Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-21, 18:28   #571
alkaxy
biegam dla Zabawy

Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez Marta9293 Pokaż wiadomość
Ktoś szukał numer do salonu K&A z dworcowej z bydgoszczy podaję aktualny 889 319 848.Jestem stałą klientką od dwóch lat,czesałam się u pani Joanny do ślubu,polecam wam koki ślubne i wizytowe.Jestem bardzo zadowolona z cen i fachowej obsługi.Serdecznie pozdrawiam.
Marta, kojarzysz jakie panie tam jeszcze pracują?
Pani Joanna, Paula i ktoś jeszcze?
alkaxy jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:32   #572
kruszynelka
Raczkowanie

GG do kruszynelka

hej dziewczyny, czytalam juz ten watek nie raz i zastanawiam sie ktory fryzjer najlepiej robi kolor, piszecie ze dobrze scinaja a ja chcialabym zejsc od razu z czarnego na rudy oczywiscie bez duzego zniszczenia wlosow, Nie mam pojecia gdzie sie wybrac, nie chodze do fryzjera w Bydgoszczy od 2 lat byłam kiedys na dworcowej mialam wlosy do załopatki, poprosiłam o podciecie i wyszłam z włosami za uszy i z grzywka krotka do połowy czoła. Innym razem tez mi zmarnowali wlosy, dlatego chodze do kolezanki ona dobrze scina nie jestem wymagajaca ale jesli chodzi o te rude to szukam profesjonalisty.Dziewczyn y czy ktoras z was zmienila kolor z czarnych na rude? dodaje zdjecie jaki kolor mi sie marzy.
kruszynelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:21   #573
WhiteRainbow
Raczkowanie

Myślicie że Gotowski przyjmie mnie jeżeli umówię się pół roku wcześniej ? Wiem, że przyjmuje tylko stałe klientki ale masakrycznie potrzebuję zmiany wyglądu - mianowicie chcę ściąć włosy na powiedzmy krótkie (do ramion) jedyny problem tkwi w tym że są one lekko kręcone więc potrzebuje profesjonalisty. Potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera a cena powiedzmy że jest nieistotna.
WhiteRainbow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:45   #574
nike87
Przyczajenie

kruszynelka polecam pana Dawida, fryzjer na ulicy Orłowskiego 1, Błonie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z farbowania i pielęgnacji włosów po farbowaniu Zawsze są mięciutkie, nie widzę żeby były zniszczone Byłam tam na pierwszym farbowaniu w moim życiu i pan Dawid podszedł do tego bardzo profesjonalnie, wytłumaczył co i jak itd. Poza tym nieraz widziałam jak farbował włosy innym kobietkom i zawsze mi się podobało. Co prawda nie wiem, jak z przejściem z czarnego na rudy, ale myślę, że najlepiej byłoby zadzwonić i powiedzieć jak sprawa wygląda, na pewno coś Ci doradzi. Pozdrawiam
nike87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:45   #575
kit24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasztanowa Pokaż wiadomość
Chyba już wszystkie większe miasta "poszukały" swoich najlepszych fryzjerów.
Czyżby w Bydgoszczy ich nie było?
Ja jeszcze takiego nie spotkałam choć marzę o nim od dawna.
Ja już miałam chwile zwątpienia , że znajde ale udało mi się i mogę wam polecić salon na świętej trójcy 15 i panią Marlenę tel. 693 825 913 naprawdę super robi blond !!! a ceny naprawdę są przystępne mam jej adres stronki i tam jest cennik aż mi się nie chciało wierzyć, nie dość że blond zrobiła mi lepszy niż ci piękni na rynku to jeszcze zapłaciłam mało www.fryzjerbydgoszcz.zafr iko.pl
kit24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 01:09   #576
zuzia20
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kit24 Pokaż wiadomość
Ja już miałam chwile zwątpienia , że znajde ale udało mi się i mogę wam polecić salon na świętej trójcy 15 i panią Marlenę tel. 693 825 913 naprawdę super robi blond !!! a ceny naprawdę są przystępne mam jej adres stronki i tam jest cennik aż mi się nie chciało wierzyć, nie dość że blond zrobiła mi lepszy niż ci piękni na rynku to jeszcze zapłaciłam mało www.fryzjerbydgoszcz.zafr iko.pl
Ten post to chyba żart jakiś - albo co najmniej autoreklama...
Zdecydowanie nie polecam ww. pani.
Cięcie - tragedia,włosy się nie układały w ogóle.
Koszmarny kolor i kompletnie nieudana fryzura - może mojej babci by pasowała - ale nie 20-letniej dziewczynie!!!
Dodam do tego hektolitry łez wylanych w poduszkę i ponad rok zapuszczania włosów - i macie obraz tej wizyty...

Szczerze nie polecam.
Teraz jeżdżę do pani Ani,która pracowała w hair coif - i jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam!
zuzia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:29   #577
Dociakowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rapidity Pokaż wiadomość
a mogłabyś napisać jeszcze imię fryzjerki lub fryzjera?do kogo się tam zapisywać?
dzięki

bo byłam tam raz u jednej dziewczyny,i obcięła mnie strasznie krzywo...
ale nie znam jej imienia.
krzywo? a moze tak miało być?taka asymetria? kiedy byłas?

ja byłam u takiej blondynki w długich włosach i u takiej w ciemnychm ale tam wszystkie dobrze tną

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg
Dociakowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:48   #578
rapidity
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
krzywo? a moze tak miało być?taka asymetria? kiedy byłas?

ja byłam u takiej blondynki w długich włosach i u takiej w ciemnychm ale tam wszystkie dobrze tną
Nie,na pewno nie była to asymetria włosy miały być wycieniowane,z jednej strony były dłuższe.
byłam tam dość dawno,pracował tam też taki pan,ale obcinała mnie młoda dziewczyna.może spróbuję jeszcze raz?
pewnego razu jak byłam w Focusie widziałam tam jedną ich klientkę z czadową fryzurką,a obcinała ją właśnie fryzjerka w ciemnych dłuższych włosach.może to ta sama o której piszesz.
dzięki za info.jak zdobędę jakieś doświadczenia to się z Wami podzielę.

Edytowane przez rapidity
Czas edycji: 2009-12-03 o 15:50
rapidity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:47   #579
Dociakowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rapidity Pokaż wiadomość
Nie,na pewno nie była to asymetria włosy miały być wycieniowane,z jednej strony były dłuższe.
byłam tam dość dawno,pracował tam też taki pan,ale obcinała mnie młoda dziewczyna.może spróbuję jeszcze raz?
pewnego razu jak byłam w Focusie widziałam tam jedną ich klientkę z czadową fryzurką,a obcinała ją właśnie fryzjerka w ciemnych dłuższych włosach.może to ta sama o której piszesz.
dzięki za info.jak zdobędę jakieś doświadczenia to się z Wami podzielę.
uu ten pan był i menagerem i fryzjerem, teraz juz nie pracuje a menagerem jest kto inny.. także idź i spróbuj

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg
Dociakowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:03   #580
Kasiulka163
Przyczajenie

Dziewczyny byłam we wtorek u p. Zaremby i muszę Wam powiedzieĆ (napisaĆ) że jestem zadowolona. Profesjonalne mycie + masaż głowy i pani Joanna ścięła mnie bardzo ładnie, wycieniowała włoski tak jak chciałam ale cena mnie zabiła u niej to normalne, ale to było tylko zwykłe ścięcie włosów o 3cm = 103 zł
Kasiulka163 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 23:44   #581
ashandie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuzia20 Pokaż wiadomość
Teraz jeżdżę do pani Ani,która pracowała w hair coif - i jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam!
Tak myślałam, żeby właśnie się do tej pani wybrać, a tu czytam "pracowała", tzn, że gdzieś się przeniosła?
I mam pytanie, czy ta pani jest taką fryzjerką artystką- doradzi jak ściąć? (i ile bierze za ścięcie?)

A może znacie jeszcze jakiś dobrych fryzjerów, oprócz ścięcia bardzo zależy mi na doradzeniu czegoś oryginalnego, bądź po prostu żeby mi pasowało.

Mimo, że przeczytałam prawie cały wątek (cóż, sporo tego xD) to jakoś jeszcze nie mogę się zdecydować. I fajnie by było gdyby nie było drożej niż 50ł.

Z góry dzięki

A jeszcze przypomniało mi się, że czytałam coś o salonie Nefretete, może ktoś jeszcze tam był?
ashandie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 20:27   #582
martynqsia
Raczkowanie

To teraz ja. Jeśli chodzi o fryzjera, to polecam panią Dorotę z Chołoniewskiego. Salon nazywa się Doris a kobietka świetnie zna się na rzeczy. Zwykle podcinam i cieniuję włosy, robię pazurki i skracam grzywkę. Po wizytach u niej wszystkie koleżanki mi zazdroszczą perfekcyjnej fryzury. Jeśli będziecie chciały dam Wam namiar, bo nie wiem czy jest już kontakt w necie, bo od niedawna jest na swoim. W kwestii farbowania - robiła włosy mojej mamie, ma kobieta talent.

Nie polecam za to salonu na Gdańskiej w okolicach Al. Mickiewicza po lewej stronie patrząc w stronę LPKiW - drogo, drogo i wg mnie nieciekawie.
martynqsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 01:05   #583
Dieselka
Przyczajenie

Od 2 lat korzystam z usług salonu fryzjerskiego na Gdańskiej - salon L'oreal, kawałeczek za dawnym Pedetem (po tej samej stronie, salon mieści się w bramie). Niestety salon dość drogi (np. pasemka na włosy długości do połowy pleców + ścięcie grzywki) płacę ok. 160 zł, ale zawsze wychodzę zadowolona, więc korzystając z usług fryzjerskich średnio raz na 3-4 m-ce wolę zapłacić więcej i wyjść zawsze zadowolona Mimo że już prawie 3 lata mieszkam na drugim końcu Polski, fryzjera zawsze "zaliczam" podczas pobytu u rodziny w Bydgoszczy
Dieselka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:25   #584
monika_maj
Przyczajenie

Witam, dziewczyny czy któraś z was obcinała się sie u p. Doroty? Ona ma swój salon kosmetyczno-fryzjerski (wchodzi się w brame) na gdańskiej??
monika_maj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 22:16   #585
Dieselka
Przyczajenie

@monika-maj: a coś bliżej o tym salonie? w którym miejscu? Co do ścięcia to mogę szczerze polecić salon L'oreala, o której wyżej pisałam (też w bramie na Gdańskiej). Blondynka (ta moja ) to Magda, druga (brunetka) chyba też Magda
Dieselka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 07:11   #586
monika_maj
Przyczajenie

tylko tyle wiem, znajoma polecała ale nie dokońca jestem przekonana, patrząc na jej czuprynkę, niby ok, ale .... nie do końca mi się podoba. Byłam już u kilku fryzjerów, m.in. obcinała mnie Żaneta i wysoka Gosia od Joanny Zaręby-byłam zadowolona, ale wtedy miałam włosy do ramion. Teraz chcę na króciutko z dłuższą grzywką-radykalna zmiana. Czasami widze na mieście dziewczyny z super fryzurkami-gdzie one się tną ;-)

Edytowane przez monika_maj
Czas edycji: 2009-12-31 o 07:19
monika_maj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:22   #587
martix25
Raczkowanie

GG do martix25

Wszystkie tu piszecie o p.Asi Zarembie a ja chodzę do jej siostry Agnieszki Zaremby i normalnie Niebo mi ją zesłało tylko ona potrafi poradzić sobie z moimi kudłami,świetnie ścina,potrafi doradzić...cena tej przyjemności...cięcie z myciem,masażem głowy,którego się nie spodziewałam układaniem wychodzi około 75zł.
Agnieszka Zaremba przyjmuje na Nakielskiej...

martix25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:38   #588
Summer9
Przyczajenie

Jestem świadoma, że nie jestem pierwsza, nie ostatnia, ale po przeczytaniu wątku, zakręciłam się. Jeszcze dwa dni temu byłam zdecydowana na Panią Joannę Zarembę, ale po przeczytaniu, ile trzeba zapłacić za zwykłe ścięcie, i nie zawsze udany efekt chyba podziękuję. Zależy mi na fajnym wycieniowaniu i niewielkim podcięciu włosów. Mogłybyście mi doradzić który z podanych poniżej fryzjerów, byłby odpowiedni: (Agnieszka Zaremba, Marcin Witkowski, Tomasz Bronowicki, czy Joanna Kędzierska?)

Mam jeszcze jedno pytanie, moja starsza siostra zachwalała salon L'oreal, ale, że mam mieszane uczucia, ponieważ kilka lat temu, fryzjer tam pracujący zafundował mojej matce, fryzurę, której nie można było nazwać udaną (delikatnie mówiąc)
Summer9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 00:26   #589
Pati28
Raczkowanie

Summer9 ja z podanych przez Ciebie fryzjerów wybrałabym Marcina Witkowskiego_super scina,pracował z R.Gotowskim i to widać
.... jaki salon Loreala masz na mysli? mozesz ulice podać
Pati28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:28   #590
Summer9
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź. Salon mieszczący się na ulicy Gdańskiej
Summer9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:25   #591
bodyshake
Raczkowanie

Witam Wizazanki
Studiowalam watek dwa dni i mam straszny metlik w glowie.No ja juz nie wiem,gdzie sie wybrac...chyba zdecyduje sie na p.Marcina Witkowskiego...
Planuje jakies konkretne ciecie,moze ktos jeszcze korzystal z uslug Marcina (nie ma zbyt wiele opini na jego temat)i moze go polecic....jak tnie ,jak farbuje,czy umie dobrze doradzic
Czekam na jakies infoo z gory dziekuje
bodyshake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:54   #592
Synja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasztanowa Pokaż wiadomość
Chyba już wszystkie większe miasta "poszukały" swoich najlepszych fryzjerów.
Czyżby w Bydgoszczy ich nie było?
Ja jeszcze takiego nie spotkałam choć marzę o nim od dawna.
Najlepszy fryzjer w Bydgoszczy to Dominika Krauklis świetna fryzjerka bardzo polecam .Przyjmuje na ul.Gdańskiej.
Synja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:06   #593
EwulQa
Przyczajenie

Dziewczyny!!!
Bardzo Was proszę o pomoc!! Czy któraś z Was wie może, czy w salonie Julia na Chodkiewicza (?) pracuje jeszcze Marta??? Bede bardzo wdzieczna za informację. Pozdrawiam!
EwulQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:39   #594
pyza28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martix25 Pokaż wiadomość
Wszystkie tu piszecie o p.Asi Zarembie a ja chodzę do jej siostry Agnieszki Zaremby i normalnie Niebo mi ją zesłało tylko ona potrafi poradzić sobie z moimi kudłami,świetnie ścina,potrafi doradzić...cena tej przyjemności...cięcie z myciem,masażem głowy,którego się nie spodziewałam układaniem wychodzi około 75zł.
Agnieszka Zaremba przyjmuje na Nakielskiej...
byłam wczoraj u p. Agnieszki - i równiez baaaaaaaaaardzo polecam...
całe zycie nosiłam długie włosy, a u niej poszłam na żywioł i mam krótkie, bardzo dopasowane do kształtu twarzy... za całosc zapłaciłam 60 zł czyli nie tak duzo... w realu /hair coff/ płaciłam drugie tyle...
pyza28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:37   #595
maria81
Przyczajenie

Witam,
pyza28 mam do Ciebie pytanie, czy sama chciałaś się od początku obciąć się na krótko czy ta propozycja wyszła od p. Agnieszki?

Pytam, bo tez mam długie włosy i nie mam pomysłu na obcięcie.
maria81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:55   #596
Nanucha
Raczkowanie

polecam fryzjerke blondynke ktora pracuje u ADAMA na Duracza potrafii z czarnych zrobic ciemny blond bez rudego

na kwasie
foliowym oczywiście
[vichy]462184[/vichy]
Nanucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:07   #597
adoosienka
Wtajemniczenie

GG do adoosienka

Dziewczyny może ma któraś z Was opinię o salonie KolaPrestige w Bydgoszczy??
Jestem umówiona na za tydzień... na koloryzację i rekonstrukcję włosów. Aktualnie włosy mam rozjaśnione (pasemkami) przez co są zniszczone końcówki i generalnie przesuszone :| Chcę wrócić do ciemniejszego koloru.
Ceny mają wysokie... więc nie chcę sobie później pluć w brodę ;]

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:08   #598
lucynasta
Przyczajenie

Dziewczyny,
przeczytałam prawie wszystkie posty i chyba jednak wybiorę się do p. Michała ze Stoppla - brak negatywnych ocen. Moja koleżanka była u niego "na ścięciu" i wszystko O.K.
lucynasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:01   #599
kruszynelka
Raczkowanie

GG do kruszynelka

zdecydowałam sie na wizyte u Joanny Zaremby, ide we wtorek.

Dlugo zwlekałam i wlosy mam zapuszczone na maksa, sa dlugie, cienkie,
kiedys mialam cieniowane i grzywke ale zapuszczam od pol roku i chce aby mialy jedna dlugosc - tylko ze teraz wygladam jak wiedzma i musze cos z tym zrobic.
Ogolnie planuje grzywke i chyba rowne na caloscie, nie wiem czy cieniowac wkoncu tyle juz zapuszczałam... sama nie wiem mam nadzieje ze Pani Asia pomoze mi cos wybrac.
Wkleje zdjecia jak wygladam teraz a jak po wizycie mam nadzieje ze beda zadowolona..

Mam uraz do fryzjerow - 3 lata temu bylam w salonie na Dworcowej nie pamietam nazwy, kobieta miała mi podciac - wyszlam z wlosami za ucho od tamtej pory zapuszczam i omijam fryzjerow szerokim lukiem. Tak samo bywalo jak mialam grzywke, chodzilam podciac byle gdzie wkoncu to tylko grzywka, ale za kazdym razem wygladałam jak debil, grzywka zamiast byc delikatnie podcieta tak aby sie ukladała i nie wchodziła na oczy był krotka na poł czoła i tak za kazdym razem! Takze omijam fryzjerow szerokim lukiem i szukam jakiegos ktory zadba o moje wlosy. Czasami jezdzilam do "mojej" fryzjerki ktora mieszka 80km od Bydgoszczy i bylam bardzo zadowolona ale teraz nie mam na to juz czasu iona rowniez bo jest w ciazy.

takze dziewczyny... zdam relacje we wtorek/srode.

Przy okazji jak bede to zapytam osobiscie jak to by bylo gdybym chciała zejsc z czarnego na rudy jak w zalaczniku... to moje marzenie, moze po rozmowie z Asia cos postanowie. (nie wiem czy bedzie do mnie pasowac taki kolor - mam brazowe oczy, sniada cere JAK MYSLICIE?)

Edytowane przez kruszynelka
Czas edycji: 2010-04-14 o 13:03 Powód: ZAPOMNIALAM DODAC ZDJECIE
kruszynelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:45   #600
madoo
Przyczajenie

Witam
Ja tez wybieram sie do Joanny Zaremby - pierwszy raz ale sama juz nie wiem bo po przeczytaniu opinii to troche sie boje - moje wlosny musza dobrze byc wycieniowane zeby sie układały i nie moge sobie pozwolic na jakies szalenstwo na glowie, raczej wole 'bezpieczne' fryzury, z ktorymi nie trzeba zbyt duzo przed lustrem kombinować ale z drugie strony chcialabym wygldac kobieco i ladanie. Czy wymagam zbyt duzo? :O)
Jak czytam ze J. Zaremba kasuje 100 zlotych to troche mnie skreca - nie wiem czy jest warta swojej ceny - moze jest zbyt przereklamowana?
bylam juz u wielu fryzjerek i zadna nie przekonala mnie do siebie na 100%.
Moze ktos mi szczerze poradzić do kogo mam sie wybrac? Wiem, ze kazdy lubi cos innego i tyle gustow ile ludzi ale mi chodzi o bardzo dobre ciebie i cieniowanie

Jeszcze jedno pytanie - czy ktoras z Was ma moze namiary na dobra kosmetyczke - chcialabym oczyscic twarz i moze jakis masaz do tego tez by sie przydal :O)
zupelnie nie wiem do kogo sie wybrac - tu tez musze uwazac bo moja cera jest bardzo wrazliwa

Edytowane przez madoo
Czas edycji: 2010-04-17 o 21:51
madoo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bydgoszcz, dobry fryzjer, fryzjer, fryzjerski, salon

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości