Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-21, 18:34   #2611
Heru19
Rozeznanie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mile można spotkać w sklepach z fryzjerskimi rzeczami chociaż ja wolę kallosa bo skład mają podobny a różnica w cenie spora
Heru19 jest offline  
Stary 2015-06-21, 18:34   #2612
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A miodu to dodajesz jakiegoś konkretnego, np. spadziowego?
Kusi mnie ta firma Mila. Da się gdzieś to dostać stacjonarnie?

O Jezusie, a człowiek czeka nie wiem na co Muszę wypróbować, uwielbiam mieć sypkie włosy. Mam dość objętości, chcę wręcz ulizania!
Miodu dodaję takiego jaki w domu mam-najczęściej wielokwiatowy lub lipowy(uwielbiam ten drugi, jest przepyszny ). Grunt żeby był płynny, zazwyczaj ogrzewam na parze przed mieszaniem z maską.

Poszukaj w sklepach fryzjerskich. Mi kupiła siostra-chodzi do zespołu szkół typu technikum i ma znajomości z dziewczynami z klasy fryzjerskiej, które załatwiają takie rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Pjerniczek ja też z tych co nie lubią za dużo objętości, ale dlatego że mam gęste włosy i jak byłam kiedyś cięta na krótko to walczyłam z tym żeby nie wyglądać Peggy
ale uuuuwielbiam mieć tafle i skrobia mi to daje
Dziewczyny, chcecie efektu ulizania? To proszę bardzo, zamieńmy się włosami! Ja mam tak gładkie, ultragładkie włosy, do tego opadają pod własnym ciężarem, że ja naprawdę jestem Miss Ulizuss. Nawet rano nie wyglądają już zbytnio. Mam geste włosy, ale moja gęstość ma inny wymiar. Dzięki strukturze moich włosów oraz przeciętnej grubości.

Dla ciekawskich-moja włosowa aktualka. Patrzę na to zdjęcie i nie wiem co o moich kłaczkach powiedzieć. Poranny burdel, nawet nie czesałam po wstaniu.

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-06-21 o 18:36
201612060923 jest offline  
Stary 2015-06-21, 19:41   #2613
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Miodu dodaję takiego jaki w domu mam-najczęściej wielokwiatowy lub lipowy(uwielbiam ten drugi, jest przepyszny ). Grunt żeby był płynny, zazwyczaj ogrzewam na parze przed mieszaniem z maską.

Poszukaj w sklepach fryzjerskich. Mi kupiła siostra-chodzi do zespołu szkół typu technikum i ma znajomości z dziewczynami z klasy fryzjerskiej, które załatwiają takie rzeczy.

Dziewczyny, chcecie efektu ulizania? To proszę bardzo, zamieńmy się włosami! Ja mam tak gładkie, ultragładkie włosy, do tego opadają pod własnym ciężarem, że ja naprawdę jestem Miss Ulizuss. Nawet rano nie wyglądają już zbytnio. Mam geste włosy, ale moja gęstość ma inny wymiar. Dzięki strukturze moich włosów oraz przeciętnej grubości.

Dla ciekawskich-moja włosowa aktualka. Patrzę na to zdjęcie i nie wiem co o moich kłaczkach powiedzieć. Poranny burdel, nawet nie czesałam po wstaniu.
Ano, lipowy jest pyszniutki Moja mama kupuje wielokwiatowy, bo jest najtańszy, a ja staram się szaleć z miodami i próbować różnych

Pewnie się przejdę i zobaczę, choć raczej ekonomicznie lepiej wyjdę, robiąc większe zakupy w necie po prostu

Widziałam parę Twoich zdjęć z recenzji i uważam, że masz zdrowo wyglądające, puszyste włosy. Nie nazwałabym ich ulizanymi raczej, niektórzy potrafią mieć tak ciężkie, że wyglądają na nieco tłuste

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-21, 19:44   #2614
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
ja taki wzięłam litrowy fakt, że to zbyt wiele wartości to już nie ma bo oczyszczany bo źle stoi w świetle itd ale wolę próbować tak niż 30 zł wydać na lepszy który się nie sprawdzi i co potem? do kotletów go brać ? szkoda hajsu ten zwykły się sprawdził nakładam go na odżywkę i się zmywa ładnie a włosy zadowolone jedwabiste loki mmm kocham go już będę polowała na jakiś lepszy jakościowo teraz
KLIK!
kascysko jest offline  
Stary 2015-06-21, 20:06   #2615
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Ano, lipowy jest pyszniutki Moja mama kupuje wielokwiatowy, bo jest najtańszy, a ja staram się szaleć z miodami i próbować różnych

Widziałam parę Twoich zdjęć z recenzji i uważam, że masz zdrowo wyglądające, puszyste włosy. Nie nazwałabym ich ulizanymi raczej, niektórzy potrafią mieć tak ciężkie, że wyglądają na nieco tłuste
Mój tata jest miodoholikiem, jak i ja, jednak zazwyczaj gości u nas wielokwiatowy i lipowy, choć mam zamiar teraz kusić tatę do kupna różnych-marzy mi się spróbować wrzosowy.

Jejku, ja często słyszę od bardziej zaufanych osób, że moje włosy wyglądają na tłuste. A myję je codziennie, tłuste nie są, one tylko tak wyglądają.
Młodsza mi mówi, że chce moje włosy i mi ich zazdrości, ale ona nie ma bladego pojęcia jak to jest kiedy przyjaciółka gania cię z grzebieniem po szkole, bo (cytuję)-Muszę ci natapirować włosy, aby nie wyglądały na tak ulizane.(btw. tą przyjaciółkę nakręciłam do dbania o włosy, wprawdzie mojego poziomu nie osiągnęła, ale robi postępy i widać to w jej włosach. Ne lekcjach często oglądałyśmy sobie końcówki albo miziałyśmy się po włosach-Hej, użyłam wczoraj tej maski i weź dotknij jakie mam miękkie włosy.), kiedy widzisz w lustrze jak włosy są niemal przyklejone do głowy, jak się błyszczą, co mi nieco przeszkadza, bo przy przedziałku to wyglądają na tłuste. Jechałam raz z rodzicami do miasta, mama spojrzała w lusterko i palnęła-Agnieszka, kiedy ty ostatnio myłaś włosy, bo strasznie tłuste są...
Poprzedniego dnia wieczorem, mamuś.

Wiele dziewczyn chce mieć włosy niskoporowate, ale to też bajeczne nie jest. Szczególnie fakt, że nie dają się upięciom i stylizacjom-o lokach/falach mogę pomarzyć, kucyk poprawiam milion razy w ciągu godziny, koki też się robi ciężko, i nie mam fryzury do spania-gumka zjeżdża z włosów i rano budzę się z czocherem oraz włosami rozrzuconymi na wszelkie strony świata, a po warkoczu są dziwnie napuszone na końcach. Teraz je przerzucam przez poduszkę, ale mi to się śnią różne głupie rzeczy i się przez to wiercę.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię olej rzepakowy, Oliwiera oraz lniany z Biedronki.
Mój portfel nie jest chudy, jest anorektykiem, więc nie mogę szaleć. Ale zwykłe oleje też mi służą i chętnie je nakładam na włosy. W najbliższym czasie może uda mi się kupić oliwę z oliwek oraz słonecznikowy. W supermarkecie oczywiście.
Stary 2015-06-21, 21:36   #2616
sandrek
Zakorzenienie

Muszę właśnie dodać skrobii do maski, ale czekam na lepszą pogodę, bo potrzebują nawilżenia, a na razie pada i pada. Brakuje mi jakiejś emolientowej maski.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline  
Stary 2015-06-21, 23:31   #2617
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Mój tata jest miodoholikiem, jak i ja, jednak zazwyczaj gości u nas wielokwiatowy i lipowy, choć mam zamiar teraz kusić tatę do kupna różnych-marzy mi się spróbować wrzosowy.

Jejku, ja często słyszę od bardziej zaufanych osób, że moje włosy wyglądają na tłuste. A myję je codziennie, tłuste nie są, one tylko tak wyglądają.
Młodsza mi mówi, że chce moje włosy i mi ich zazdrości, ale ona nie ma bladego pojęcia jak to jest kiedy przyjaciółka gania cię z grzebieniem po szkole, bo (cytuję)-Muszę ci natapirować włosy, aby nie wyglądały na tak ulizane.(btw. tą przyjaciółkę nakręciłam do dbania o włosy, wprawdzie mojego poziomu nie osiągnęła, ale robi postępy i widać to w jej włosach. Ne lekcjach często oglądałyśmy sobie końcówki albo miziałyśmy się po włosach-Hej, użyłam wczoraj tej maski i weź dotknij jakie mam miękkie włosy.), kiedy widzisz w lustrze jak włosy są niemal przyklejone do głowy, jak się błyszczą, co mi nieco przeszkadza, bo przy przedziałku to wyglądają na tłuste. Jechałam raz z rodzicami do miasta, mama spojrzała w lusterko i palnęła-Agnieszka, kiedy ty ostatnio myłaś włosy, bo strasznie tłuste są...
Poprzedniego dnia wieczorem, mamuś.

Wiele dziewczyn chce mieć włosy niskoporowate, ale to też bajeczne nie jest. Szczególnie fakt, że nie dają się upięciom i stylizacjom-o lokach/falach mogę pomarzyć, kucyk poprawiam milion razy w ciągu godziny, koki też się robi ciężko, i nie mam fryzury do spania-gumka zjeżdża z włosów i rano budzę się z czocherem oraz włosami rozrzuconymi na wszelkie strony świata, a po warkoczu są dziwnie napuszone na końcach. Teraz je przerzucam przez poduszkę, ale mi to się śnią różne głupie rzeczy i się przez to wiercę.

Ja bardzo lubię olej rzepakowy, Oliwiera oraz lniany z Biedronki.
Mój portfel nie jest chudy, jest anorektykiem, więc nie mogę szaleć. Ale zwykłe oleje też mi służą i chętnie je nakładam na włosy. W najbliższym czasie może uda mi się kupić oliwę z oliwek oraz słonecznikowy. W supermarkecie oczywiście.
Ja odziedziczyłam słabość do miodu po babci, jadła go w wielkich ilościach. Dzięki temu rzadko chorowała i szybko goiły jej się wszelkie rany. Wrzosowy brzmi świetnie Obecnie mam w domu miód z pyłkiem kwiatowym, pyszny mix

Ja, jako mniej zaufana osoba mówię, że jestem w ciężkim szoku, że tak Cię ganiają za te rzekomo tłuste włosy. Oczywiście, nie wiem, jak się prezentują na żywo, ale na zdjęciach nie są to smętne, oklapnięte strąki. Takimi 'ulizanymi' włosami, jak widzę u Ciebie, niejedna dziewczyna by się chciała pochwalić

Zamierzam w supermarkecie kupić olej awokado

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-22, 08:06   #2618
Annulka21
Zakorzenienie

Zmierzyłam właśnie włosy po miesięcznym piciu drożdży i kłaczki są o 2 cm dłuższe
Stary 2015-06-22, 12:11   #2619
Pjerniczek
Zadomowienie

Dotarło dziś do mnie moje zamówienie, olejek herbaciany 100% i przezroczysta Invisibobble. Olejek super, rzeczywiście pachnie nieco inaczej, niż mój pierwszy z apteki, który miał dodane dwa składniki zapachowe. Jest mocno ziołowy i tak intensywny, że pachniała nim cała koperta, a przecież otwarty nie był Za to gumka mnie rozczarowała. Naiwnie myślałam, że oryginalna będzie idealnie gładka, a ta też ma chropowate łączenie. Oczywiście, nie tak chamskie jak w podróbkach, ale jednak... Przeszło mi przez myśl, że może gościu oryginalne sprzedaje tylko w opakowaniu, a na sztuki kombinuje, ale poszukałam zdjęć na blogach i wygląda to tak samo. Opakowanie dostałam, Sprzedawca uczciwy. Gumka z wyglądu fajna, uwielbiam przezroczyste rzeczy Faktycznie, dobrze trzyma włosy. Ale przesada z tym, że nie ciągnie w ogóle. Na niskoporowatych zapewne sunie gładko, u mnie jednak dość ciężko schodzi, choć szczerze przyznam, że nie wyrywa włosów. Mimo to tyłka nie urywa, zostanę jednak na stałe przy jedwabnych gumkach, które szyje dla mnie mama. Invisibobble będę nosić na mokrych lub naolejowanych, ale też mnie wkurza mocno to łączenie, bo przy wilgotnych włosach szczególnie może źle wpływać na łuski.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-22, 12:38   #2620
aneidra
catsanova

Pjerniczek też się zastanawiałam nad tą invisibobble, ale jak mówisz, że ciągnie to i u mnie się nie sprawdzi... Już z tego wszystkiego wolę gładkie cienkie gumki cięte z całości- w sensie bez żadnego łączenia albo klejenia, bo przynajmniej włosów nie wyrywają
Stary 2015-06-22, 12:51   #2621
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Pjerniczek też się zastanawiałam nad tą invisibobble, ale jak mówisz, że ciągnie to i u mnie się nie sprawdzi... Już z tego wszystkiego wolę gładkie cienkie gumki cięte z całości- w sensie bez żadnego łączenia albo klejenia, bo przynajmniej włosów nie wyrywają
No właśnie. Żeby chociaż to łączenie miała gładkie - teraz wyczytałam na jakimś blogu, że to zależy, na jaką partię się trafi. U mnie jest chropowate Ja lubię moje gumki wykonane w domu, czyli guma z pasmanterii obszyta lnem, bawełną albo jedwabiem. Jedwab jest super, wystarczy jakaś stara apaszka i gotowe Cudnie sunie po włosach. Jak mama uszyje nową, to wstawię zdjęcie

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-22, 12:54   #2622
aneidra
catsanova

Jestem za! Jak będzie gotowa to wstaw, bo jestem ciekawa jak to wygląda
Stary 2015-06-22, 13:11   #2623
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
No właśnie. Żeby chociaż to łączenie miała gładkie - teraz wyczytałam na jakimś blogu, że to zależy, na jaką partię się trafi. U mnie jest chropowate Ja lubię moje gumki wykonane w domu, czyli guma z pasmanterii obszyta lnem, bawełną albo jedwabiem. Jedwab jest super, wystarczy jakaś stara apaszka i gotowe Cudnie sunie po włosach. Jak mama uszyje nową, to wstawię zdjęcie
Wstaw, jestem ciekawa jak wygląda. Najlepiej na Twoich włosach.
Stary 2015-06-22, 20:46   #2624
Leukotea
Rozeznanie

Muszę przyznać, że z masek Kallosa, które kupiłam najlepiej mi się sprawdza Omega. Włosy po niej są naprawdę miękkie i miłe w dotyku. Za to wersja z olejem arganowym powoduje, ze moje włosy są matowe i szorstkie. Nie wiem dlaczego tak jest, bo czysty olej arganowy działa rewelacyjnie na moje włosy.

Szczęśliwa
Leukotea jest offline  
Stary 2015-06-22, 21:58   #2625
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Ja dziś testuje kallosa botox, zobaczymy jakie jutro będę miała kłaczki
M4rt3czk4_92 jest offline  
Stary 2015-06-23, 12:21   #2626
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Wstaw, jestem ciekawa jak wygląda. Najlepiej na Twoich włosach.
Wstawię na pewno, ale czy na włosach, to nie wiem. Nie mam jakoś weny do włosowych zdjęć, chyba co najmniej z rok takowych nie robiłam.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja dziś testuje kallosa botox, zobaczymy jakie jutro będę miała kłaczki
Kallos Botox ma bajeczny skład

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 13:42   #2627
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Wstawię na pewno, ale czy na włosach, to nie wiem. Nie mam jakoś weny do włosowych zdjęć, chyba co najmniej z rok takowych nie robiłam.
Ja lubię robić zdjęcia swoim włosom, zawsze dostrzegę wtedy jakąś zmianę/różnicę. To mobilizacja. Pierwsze włosowe zdjęcie zrobiłam rok temu, mniej więcej w połowie maja-postrzępione końcówki i jeden wielki bajzel do ogarnięcia-dopiero się rozkręcałam wtedy. Teraz moje włosy są inne i na zdjęciach to widzę.
(o, nawet je znalazłam, tadam!)

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2016-02-05 o 10:46
Stary 2015-06-23, 14:44   #2628
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ja lubię robić zdjęcia swoim włosom, zawsze dostrzegę wtedy jakąś zmianę/różnicę. To mobilizacja. Pierwsze włosowe zdjęcie zrobiłam rok temu, mniej więcej w połowie maja-postrzępione końcówki i jeden wielki bajzel do ogarnięcia-dopiero się rozkręcałam wtedy. Teraz moje włosy są inne i na zdjęciach to widzę.
(o, nawet je znalazłam, tadam!)
Wow, masz teraz o wiele gęściejsze, niż wtedy i grubsze!

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 19:41   #2629
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Hej, hej!
Wracam do Was pokornie, bo znowu sie zapomnialam. Jestem pelna checi i zapalu, mam nowe pomysly na eksperymenty, ale portfel chyba na tym mocno ucierpi
Teraz jestem w trakcie eksperymentu: "Wlosy - robta co chceta". Konkretniej - przestaje czesac TT, przestaje suszyc suszarka, bo mysle, ze to mialo wplyw, ze wierzchnia warstwa jest podniszczona i spuszona, a spodnia idealna. Teraz chce, zeby schly sobie naturalnie i nabieraly takiego ksztaltu jak chca, przed myciem delikatnie rozczesuje je tylko grzebieniem. Najwiekszy minus jest taki, ze potrafia schnac ok. 4 godzin...

Przepraszam za brak polskich znakow!

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline  
Stary 2015-06-23, 19:44   #2630
Annulka21
Zakorzenienie

Kupiłam wczoraj w końcu olej kokosowy
Stary 2015-06-23, 19:53   #2631
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Hej, hej!
Wracam do Was pokornie, bo znowu sie zapomnialam. Jestem pelna checi i zapalu, mam nowe pomysly na eksperymenty, ale portfel chyba na tym mocno ucierpi
Teraz jestem w trakcie eksperymentu: "Wlosy - robta co chceta". Konkretniej - przestaje czesac TT, przestaje suszyc suszarka, bo mysle, ze to mialo wplyw, ze wierzchnia warstwa jest podniszczona i spuszona, a spodnia idealna. Teraz chce, zeby schly sobie naturalnie i nabieraly takiego ksztaltu jak chca, przed myciem delikatnie rozczesuje je tylko grzebieniem. Najwiekszy minus jest taki, ze potrafia schnac ok. 4 godzin...

Moje też długo schną, zwłaszcza wierzchnia warstwa. Jedyna rada na to jest taka, że siedzę po nocach i czekam aż wyschną.

Ja z moim wychodzonym portfelem nauczyłam się taniej kombinatoryki, co ciekawe-nierzadko te tanie eksperymenty pasują moim włosom. Półprodukty z kuchni, oleje typowo kuchenne-kuchnia chyba służy moim włosom.

Pjerniczku, jakby co, to było zdjęcie z przed roku, naprawdę widać aż taką różnicę?
Stary 2015-06-23, 19:53   #2632
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Hej, hej!

4h? Moje schną niekiedy do 8h. xd
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:02   #2633
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:
Moje też długo schną, zwłaszcza wierzchnia warstwa. Jedyna rada na to jest taka, że siedzę po nocach i czekam aż wyschną.

Ja z moim wychodzonym portfelem nauczyłam się taniej kombinatoryki, co ciekawe-nierzadko te tanie eksperymenty pasują moim włosom. Półprodukty z kuchni, oleje typowo kuchenne-kuchnia chyba służy moim włosom.

Pjerniczku, jakby co, to było zdjęcie z przed roku, naprawdę widać aż taką różnicę?
Ja faze nieudanych eksperymentow zaliczylam na poczatku wlosomaniactwa, teraz juz sa bardziej przemyslane

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
4h? Moje schną niekiedy do 8h. xd
Napisalam okolo, bo po tym czasie zwykle konczyla mi sie cierpliwosc i dosuszalam, bo chcialam w koncu isc spac

Cykne Wam moze jutro aktualizacje, na razie moge wrzucic ostatnie zdjecie jakie mam, pewnie juz widzialyscie, ale jutro bedziecie miec porownanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marzec 2015.jpg (54,0 KB, 26 załadowań)

lubię czytać 88/52

Edytowane przez creatives
Czas edycji: 2015-06-23 o 20:04
creatives jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:09   #2634
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

Rok to całkiem sporo, a mając w pamięci zdjęcia z ostatnich postów, to podtrzymuję swoje zdanie

O właśnie, dobrze, że jesteśmy w temacie schnięcia. U mnie problem jest taki, że od skóry w dół, tak z 5 cm, moje włosy schną ok. 5-6 godzin, a bywa i dłużej. Za to wierzch i
reszta tak z półtorej godziny. Suszę suszarką z jonizacją na codzień, nie przepadam za naturalnym schnięciem i zastanawiam się, czy może powinnam korzystać z dyfuzora? Bo tak to długość i końce mam bardzo suche, a przy skórze nadal mokro

Kupiłam sobie dzisiaj pierwszy raz serum Green Pharmacy. Celowo nie użyję słowa jedwab, bo jedwabiu w składzie nie ma, kolejny bezczelny producent, jak GAL ze swoimi keratynowymi rybkami bez keratyny Ale skład cudny, strasznie się cieszę, że wysoko w składzie jest aloes, ulubieniec moich włosów

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:15   #2635
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja faze nieudanych eksperymentow zaliczylam na poczatku wlosomaniactwa, teraz juz sa bardziej przemyslane

Napisalam okolo, bo po tym czasie zwykle konczyla mi sie cierpliwosc i dosuszalam, bo chcialam w koncu isc spac

Cykne Wam moze jutro aktualizacje, na razie moge wrzucic ostatnie zdjecie jakie mam, pewnie juz widzialyscie, ale jutro bedziecie miec porownanie
Jakie piękne.
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:15   #2636
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ale piękne, gęste i nic nie odstaje po bokach Chciałabym taki kolor Fajnie wyglądają te jaśniejsze końce. Dobrze, że wrzuciłaś to foto, bom stosunkowo nowa na tym wątku i go wcześniej nie widziałam
Mówisz o podniszczonym wierzchu? Coś nie dowierzam

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:19   #2637
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jakie piękne.
Dziekuje
Cytat:
Ale piękne, gęste i nic nie odstaje po bokach Chciałabym taki kolor Fajnie wyglądają te jaśniejsze końce. Dobrze, że wrzuciłaś to foto, bom stosunkowo nowa na tym wątku i go wcześniej nie widziałam
Mówisz o podniszczonym wierzchu? Coś nie dowierzam
Jasne konce to resztki po rudych farbowaniach jeszcze z liceum No moze na tym zdjeciu nie widac tego podniszczenia, bo sa mocno zasilikonowane

lubię czytać 88/52

creatives jest offline  
Stary 2015-06-23, 21:08   #2638
zielonymigotek
Zakorzenienie

Super mega długie

27.08.2016r - włosy naturalne do ramionek efekt osiągnięty

moje blogi
https://naturenaturelka.wordpress.com/
od 24.11.2014 r. - uczę się języka angielskiego sama, mój blog https://jezykowepoczatki.wordpress.com/
zielonymigotek jest offline  
Stary 2015-06-23, 21:21   #2639
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Kupiłam sobie dzisiaj pierwszy raz serum Green Pharmacy. Celowo nie użyję słowa jedwab, bo jedwabiu w składzie nie ma, kolejny bezczelny producent, jak GAL ze swoimi keratynowymi rybkami bez keratyny Ale skład cudny, strasznie się cieszę, że wysoko w składzie jest aloes, ulubieniec moich włosów
Moje ulubione serum do końcówek.
Eksperymentuję z różnymi, ale zawsze wrócę do Green Pharmacy. Teraz mam żółty olejek Mariona, że niby regeneracja, niezłe to jest, ale jak na tego typu produkty firmy Marion przystało, pękła mi nasadka na pompkę, lata mi i jestem tym zirytowana-te nasadki u Mariona doprowadzają moją nerwową naturę do furii. Pod tym względem serum Green Pharmacy ma bardzo wygodne opakowanie.

Brak jedwabiu mi absolutnie nie przeszkadza, ostatnio odnoszę wrażenie, że moje włosy nie lubią się z proteinami tak jak kiedyś i musiałam koniecznie zmienić częstotliwość ich dozowania, bo miałam wrażenie, że włosy były na lekkim proteinowym haju.

Teraz wystarczy mi porcja protein raz na tydzień, wcześniej musiałam je aplikować częściej, aby moje włosy nie wyglądały na smętne.
I to kolejna zmiana w moich włosach-kiedyś łatwo było je przenawilżyć, zaś przesadzić z proteinami to była sztuka, teraz odnoszę wrażenie, że jest odwrotnie.

Kiedyś miałam silikonowe serum z jedwabiem Mariona i nie wspominam go zbytnio. Choć przyznam się Wam, że ostatnio chcę wrócić do pewnych kosmetyków, które się wcześniej u mnie nie sprawdzały-planuję min. naftę, to nieszczęsne serum Mariona z jedwabiem(choć teraz kupię wersję do włosów farbowanych, no i będę stosować zamiennie z czymś bezproteinowym) i szampon żurawinowy Barwy. Jestem ciekawa jak zareagują na nie moje odmienione włosy.

Cytat:
Idealnie dociążona tafla, boskie włosy.
Stary 2015-06-23, 21:52   #2640
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Moje ulubione serum do końcówek.
Eksperymentuję z różnymi, ale zawsze wrócę do Green Pharmacy. Teraz mam żółty olejek Mariona, że niby regeneracja, niezłe to jest, ale jak na tego typu produkty firmy Marion przystało, pękła mi nasadka na pompkę, lata mi i jestem tym zirytowana-te nasadki u Mariona doprowadzają moją nerwową naturę do furii. Pod tym względem serum Green Pharmacy ma bardzo wygodne opakowanie.

Brak jedwabiu mi absolutnie nie przeszkadza, ostatnio odnoszę wrażenie, że moje włosy nie lubią się z proteinami tak jak kiedyś i musiałam koniecznie zmienić częstotliwość ich dozowania, bo miałam wrażenie, że włosy były na lekkim proteinowym haju.

Teraz wystarczy mi porcja protein raz na tydzień, wcześniej musiałam je aplikować częściej, aby moje włosy nie wyglądały na smętne.
I to kolejna zmiana w moich włosach-kiedyś łatwo było je przenawilżyć, zaś przesadzić z proteinami to była sztuka, teraz odnoszę wrażenie, że jest odwrotnie.

Kiedyś miałam silikonowe serum z jedwabiem Mariona i nie wspominam go zbytnio. Choć przyznam się Wam, że ostatnio chcę wrócić do pewnych kosmetyków, które się wcześniej u mnie nie sprawdzały-planuję min. naftę, to nieszczęsne serum Mariona z jedwabiem(choć teraz kupię wersję do włosów farbowanych, no i będę stosować zamiennie z czymś bezproteinowym) i szampon żurawinowy Barwy. Jestem ciekawa jak zareagują na nie moje odmienione włosy.
Mnie też ten brak jedwabiu absolutnie nie przeszkadza. Przeszkadza mi kłamstwo, jak producenci próbują przyciągać klienta takimi sztuczkami. Jedwab do włosów, a w składzie jedwabiu brak. Dlaczego po prostu nie 'serum'? Ale liczę na efekty, bo moim włosom brakuje po prostu lekkiego nawilżenia i zabezpieczenia, a tu jest wszystko - silikon, aloes i olejki.
Jutro ostatni dzień promocji, więc jeśli jutro będę zadowolona, to może pobiegnę po drugi?

Ja jeszcze nigdy nie miałam przenawilżonych? Nie kojarzę takiego stanu. Mam ochotę się przekonać, czy to u mnie możliwe

Widziałam ostatnio w Carrefourze nafty, chyba z 5 wariantów.
Ale jakoś nie wzięłam. Póki co zostanę przy zwykłej rycynie

Nikt mi nie odpowiedział co do dyfuzora.

77 58 50
Pjerniczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości