Makijaż studniówkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-19, 22:17   #1
kornela96
Przyczajenie

Question

Makijaż studniówkowy

Hej dziewczyny! W tę sobotę mam studniówkę, na makijaż umówiłam się na godzinę 11, ponieważ, moja kosmetyczka nie miała czasu późnij. O 12 mam fryzjera, a w domu bedę około 13:40. Studniówka zaczyna się o 18, z tym, że muszę być w restauracji pół godziny wcześniej (ponadto mieszkam daleko, wiec wyjeżdżam godzinę wcześniej z domu). I teraz moje pytanie (NARESZCIE ) Czy mój makijaż nie zejdzie mi przed imprezą? Trochę się tego obawiam i sama nie wiem co robić...
kornela96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 11:33   #2
zurawinka1988
Raczkowanie

Dot.: Makijaż studniówkowy

Nie zejdzie, ale ja na Twoim miejscu przed samą imprezą przypudrowałabym troche twarz, czarną kredką poprawiła oczy wewnątrz, tym samym poprawiła tuszem rzęsy, bo od pudru nie będą już takie czarne. A już najlepiej byłoby, gdybyś poprosiła kosmetyczkę o niemalowanie rzęs, wtedy bedziesz mogła je umalować przed samą imprezą, wcześniej matując skórę.
zurawinka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:43   #3
jozefinaG
Raczkowanie

Najlepiej kup sobie bibułki matujące, weź puder i pomadkę, to pozwoli na odświeżenie makijażu nawet w trakcie imprezy. W zależności jaki makijaż bedziesz robiła, czarna kredka też sie może przydać, ja pamiętam, że na swojej studniówce miałam, bo wtedy posiadałam takie zwykłe, rosmannowskie kosmetyki.
Stary 2015-01-20, 21:27   #4
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez zurawinka1988 Pokaż wiadomość
Nie zejdzie, ale ja na Twoim miejscu przed samą imprezą przypudrowałabym troche twarz, czarną kredką poprawiła oczy wewnątrz, tym samym poprawiła tuszem rzęsy, bo od pudru nie będą już takie czarne. A już najlepiej byłoby, gdybyś poprosiła kosmetyczkę o niemalowanie rzęs, wtedy bedziesz mogła je umalować przed samą imprezą, wcześniej matując skórę.
Kosmetyczka najpewniej wypsika twarz fixerem, który utrwali makijaż a po fixerze się nie poprawia make-upu (można sobie zrobić plamy). Nadmiar sebum usuwa się bibułką matującą.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
impreza, kobiety, makijaż, studniówka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości