bo nie chcę autorki zniesławiać ale byłam w szoku Dziewczyna prezentowała swoje włosy i ich wygląd na przełomie roku 1 zdjęcie było dla mnie najbardziej zastanawiające bo nie wiem co ona robiła z naturalnymi włosami, że zaczęły wyglądać jak po nieudanej trwałej Były dosłownie spalone.
I UWAGA ostatnie zdjęcie - włosy do pasa, wstrętne, okropnie obcięte i tu autorka bardzo dumnie je prezentune twierdząc, że są w o 20 razy lepszym stanie
Ona jedynie olejowała i "niby minimalnie podcinała" w co nie wierzę. Jakość a nie długość
Dokładnie Ja nie mogę patrzeć jak jakaś dziewczyna ma suche, zniszczone, porozdwajane strąki. Do pasa O wiele ładniejsze są niezbyt długie włosy, ale zdrowe.
Ja sama mam włosy za łopatki, marzę o długości za biodra, ale wiem, że prędko tego nie osiągnę, bo muszę pozbywać się nierównych/rozdwojonych włosów. Wiem już na pewno, że sporo obetnę po maturze

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do sody - jak nią czyścicie? Mieszacie szampon (jaki? rypacz czy dowolny) i trochę sody i już?
Tego jeszcze nie próbowałam
Ja mieszam sodę ze zwykłym, ziołowym szamponem, daję troszkę przegotowanej wody i na włosy
Wczoraj robiłam to z proszkiem do pieczenia i nie zdążyłam dodać wody, bo mi to wykipiało

Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Ja zamiast suchego w awaryjnych wypadkach używam talku dla niemowląt
Ja próbowałam z pudrem Babydream. Próba nieudana, ja nie umiem tak się tym posługiwać, aby sobie białego kuku nie zrobić

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-02-09 o 15:00
201612060923 jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:58   #520
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
O dziekuje za rady mam zamiar robic wcierke z kozierasi ale.narazie czytam o tym

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

O dziekuje za rady mam zamiar robic wcierke z kozieradki ale.narazie czytam o tym [/QUOTE]

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

bitterheart wybacz telefon mi cos przestaiwa i dlatego dziwnie edytowane wiadomosci [/QUOTE]
Nawet nie zauważyłam
Stary 2015-02-09, 15:00   #521
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

bitterheart wybacz telefon mi cos przestaiwa i dlatego dziwnie edytowane wiadomosci [/QUOTE]

Albo nałóż na maskę odżywkę zamiast zmywać maskę i kłaść odżywkę jak wolisz, ja po masce daje tylko b/s bądź jak mam oczyszczanie d/s tyci

Nie używamy cukru
Stary 2015-02-09, 15:02   #522
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Śliczne

Dokładnie Ja nie mogę patrzeć jak jakaś dziewczyna ma suche, zniszczone, porozdwajane strąki. Do pasa O wiele ładniejsze są niezbyt długie włosy, ale zdrowe.
Ja sama mam włosy za łopatki, marzę o długości za biodra, ale wiem, że prędko tego nie osiągnę, bo muszę pozbywać się nierównych/rozdwojonych włosów. Wiem już na pewno, że sporo obetnę po maturze

Ja mieszam sodę ze zwykłym, ziołowym szamponem, daję troszkę przegotowanej wody i na włosy
Wczoraj robiłam to z proszkiem do pieczenia i nie zdążyłam dodać wody, bo mi to wykipiało

Ja próbowałam z pudrem Babydream. Próba nieudana, ja nie umiem tak się tym posługiwać, aby sobie białego kuku nie zrobić
Można spróbować pędzelkiem do pudru, ale trzeba się długo z tym bawić
Stary 2015-02-09, 15:46   #523
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Na tamtym forum znalazlam wlosomaniaczke z moich okolic

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline  
Stary 2015-02-09, 18:48   #524
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Siedzę własnie z maska alterry z granatem na włosach. Bardzo lubię tę maskę za zapach i że po tym mam takie miękkie włosy ale ten alkohol mi je jednak wysusza, muszę potem nałożyć na włosy trochę jakiegoś olejku, też tak macie?
FleurDeCerisier jest offline  
Stary 2015-02-09, 20:37   #525
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Siedzę własnie z maska alterry z granatem na włosach. Bardzo lubię tę maskę za zapach i że po tym mam takie miękkie włosy ale ten alkohol mi je jednak wysusza, muszę potem nałożyć na włosy trochę jakiegoś olejku, też tak macie?
Ja tak nie mam.

Treningi
2016: 117/100
2017: 50/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2015-02-09, 22:20   #526
bitterheart
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Też mam obawy co do tego alkoholu dlatego użyłam jej póki co tylko raz. Myślę, że jeżeli nie będziesz jej używać co mycie tylko np co 3 mycie i to po olejowaniu to nie powinno nic się stać. Ale to takie moje gdybanie.
Stary 2015-02-10, 05:58   #527
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Ja przewaznie i tak zonglujr kosmetykami wiec tez co kilka myc alterre stosuje i nie zauwazylam wysuszonych wlosow

Z moim A
Stary 2015-02-10, 09:04   #528
bitterheart
Zadomowienie

Dziewczyny, stosowałyście końską maść ?
Stary 2015-02-10, 09:23   #529
moniaobcy
Raczkowanie

Stare pytanie o kallosy: mam teraz keratynowego i to jest wielka miłość. Pożyczyłam od mojej koleżanki (włosomaniaczki też i mamy dość podobne włosy, a jednak różne) kallosa klasycznego, co walił obrzydliwie słodkim budyniem waniliowym, taką totalną masakrą. Ale włosy były po nim spoko

Suche szampony: TAK! Ilekroć jestem w Krk w okolicach drogerii firlit i jest promocja to kupuję batiste. lub w hebe. Ostatnio odkryłam wersję WILD i daje radę (jak i klasyczny zapach, original chyba). Miałam jeszcze tropikalny, który Anwen polecała, ale dla mnie za słodkie i do wyrzygania. O dziwo wild mi masuje

I co do bloga z brzydkimi włosami: też chcę link na pm!

Coś jeszcze... A! Maska alterry - nigdy mi kuku nie zrobiła. Ale ją dawałam przed mycie, dość często mieszałam z olejami i ją podrasowywałam na swój sposób. Jednak wolę odżywkę. Dawno nie miałam, ale co zrobić - tak dużo produktów, tak mało czasu do testowania
moniaobcy jest offline  
Stary 2015-02-10, 10:05   #530
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
Stare pytanie o kallosy: mam teraz keratynowego i to jest wielka miłość. Pożyczyłam od mojej koleżanki (włosomaniaczki też i mamy dość podobne włosy, a jednak różne) kallosa klasycznego, co walił obrzydliwie słodkim budyniem waniliowym, taką totalną masakrą. Ale włosy były po nim spoko

Suche szampony: TAK! Ilekroć jestem w Krk w okolicach drogerii firlit i jest promocja to kupuję batiste. lub w hebe. Ostatnio odkryłam wersję WILD i daje radę (jak i klasyczny zapach, original chyba). Miałam jeszcze tropikalny, który Anwen polecała, ale dla mnie za słodkie i do wyrzygania. O dziwo wild mi masuje

I co do bloga z brzydkimi włosami: też chcę link na pm!

Coś jeszcze... A! Maska alterry - nigdy mi kuku nie zrobiła. Ale ją dawałam przed mycie, dość często mieszałam z olejami i ją podrasowywałam na swój sposób. Jednak wolę odżywkę. Dawno nie miałam, ale co zrobić - tak dużo produktów, tak mało czasu do testowania
Mi kallos keratyna solo nie zbyt daje rade musze go wymieszać z skrobią jak kupie

Nie używamy cukru
Stary 2015-02-10, 10:39   #531
Maguda_
Kawaii strona mocy

Siedzę właśnie w czepku i testuję eliksir ziołowy z Marion ... saszetka niby na 2-3 aplikacje, ale wydaje mi się, że ogólnie mało jest w niej preparatu i jak ktoś ma dłuższe włosy, może nie wystarczyć

Ta reklama pokazywana jest pod 12 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Maguda_ jest offline  
Stary 2015-02-10, 12:31   #532
MalinowaMilka
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Właśnie mnie coś tchnęło czy na pewno dobrze robię dodając kawę do masek, może lepiej byłoby dodawać ją do delikatnego szamponu ?

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Dziś nie planuję wyjścia więc już olejuję kucyk Mycie dopiero rano
MalinowaMilka jest offline  
Stary 2015-02-10, 12:57   #533
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj szperałam po blogach włosomaniaczek, nie dam wam linku bo nie chcę autorki zniesławiać ale byłam w szoku Dziewczyna prezentowała swoje włosy i ich wygląd na przełomie roku 1 zdjęcie było dla mnie najbardziej zastanawiające bo nie wiem co ona robiła z naturalnymi włosami, że zaczęły wyglądać jak po nieudanej trwałej Były dosłownie spalone.
I UWAGA ostatnie zdjęcie - włosy do pasa, wstrętne, okropnie obcięte i tu autorka bardzo dumnie je prezentune twierdząc, że są w o 20 razy lepszym stanie
Ona jedynie olejowała i "niby minimalnie podcinała" w co nie wierzę. Jakość a nie długość

Zainteresowałaś mnie Podeślesz mi linka na priv?
Stary 2015-02-10, 13:11   #534
MalinowaMilka
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Jeśli znajdę tego bloga to oki
MalinowaMilka jest offline  
Stary 2015-02-10, 14:01   #535
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli znajdę tego bloga to oki

W takim razie czekam
Stary 2015-02-10, 14:19   #536
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
I mi
201612060923 jest offline  
Stary 2015-02-10, 14:26   #537
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
I mi
Ja tez chetnie poczytam
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-02-10, 15:57   #538
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Dostane wyplate to biosilka z biedry kupie ponoc ten z marakuja alkoholu juz nie zawiera

Z moim A
Stary 2015-02-10, 16:24   #539
megustastu
Raczkowanie

Moje włosy ostatnio mnie zadziwiaja tym, jak bardzo wydluzyly swój czas świeżości i przyzwoitej prezentacji 😁 kiedyś mylam je codziennie...
Stary 2015-02-10, 16:37   #540
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Tak podczytuję, podczytuję od jakiegoś czasu, to pomyślałam że się jednak przywitam
W sumie na wątk udzielałam się bardzo dawno temu, ze dwa lata...ze starych dziewczyn kojarzę głownie Kascysko
Pielęgnację konkretną odpuściłam trochę, ale ostatnio z ciekawości weszłam na wątek i znowu mnie wżarło...a ile włosowych nowości mnie ominęlo ...no to już częsciowo nadrobilam
Odkąd podczytuję przyleciały do mnie Kallos Jagodowy, czereśniowy, silk, bananowy i czekoladowy ( po litrze)2 x 500 ml Bioetiki nawilżającej, Stapiz litrowy, Lady Spa silk & argan, no i Isana odżywka i rekonstruktor olejowy ..oczywiście nie liczę tego co kupowaląm w międzyczasie... i chcę Kallosa Botox....
Foty włosów bedą ( lae nie ma sie czym chwalić ) jak mi się fotograf da namowić
anastazjaaa2 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości