Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-25, 10:51   #4861
Yenotek
leśny stwór

Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple
świetne

Stary 2015-06-25, 10:59   #4862
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
u mnie, na rzadkich brwiach fajnie się sprawdza kredki do brwi nigdy nie miałam, ale jakoś nie widzę tego u siebie...

No widzisz, Ty reprezentujesz bardzo mądre podejście ale niestety... nie wszyscy takie mają czasem mnie, aż boli jak widzę "czytanie ze zrozumieniem" albo co jeszcze lepsze czytanie wyrywkami, bądź tylko oglądanie obrazków (tzn nie mam nic do tego, ale jak nie czytam to nie komentuję ). No i sytuacje o których śniegowa pisze. Fakt, trzeba mieć trochę cierpliwości do tego

w imieniu blogujących - dzięki
Ja też, póki nie spróbowałam i jak mi gdzieś wcięło końcówkę, to czułam się jak bez ręki
Jedynie w wakacje to olewam.
Henna i dalej jazda

Czytałam i potakiwałam...
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość

Ach racja, czasem pośmieję się czytając takie recenzje
[/COLOR]
Najlepszy podkład to taki co rozświetla, matuje, wyleczy oraz zakryje trądzik, pomoże w przeziębieniu, wzmocni pamięć, ułatwi zasypianie no i zrobi kanapkę jak będę głodna. Z psem też by mógł wyjść.
Dlatego nie znalazłam ideału.
Z jednej strony to śmieszne, ale w sumie to nadaje się na fejspalma.

Zapomniałaś że powinien masować stopy
Śniegowa jest offline  
Stary 2015-06-25, 11:06   #4863
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakie słooodkie
Dziękuję
Cytat:
słodziaki, CC boski
Dziękuję
Fakt, ten CC jest śliczny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
świetne
Dziękuję
ameljja jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:14   #4864
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:

Ach racja, czasem pośmieję się czytając takie recenzje
[/COLOR]
Najlepszy podkład to taki co rozświetla, matuje, wyleczy oraz zakryje trądzik, pomoże w przeziębieniu, wzmocni pamięć, ułatwi zasypianie no i zrobi kanapkę jak będę głodna. Z psem też by mógł wyjść.
Dlatego nie znalazłam ideału.
Tak....albo jest napisane jak byk , wyrównujący koloryt( sheer) podklad rozświetlajacy a laski porownuja go do DW

Ja nie lubia mocnego makijazu ale nie wpadlam na to zeby porownywac DW do lekkiego podkladu i pisac ze mnie nie rozswietlil i okropnik wszystko mi zakryl.

Sa tez recenzje , malo wydajne , stosuje 2 tygodnie , mam juz mniej niz polowe opakowania , robi straszna maske takie tam...

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:21   #4865
Hanan26
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mialam go . Bardzo fajny wlasciwie to Clarins Everlasting tylko cene ma fajniejsza. Niestety dla mnie za suchy. W moje lico nawet olej by wsiąkł kładę zsesztą dość często brązujący olej meteorytowy na gębę i nawet on mnie nie tłuści
Także taka sytuacja
ale ja mówię o Catrice All matt plus

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Ja się teraz maluje tylko kredką,niczym innym nie umiem

Dziś po raz pierwszy u mnie na pazurkach zagości neon
ja to ogólnie z brwiami ostatnio mam problem za dużo sobie z jednej strony wydłubałam włosków i teraz pomalować tego nie umiem

ooo, ciekawe

Cytat:
a ja do brwi teraz Color Tattoo używam i zadowolonam a przerzuciłam się z paletki Catrice, która też jest fajna.
ja Color Tattoo już nie maluję brwi :P kiedyś go lubiłam, ale po jakimś czasie koleżanka powiedziała mi 'ale masz fajne brwi, taki puszek, aż chce się dotknąć', a ja wtf i rzeczywiście wyglądały... puszyście w słoiczku mi zasechł i dlatego uzyskałam taki efekt xD i od tamtej pory przestałam go używać

Cytat:
Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
śliczności
Stary 2015-06-25, 12:25   #4866
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecydowanie na większą skalę

O fajnie brzmi

Skucha straszna z tym różem...

Spoko. Rozumiem, ja ostatnio bardziej "szminkowa" więc przestałam tak z błyszczykami szaleć
Jak w pewnym momencie policzyłam i miałam ponad 10 w torebce... to stwierdziłam że przeginam. Guerlain raz miałam i nie porwał mnie aż tak jak Ciebie.

Hehe. Z podkładami, to większość kobiet szuka takich które przykryją wszystko, więc nie dziwię się, że nie chcesz polecać

Ta kąpiel z algami brzmi genialnie...

Ja tez bardziej szminkowa ale mam zawsze jakies blyszczyki , dwa góra trzy w ulubionych kolorkach i teraz kupuje gl Guelainowskie bo mi podpasowaly, a malo uzywam wiec kieszen az tak nie odczowa.

Powiem Ci ze z tymi podkladami to sie zmienia. Teraz wiecej dziewczyn szuka lekkich podkładów, tj wiecej niz kiedys. Najwiekszy problem maja jednak ze trwaloscia. Tak mysle.

Ja przez ostatnie lata uzywalam mocno kryjacych podkladow i wszyscy mowili ze tak slicznie wygladam łgali , bo jak patrze na zdjecia to wygladalam gorzej niz teraz mimo ze mam 6 lat wiecej.

Czesto w Douglasie sa takie mocno umalowane Panie( dziewczyny wygladajace na Panie) i moja mama mi uswiadomila ze nie podobaja mi sie a wygladam tak samo zbastowalam.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

:
Wiem, chodzi mi o to że on jest prawie taki sam jak Clarins

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

ameljja śliczne<3

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:27   #4867
Hanan26
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, chodzi mi o to że on jest prawie taki sam jak Clarins
nie zrozumiałam, czyli wszystko jasne
co do tamtej wypowiedzi: to fakt, sucha skóra nawet olej wypije u mnie gorzej, bo jak krem nałożę pod nawilżający podkład, to jest tragedia :P więc albo krem albo podkład nawilżający, wtedy to się jakoś chwilę trzyma
Stary 2015-06-25, 12:29   #4868
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

(...)

ja Color Tattoo już nie maluję brwi :P kiedyś go lubiłam, ale po jakimś czasie koleżanka powiedziała mi 'ale masz fajne brwi, taki puszek, aż chce się dotknąć', a ja wtf i rzeczywiście wyglądały... puszyście w słoiczku mi zasechł i dlatego uzyskałam taki efekt xD i od tamtej pory przestałam go używać
hihihi nie ta półka

Cytat:
Ja tez bardziej szminkowa ale mam zawsze jakies blyszczyki , dwa góra trzy w ulubionych kolorkach i teraz kupuje gl Guelainowskie bo mi podpasowaly, a malo uzywam wiec kieszen az tak nie odczowa.

Powiem Ci ze z tymi podkladami to sie zmienia. Teraz wiecej dziewczyn szuka lekkich podkładów, tj wiecej niz kiedys. Najwiekszy problem maja jednak ze trwaloscia. Tak mysle.

Ja przez ostatnie lata uzywalam mocno kryjacych podkladow i wszyscy mowili ze tak slicznie wygladam łgali , bo jak patrze na zdjecia to wygladalam gorzej niz teraz mimo ze mam 6 lat wiecej.

Czesto w Douglasie sa takie mocno umalowane Panie( dziewczyny wygladajace na Panie) i moja mama mi uswiadomila ze nie podobaja mi sie a wygladam tak samo zbastowalam.
To z całego serduch velvet satin Kiko polecam. Jak dla mnie to ideał szminki.

Wiem, ale nadal sporo mitów funkcjonuje.

Oj tak mocne krycie + mat = 10 lat do przodu.

Tyle, ze one tak muszą...W Syforze miałam podobnie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
co do tamtej wypowiedzi: to fakt, sucha skóra nawet olej wypije u mnie gorzej, bo jak krem nałożę pod nawilżający podkład, to jest tragedia :P więc albo krem albo podkład nawilżający, wtedy to się jakoś chwilę trzyma
Spróbuj w najbardziej błyszczące miejsca puder (transparentny) nałożyć lateksowa gąbeczką. Wpracować go w skórę. To przedłuża trwałość znacznie
Śniegowa jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:34   #4869
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Który kolor wybrałaś?
Zaskoczyłaś mnie nieco.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc bardziej woskowe, bo w moim rozumieniu będzie znaczyło bardziej miękką, a Ty piszesz, ze za mocno maluje.
Chodzi mi o to, że więcej koloru zostawia, jest jakby bardziej sucha, a te co wcześniej miałam sprawiały, że musiałam więcej się namachać, ale też łatwiej było efekt stopniować (Provoke, Inglot, Joko). Po prostu muszę się jej nauczyć.

Wzięłam 040 Don't Let Me Brow'n, ale były tylko dwie do wyboru, ta i jakaś ciemnobrązowa, odcień ok

aaa jeszcze kupiłam to: KLIK! ciekawy twór, ale jeszcze nie wiem co myślę, bo też uczę się używać

aaa i też utrwalam żelem do rzęs z Essence
Cytat:
To chyba już tak jest ja jakos na poczatku studiow w bolach uczylam sie uzywac linera, wczesniej tylko kredka. Dzisiaj ide o zaklad ze bym sie umazala jak weglem taka kredką chyba że da nakładać się ją pędzlem ale takiej miękkiej jeszcze nie odkrylam
Supershocki z Avonu da się na pędzelek nałożyć ale trzeba szybko działać
Cytat:
a ja do brwi teraz Color Tattoo używam i zadowolonam a przerzuciłam się z paletki Catrice, która też jest fajna.
dla mnie jest za chłodny ten kolor, trochę fioletowo wygląda na brwiach
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Widzialyscie, ze od dzis w Naturze promocja na lakiery 1+1 gratis?
nie chcę wiedzieć takich rzeczy, cicho!
Cytat:
Wierze Ci z tym preparatem bo jak przestalam tańczyc zaczal robic mi sie celluitis na udach , chlopak przytargal mi kapiele La mer z algami i czyms tam, cofnelo sie wszystko , uda jak u nastolatki przed 16 rokiem zycia. Niestety nie stac mnie az na takie luksusy , wiec zrobilam dwie serie , ale sama nigdy nia kupowalam bo chyba bolala by mnie reka do nowego roku.:p ( ta ktora sięgała po karte)
Cellulit! Cellulitis to zapalenie skóry właściwej i tkanki podskórnej.
Cytat:
Hehe. Z podkładami, to większość kobiet szuka takich które przykryją wszystko, więc nie dziwię się, że nie chcesz polecać
So true jestem takim osobnikiem
Cytat:
Już od dawna nie sugeruję się recenzjami na stronach, a broń Zeusie reklamami/plakatami i innymi takimi.
Blogi to teraz NAJBARDZIEJ WIARYGODNE źródło, z którego można pozyskać UCZCIWĄ opinię na temat produktu.
Chyba, że nie jest Czasem co się widzi i czyta...
Cytat:
ach!
Cytat:
Mądrze mówisz
Tyle, że niestety nie wszystkie są tak mądre. Wystarczy spojrzeć na KWC, gdy oceniany jest podkład rozświetlający, że jest zły bo nie matuje
Tak, rozwala mnie to kryjący, matujący podkład o przedłużonej trwałości - pretensje, że widać go na twarzy

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:

Dobra mama

Ja się szarpnęłam pierwszy raz na Double Wear i cholera odcień jest lepszy niż Revlon CS, ale ta cena jest ciężki, trochę włazi w pory (a raczej w blizny), ale skóra fajnie wygląda i wg mnie nie ma jakiejś strasznej machy - wiadomo, że go widać, ale bez przesady...
Wkurza mnie tylko, że przy mojej tłustej cerze wyłażą mi kropeczki po kilku godzinach.

Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-06-25 o 12:50
Maliniarka jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:35   #4870
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Si, ja narazie nie narzekam łatwiej sie wysmarowac kremem , jednym czy piątym niż niec problem jak utrzymac podklad.
Mialam podobny problem co Ty..no przeszlo , nie wiem czy ze starosci mi przeszlo( skonczylam w maju 26 lat) i skora sie wyregulowala, czy przez zmiane pielegnacji. Trudno jednoznacznie mi ocenic

Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:35   #4871
Hanan26
Zakorzenienie

Cytat:
hihihi nie ta półka

Spróbuj w najbardziej błyszczące miejsca puder (transparentny) nałożyć lateksowa gąbeczką. Wpracować go w skórę. To przedłuża trwałość znacznie
nio :P

ona mi chyba chciała jakiś komplement powiedzieć, albo pochwalić, ale dla mnie to była obelga

oo, dzięki muszę kupić sobie taką gąbeczkę kiedyś jeszcze flat topem puder dociskałam w nos i czoło, nawet spoko to było
Stary 2015-06-25, 12:37   #4872
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że więcej koloru zostawia, jest jakby bardziej sucha, a te co wcześniej miałam sprawiały, że musiałam więcej się namachać, ale też łatwiej było efekt stopniować (Provoke, Inglot, Joko). Po prostu muszę się jej nauczyć.

Wzięłam 040 Don't Let Me Brow'n, ale były tylko dwie do wyboru, ta i jakaś ciemnobrązowa, odcień ok

aaa jeszcze kupiłam to: KLIK! ciekawy twór, ale jeszcze nie wiem co myślę, bo też uczę się używać

Supershocki z Avonu da się na pędzelek nałożyć ale trzeba szybko działać

dla mnie jest za chłodny ten kolor, trochę fioletowo wygląda na brwiach

nie chcę wiedzieć takich rzeczy, cicho!

Cellulit! Cellulitis to zapalenie skóry właściwej i tkanki podskórnej.

dobra mama
Nie mialam pojęcia że celluitis to co innego niż celluit dzięki jastem kiepsko poinformowana ....i w dodatku z roku na rok gorzej pisze po naszemu polskiemu....:O makabra , pewnego dnia napisze który przez u i zamknę sie w sobie do emerytury
Tak- mama prawdę Ci powie. Choćby brutalną

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-25 o 12:43
Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:39   #4873
Trelek
Raczkowanie

Coś słyszałam ze te Panie w Douglasie, Sephorze itp itd to mają odgórnie narzucone jakieś tam normy makijażowe. Że muszą nosić na twarzy "to a tamto" co manager wymyśli. Dlatego potem niektore dziwnie wyglądają bo muszą użyć np. czerwonej szminki czy danego bronzera a nie każdemu pasuje dana rzecz.
Ale 100% pewności nie mam.
Stary 2015-06-25, 12:44   #4874
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
hihihi nie ta półka

To z całego serduch velvet satin Kiko polecam. Jak dla mnie to ideał szminki.

Wiem, ale nadal sporo mitów funkcjonuje.

Oj tak mocne krycie + mat = 10 lat do przodu.

Tyle, ze one tak muszą...W Syforze miałam podobnie[COLOR="Silver
Muszą?

Tych z Kiko nie mialam , pomacam przy okazji

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Coś słyszałam ze te Panie w Douglasie, Sephorze itp itd to mają odgórnie narzucone jakieś tam normy makijażowe. Że muszą nosić na twarzy "to a tamto" co manager wymyśli. Dlatego potem niektore dziwnie wyglądają bo muszą użyć np. czerwonej szminki czy danego bronzera a nie każdemu pasuje dana rzecz.
O kurcze... Niezle... To pewnie je tak DW terroryzuja

Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:48   #4875
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
Jesteś
Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Jesteś usprawiedliwiona
Cytat:
jesteś, jesteś

uff, wątkowo usprawiedliwiona może jutro, jak już dojdę do siebie to coś nowego powstanie

Chu, za tą uwagę o ciasteczkach masz w pupona

Cytat:
Hahahaa. Rozmawiałyśmy o tym
Jak bym miała nadmiary to może

no nie mam wolnej kasy i w sumie bardziej by mi się to przydało, gdybym zamierzała to wykorzystać potem też na innych osobach, a nie tylko na sobie

Cytat:

przeurocze <3

Cytat:

ja pewnie bym nie czekała na Twoje pozwolenie i bym dotknęła

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:48   #4876
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Si, ja narazie nie narzekam łatwiej sie wysmarowac kremem , jednym czy piątym niż niec problem jak utrzymac podklad.
Mialam podobny problem co Ty..no przeszlo , nie wiem czy ze starosci mi przeszlo( skonczylam w maju 26 lat) i skora sie wyregulowala, czy przez zmiane pielegnacji. Trudno jednoznacznie mi ocenic
ja mam 27 lat i cerę jak nastolatka w najgorszym okresie
Cytat:
Nie mialam pojęcia że celluitis to co innego niż celluit dzięki jastem kiepsko poinformowana ....i w dodatku z roku na rok gorzej pisze po naszemu polskiemu....:O makabra , pewnego dnia napisze który przez u i zamknę sie w sobie do emerytury
Tak- mama prawdę Ci powie. Choćby brutalną
to częsty błąd, nie przejmuj się tym specjalnie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:53   #4877
meeow
Lwiątko z Cintry

Malinka, jaka ładna buziulka i kolczyk superowy

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:54   #4878
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Nie słyszałam o tym ale bardzo możliwe że prawdziwe. Pracowałam chwilę w tamtym roku w croppie i sugerowano mi zmianę stylu ubierania na luźne gacie i szerokie T-shirty. A do pracy chodziłam w zwykłych jeansach i raczej dopasowanych koszulkach czyli normalnie Znajoma, która została styl zmieniła
izaa29 jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:54   #4879
Loyd
Zakorzenienie

Maliniarko

Nie robi Ci maski double, u mnie ecrue wygląda tak ( potem skasuje to zdjęcie ale wrzucam na chwile)
Tj świnkuje mnie i mojego okolicznościowego rumieńca nie zakryje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (134,0 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-25 o 12:57
Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 12:58   #4880
Hanan26
Zakorzenienie

Cytat:
hmm, ciekawe ja skończę za miesiąc 21, chociaż największe problemy z cerą miałam na początku gimbazy, ale tylko czoło miałam w okropnych syfach. przykrywałam to grzywką i teraz wiem, że to był mega błąd, bo skóra wariowała od sebum. potem samo przeszło, w liceum znowu ścięłam grzywę i czoło znowu zwariowało od sebum :P ponownie zapuściłam i od tamtej pory ten problem o wiele mi się zmniejszył i w sumie nie powinnam narzekać ale wiadomo, babie się nie dogodzi no i odkąd biorę hormony to nie wyskakują mi żadne niespodzianki
Stary 2015-06-25, 13:00   #4881
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

(...)
Tak, rozwala mnie to kryjący, matujący podkład o przedłużonej trwałości - pretensje, że widać go na twarzy [COLOR=Silver]
(...)
Ja się szarpnęłam pierwszy raz na Double Wear i cholera odcień jest lepszy niż Revlon CS, ale ta cena jest ciężki, trochę włazi w pory (a raczej w blizny), ale skóra fajnie wygląda i wg mnie nie ma jakiejś strasznej machy - wiadomo, że go widać, ale bez przesady...
Wkurza mnie tylko, że przy mojej tłustej cerze wyłażą mi kropeczki po kilku godzinach.
Aha. Rozumiem.
Ja mam date with ashton

O tak. Klasyka gatunku

To flattopem go domasuj, takim gęstym. Nie powinien takich numerów wtedy robić
Cytat:
ona mi chyba chciała jakiś komplement powiedzieć, albo pochwalić, ale dla mnie to była obelga

oo, dzięki muszę kupić sobie taką gąbeczkę kiedyś jeszcze flat topem puder dociskałam w nos i czoło, nawet spoko to było
Hehe pewnie tak

To gąbeczką precyzyjniej idzie. Tego pudru trzeba dać tak całkiem konkretnie i wciskać miejsce przy miejscu, az się stopi ze skórą.
Cytat:
Dokąłdnie tak...
Dostajesz dwa fejsczarty i musisz się ich trzymać jak najwierniej.
To że podchodzą i pytają czy coś pomóc, też mają narzucone- Nie daj panie trafią na "tajemniczego klienta"...
Tru story:
konsultantka opowidziała o wszystkim co zapytał klient, zaproponowała produkt dodatkowy, opowiedziała o promocjach, i zaprowadziła do kasy.
Dostała negatywną ocenę od "tajemniczego", bo... kasjerka nie powiedziała o promocjach i nie zaproponowała produktu uzupełniającego...
Cytat:
Muszą?

Tych z Kiko nie mialam , pomacam przy okazji
Tak...

Uważam że warto. Są trwałe, nie czuć ich na ustach, są bez smaku, i nie zbierają się nieestetycznie. Kosztuję niewiele.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uff, wątkowo usprawiedliwiona może jutro, jak już dojdę do siebie to coś nowego powstanie
(...)
no nie mam wolnej kasy i w sumie bardziej by mi się to przydało, gdybym zamierzała to wykorzystać potem też na innych osobach, a nie tylko na sobie

No dokładnie To inwestycja wtedy
Śniegowa jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:01   #4882
Loyd
Zakorzenienie

W lekkim wyglądam tak... Czyli i tak widać szpachlę. Ja niestety ( to zdjęcie też wykasuje ) mam tendencje do tego że bardzo widac u mnie podklady, niestety juz pierwsze oznaki ze nie jestem nastolatka są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (26,2 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-25 o 13:45
Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:02   #4883
izaa29
Zakorzenienie

Jak już poruszacie sprawy twarzowe to może wy coś doradzicie Ogólnie cere mam raczej mieszaną skłonną do przetluszczania lub przesuszania strefy T. Nie przechodziłam ataku pryszczy ale odkąd pamiętam towarzyszą mi wągry na nosie ostatnio pojawiły się pojedyncze na brodzie. Wiadomo kiedy mam na twarzy makijaz nie widac ich zabardzo ale bez owszem. Próbowałam już nakładania plasterka cytryny (w celu rozjasnienia ich) nakładałam również czarną glinkę owszem działała ale jeśli nakładałam ją codziennie a wiadomo niekoniecznie jest na to czas. Znacie jakiś złoty środek, który zmniejszy ich widoczność?

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2015-06-25 o 13:03
izaa29 jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:03   #4884
Hanan26
Zakorzenienie

Cytat:
ja pewnie bym nie czekała na Twoje pozwolenie i bym dotknęła
gdzie z łapami
Stary 2015-06-25, 13:04   #4885
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Aha. Rozumiem.
Ja mam date with ashton

O tak. Klasyka gatunku

To flattopem go domasuj, takim gęstym. Nie powinien takich numerów wtedy robić

Hehe pewnie tak

To gąbeczką precyzyjniej idzie. Tego pudru trzeba dać tak całkiem konkretnie i wciskać miejsce przy miejscu, az się stopi ze skórą.

Dokąłdnie tak...
Dostajesz dwa fejsczarty i musisz się ich trzymać jak najwierniej.
To że podchodzą i pytają czy coś pomóc, też mają narzucone- Nie daj panie trafią na "tajemniczego klienta"...
Tru story:
konsultantka opowidziała o wszystkim co zapytał klient, zaproponowała produkt dodatkowy, opowiedziała o promocjach, i zaprowadziła do kasy.
Dostała negatywną ocenę od "tajemniczego", bo... kasjerka nie powiedziała o promocjach i nie zaproponowała produktu uzupełniającego...

Tak...

Uważam że warto. Są trwałe, nie czuć ich na ustach, są bez smaku, i nie zbierają się nieestetycznie.

Kupie.
Cene tez maja chyba dobra, wiec co mi szkodzi Golden Rose ma fajne szminki tez.
Uuu... To jak musza , to słabo :/// odszczekuje wszystkie zle rzeczy jakie mowilam o tych makijazach

Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:04   #4886
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
No dokładnie To inwestycja wtedy

dokładnie.. wtedy to co wydałaś na kurs po jakimś czasie może Ci się zwrócić

Cytat:
W lekkim wyglądam tak... Czyli i tak widać szpachlę. Ja niestety ( to zdjęcie też wykasuje ) mam tendencje do tego że bardzo widac u mnie podklady, niestety juz pierwsze oznaki ze nie jestem nastolatka

ale wyglądasz jak nastolatka

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:05   #4887
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak już poruszacie sprawy twarzowe to może wy coś doradzicie Ogólnie cere mam raczej mieszaną skłonną do przetluszczania lub przesuszania strefy T. Nie przechodziłam ataku pryszczy ale odkąd pamiętam towarzyszą mi wągry na nosie ostatnio pojawiły się pojedyncze na brodzie. Wiadomo kiedy mam na twarzy makijaz nie widac ich zabardzo ale bez owszem. Próbowałam już nakładania plasterka cytryny (w celu rozjasnienia ich) nakładałam również czarną glinkę owszem działała ale jeśli nakładałam ją codziennie a wiadomo niekoniecznie jest na to czas. Znacie jakiś złoty środek, który zmniejszy ich widoczność?

Kwasy , retinol

Loyd jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:05   #4888
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
gdzie z łapami

tyle miłości <3

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:12   #4889
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
W lekkim wyglądam tak... Czyli i tak widać szpachlę. Ja niestety ( to zdjęcie też wykasuje ) mam tendencje do tego że bardzo widac u mnie podklady, niestety juz pierwsze oznaki ze nie jestem nastolatka są
Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Urocza blondyneczka z Ciebie Te oczy....
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tylko regularne oczyszczanie. Glinka jak najbardziej ale nie od przypadku, tylko na stałe. Nie wiem czy ta czarna. Może zielona?
Wrażliwa? Naczynkowa jesteś?
Pomyślałabym o migdałowym toniku norel

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Kupie.
Cene tez maja chyba dobra, wiec co mi szkodzi Golden Rose ma fajne szminki tez.
Uuu... To jak musza , to słabo :/// odszczekuje wszystkie zle rzeczy jakie mowilam o tych makijazach

No podobno, ale mnie wysuszają mocno.

Ano.. Na długo czas znienawidziłam wtedy szminki. Był przykaz noszenia, a mnie to wysuszało usta natychmiastowo. Aż do ranek.
Albo jak trzeba było nosić te syforowe... tak obrzydliwy smak, zę aż drapało w gardle...
No i fryzury... koniecznie spięte, i to na gładko... Nie ważne czy Ci pasuje czy nie...
Cytat:

ale wyglądasz jak nastolatka
Hahahah dokładnie!

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-06-25 o 13:09
Śniegowa jest offline  
Stary 2015-06-25, 13:13   #4890
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Kwasy , retinol
Muszę poczytać w internetach

Cytat:
Tylko regularne oczyszczanie. Glinka jak najbardziej ale nie od przypadku, tylko na stałe. Nie wiem czy ta czarna. Może zielona?
Wrażliwa? Naczynkowa jesteś?
Pomyślałabym o migdałowym toniku norel
Miałam tą czarną poprzednio Zielona będzie lepsza?
Nie naczykowa i chyba nie wrażliwa
Zatem wizyta u kosmetyczki mająca na celu oczyszczenie + glinka kilka razy w tygodniu + polecany tonik?
izaa29 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości