Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-03-03, 15:15   #841
gusia52cc
Raczkowanie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Stwierdzilam ze moze dlatego nie ma efektow bo ciagle te drogocenne maski poprostu z wlosow zmywalam szamponem wiec odwrocilam kolejnosc nakladanoa zobaczymy co z tego wyjdzie ach narazie wpadlam w szal lupowania roznyh masek i odzywek hehe Wy tez mialyscie tak na poczatku wlosomaniactwa ze tez chcialyscie wszystkp sprobowac ??
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-03-03, 15:18   #842
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Stwierdzilam ze moze dlatego nie ma efektow bo ciagle te drogocenne maski poprostu z wlosow zmywalam szamponem wiec odwrocilam kolejnosc nakladanoa zobaczymy co z tego wyjdzie ach narazie wpadlam w szal lupowania roznyh masek i odzywek hehe Wy tez mialyscie tak na poczatku wlosomaniactwa ze tez chcialyscie wszystkp sprobowac ??
Ja mialam ale teraz juz nic nie kupuje. Polowe zapasow chce wykonczyc

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline  
Stary 2015-03-03, 15:22   #843
gusia52cc
Raczkowanie

A no to czyli to normalne hehe wpasnie planuje jecha kupic cos nowego musze znalesc cos odpowiedniego co beda lubić jedynie co to musze znalesc wiecej czasu na olejowanie bo jak narazie tylko z dwa razy trzymalam sam olej pare godzin a tak to do masek dawalam
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-03-03, 16:39   #844
gusia52cc
Raczkowanie

hmmm to miesiac z Wami wiec pokaze Wam zdjecia z przed miesiaca i teraz po Waszych poradach zdjecie po lewej wlosów przed po prawej po prosze o oceny:p
ps. denerwuja mnie te male wloski na calej dlugosci ale to raczej sa przez zniszczenia i łamania ich

Edytowane przez gusia52cc
Czas edycji: 2015-03-06 o 19:42
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-03-03, 16:40   #845
gusia52cc
Raczkowanie

wiem wiem podciecie wskazane
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-03-03, 18:35   #846
Blondyna66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj moim włosom zafundowałam maskę złożoną z: końcówka kallos silk ( w końcu zacznę kolejnego kallosa color), olej z migdałów, olej rycynowy, miesznka agafi z ogórecznikiem, mleczko nawilżające yves rocher z migdałem. Trzymałam ok godziny, potem umyłam skalp planeta organica cedrowy a na długości balsamem mrs potters z melisą, potem nałożyłam na ok 15 minut balsam planeta organica cedrowy. Włosy prezentują się tak:
są bardzo miękkie, sypkie, dociążone ale co ciekawe bardzo mocno się rozprostowały no i pachną cudownie
Mają śliczny kolor i widac poprawę

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Już mi to weszło w nawyk-zalać, wystawić na balkon, aby przestygło, a potem przecedzić i użyć

No właśnie szkoda, nie ukrywam, że liczyłam na to, że regularne stosowanie przyciemni mi kolor(ja nie chcę być blondynką ), ponieważ nie chcę sięgać po drogeryjne farby(na włosach sióstr widzę co one potrafią), a na hennę nie mam kasy, umiejętności kupowania przez internet oraz odwagi, ponieważ nigdy nie wiadomo do końca co wyjdzie Jednak ta płukanka daje moim cebulkom kofeinowego kopa co odnotowuję na plus, ponieważ przyspiesza wzrost, wzmacnia(mniej wypadają) i mam głowę calutką w masie antenek-teraz bejbiki są dla mnie naprawdę uciążliwe, ponieważ mam ich mnóstwo i żyją własnym życiem.
To dobrze, że płukanka działa w inny sposób, który jest również bardzo porządany Chciałabym spróbować Casie, ale nie mam odwagi, niby nie barwi, ale mam obawy

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
@Blondyna66 Jaaaka tafla prostych włosów! <3
Dziękuję

Cytat:
hmmm to miesiac z Wami wiec pokaze Wam zdjecia z przed miesiaca i teraz po Waszych poradach zdjecie po lewej wlosów przed po prawej po prosze o oceny:p
ps. denerwuja mnie te male wloski na calej dlugosci ale to raczej sa przez zniszczenia i łamania ich
Podcięcie wskazane Kolor bardzo ładny i kondycja też nie jest zła
Odstające włoski na długości tez mnie denerwują. Część to zapewne baby hairy, a częśt to porywane, połamane
Stary 2015-03-03, 20:16   #847
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Dziękuję Wam za miłe słowa wciągnęło mnie włosomaniactwo, a moim celem są włosy tak długie i zdrowe jak ma anwen

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
No pewnie. Ja to dodatkowo nie mogę się zmusić, żeby jakiś jeden kosmetyk dłużej poużywać tylko do każdego mycia inny używam Mam nadzieję, że to z czasem przechodzi
FleurDeCerisier jest offline  
Stary 2015-03-03, 20:51   #848
Ann221
Rozeznanie

Dziękuję za Wasze odpowiedzi Ktoś wspomniał o emolientach i humektantach - czytałam o nich sporo i tak średnio się orientuję w temacie odnoszę wrażenie, że czego bym nie użyła na włosy, to i tak zawsze zachowują się tak samo (średnio/wysokoporowate) Nie zauważam różnicy po użyciu mojej maski keratynowej z kallosa (zawiera chyba proteiny) ani po użyciu emolientowej odżywki z Garniera. Używałam również odżywkę z Alterry z Rossmana (z 4 opakowania nawet poszły). Trochę mnie to niepokoi, bo już 2 lata próbuję powstrzymać puszenie z marnym skutkiem Olejowanie sprawdza się tylko z olejem lnianym, ale włosy są na drugi dzień przetłuszczone (na redukcję puchu wpływa minimalnie)
Stary 2015-03-03, 21:02   #849
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze odpowiedzi Ktoś wspomniał o emolientach i humektantach - czytałam o nich sporo i tak średnio się orientuję w temacie odnoszę wrażenie, że czego bym nie użyła na włosy, to i tak zawsze zachowują się tak samo (średnio/wysokoporowate) Nie zauważam różnicy po użyciu mojej maski keratynowej z kallosa (zawiera chyba proteiny) ani po użyciu emolientowej odżywki z Garniera. Używałam również odżywkę z Alterry z Rossmana (z 4 opakowania nawet poszły). Trochę mnie to niepokoi, bo już 2 lata próbuję powstrzymać puszenie z marnym skutkiem Olejowanie sprawdza się tylko z olejem lnianym, ale włosy są na drugi dzień przetłuszczone (na redukcję puchu wpływa minimalnie)
Probuj innych rzeczy

Z moim A
Stary 2015-03-04, 09:11   #850
Sweet_nuka
Wtajemniczenie

GG do Sweet_nuka

U mnie puszenie zostało zredukowane, ale nie do końca wyeliminowane maskami z Kallosa Cherry i Blueberry. Włosy są gładkie i lśniące, ale zniszczone końce nadal puszą się po parunastu godzinach. Może nie aż tak jak kiedyś, ale cudowna gładkość i dociążenie to to nie jest.
Sweet_nuka jest offline  
Stary 2015-03-04, 09:26   #851
moniaobcy
Raczkowanie

Cytat:
Ja na początku bardzo nieśmiało szalałam i bardzo się powstrzymywałam przed kupieniem wszystkiego (no, studencki budżet jest ograniczony).
Teraz trochę więcej szaleję i bardzo żongluję produktami, ale próbuję ogarnąć włosy przy super miękkiej wodzie i mi głupieją po prostu :P

A co do zdjęć - widać poprawę! A ze sterczącymi włoskami też mam problem. Kolejne pokolenia baby hair szaleją i sterczą :|

@Ann221 - Akutat mam otwarte w tle to przesyłam link do słowniczka.
A co do olejów - jakich próbowałaś? TU bardzo mądra rospiska Wiedźmy nawiązująca do porowatości włosów.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

PS. Sprawdziłam rozmiar swoich ręczników z mikrofibry - 50x90 mam. Szybko chłoną, szybko schną. Mistrzostwo świata ;D lepsze od bawełnianej koszulki!

Edytowane przez moniaobcy
Czas edycji: 2015-03-04 o 09:24
moniaobcy jest offline  
Stary 2015-03-04, 13:24   #852
megustastu
Raczkowanie

Eksperymentuje z roztworem fioletu, żeby ochlodzic moje herasy mam nadzieję, że się od tego nie przesusza, obiecuję, że będę ostrożna
Stary 2015-03-04, 13:25   #853
Sachmet512
Raczkowanie

@moniaobcy kusisz tymi ręcznikami, oj kusisz
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-03-04, 13:30   #854
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
@moniaobcy kusisz tymi ręcznikami, oj kusisz
No kusi kusi :P

Nie używamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-03-04, 18:54   #855
Sachmet512
Raczkowanie

Byłam w Rossmanie po odżywkę, ale z Garniera były tylko AiK i żurawinowa. Wzięłam odżywkę ISANA intensywnie pielęgnującą z panthenolem i witaminą B3, ciekawe jak się sprawdzi
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-03-04, 19:37   #856
gusia52cc
Raczkowanie

No tak moj zakupoholizm nie zna granic i znow weszla do sklepu kosmetycznego hehe i stalam i patrzylam na sklady masek dlatego moj facet nie lubi ze mna jezdzic na zakupy ach do koszyczka wrzucilam dwie maski z ziaji jedna oliwkowa druga kakao i zobaczymy jak beda dzialac cos takiego jak Marion kuracja 7efektow z olejkien araganowym i psikacz z joanny argan oil odzywka dwufazowa bede probowac
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-03-04, 20:12   #857
Blondyna66
Zadomowienie

Cytat:
No tak moj zakupoholizm nie zna granic i znow weszla do sklepu kosmetycznego hehe i stalam i patrzylam na sklady masek dlatego moj facet nie lubi ze mna jezdzic na zakupy ach do koszyczka wrzucilam dwie maski z ziaji jedna oliwkowa druga kakao i zobaczymy jak beda dzialac cos takiego jak Marion kuracja 7efektow z olejkien araganowym i psikacz z joanny argan oil odzywka dwufazowa bede probowac
Chciałabym mieć blisko siebie Hebe, tyle dobroci tam i promocji, ech
Marion 7 efektów posiadam. Dobre działanie i przepiękny zapach, który się utrzymuje na włosach oraz wydajnośc to główne zalety tego produktu

Ręcznik z mikrofibry też bym chciała mieć Na razie posiadam turban z Natury i sprawuje się dość dobrze
Stary 2015-03-04, 21:26   #858
Sachmet512
Raczkowanie

Wydaje mi się, że się nie polubimy z tą odżywką.
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-03-04, 21:52   #859
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Marion 7 efektów posiadam. Dobre działanie i przepiękny zapach, który się utrzymuje na włosach oraz wydajnośc to główne zalety tego produktu

Ręcznik z mikrofibry też bym chciała mieć Na razie posiadam turban z Natury i sprawuje się dość dobrze
Ja niestety mam hebe obok pracy, rossmanna, superpharma, yves rocher też i ciągle mnie cos kusi

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Wydaje mi się, że się nie polubimy z tą odżywką.
dlaczego? Ja z isany miałam tylko kurację z olejkiem arganowym tę za 4,99 i fajna była innych nie próbowałam
FleurDeCerisier jest offline  
Stary 2015-03-04, 22:23   #860
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Widziałyście nową odżywkę garniera z olejkiem arganowym i olejkiem kameliowym? W załączniku macie skład. Ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i wylądowała w koszyku :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1928.jpg (97,4 KB, 11 załadowań)
M4rt3czk4_92 jest offline  
Stary 2015-03-04, 22:35   #861
Sachmet512
Raczkowanie

Jakaś taka tępa w nakładaniu, nie czuć wygładzenia włosów nawet po ich spłukaniu
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-03-04, 23:13   #862
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość

Z Marion co spikacz?

Nie używamy cukru
Stary 2015-03-05, 07:17   #863
moniaobcy
Raczkowanie

Cytat:
Jakaś taka tępa w nakładaniu, nie czuć wygładzenia włosów nawet po ich spłukaniu
To może się sprawdzi zmieszana z olejami? Ja kiedyś miałam niebieską isany i służyła mi jako baza do kombinowania.

Kuszę ręcznikami, bo widzę, że fajne. Kiedyś kupiłam turban w naturze taki o i żadnej wody nie wyciągał (oryginalnego jakiegoś super ekstra nie kupiłam, bo uznałam, że to jednak szaleństwo :P).

Podcięłam wczoraj końcówki! 1,5 cm i są piękne, równe i w ogóle och i ach.
Ostatnio miałam podcinane nożyczkami i to chyba niezbyt ostrymi, bo b. szybko mi się porozdwajały i nawet zrobiły supełki (a tego nie miałam od lat!). Maszynka jednak jest najlepsza dla moich włosów <3

Jeszcze będę się bawić mydlnicą, bo kupiłam wczoraj muszę tylko pamiętać i znaleźć trochę czasu...
moniaobcy jest offline  
Stary 2015-03-05, 13:58   #864
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniaobcy Pokaż wiadomość
To może się sprawdzi zmieszana z olejami? Ja kiedyś miałam niebieską isany i służyła mi jako baza do kombinowania.

Kuszę ręcznikami, bo widzę, że fajne. Kiedyś kupiłam turban w naturze taki o i żadnej wody nie wyciągał (oryginalnego jakiegoś super ekstra nie kupiłam, bo uznałam, że to jednak szaleństwo :P).

Podcięłam wczoraj końcówki! 1,5 cm i są piękne, równe i w ogóle och i ach.
Ostatnio miałam podcinane nożyczkami i to chyba niezbyt ostrymi, bo b. szybko mi się porozdwajały i nawet zrobiły supełki (a tego nie miałam od lat!). Maszynka jednak jest najlepsza dla moich włosów <3

Jeszcze będę się bawić mydlnicą, bo kupiłam wczoraj muszę tylko pamiętać i znaleźć trochę czasu...
O tak maszynka

Nie używamy cukru
Stary 2015-03-05, 14:12   #865
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Kupilam kallosa bananowego. Bosko pachnie

Z moim A
Stary 2015-03-05, 15:17   #866
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Kupilam kallosa bananowego. Bosko pachnie
Też mam i zapach jest obłędny

Dziewczyny, wiecie coś może na temat jakichś fajnych promocji w sklepach internetowych na dzień kobiet?

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline  
Stary 2015-03-05, 19:59   #867
Blondyna66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja niestety mam hebe obok pracy, rossmanna, superpharma, yves rocher też i ciągle mnie cos kusi

Ja z isany miałam tylko kurację z olejkiem arganowym tę za 4,99 i fajna była innych nie próbowałam
I dobrze i źle mieć tyle drogerii obok siebie U mnie podobno ma być SP. O otwarciu krzyczeli przed końcem roku, a tu już marzec i cisza

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Z Marion co spikacz?
Kuracja KLIK
Stary 2015-03-06, 07:34   #868
moniaobcy
Raczkowanie

Ej, bawiłam się wczoraj mydlnicą. Matko, ile ja mam dzisiaj włosów!!! Ciekawe jak z przedłużeniem świeżości będzie

Ps. Kilka drogerii to nic. W Krk na Długiej jest Drogeria Firlit i tam są chyba wszystkie kallosy świata, cała jedna półka tylko rosyjskich kosmetyków, kilka produktów dabur (oleje też!), szampony batiste, TT (dużo taniej niż w R.) i... o matko, aż mi kolana miękną jak tam wchodzę
moniaobcy jest offline  
Stary 2015-03-06, 08:58   #869
Ervisha
Moderator

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Widziałyście nową odżywkę garniera z olejkiem arganowym i olejkiem kameliowym? W załączniku macie skład. Ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i wylądowała w koszyku :P
Nakładałs już?? Jak wrażenia?

Ta reklama pokazywana jest pod 60 458 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Ervisha jest teraz online  
Stary 2015-03-06, 10:02   #870
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość

Widziałam i kusi mnie ale najpierw zrealizuję projekt denko

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości