Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-03-17, 19:19   #3991
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale na co mam odpowiedzieć?

Kwiatki śliczne miśki też lubię
A o tej rudości, ale potem edytowałam, bo zobaczyłam że odpisałaś
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:20   #3992
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O kurcze, ale uzbierała się kolekcja cuda!
Ja już powoli wyleczyłam się z nabycia Lip Balm właśnie ze względu na ich małą pojemność, ale tak chwalicie, że w końcu nabędę 1 z nich
Dzięki może uda Ci się nabyć Lip Balma z bonem 40zł wtedy cena tak nie boli
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:21   #3993
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oł maj gad, jeszcze dzisiaj musze poćwiczyć i pędzle uprać hahaha Dzisiaj dzień zajęć - prania i prasowania, ogólnie porządków hahah Dobrze, że nasz wątek umilał mi czas Ehh no.. ide ćwiczyć
co cwiczysz?
Cytat:
Tak pięknie to sfotografowałam, że gucio widać
Od lewej:
róż sweet rose
puder transparent opale
bronzer light
róż soft peach

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Dzięki

No ja widzę w tym kolorze rosewood odrobinę rudości, ale może akurat na moich ustach wybija ten odcień najlepiej, jak sama sprawdzisz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Może trochę się wystraszyłam ale tonik Shiseido ma alko i wyjątkowo dobrze mi robi na buzię, dziwne
bronzer light
róż soft peach to te dwa baaardzo mi się podobaja
a tonik Shiseido- dostałam kiedyś miniaturkę podczas rozmowy z Panią konsultantką o tych kosmetykach- poradziła mi, żeby nie wylewać toniku na wacik, tylko na palce i w ten sposób nakładać na twarz.I żebym absolutnie nie bała się alkoholu, który jest w nim, ponieważ on spowoduje, że składniki z kremu, który nałożę później, będą lepiej penetrowały skorę...
Dodam tylko, że zainteresował mnie rozświetlający krem, ale cena mnie zabiła nie pamiętam kosztu, ale no... nie dla mnie niestety

buahhot jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:21   #3994
maarthusia

Cytat:
A o tej rudości, ale potem edytowałam, bo zobaczyłam że odpisałaś
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:23   #3995
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Oto moja rodzinka Clarinsów
Jak zwykle światło do
Ale Ty tego masz do mnie jutro przyjedzie pierwszy błyszczyk ciekawe czy będzie love
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:23   #3996
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Sprawdziłam wszystkie 4 rodzaje, które są w łazience i nie mają chyba że ukryte pod łacińskimi nazwami, ale słowa alcohol nie ma
Ja mam niebieskie Milion Glossess i tez nie ma w skladzie alko.u mnie tez sie sprawdza.
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:28   #3997
maarthusia

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co cwiczysz?

bronzer light
róż soft peach to te dwa baaardzo mi się podobaja
a tonik Shiseido- dostałam kiedyś miniaturkę podczas rozmowy z Panią konsultantką o tych kosmetykach- poradziła mi, żeby nie wylewać toniku na wacik, tylko na palce i w ten sposób nakładać na twarz.I żebym absolutnie nie bała się alkoholu, który jest w nim, ponieważ on spowoduje, że składniki z kremu, który nałożę później, będą lepiej penetrowały skorę...
Dodam tylko, że zainteresował mnie rozświetlający krem, ale cena mnie zabiła nie pamiętam kosztu, ale no... nie dla mnie niestety
Polecam z całego serca ten bronzer i róż są śliczne, nienachalne no i diabelsko wydajne na różu nie widać zużycia, choć maziam się nim prawie rok (z przerwami na inne, ale ten jest moim ulubieńcem) bronzera namiętnie używałam od końca wiosny do początku jesieni i widać wgłębienie, ale i tak do dna jeszcze daleko

Zauważyłam, że po tym toniku a alko troszeczkę poprawiła mi się cera, drobne niedoskonałości się zmniejszyły, jestem zadowolona niepotrzebnie tak się bałam i niepotrzebnie sprzedałam ten tonik z boxa syforowego dobrze, że mam jeszcze zapasik z D.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale Ty tego masz do mnie jutro przyjedzie pierwszy błyszczyk ciekawe czy będzie love
Troszkę się nazbierało
Na pewno będzie love, z Clarinsem nie ma innej opcji to zdecydowanie moja ulubiona firma

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja mam niebieskie Milion Glossess i tez nie ma w skladzie alko.u mnie tez sie sprawdza.
Musze wypróbować też tę niebieską
Używam tych odżywek od kilku lat i nie wyobrażam sobie rozczesania mojego sianka po myciu bez nich
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:34   #3998
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wkurza mnie moja mała chce spać, ale musi u mnie na brzuchu nie da się odłożyć, i weź coś zrób ;-)
)
Ja tak mam jak gdzieś pójdziemy i chce spać, tylko moja ma 1,5roku i juz swoje wazy...
Stary 2015-03-17, 19:40   #3999
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Martusia, odpowiedz mi

Patrzcie jakie mi ładne żonkilki rozkwitły Śliczne są I na zdjęciu moja kolejna miłość - pluszowe misie Uwielbiam je zbierać I mam nawet takiego wielkiego do spania co mi za poduchę robi, zarzucam na niego ręce i nogi i już nie wyobrażam sobie spać bez niego

Edit: Już odpowiedziałaś No właśnie muszę sama sprawdzić kurde

Też mam takiego ogromnego misia ;p

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O kurcze, ale uzbierała się kolekcja cuda!
Ja już powoli wyleczyłam się z nabycia Lip Balm właśnie ze względu na ich małą pojemność, ale tak chwalicie, że w końcu nabędę 1 z nich

Ja w tym tygodniu zamawiam buty i wraz z nadejściem wiosny zamierzam biegać

Może po wysuszeniu ujarzmij włosy od ucha w dół lub same końcówki jakimś olejkiem? Ja ostatnio używam ten z GP http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...-w-plynie.html
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:49   #4000
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Też mam puszące się włosy lubię odżywki Gliss Kur 2-fazowe (bez spłukiwania), najlepsza dla mnie jest z jedwabiem włosy są po niej miękkie i takie miłe w dotyku często te odżywki są w promocji w Rossie po 9zł, są bardzo wydajne
potwierdzam - ta z jedwabiem jest boska uwielbiam jej zapach i to że włosy sa po niej jedwabiste i lśniące )

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Byłam u fryzjera w niedziele mam takoe cudowne włosy aż boje się myć, macie jakąś poradę co zrobić aby mi się nie spuszyły mocno po umyciu i nie były jak siano ?
ja po rozjaśnianiu miałam swego czasu takie siano na głowie (fryzjerka się nie popisała podczas farbowania ) i używałam z powodzeniem jedwabiu Biosilk - jest super na takie puszenie
amyz jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:50   #4001
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja polecam do puszących i niesfornych olejek BC miracle Schwarzkopf'a ja używam do włosów grubych i dla mnie
a naprawdę mam mega trudne włosy w obsłudze

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-03-17, 19:51   #4002
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu, a nie chciałabyś się jej pozbyć? Ja bym, chętnie przygarnęła Gardenię
Oj nie, za bardzo kocham swoje skarby. Myślę, że mnie rozumiesz .
A serio - Gardenia spodobała mi się od pierwszego użycia i choć mam inne (nie wiem, kiedy faza na rozświetlacze wreszcie mi się skończy ), to po Gardenię nadal bardzo lubię sięgać.

Cytat:
Oto moja rodzinka Clarinsów
Jak zwykle światło do
Śliczny zestaw
Ja po Waszych Clarinsowych akcjach też kliknęłam Lip Balmy, tylko musiałam wybierać co było w tym czasie dostępne. Chciałam 01, ale nie było, więc zdecydowałam się na 02 Coral i 05 Red. Jutro powinny przyjść, ciekawe czy mi się spodobają . Wzięłam też Clarinsowy korektor pod oczy w tubce, ponoć bardzo dobry. Z kolorówki Clarinsa mam tylko dwa błyszczole Lip Perfector - lubię ich smak

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-17 o 19:52
OlaM jest teraz online  
Stary 2015-03-17, 20:24   #4003
beyza
Perfume Lover

Pomylka

Moja kolekcja:
cz. 1. KLIK
cz. 2. KLIK

Mój blog o perfumach

P
erfumy na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post79174281

Edytowane przez beyza
Czas edycji: 2015-03-17 o 20:25
beyza jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:14   #4004
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mój instruktor nie był ciacho i może i lepiej Jeszcze by mnie urodą rozpraszał
Fakt

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Martusia, odpowiedz mi

Patrzcie jakie mi ładne żonkilki rozkwitły Śliczne są I na zdjęciu moja kolejna miłość - pluszowe misie Uwielbiam je zbierać I mam nawet takiego wielkiego do spania co mi za poduchę robi, zarzucam na niego ręce i nogi i już nie wyobrażam sobie spać bez niego

Edit: Już odpowiedziałaś No właśnie muszę sama sprawdzić kurde
Uwielbiam żonkile
A moja niunia tez ma kolekcję misiaczków
Stary 2015-03-17, 21:26   #4005
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co cwiczysz?
Ewkę Dzisiaj Extra Figurę (45 min)

Cytat:
Też mam takiego ogromnego misia ;p
Takie misie są najlepsze

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj nie, za bardzo kocham swoje skarby. Myślę, że mnie rozumiesz .
A serio - Gardenia spodobała mi się od pierwszego użycia i choć mam inne (nie wiem, kiedy faza na rozświetlacze wreszcie mi się skończy ), to po Gardenię nadal bardzo lubię sięgać.
Aaaa rozumiem, bo tak napisałaś, że się "wala" to zrozumiałam, że go nie używasz i niepotrzebnie leży W takim razie miłego używania

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Uwielbiam żonkile
A moja niunia tez ma kolekcję misiaczków
Żonkile są takie pozytywnie nastrajaące do życia Ja już się zastanawiam gdzie ja kolejne misie będę sadzać haha Mój TZ mi czasem kupuje a ja już nie wiem gdzie je dawać
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:33   #4006
OlaM
Moderator

Cytat:
Aaaa rozumiem, bo tak napisałaś, że się "wala" to zrozumiałam, że go nie używasz i niepotrzebnie leży W takim razie miłego używania
O tym walaniu w kufrze to było w sensie, że używam, a nie stawiam na półeczce do oglądania . Zresztą w kufrze trzymam kolorówkę najczęściej używaną, reszta, mniej ulubiona, zajmuje szuflady i inne schowki .
OlaM jest teraz online  
Stary 2015-03-17, 21:41   #4007
_Kornelia_
Zadomowienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
No pewnie Kobietki jak tak zmieniamy temat, to może mi któraś z Was polecić zmywarkę? Firmę, model? Oraz mikser z miską - robi się ze mnie house manager czytaj: kura domowa
Ja Ci polecam miksery Zelmera, każdy model ma dobre opinie , a model możesz wybrać w zależności od potrzeb
Stary 2015-03-17, 21:45   #4008
korinka3

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja Ci polecam miksery Zelmera, każdy model ma dobre opinie , a model możesz wybrać w zależności od potrzeb
Dzisiaj oglądałam zelmerki w sobotę albo w niedziele pojadę z mężem na mały shopping to obejrzymy
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:50   #4009
xPoziomkax
Zakorzenienie

Jak się tak wszystkie chwalą Clarinsami to też się pochwalę, a co! Moje maleństwa razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07826 (Copy).jpg (95,0 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-03-17 o 21:55
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:56   #4010
korinka3

Cytat:
Jak się tak wszystkie chwalą Clarinsami to też się pochwalę, a co! Moje maleństwa razem
Boskie
Ja chcę już swój błyszczol
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:59   #4011
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Boskie
Ja chcę już swój błyszczol
Daj koniecznie znać jak przetestujesz co myślisz
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 21:59   #4012
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Naskrobałam im maila Napisałam lament w stylu, że czuję się oszukana, że jestem stałą klientką, że nie wiem kiedy ktoś otworzył ten kosmetyk i może mam rok w plecy z używaniem, że czy oni sobie zdają sprawę, że gdybym używała kosmetyku dłużej niż termin przydatności, to może on szkodzić skórze i ją podrażniać, że takiego się już nie używa, a że sama nie otworzyłam to skąd mam wiedzieć kiedy kończy się przydatność I że myślałam, że kupując w tak renomowanej perfumerii mogę oczekiwać produktu nowego i nieotwieranego

Ale sam róż jest.. Kurde.. tyłek mi urwał
Jaki on piękny Ja bym nie oddała, bo bym nie potrafiła już się z nim rozstać
Stary 2015-03-17, 22:04   #4013
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Jaki on piękny Ja bym nie oddała, bo bym nie potrafiła już się z nim rozstać
Nie no coś Ty, nie oddaje Dobrze, że nie był swatchowany bo bym chyba zemdlała
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 22:10   #4014
201606201234
Konto usunięte

Ale dzisiaj naprodukowalyscie postow powazne tematy poruszylyscie, ja juz nic nie dodaje od siebie, bo tez jestem pod trzy zero i nawet nie wiem kiedy mi tak czas uciekl, no i to glupie wrazenie ze mijaja mi najlepsze lata a ja ich nie wykorzystuje...

A wracajac do tematu watku w koncu pojawil sie olejek, oczywiscie maliny nie ma, jakzeby inaczej wiec puscilam zamowienie na Clarinsy, skusilyscie mnie. Niech bedzie, kupon -100zl wykorzystany:

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Clarins Usta
Nr. 03 - Reflet beige

Pomadka, 12 ml
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 49,00 zł 49,00

Clarins Usta
04 - petal shimmer

Pomadka, 12 ml
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 49,00 zł 49,00

Clarins Usta
N°01 honey

Pielęgnacja ust, 7 ml
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 85,00 zł 85,00

Clarins Garden Escape
N°03 my pink

Pomadka, 1,8 g
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 75,00 zł 75,00

Clarins Garden Escape
N°05 red

Pomadka, 1,8 g
Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 75,00 zł 75,00

Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
zł 0,00

Clarins zestaw 2 miniatur do pielęgnacji twarzy + kosmetyczka
zł 0,00

Clarena Zestaw miniatur pielęgnacyjnych
zł 0,00

Douglas Colour Beauty Expert
zł 0,00

Clarena ultra-nawilżający krem z 3 rodzajami kwasu hialuronowego (2 ml)
zł 0,00

Clarins Vital Light Day Cream (2 ml)
zł 0,00

Estee Lauder Revitalizig Supreme Anti-Aging Cream (1,5 ml)
zł 0,00

Bon rabatowy: zł 100,00

Suma pośrednia zł 333,00

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-03-17 o 22:12
201606201234 jest offline  
Stary 2015-03-17, 22:12   #4015
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kupiłam dwa Lip Balmy: 03. My Pink i 01. Rose oraz błyszczyki z oferty miesiąca w kolorach: 01 Reflekt Rose, 04. Petal shimmer i 05 Candy shimmer. Wszystkie są superowa ale "My Pink" wymiata zrobię później fotkę zdobyczy
A który z tych błyszczyków najbardziej Ci się podoba, bo ja bym chciała sobie jeden sprawić, tylko nie wiem, jaki kolor wybrać Ogólnie nie jestem błyszczykowa, ale tyle dobrego naczytałam o tych błyszczolach Clarinsa, że zachciało mi sie capnąć chociaż jeden. Chciałabym delikatny róż, ale taki, żeby kolorek był widoczny na ustach, a nie sam błysk
Właśnie waham się między o1, 04 i 05. Dziewczyny pomóżcie
Stary 2015-03-17, 22:16   #4016
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj naprodukowalyscie postow powazne tematy poruszylyscie, ja juz nic nie dodaje od siebie, bo tez jestem pod trzy zero i nawet nie wiem kiedy mi tak czas uciekl, no i to glupie wrazenie ze mijaja mi najlepsze lata a ja ich nie wykorzystuje...

A wracajac do tematu watku w koncu pojawil sie olejek, oczywiscie maliny nie ma, jakzeby inaczej wiec puscilam zamowienie na Clarinsy, skusilyscie mnie. Niech bedzie, kupon -100zl wykorzystany:

Super zakupy!!!

Cytat:
A który z tych błyszczyków najbardziej Ci się podoba, bo ja bym chciała sobie jeden sprawić, tylko nie wiem, jaki kolor wybrać Ogólnie nie jestem błyszczykowa, ale tyle dobrego naczytałam o tych błyszczolach Clarinsa, że zachciało mi sie capnąć chociaż jeden. Chciałabym delikatny róż, ale taki, żeby kolorek był widoczny na ustach, a nie sam błysk
Właśnie waham się między o1, 04 i 05. Dziewczyny pomóżcie
Zdecydowanie 01 To jest dobry wybór na początek, on był moim pierwszym i uważam że chyba jest najładniejszy ze wszystkich
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-03-17, 22:19   #4017
Hosenka*
Moderator KWC

Było tu coś o niejedzeniu słodyczy, ruchu, dietach itp.

Moje dzisiejsze postanowienie zrobione w trakcie fitnessu - wracam na 3D Chili Od czwartku, wszystko co potrzebuję na tydzień kupię jutro.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2015-03-17, 22:20   #4018
korinka3

Cytat:
Daj koniecznie znać jak przetestujesz co myślisz
Dam na pewno znać
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-17, 22:35   #4019
Lethe69
Wtajemniczenie

Macie jakieś SPRAWDZONE sposoby na ból gardła w ciąży..?
Padło mi na zatoki, a teraz jeszcze gardło. Czuje jakby było obolałe, nie mam kaszlu, trochę tracę głos.
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-03-17, 23:04   #4020
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Super zakupy!!!

Zdecydowanie 01 To jest dobry wybór na początek, on był moim pierwszym i uważam że chyba jest najładniejszy ze wszystkich
Dziękuję kochana , wiedziałam że mogę na Ciebie liczyć

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Macie jakieś SPRAWDZONE sposoby na ból gardła w ciąży..?
Padło mi na zatoki, a teraz jeszcze gardło. Czuje jakby było obolałe, nie mam kaszlu, trochę tracę głos.
Ja bym poszła do lekarza, bo może być to coś z krtanią.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja szukam żelazka jakie masz??
Ogólnie żelazka Philips Azur mają dużo pozytywnych opinii i tu zależy ile chcesz wydać na żelazko i jakich bajerów od niego oczekujesz. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości i niskiej cenie, to polecam ten model, który sama posiadam http://www.ceneo.pl/401968

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości