Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-04, 11:25   #1651
Klaudia929
Raczkowanie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja wiecznie planuję w końcu przetestować Jantara, ale wiecznie zapominam o nim kiedy mam przypływ gotówki

Ja piję pokrzywę i tak się zastanawiam-ile przerwy robić między seriami. Miesiąc? Kupiłam dwie paczki biedronkowskiej(polecam) czyli 40 torebek. 40 dni picia kubka pokrzywy dziennie, a potem przerwa. Jak myślicie, ile czasu przerwy robić?
Ja też czaję się na Jantara, ale chyba najpierw zaopatrzę się w Czarną rzepę Joanny bo ma fajny aplikator.
Też lubię biedronkową pokrzywkę

Wcześniej pisałaś o maskach z henną, czy ona przyciemniają jakoś włosy? Jakie to maski, lub odżywki?

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline  
Stary 2015-05-04, 14:24   #1652
Sachmet512
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Jejku ale piękne!! a ten kolor cuuudoo ja też kiedyś farbowałam się na rudo ale takiego koloru nigdy nie uzyskałam

Ja też dziś wklejam swoje pierwsze przed rozczesaniem a drugie po jutro wkleję jeszcze w dziennym świetle po moim kochanym koczku ślimaku
Dziękuję
Dobrze widzę, że zapuszczasz naturalne, czy po prostu zmieniłaś farbę na ciemniejszą?
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 15:06   #1653
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Dobrze widzę, że zapuszczasz naturalne, czy po prostu zmieniłaś farbę na ciemniejszą?
Zapuszczam naturalne farbowałam ostatnio w grudniu
Stary 2015-05-04, 15:11   #1654
Sachmet512
Raczkowanie

Tak myślałam Te naturalne wyglądają na dużo zdrowsze
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 15:54   #1655
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Tak myślałam Te naturalne wyglądają na dużo zdrowsze
Bo pewnie takie są w dotyku też są inne A to moj naturalny kolor sprzed 4 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0383,.jpg (99,9 KB, 23 załadowań)
Stary 2015-05-04, 17:18   #1656
Sachmet512
Raczkowanie

Całkiem ładny

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

A ja już po ścięciu
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 18:48   #1657
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Klaudia929 Pokaż wiadomość
Wcześniej pisałaś o maskach z henną, czy ona przyciemniają jakoś włosy? Jakie to maski, lub odżywki?
Ja mam maskę Biovaxa do włosów ciemnych. Lekko przyciemnia kolor, wprawdzie nie spektakularnie, ale jednak przyciemnia. Nadal mam pasma różnych kolorów, jednak dzięki tej masce bliżej im do brązu jak do ciemnego blondu.
Miałam też klasycznego Vaxa(Richards cośtam), wtedy nie skupiałam się na jego wpływie na kolor, tylko na ogólnym działaniu na włosy-wygładza, zmiękcza, nawilża. Mam zamiar jej poszukać w aptekach, zatęskniło mi się

Sachmet-masz bardzo ładne włoski, szczególnie ten intensywny kolor-zawsze mi się podobały rude włosy Na Twoim miejscu pokusiłabym się o podcięcie końcówek

Fleur-bardzo ci ten słoneczny kolor pasuje do Twoich loczków Też masz śliczne włosy

Moje włosy dzisiaj nie popisały się formą, troszkę się elektryzowały, trzeba poemolientować, choć strasznie mi się nie chce i nie mam czasu teraz-będę dodawała do odżywki Nivea Hydro Care trochę olejku Alterry albo Babydreama, aby dostarczyć kłaczkom emolientów, bo chyba ich potrzebują
201612060923 jest offline  
Stary 2015-05-04, 19:46   #1658
Sachmet512
Raczkowanie

Podcięłam jakieś 4-5 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzisiaj.jpg (69,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dziś.jpg (67,4 KB, 9 załadowań)
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 20:25   #1659
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam maskę Biovaxa do włosów ciemnych. Lekko przyciemnia kolor, wprawdzie nie spektakularnie, ale jednak przyciemnia. Nadal mam pasma różnych kolorów, jednak dzięki tej masce bliżej im do brązu jak do ciemnego blondu.
Miałam też klasycznego Vaxa(Richards cośtam), wtedy nie skupiałam się na jego wpływie na kolor, tylko na ogólnym działaniu na włosy-wygładza, zmiękcza, nawilża. Mam zamiar jej poszukać w aptekach, zatęskniło mi się

Sachmet-masz bardzo ładne włoski, szczególnie ten intensywny kolor-zawsze mi się podobały rude włosy Na Twoim miejscu pokusiłabym się o podcięcie końcówek

Fleur-bardzo ci ten słoneczny kolor pasuje do Twoich loczków Też masz śliczne włosy

Moje włosy dzisiaj nie popisały się formą, troszkę się elektryzowały, trzeba poemolientować, choć strasznie mi się nie chce i nie mam czasu teraz-będę dodawała do odżywki Nivea Hydro Care trochę olejku Alterry albo Babydreama, aby dostarczyć kłaczkom emolientów, bo chyba ich potrzebują
dziękuję
Stary 2015-05-04, 20:55   #1660
gusia52cc
Raczkowanie

FleurDeCerisier piekne wloski

Eh u mnie cos zaczely lamac sie koncowki :/ zdziwilam sie bo odstawilam prostownice podcielan okejuje co kazde mycie bylo oki a tu po dwoch miesiacach akcja z tym.... juz nie wiem co zle robie :/

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Mam te kuracje Joanne rzepa ale za kazdym razem boje sie skutkow tzn czy nie zaczna mi wypadac :/ dlatego nigdy jeszcze nie zaczelam robic wcierek :/

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Tak samo nie daje oleju na skore glowy .... czy to zle ?
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-05-04, 21:13   #1661
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
FleurDeCerisier piekne wloski

Eh u mnie cos zaczely lamac sie koncowki :/ zdziwilam sie bo odstawilam prostownice podcielan okejuje co kazde mycie bylo oki a tu po dwoch miesiacach akcja z tym.... juz nie wiem co zle robie :/

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Mam te kuracje Joanne rzepa ale za kazdym razem boje sie skutkow tzn czy nie zaczna mi wypadac :/ dlatego nigdy jeszcze nie zaczelam robic wcierek :/

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Tak samo nie daje oleju na skore glowy .... czy to zle ?
Dziękuję Ja daję olej na skórę głowy ale moje włosy trudno obciążyć i nie mam problemów ze zmyciem oleju ale z tego co pamiętam pisałaś że nieraz po oleju twoje włosy są bardzo obciążone więc chyba bym nie dawała na skórę, ew. jakiś specjalny do skóry głowy
Stary 2015-05-04, 21:20   #1662
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja daję olej na skórę głowy ale moje włosy trudno obciążyć i nie mam problemów ze zmyciem oleju ale z tego co pamiętam pisałaś że nieraz po oleju twoje włosy są bardzo obciążone więc chyba bym nie dawała na skórę, ew. jakiś specjalny do skóry głowy

Po mojej obserwacji to wlasnie po oleju migdalowym albo z orzechow laskowych sa nie fajne chyba zostane przy kujawskim hahaha :p
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-05-04, 21:30   #1663
Klaudia929
Raczkowanie

Dziewczyny, zrobiłam coś strasznego dla włosów dziś.. Do kallosa keratin dodałam żółtko, skrobię ziemniaczaną i oleje rycynowy, bo to miałam pod ręką. Po umyciu żółtym Johnsonem i wysuszeniu coś strasznego. Włosy suche, szorstkie, poplątane, napuszone, swędząca skóra głowy. Nigdy nie miałam czegoś takiego, zwłaszcza po Kallosie i skrobii. Czego może to być wina dla moich cienkich, niskoporowatych do średnioporowatych włosów? Przed nałożeniem tej mikstury były one już tłuste..

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline  
Stary 2015-05-04, 22:31   #1664
Sachmet512
Raczkowanie

Dałaś im za dużo protein. Spokojnie, naolejuj je, umyj szamponem oczyszczającym, na to jakaś odżywka/ maska emolientowo- humektantowa. Gdzieś czytałam, że pomaga też płukanka octowa.
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 22:42   #1665
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, zrobiłam coś strasznego dla włosów dziś.. Do kallosa keratin dodałam żółtko, skrobię ziemniaczaną i oleje rycynowy, bo to miałam pod ręką. Po umyciu żółtym Johnsonem i wysuszeniu coś strasznego. Włosy suche, szorstkie, poplątane, napuszone, swędząca skóra głowy. Nigdy nie miałam czegoś takiego, zwłaszcza po Kallosie i skrobii. Czego może to być wina dla moich cienkich, niskoporowatych do średnioporowatych włosów? Przed nałożeniem tej mikstury były one już tłuste..
Oczyść szamponem i będzie w porządku, za dużo protein na raz im dowaliłaś

Sachmet512 - ładny kolor, dobrze zrobiłaś z tymi końcówkami. Wyglądają o wiele lepiej.

FleurDeCerisier - podoba mi się wersja przed rozczesaniem włosów, wydaje mi się, że one aż błagają o stylizację taką porządną w loki.
sandrek jest offline  
Stary 2015-05-04, 22:45   #1666
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Dałaś im za dużo protein. Spokojnie, naolejuj je, umyj szamponem oczyszczającym, na to jakaś odżywka/ maska emolientowo- humektantowa. Gdzieś czytałam, że pomaga też płukanka octowa.
Dokładnie, na spokojnie naemolientuj je a na pewno pomoże
Stary 2015-05-04, 23:01   #1667
Sachmet512
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość

Sachmet512 - ładny kolor, dobrze zrobiłaś z tymi końcówkami. Wyglądają o wiele lepiej.
Dziękuję bardzo. W ogóle to mam wrażenie, że od kiedy świadomie zaczęłam dbać o włosy to mam je coraz krótsze Gdyby nie świadoma pielęgnacja pewnie byłyby już do pasa
Sachmet512 jest offline  
Stary 2015-05-04, 23:29   #1668
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Oczyść szamponem i będzie w porządku, za dużo protein na raz im dowaliłaś

FleurDeCerisier - podoba mi się wersja przed rozczesaniem włosów, wydaje mi się, że one aż błagają o stylizację taką porządną w loki.
Hihhi na pewno ale już tu nieraz marudziłam, że mam problem ze stylizacją, nie lubię żadnych mazideł, lakierów ani pianek ale dziś po myciu zawiązałam koszulkę w inny sposób (plunking??) i jeszcze trochę lepiej się kręcą Jak będę miała wolny dzień to spróbuję jeszcze raz z pianką
Stary 2015-05-05, 09:15   #1669
MassieDran
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny Można się przyłączyć? Co prawda nie jestem początkującą włosomaniaczką (dotyczy mnie to już od lat paru ), ale aktualnie zapuszczam włosy z krótkiej fryzury i widzę, że musze zmienić pielęgnacje Wcześniej byłam zagorzałą włosomaniaczką, ale wiecznie cos mi nie pasowało, w końcu ściełam włosy na boba i postawiłam wtedy na drogeryjną pielęgnację. Teraz chyba muszę wrócić do intensywniejszego włosomaniactwa Obecnie zmagam się głównie z puszeniem No im oczywiście koszmarną fryzurą przejściową (włosy do ramion, wywiają się blee). Chce znowu przejść na delikatne szampony, ale nie mam ochoty znowu bawić się w zamawianie, więc wczoraj kupiłam nową wersję szamponu z BD i Facelle. Pierwszy test BD pozytywne, ale włosy strasznie miękkie i dziś w drodze do pracy mega się spuszyły Dziś spróbuję Facelle.

Generalnie obecnie do pielęgnacji włosów posiadam:
+ szampon z BD
+ Facelle
+ szampon Dove
+ Kallos Algae
+ szampon i odżywka Dove (w tubce, do włosów dojarzałych)
+ Gliss Kur odżywka b/s z płynną keratyną
+ olej lniany i rycynowy (jak na złość wszystkie mi sie pokonczyly, ale moim ulubiencem jest kokos)
+ Biovax Latte

Używam też ampułek z Bioxsine i sporadycznie ich szamponu (nie lubię go )

Wszystko mi się pokończyło i muszę zrobić zapasy, bo mało sensownie wygląda moja obecna pielęgnacja. Dziś się przejdę do Roska po maseczkę z Alterry.

Cytat:

A długo używasz już tego płynu z Johnsona? U mnie spowodował on właśnie straszne swędzenie skalpu, przesuszył go, włosy zaczęły bardziej lecieć z głowy. Po odstawieniu i nawilżeniu skalpu wszystko wrocilo do normy

Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:17
MassieDran jest teraz online  
Stary 2015-05-05, 10:11   #1670
gusia52cc
Raczkowanie

Cytat:

Ja wlasnie jak dalam olejek rycynowy na koncowki to mi wysuszyl je :/

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

MessieDranJa od siebie moge polecic maski z ziaji szczegolnie kakaowa i odzywke alterra granat
gusia52cc jest offline  
Stary 2015-05-05, 11:34   #1671
MalinowaMilka
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny ratujcie : gdzie mogę dostać najtańszą , silikonową, odżywkę tak do 5 zł?
MalinowaMilka jest offline  
Stary 2015-05-05, 12:18   #1672
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Za mało olejów, za dużo protein Ja robię podobną mieszankę i zawsze dodaję dużo olejów, potem włosy są świetne

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie : gdzie mogę dostać najtańszą , silikonową, odżywkę tak do 5 zł?
Może w Stokrotce odżywki Ziai po 5 zł z groszami?

Ja zrobiłam wczoraj mały eksperyment. Razy dwa. Najpierw wymieszałam odżywki Garnier Awokado i Nivea Hydro w proporcjach 1:3. Potem po myciu serum silikonowe obowiązkowo, jednak tym razem nie wcierałam, a rozprowadzałam na końcówkach z góry na dół, nie wcierałam jak wściekła. I włosy umyłam dwa razy-za pierwszym razem całość, za drugim tylko skalp.
Efekt wow-włosy miękkie, puszyste, dopieszczone i zaczęły się nieco falować
Stary 2015-05-05, 12:35   #1673
MalinowaMilka
BAN stały

Ja wolę bardziej Dove niż Nivea.

Kurcze ale chodzi mi o coś konkret silikonowego, zastanawiam się nad małą tubką tych z rossmana co się po 2-3 zł
Stary 2015-05-05, 12:38   #1674
wioletap
Raczkowanie

witam jestem początkującą włosomaniaczką. otóż do niedawna katowałam włosy rozjaśniaczami, byle jakimi farbami... generalnie miałam masakrę na głowie. teraz podcięłam końcówki i pozwalam im rosnąć, choć wyglądam nieco jak przychlast jeśli nie zwiążę włosów i teraz tak... oto moje żelazne postanowienia:
-2 razy w tygodniu maseczka z nafty, olejku rycynowego i balsamu mrs. potter's do włosów farbowanych [cudo! włosy przestały mi wypadać!]
-szampon -> na zmianę mixa baby micelarny z seboradinem [jeszcze wykańczam wersję do włosów jasnych]
-odżywka -> do spłukiwania mrs. potter's do włosów farbowanych, bez spłukiwania ziaja intensywna regeneracja
-na końcówki jedwab w płynie z GP
-wcierka farmona jantar
do tego wszystkiego jeszcze mi dojdą inne specyfiki, bo zrobiłam spore zamówienie w eko drogerii ale na ten czas ratuję się czym mam. najgorzej, bo będę musiała za jakiś czas pofarbować włosy [mam teraz włosy pseudo-jasno-rude, a chcę je przyciemnić, żeby odrost nie wyprowadzał mnie z równowagi...].
także tego. dziękuję za uwagę

razem od 3.02.14
75 >>> 60
początkująca włosomaniaczka
wioletap jest offline  
Stary 2015-05-05, 12:43   #1675
moniaobcy
Raczkowanie

Sachmet512 - kolor <3

FleurDeCerisier - też wolę nierozczesane

sandrek - piękne włosy! ale nie wiem czego jestem większą fajnką - włosów czy sposobu zakrycia twarzy

No, a ja podzielę się moimi włosiskami. Foty z niedzieli. W piątek hennowałam cassią, w sobotę wieczorem umyłam włosy (przed myciem ta mała złota isana). Muszę się wybrać znowu na podcięcie końcówek, bo się rozdwajają tym razem muszę przypilnować, żeby mi ścięła więcej >_>

Wczoraj jeszcze zrobiłam spa włosom - przed myciem popsikałam skalp wodą brzozową, później dałam oliwkę hipp (trochę na skalp, głównie na długość). Bez pośpiechu, gładząc z góry na dół. Na to jeszcze dałam - uwaga - dziecięcy krem TEN O. Potrzymałam z pół godz siedząc w wannie z gorącą wodą, następnie ze 2 razy umyłam całe włosy odżywką (zużywam babuszkową na kwiatowym propolisie) i później 2 razy skalp szamponem z YR (do wypadających włosów). Miałam wrażenie, że nie zmyję tego oleju i kremu, więc pianą porządnie przemyłam też włosy na długości. Same wyschły, poszłam spać z rozpuszczonymi. Dzisiaj rano po rozczesaniu się w nich zakochałam Gładkie, dociążone, mięsiste. Takie och i ach. Pewnie im nie zaszkodziła ta dzika ilość wszystkiego przez hennę, które delikatnie podsuszyły mi włosiska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150503_001.jpg (84,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150503_005.jpg (90,5 KB, 10 załadowań)
moniaobcy jest offline  
Stary 2015-05-05, 12:43   #1676
MalinowaMilka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez wioletap Pokaż wiadomość
witam jestem początkującą włosomaniaczką. otóż do niedawna katowałam włosy rozjaśniaczami, byle jakimi farbami... generalnie miałam masakrę na głowie. teraz podcięłam końcówki i pozwalam im rosnąć, choć wyglądam nieco jak przychlast jeśli nie zwiążę włosów i teraz tak... oto moje żelazne postanowienia:
-2 razy w tygodniu maseczka z nafty, olejku rycynowego i balsamu mrs. potter's do włosów farbowanych [cudo! włosy przestały mi wypadać!]
-szampon -> na zmianę mixa baby micelarny z seboradinem [jeszcze wykańczam wersję do włosów jasnych]
-odżywka -> do spłukiwania mrs. potter's do włosów farbowanych, bez spłukiwania ziaja intensywna regeneracja
-na końcówki jedwab w płynie z GP
-wcierka farmona jantar
do tego wszystkiego jeszcze mi dojdą inne specyfiki, bo zrobiłam spore zamówienie w eko drogerii ale na ten czas ratuję się czym mam. najgorzej, bo będę musiała za jakiś czas pofarbować włosy [mam teraz włosy pseudo-jasno-rude, a chcę je przyciemnić, żeby odrost nie wyprowadzał mnie z równowagi...].
także tego. dziękuję za uwagę
Tylko ostrożnie z tym olejkiem rycynowym bo może przesuszyć, najlepiej olejuj z choć godzinę przed myciem: olejem rzepakowym, słonecznikowym, oliwką dla dzieci, baby dream for mama, olejem sojowym, olejem z pestek winogron itp.
Stary 2015-05-05, 12:43   #1677
201612060923
Konto usunięte

Rycyna ta dla mnie złoty środek na piękne i mocne włosy. Ja po regularnym rycynowaniu skalpu nie mam wysypu bejbików. Ja mam istny busz bejbików Jak przejadę palcem po skórze głowy to czuję masę nowych włosków, mam istną kołderkę na skalpie i aureolę wokół głowy

Te małe tubeczki z Rossmanna chyba nie zawierają silikonów, miałam wersję pomarańczową z proteinami, ślicznie pachnie morelami^^

Ooooo, mam ten krem, spróbuję nim nakremować kiedyś włosy przed myciem, może w weekend

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-05 o 12:45
Stary 2015-05-05, 12:45   #1678
MalinowaMilka
BAN stały

Aktualnie mam włosy w takim samym stanie
Stary 2015-05-05, 12:48   #1679
wioletap
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Tylko ostrożnie z tym olejkiem rycynowym bo może przesuszyć, najlepiej olejuj z choć godzinę przed myciem: olejem rzepakowym, słonecznikowym, oliwką dla dzieci, baby dream for mama, olejem sojowym, olejem z pestek winogron itp.
dziękuję za wskazówkę. właśnie zamówiłam sobie olej kokosowy i zamierzam z niego zrobić włosowy użytek

razem od 3.02.14
75 >>> 60
początkująca włosomaniaczka
wioletap jest offline  
Stary 2015-05-05, 12:49   #1680
MalinowaMilka
BAN stały

Cytat:
Rycyna ta dla mnie złoty środek na piękne i mocne włosy. Ja po regularnym rycynowaniu skalpu nie mam wysypu bejbików. Ja mam istny busz bejbików Jak przejadę palcem po skórze głowy to czuję masę nowych włosków, mam istną kołderkę na skalpie i aureolę wokół głowy

Te małe tubeczki z Rossmanna chyba nie zawierają silikonów, miałam wersję pomarańczową z proteinami, ślicznie pachnie morelami^^

Ooooo, mam ten krem, spróbuję nim nakremować kiedyś włosy przed myciem, może w weekend
Zaraz się wkurzę Jak to nie mają ? xD Te Gliss kur też?
Normalnie pogrzało ich chyba, przecież nie można ładować samych protein we włosy .

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez wioletap Pokaż wiadomość
dziękuję za wskazówkę. właśnie zamówiłam sobie olej kokosowy i zamierzam z niego zrobić włosowy użytek
Ja ostatnio zakupiłam szampon Timotei z mleczkiem czy olejkiem kokosowym i dzięki temu w tygodniu nie nakładam nic na skalp a w weekend daję 9 odżywek na całe włosy
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości