22 Latki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-02, 11:53   #1
estee7
Rozeznanie

22 Latki :)

Dziewczyny mam takie pytanie, jak w tym wieku pielęgnujecie swoją cere, jakie kremy stosujecie, jakies przeciwzmarszczkowe juz czy moze nie...Ogolnie fajnie by bylo jakbyscie napisaly cos niecos o pielegnacji, co wam jest potrzebne zeby zadbać o cere
Pozdrawiam
estee7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:18   #2
Meariel
调解人

Dot.: 22 Latki :)

Ja stosuję kremy nawilzające i maseczki nawilżające.
Mam cerę mieszaną.
Po 20 roku zycia zaczął mi się problem z trądzikiem Wcześniej nie miałam. Walczę z nim 100% aloesem i tormentiolem.

Nie myslę na razie o zmarszczkach
Stary 2005-11-02, 12:21   #3
kasienka2883
Rozeznanie

heh, wlasnie mam 22 lata(uświadomilam to sobie)
Moja pielęgnacja nie jest skomplikowana, rano i wieczorem zmywam twarz plynem micelarnym biodermy, na noc nakładam Hydrain Dermedica(cudo), na dzien krem nawilżający, koloryzujący avene(pomijam zimę, w zimie pod podkład idzie matujacy effaclar i na to podklad, obecnie Dream Matte Mousse) i na to nakładam makijaż(maluje sie prawie codziennie). Mniej wiecej co 3 dni nakladam na noc na tawrz samoopalacz Vichy, jedyny ktory mi nie śmierdzi i co jakiś czas stosuje kwasy, najbardziej lubie Lysanela i effaclar K.
I tyle
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:26   #4
estee7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
heh, wlasnie mam 22 lata(uświadomilam to sobie)
Moja pielęgnacja nie jest skomplikowana, rano i wieczorem zmywam twarz plynem micelarnym biodermy, na noc nakładam Hydrain Dermedica(cudo), na dzien krem nawilżający, koloryzujący avene(pomijam zimę, w zimie pod podkład idzie matujacy effaclar i na to podklad, obecnie Dream Matte Mousse) i na to nakładam makijaż(maluje sie prawie codziennie). Mniej wiecej co 3 dni nakladam na noc na tawrz samoopalacz Vichy, jedyny ktory mi nie śmierdzi i co jakiś czas stosuje kwasy, najbardziej lubie Lysanela i effaclar K.
I tyle
Hehe, mamy ten sam problem z samoopalaczami, ja nie potrafie wogole stosowac bo wszystkie mi smierdza, ale ten Vichy...hmmm musze sprobowac
Stary 2005-11-02, 12:27   #5
estee7
Rozeznanie

OOO wlasnie, dziewczyny, a co pod oczy?? Jakis kremik??
Stary 2005-11-02, 12:34   #6
edipig
Raczkowanie

tez mam 22 latka
ja pod oczy stosuje żel nawilżający.
edipig jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:37   #7
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21

ja pod oczy stosuje zel Iwostin, pozniej nakladam kremik kuracji dotlaniajacej Soraya i na noc maseczke oceanica
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:59   #8
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

ja....kremik-żelik w zasadzie pod oczka z aloesem AVON... maseczki dotleniające, antybakteryjne, nawilżające. Mam też problem z wypryskami- tzn tylko przed "trudnymi dniami" jakieś coś czasem wyskoczy (wcześniej tego nie miałam) ale kupiłam dla spróbowania z Avonu taki żel z Trico cośtam granulkami(seria antypryszczowa młodzieżowa) i mi pomaga!!! Co jeszcze...Na dzień kremik-żel L'oreal do skóry wrażliwej "Happy Derm" ale myślę cały czas o czymś takim jak np.komplet Avonu krem na dzień dobry i na dobranoc
A oczyszczanie...oprócz tego żelu z granulkami używam też np Garnier czysta skóra
Stary 2005-11-02, 15:42   #9
kasienka2883
Rozeznanie

Na powieki używam tylko żelu ze świetlikiem Flos Leku, ale tylko jak mam zmęczone oczy
Normalnie nic nie uzywam, czasem tylko zel pod oczy iwostinu.
Jak mi sie jescze cos przypomni to dopisze
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:07   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Oj własnie niedawno skończyłam 22 lata.....eh.., oto mój rytuał( jesli chodzi o twarz jest nieskomplikowany) : obecnie na dzień używam kremu nawilżającego Nivea Visage , na noc po skończeniu regenerującego Nivea Visage używam obecnie Garnier z kiełkami pszenicy czy jakoś tak , co kilka dni maseczka ( oczyszczająca i nawilżająca) , przed tem peeling. Pod oczy uzywam odrobinki maseczki Daxa Słodkie migdały.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:16   #11
studentka
Rozeznanie

GG do studentka

23 roczek już leci<O RETASY jak ja stara;P> a ja przez całe swoje życie używałam i używam jedynie kremu Nivea, bo każdy inny którego uzywałam wysusza mi skóre lub powoduje jakieś uczulenie... .POZDRÓFKA
Stary 2005-11-02, 18:39   #12
olka_222
Zakorzenienie

krem pod oczy floslek
jako tonik mleko ale tylko z rana
krem matujacy clarena
maseczka z avonu z morza martwego
olka_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:48   #13
Nikita-v
Zadomowienie

ja obecnie cała serie Ziaja Calma HLC co jest super.. i lysanel na rozszerzone pory.... a co do kremow pod oczy własnie mysle o czyms przeciwzmarszczkowym bo mi sie kurze łapki od mruzenia oczu porobiły tylko nie wiem jescze jaki bedzie ten krem.. no i mam troszke wiecej bo 23 lata
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:51   #14
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Meariel
Ja stosuję kremy nawilzające i maseczki nawilżające.
Mam cerę mieszaną.
Po 20 roku zycia zaczął mi się problem z trądzikiem Wcześniej nie miałam. Walczę z nim 100% aloesem i tormentiolem.

Nie myslę na razie o zmarszczkach
Mogłabym napisać to samo

Też mniej-więcej po 20.roku życia pogorszyła mi się cera, ze ślicznej normalnej zrobiła się mieszana. W tym roku zaczęłam stosować kwasy, na razie delikatne-Effaclar K. Tormentiol raz na jakiś czas, specjalistyczny żel do mycia twarzy (Sans Soucis,pół butli 0,5l już zużyłam i zaczynam się bać co będzie jak wykończę, bo nie mam gdzie go zakupić ), na dzień wysokie filtry.Raz w tygodniu maseczka nawilżająca, raz maseczka z kwasami, jak nie zapomnę to peeling enzymatyczny

Zmarszczki... mam trochę mimicznych od śmiechu, traktuję je przeciwzmarszczkowym kremem Lancome D-Contraxol( o ile oczywiście nie zapomnę )
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:12   #15
estee7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Voodia
Mogłabym napisać to samo

Też mniej-więcej po 20.roku życia pogorszyła mi się cera, ze ślicznej normalnej zrobiła się mieszana. W tym roku zaczęłam stosować kwasy, na razie delikatne-Effaclar K. Tormentiol raz na jakiś czas, specjalistyczny żel do mycia twarzy (Sans Soucis,pół butli 0,5l już zużyłam i zaczynam się bać co będzie jak wykończę, bo nie mam gdzie go zakupić ), na dzień wysokie filtry.Raz w tygodniu maseczka nawilżająca, raz maseczka z kwasami, jak nie zapomnę to peeling enzymatyczny

Zmarszczki... mam trochę mimicznych od śmiechu, traktuję je przeciwzmarszczkowym kremem Lancome D-Contraxol( o ile oczywiście nie zapomnę )
A jak ty odbierasz stosowanie effaclar K? Nie wysusza cię za bardzo?
Stary 2005-11-02, 19:16   #16
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez estee7
A jak ty odbierasz stosowanie effaclar K? Nie wysusza cię za bardzo?
estee, Effaclar w ogóle, nic a nic, nie wysusza mi skóry. Powiedziałabym , że wręcz przeciwnie, pięknie nawilża.Na razie nie zauważyłam też by jakoś specjalnie oczyszczał czy zwężał pory, raczej wyskoczyło mi kilka niespodzianek.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości