Paznokcie po obgryzaniu - zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-21, 10:02   #61
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Dot.: Moje paznokcie;(

Cytat:
Napisane przez szoopcia
dzieki za slowa otuchy
Rzeczywiśnie nie jest źle-widziałam dużo gorsze.Ale jeśli bardzo Ci przeszkadzają to polecam tipsy.Ja miałam mnóstwo kompleksów ze względu na swoje panzokcie(nie obgryzałam,ale miałam cienkie jak papier i przezroczyste) a po założeniu żelków pazórki wreszcie stały się moją ozdobą.
Oczywiście wybór należy do Ciebie.Powodzenia w podejmowaniu decyzji
Stary 2006-05-21, 11:41   #62
szoopcia
Wtajemniczenie

ja sie wlasnie zastanawiam...ja mam mocne pazurki i nie rozdwajaja sie...ale co z tego jak wygladaja jak skocznia i lopata w jednym<lol>

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:03   #63
Katarzynka21
Rozeznanie

GG do Katarzynka21

Cytat:
Napisane przez szoopcia
ja sie wlasnie zastanawiam...ja mam mocne pazurki i nie rozdwajaja sie...ale co z tego jak wygladaja jak skocznia i lopata w jednym<lol>
Szoopcia !! Nie rob TIPSOW !!! masz taki ksztalt pazorkow jak moja kolezanka i sliczna biala koncoweczke !!! Zazdroszcze ci tej koncowki nie musz malowac frenczu bialym lakierem;-)
Moja kolezanka ma tylko troszke dluzsza rozowa czesc ,ale to kwiestia odsuniecia u ciebie skorek i tez bedzie wieksza Popraw tylko ksztalt poniewaz kwadratowe pazutki powiekszaja je,moglabys je troszke zaokraglic,wydawalyby sie delikatniejsze ;-)
Najlepiej pojdz do kosmetyki i popros zeby nadala Twoim pazurkom odpowiedniego ksztalu i zrobila cos ze skorkami!!
Masz naprawe ladne zdrowe pazurki ,nie warto robic tipsow,wystarczy popracowac z kosmetyczka nad ich ksztaltem!!
pozdrawiam
Katarzynka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:19   #64
szoopcia
Wtajemniczenie

No w sumie koncowka biala..heh nigdy nie mam "brudu" za pazznokciem
to narazie spiluje i te skorki bardziej obetne:P..zobaczymy co bedzie a jak nie to pozostana tipsy

Stary 2006-05-21, 18:23   #65
Katarzynka21
Rozeznanie

GG do Katarzynka21

jak nadasz im odpowiedni ksztalt to bedzie dobrze a jak jeszcze troszke zapuscisz to juz wogole pazurki beda cudne !! Szkoda takch ladnych paznocki na tipsy
Miala bym prosbe Zalaczysz zdjecie jak juz je zrobisz na cudo?
Katarzynka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:41   #66
szoopcia
Wtajemniczenie

postaram sie zalaczyc...ale dopiero jak mi sie to uda

Stary 2006-05-25, 22:25   #67
pokrzywcia
Raczkowanie

SzOopcia!!!
Mam dokładnie ten sam problem, przestałam obgryzać i są takie łopatkowate I właśnie szukałam czegoś na temat tej metody przedłużania płytki przez tipsy... raczej jestem na nią zdecydowana bo teraz stosuję metody babuni i bardzo mi się wzmocniły pazurki, więc myślę że nawet jak po tipsach będą zmęczone to się odbudują ale przynajmniej będą ładniejsze i dłuższe.
Nie znam się za bardzo na tych sztucznych pazurkach.. czyli najlepszy tips+żel??? a akrylowe??
pozdrawiam i życzę pięknych efektów
może pózniej wrzucę jeszcze zdjątko moich żebyś mogła zobaczyć że nie jest jeszcze z Twoimi tak źle
pokrzywcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:22   #68
*kinia*
Raczkowanie

Pokrzywciu a jakie to metody babuni?bo ja tez obgryzalam i mam lopatki i bardzo slabe
*kinia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 07:07   #69
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

Ja tez stosowalam odzywki i meczylam sie nad moimi pazurkami po obgryzaniu i rzeczywiscie mialam fajne elastyczne dlugie, nie rozdwajaly sie i nie lamaly, ale niestety nie moglam zrobic kwadratowego ksztaltu , ktory bardzo chcialam miec, i mialam baaardzo krotka rozowa czesc plytki.
To moje pierwsze paznokcie wklejone na forum - zobaczcie ksztalt jest nienalepszy...
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1128078381

Chcialabym jeszcze powiedziec, ze ja nie pisze tych postow jako reklamy dla tipsow. Klientki na tipsy sa , jest ich bardzo duzo i zawsze bede. Chce po prostu pomoc, bo jak widzicie dokladnie znam ten problem. Buziaczki

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:27   #70
pokrzywcia
Raczkowanie

Kinia sposoby babuni opisane są w tym wątku, poczytaj jest ich kilka i na prawdę działają!!!
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68893

Tiara no faktycznie te początkowe niezbyt się prezentują kształtem, ale moje pewnie też by tak wyglądały gdybym im pozwoliła tak długo urosnąć
Czyli nakładałaś tipsy+żel czy same się tak wyprostowały??
pozdrawiam
pokrzywcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:36   #71
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Ja też swoje obgryzałam "odkąd pamiętam" teraz już tego nie robię i mam łądne, długie . Co do Twoich to myślę, że powinnaś używać odżywki do paznokci. Poza tym mówisz, że nie chcesz mieć "łopatek" powinnaś je przypiłować po bokach i nadać im opływowy kształt. Jeżeli sama nie dasz sobie rady z nadaniem im odpowiedniego kształtu to idz do kosmetyczki, ona nada im kształt, a później gdy będą rosły to będziesz sobie spiłowywać.

A co do tipsów to sama kiedyś miałami nie polecam, moje się łamały, odklejały (akryle, hm), były niewygodne w pisaniu, w ogóle na początku wieletrudności sprawiały mi nawet przy prostych czynnościach. Poza tym trzeba "latać" do kosmetyczki dość często na uzupełnianie (co oczywiście wiąże się z kosztem). Uważam, że lepiej mieć swoje naturalne, wychodzi to taniej przede wszystkim , a i ładniejsze są naturalne. Późniaj jak się zdejmuje tipsy to naturalne paznokcie są (a przynajmniej moje takie były wopłakanym stanie). Pozdrawiam.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:38   #72
nutella.a
Raczkowanie

GG do nutella.a
Question zmiana kształtu płytki??

hej dziewczyny! Proszę o radę - moje paznokcie to koszmarek:

1. mają kształt łopaty! To od tego, że przez dłuuugi czas w dzieciństwie obgryzałam paznokcie - teraz pokutuję... Znacie jakieś sposoby zmiany kształtu płytki? Czy to w ogóle możliwe?? Jak zrobić żeby się tak straaasznie nie zozchodziły na boki?? Przez to musze nosić je okropnie króciutkie... a ja tak marzę o dłuugich kobiecych paznokciach... Echhh.....

2. Okropnie się rozdwajają są miękkie i łamliwe. - Jakie odżywki polecacie?? I czy samą odżywką załatwię sprawę? Zerkałam na KWC ale jakoś tak...

To tylko te najpoważniejsze moje paznokciowe problemy... Mam już ich dosyć - nie dość że mamk wadratową dłoń (wygląda jak męska ) to i jeszcze te okropne paznokcie! POMÓŻCIE!!! Jak je choć trochę zmienić???

W załączniku rzucam zdjęcie paznokietka - niewyraźne, ale zaznaczyłam jego kształt w photoshopie. CZekam na pomysły, rady i na co tam jeszcze macie ochotę!

Edytowane przez nutella.a
Czas edycji: 2006-09-15 o 15:12
nutella.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:49   #73
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: zmiana kształtu płytki??

Nutella, "domowym" sposbem jest malowanie paznokci, tak aby boczki pozostałe niepomalowane- robia wtedy wrazenie węższych.

Jeżeli chcesz mozesz przedłuzyc sobnie paznokcie na szablonie- wtedy beda dłuzsze i ładniejsze, a jeżeli ponosisz akryl dłuzej to po jego zdjeciu Twoje paznokcie nieco sie wydłużą i zwężą- niestey ten efekt nie jest na stałe.
Stary 2006-06-19, 22:12   #74
Haniuta_13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szoopcia
Witam mam wielki problem z paznokciami...obgryzala m je przez 7 lat jak nie dluzej i mam takie okropne te pazury ze mi sie plakac chce...zapuscilam troszke ale rosna mi na prosto i wygladaja jak lopaty albo cos takiego...wszyscy mi mowia ze spoko ze na prosto mi rosna ale ja chce miec ladne paznokcie a nie takie lopatki pomozcie co moge z nimi robic jak pilowac? moze jakie tipsy zele albo nie wiem..ale nawet wstyd do kosmetyczki z takimi pazurami isc...zalanczam zdjecia tylko niedokladnie widac...P.s tylko sie nie smiejcie za bardzo z tego;(
Ty masz chociaż wszystkie równe, ładną białą końcówkę, na prawdę chciałabym mieć takie jak ty, ale to marzenie! Ja mam nie równe, powykrzywiane, to moje na prawdę rosnął jak łopaty, różowe jest tak małe, że wygląda to ochydnie!~!! Już się załamałam, bo ile mam czekać? A wstyd mi pójść do kosmetyczmki! CO MAM ROBIĆ????????????????
Haniuta_13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 13:47   #75
madlupo
Przyczajenie

Haniuta nie martw się, myślę, że kosmetyczka już niejedno widziała i nie tylko Ty masz taki problem. Kiedy założysz tipsy to różowa część pazurka z czasem zrobi się dłuższa i napewno Twoje łapki będą wyglądać lepiej, więc główka do góry i uderzamy do dobrej stylistki , a po wizycie wklej może zdjęcie zrobionych pazurków
madlupo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:37   #76
zyciowa_optymistka
Raczkowanie

Też mam baaaardzo krótką różową część, parę dni temu założyłam tipsy żelowe i zastanawiam się po jakim czasie różowa część się choć trochę wydłuży?
zyciowa_optymistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 12:23   #77
madlupo
Przyczajenie

jak ja miałam tipsiki to już po miesiącu różowa część wydłużyła mi się o jakies 2 milimetry. Tylko pamiętajcie kochane, żadnego grzebania pod pazurkiem końcówką pilniczka aby usunąć brud, tylko szczoteczką czyścimy, bo w przeciwnym razie odkleicie tą już zarośniętą różową część od pazurka.
madlupo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:46   #78
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

I jak tam wizyta u kosmetyczki??
Byłaś????

Czkekamy na opisanie wrażeń!
Stary 2006-06-21, 20:03   #79
zyciowa_optymistka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madlupo
jak ja miałam tipsiki to już po miesiącu różowa część wydłużyła mi się o jakies 2 milimetry. Tylko pamiętajcie kochane, żadnego grzebania pod pazurkiem końcówką pilniczka aby usunąć brud, tylko szczoteczką czyścimy, bo w przeciwnym razie odkleicie tą już zarośniętą różową część od pazurka.
Jeee... ale się cieszę! Juz się nie mogę doczekać, założyłam te tipsy w zasadzie tylko dlatego, bo już nie mogę na tę długaśną białę część patrzeć!!
Pozdrawiam
zyciowa_optymistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:41   #80
dziewczyna6
Raczkowanie

krótkie paznokcie

kieyds obgryzałam paznokcie, a teraz to białe powinno być różowe:P albo i jeszcze wyżej. co mam zrobić??
dziewczyna6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:41   #81
dziewczyna6
Raczkowanie

Dot.: krótkie paznokcie

pomocy
Stary 2006-06-24, 11:47   #82
ajali
Wtajemniczenie

Wytlumacz o co ci chodzi??
ajali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:51   #83
caro_l_a
Wtajemniczenie

tez nie skapowałam
caro_l_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:59   #84
201707171556
Konto usunięte

Chyba chodzi o to, że ma tak krótkie paznokcie, że ten biały paseczek zaczyna się jej bardzo nisko - ma krótki odcinek rożowego a chciałaby dłuższy - ja przynajmniej tak to zrozumiałam
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:48   #85
Haniuta_13
Przyczajenie

Hey! Nawno nie zaglądałam. Dzięki za dodanie otuchy. Postaram się jak najszybciej założyć te tipsy. Byłam u kosmetyczki na razie tylko się poradzić. Powiedziała, że wcale nie są takie złe moje paznokcie. Powiedziała, że muszę używać lakieru wzmacniającego, żeby się nie łamały i odsuwała skórki. Może już niedługo będę miała piękne paznokcie. Ale na razie to tylko sobie marzę!
Haniuta_13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:46   #86
dziewczyna6
Raczkowanie

no właśnie!! to co mam zrobić??
Stary 2006-06-26, 12:59   #87
marzenka28
Raczkowanie

szkoda ze nie jestem w stanie wam pokazać jakie pazurki miała moje koleżanka kiedyś!!
palce przyskórkach spuchnięte, płytka tak króciutka że prawie mokroskopowa, paznokcie mękkie i bardzo łamliwe, i wiecznie moczyły się w jwj buzi!!!
ogólny efekt wizualny bardzo przykry!!
prosiła mnie kiedyś żeby jej zrobić tipsy na te paznokcie, więc ja jej na to że nie jestem cudo twórcą, ale tak błagała ze po prostu się zgodziłam, choć sama nie byłam pewna czy dobrze robie

Nosila je rok, przychodziła ze skórkami, przez tez czas zgubila nawyk obgryzania, a po sciągnięciu tipsa własnym oczom nie iwerzyła że ma tak długą piękną płytke!!!
jęzeli mozliwości finansowe Ci na to pozwolą to zainwestuj w tipsy ponoś je troszke, bo przez ten czas nie bedziesz miała jak przy nich manipulować( choć napisałaś że juz nie obgryzasz) i zobaczysz że płytka może być naprawde śliczna wbrew opini że tipsy niszczą

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:36   #88
dziewczyna6
Raczkowanie

ale oprócz tispów co może być? ale dzięki. właśnie przed chwila obcięłam to białe moze mi odrosną dłuższe
Stary 2006-06-26, 20:33   #89
jaś
Raczkowanie

GG do jaś

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6
ale oprócz tispów co może być? ale dzięki. właśnie przed chwila obcięłam to białe moze mi odrosną dłuższe
RĘKAWICZKI. Ściągać jedynie do mycia. I tak przez 3 miesiące. gwarancja satysfakcji 100%. Przy braku satysfakcji rękawiczki oddać do sklepu
Do rzeczy -Żelowane pazurki to dobry pomysł. Chyba zajmę się produkcją lakieru do paznokci o gorzkim smaku - myślicie że miałby wzięcie???
jaś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:09   #90
201707171556
Konto usunięte

Taki lakier już jest
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paznokcie obgryzanie, pielęgnacja

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości