Makijaż dla blondynki na wielkie wyjście w czerwonej sukieneczce:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-19, 18:36   #1
hollow
Przyczajenie

Makijaż dla blondynki na wielkie wyjście w czerwonej sukieneczce:D

Cześć dziewczyny Od jakiegoś czasu namiętnie szukam czegoś w internecie, co mogłoby mi pomóc. Otóż zbliża się studniówka, sukieneczka zakupiona (coś w stylu Marylin Monroe w scenie ze "Słomianego wdowca" z powiewającą sukienką, tyle, że moja jest czerwona), dodatki tak samo(beże), a ja nie wiem, co z makijażem... Włosy mam w kolorze zimnego blondu, oczy szare, ale z lekko opadającymi powiekami. Usta mam pełne i nie ukrywam, że bardziej je niż oczy chciałabym podkreślić, aczkolwiek chętnie przyjmę inne sugestie Twarz mam owalną. Myślałam o czymś w stylu pin up, nie wiem tylko czy nie będzie ten makijaż zbyt skromny, szczególnie jeśli chodzi o oczy. Zaszaleć i zrobić coś ekstrawaganckiego czy po prostu położyć delikatny róż na powiekę i obrysować oko? Z drugiej strony dość często maluję się podobnie na codzień. Co myślicie?
hollow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:20   #2
201607110949
Konto usunięte

Dot.: Makijaż dla blondynki na wielkie wyjście w czerwonej sukieneczce:D

Cytat:
Napisane przez hollow Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Od jakiegoś czasu namiętnie szukam czegoś w internecie, co mogłoby mi pomóc. Otóż zbliża się studniówka, sukieneczka zakupiona (coś w stylu Marylin Monroe w scenie ze "Słomianego wdowca" z powiewającą sukienką, tyle, że moja jest czerwona), dodatki tak samo(beże), a ja nie wiem, co z makijażem... Włosy mam w kolorze zimnego blondu, oczy szare, ale z lekko opadającymi powiekami. Usta mam pełne i nie ukrywam, że bardziej je niż oczy chciałabym podkreślić, aczkolwiek chętnie przyjmę inne sugestie Twarz mam owalną. Myślałam o czymś w stylu pin up, nie wiem tylko czy nie będzie ten makijaż zbyt skromny, szczególnie jeśli chodzi o oczy. Zaszaleć i zrobić coś ekstrawaganckiego czy po prostu położyć delikatny róż na powiekę i obrysować oko? Z drugiej strony dość często maluję się podobnie na codzień. Co myślicie?
czerwona szminka, wyraźna czarna, kocia kreska, sztuczne rzęsy i masz idealny makijaż.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 21:18   #3
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dzisiaj sobie kombinowałam z różnymi makijażami na studniówkę, bo będę malować dziewczynę i wydaje mi się że któryś z tych makijaży fajnie by wyglądał do czerwonej sukienki Tylko że w tej wersji ostatniej zrezygnowałabym z czerwonych ust już W pierwszych dwóch możesz walnąć mocniejsze usta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07205 (Copy).jpg (99,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07230.jpg (112,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07240.jpg (93,4 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-01-20 o 21:20
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 21:23   #4
melka0023
Przyczajenie

To ostatnie oko ładne
melka0023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 21:27   #5
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez melka0023 Pokaż wiadomość
To ostatnie oko ładne
Stary 2015-01-20, 21:31   #6
201607110949
Konto usunięte

Katosu wrzuciła ładny makijaż z kreską, dedykowany studniówce i czerwonej sukience https://www.facebook.com/19335681071...type=1&theater
Stary 2015-01-20, 21:35   #7
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Katosu wrzuciła ładny makijaż z kreską, dedykowany studniówce i czerwonej sukience https://www.facebook.com/19335681071...type=1&theater
Moim zdaniem gdyby nie było rzęs nie było by efektu wow.
Stary 2015-01-20, 21:38   #8
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moim zdaniem gdyby nie było rzęs nie było by efektu wow.
to prawda, dlatego ja na większe wyjścia zawsze doczepiam sobie rzęsy ładne i dobrze przyklejone dodają wiele uroku. Nie widzę potrzeby nie wiadomo jak przemalowywać młodych dziewczyn, rozświetlona powieka, kreska, fajne rzęsy - i moim zdaniem jest pięknie.
Stary 2015-01-21, 21:15   #9
hollow
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za tak liczne podpowiedzi Wczoraj na próbę zrobiłam coś podobnego jak zdjęcie numer dwa u Ciebie xPoziomkax, wymieszałam złoty cień z delikatnym różem, troszkę rozświetliłam pod łukiem brwiowym i do tego zrobiłam kreskę na powiece oczy nie były zbyt mocno podkreślone i całkiem fajnie się to skomponowało z ustami. Może to trochę zawstydzające, ale szczerze to nigdy nie przyklejałam sobie rzęs I nie jestem pewna, czy ryzykować
hollow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 21:24   #10
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hollow Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za tak liczne podpowiedzi Wczoraj na próbę zrobiłam coś podobnego jak zdjęcie numer dwa u Ciebie xPoziomkax, wymieszałam złoty cień z delikatnym różem, troszkę rozświetliłam pod łukiem brwiowym i do tego zrobiłam kreskę na powiece oczy nie były zbyt mocno podkreślone i całkiem fajnie się to skomponowało z ustami. Może to trochę zawstydzające, ale szczerze to nigdy nie przyklejałam sobie rzęs I nie jestem pewna, czy ryzykować
Cieszę się, że pomogłam Nie ma się czego wstydzić, kup na próbę sobie jakieś rzęsy (do dostania w Hebe odpowiedniki Demi Whispies Ardell) i przyklej sobie na probe wcześniej i w nich pochodź Zobaczysz jak się nosi itp a przy okazji poćwiczysz przyklejanie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości