kryzys 30 tki -koścista twarz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-02-26, 20:03   #61
aniaaa3
Raczkowanie

Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

[QUOTE=_Vampirella_;504372 13]A ja Cie zapytam tak: Kto Ci ciągle mówi ze masz kościoła twarz? Może ten ktoś sam jest z deka tłusty i ci zazdrości?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Właśnie chodzi o bliskie osoby... że niby wychudła mi twarz, chodzi o kości brody i policzkowe chyba - na samym początku na pierwszym zdjęciu to widać - myśle, że to kwestia wieku po prostu. Wiadomo jak się jest młodym to kolagenu itp jest więcej w skórze...problem jak powiększyć, zaokrąglić twarz bo reszta owszem rośnie a twarz maleje

Jak dla mnie ta propozycja ze zdjęcia jest przepiękna i dobra dla Ciebie autorka, bo to jakaś bzdura ze masz kościstą twarz. Tylko jak zrobić taką objętość samemu. Bardzo ciężko modeluje się włosy okrągła szczotka bez pomocy drugiej osoby. Trochę uciążliwe.

Znalazłam spray do nadawania objętości włosom od nasady Wella shock waves i stwierdzam, że faktycznie działa - co prawda mam włosy cienkie i delikatne wiec łatwo je modelować - przy grubych i gestych nie wiem jaki byłby efekt. W każdym razie dla rzadkich, cienkich włosów jest bardzo dobry - wydaje się że jest ich więcej i działa jak pianka ale łatwiej go nałożyć bo jest w sprayu!
Stary 2015-02-26, 20:15   #62
_Vampirella_
Raczkowanie

Dot.: kryzys 30 tki -koścista twarz

Po raz kolejny się przekonuje ze bliscy potrafią najbardziej dokopać. Znam wiele osób które mają tak jak ty. Wystarczy ze trochę schudną i juz są krytykowane lub nawet posadzane o to ze nie jedzą. Masakra, nie rozumiem fenomenu. A jaka masz aktywność ruchową? Duża czy raczej domatorka? Im bardziej dotleniony organizm tym buzia zdrowsza się wydaje. To samo z dobrym nawodnieniem organizmu. Najlepiej pić dużo wody. Ty też im coś dowal jak się czepiają. Mówię ci Ti zawsze działa.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

A wracając do koloryzacji to przy okazji zapytam was dziewczyny, bo nigdy nie stosowałam takich farb nie trwałych do kilku zmyć. Jak to wygląda po koloryzacji? Czy taka farba wypłukuje się z czasem do koloru naturalnego, jeśli nałoże na naturalny? Czy zostanie kolor i będę musiała go czymś rozjaśnić by znów w razie czego wrócić do naturalnych? Autorko ja myślę że to właśnie najbliźsi Cie wpedzili w kompleksy, ale powinni rozumieć ze człowiek się zmienia. Czasu nie można zatrzymać.l trzeba tylko dbać o siebie i nic ponad to. Musimy akceptować siebie.
Stary 2015-02-26, 21:38   #63
aniaaa3
Raczkowanie

A wracając do koloryzacji to przy okazji zapytam was dziewczyny, bo nigdy nie stosowałam takich farb nie trwałych do kilku zmyć. Jak to wygląda po koloryzacji? Czy taka farba wypłukuje się z czasem do koloru naturalnego, jeśli nałoże na naturalny? Czy zostanie kolor i będę musiała go czymś rozjaśnić by znów w razie czego wrócić do naturalnych?[/QUOTE]

Szamponetki się zmywają a farby zostają, odrosty trzeba kolorować co jakiś czas żeby wyrównać, najbardziej widoczne są odrosty przy czerwieniach i rudościach, również przy włosach blond....najmniej widać przy ciemnych kolorach wiec odrosty można trochę rzadziej malować wtedy. Kiedy chce się wrócić do swojego koloru to albo obciąć albo zrobić dekoloryzacje czyli w sumie rozjaśnicz w ruch- oczywiście zależy od jakiego koloru wychodzisz. Czarny jest najtrudniej zdjąć żeby wrócić do jasnego blondu czasem trzeba kilka podejść.
Stary 2015-02-26, 22:29   #64
_Vampirella_
Raczkowanie

Farbowałam juz włosy ale tylko farbami trwałymi. Jednak na chwile obecną mam włosy naturalne. Mnie raczej chodziło o to czy szamponetki się całkowicie spłukuja, czy nie zostanie po ciemnej szamponetce jakiś minimalnie ciemniejszy kolor na włosach, bo nie stosowałam wiec nie wiem, a po takiej szamponetce chciałabym znowu czasem ponosić naturalny kolor.
Stary 2015-03-01, 12:20   #65
aniaaa3
Raczkowanie

Szamponetki które stosowałam całkowicie się zmywały ale pewnie zależy od koloru włosów .... ja mam ciemne... na ciemnych niewiele widać nawet gdyby coś zostało
Stary 2015-03-01, 17:12   #66
Wanda142
Przyczajenie

Grzywka byłaby idealna, jednak nie wydaje mi się, że masz jakiś problem z twarzą...
Wanda142 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:31   #67
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Zdecydowanie najkorzystniej wyglądasz bez grzywki w dłuższych wlosach. W upiętych też Ci świetnie. Jak masz cienie pod oczami, to kup sobie żel flos lek ze świetlikiem w aptece, rewelacyjnie rozświetla.
wlosomaniaczkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:11   #68
aniaaa3
Raczkowanie

Problemem są coraz bardziej widoczne kości żuchwy i policzkowe - na pierwszym zdjęciu najlepiej to widać - tak jakby tkanka tłuszczowa z twarzy znikała a skóra opadała...W trakcie poszukiwań internetowych znalazłam krem z volufiline- jest to substancja pochodzenia roślinnego która ma za zadanie odbudowywać tkanke tłuszczową. Na efekty na pewno przyjdzie poczekać ale jest jakaś szansa na przywrócenie dawnego owalu twarzy / oczywiście w połączeniu z odpowiednią dietą, witaminami, nawadnianiem i masażem/.

Wielkie dzięki za wszelkie sugestie i komentarze i oczywiście czekam na więcej !!!!! Póki co musze się zaopatrzyć w rozświetlacz i korektor pod oczy i nadal szukam instruktażu jak zaokrąglić kanciaste rysy, tudzież wystające zbytnio kości twarzy................

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości