Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-03-17, 23:08   #4021
Lethe69
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja bym poszła do lekarza, bo może być to coś z krtanią.

Nigdy takich problemów z samą krtanią nie miałam Może mam zapalenie gardła...
Przymierzam sie jutro do lekarza o ile będę się czuć nadal tak jak dzisiaj .
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-03-17, 23:29   #4022
_Kornelia_
Zadomowienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Oczywiście nie chciałam Cię przestraszyć Być może Cię przewiało, albo struny głosowe są trochę nadwyrężone. Jak tak czasem mam, że czuję tylko ból gardła i jakbym traciła głos i takie coś mi mija najczęściej na drugi dzień. Jeszcze nie doszłam dlaczego tak sie dzieje, ale myślę, że to z powodów podanych powyżej. Także spokojnie, jutro już może będzie po problemie
Ja w takich sytuacjach biorę sobie pastylkę do ssania na gardło, ale nie wiem, czy w ciąży można Myślę, że z domowych sposobów, to najlepiej czosnek i herbatka z miodem, albo sam miód na chlebek z masłem Zarówno miód, jak i czosnek mają silne działanie bakteriobójcze, tylko nie wiem czy czosnek w ciąży nie bedzie za bardzo wzdymający Nie jestem lekarzem, więc ciężko mi jest powiedzieć, może inne dziewczyny coś doradzą

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-03-17 o 23:30
_Kornelia_ jest offline  
Stary 2015-03-17, 23:38   #4023
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:

Ja uzywalam tantum werde ale musisz sie upewnic.
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-03-18, 00:09   #4024
_Kornelia_
Zadomowienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam zelmerki w sobotę albo w niedziele pojadę z mężem na mały shopping to obejrzymy
A jeśli już w ogóle zależy Ci na czymś niedrogim, to przypomniałam sobie, że 23 marca w Lidlu będą miksery po 50zł, tu gazetka http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=602 Tylko musisz się przygotować na poranną bitwę o towar , bo po południu, to chyba nie będzie już po co iść.
Ja nigdy nie miałam sprzętu elektro z Lidla, więc trudno mi ocenić jego jakość, ale za tę cenę, to nie ma co wybrzydzać, a jeszcze gwarancja jest na 3 lata
Stary 2015-03-18, 00:57   #4025
katerineczka
Raczkowanie

Cytat:

Macie jakieś SPRAWDZONE sposoby na ból gardła w ciąży..?
Padło mi na zatoki, a teraz jeszcze gardło. Czuje jakby było obolałe, nie mam kaszlu, trochę tracę głos.
na ból gardła w ciąży : płukanie gardła wodą z solą, łyżka miodu i kilka plasterków czosnku np na kanapce z szynką, dobrze się wyleżeć wypocząć... z aptecznych produktów jest np prenalen dla kobiet w ciąży, ja kupiłam ale nie zastosowałam bo w miedzy czasie przestało mnie bolec. Jak ból nie przejdzie po kilku dniach lub bedzie sie wzmagal albo dojdzie do tego goraczka trzeba pojsc do lekarza.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Dziękuję nie jestem sama tylko ja mam dwa nałogi glossy i shiny powiem ci tyle że ostatnio pozbywam sie kosmetyków z pudełek które mi nie pasują na all a ten róż też mam i jest jednym z moich ulubionych bo kolor boski
jak się cieszę, że jest ktoś jeszcze pudełkowy No wciągnęło mnie własnie. I już nawet chciałam zrezygnować, ale dziś przyszło nowe pudełko i szlag trafił moje postanowienie bo świetny krem do rąk jest w tym pudełku, super nawilża.... i ciekawy róż z lusterkiem, hehe. Jezu, ale mnie podliczyłyscie 900 zł kurde z tej strony nie patrzyłam. Ale wiecie co? Super jest ta niespodzianka, ten moment otwierania, bezcenne po prostu
katerineczka jest offline  
Stary 2015-03-18, 06:03   #4026
amb86
Wtajemniczenie

Ja też jeszcze jestem pudełkowcem, ale w kwietniu kończy mi się pakiet i chyba stopuję

Ale naprodukowałyście postów

Dawno niczego nie zamawiałam, ale pojadę dziś chyba do SP po olejek Nuxa, kulkę vichy i Lactacyd (o ile jeszcze będą).
amb86 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:02   #4027
amyz
Chanel Lady

Cytat:
A który z tych błyszczyków najbardziej Ci się podoba, bo ja bym chciała sobie jeden sprawić, tylko nie wiem, jaki kolor wybrać Ogólnie nie jestem błyszczykowa, ale tyle dobrego naczytałam o tych błyszczolach Clarinsa, że zachciało mi sie capnąć chociaż jeden. Chciałabym delikatny róż, ale taki, żeby kolorek był widoczny na ustach, a nie sam błysk
Właśnie waham się między o1, 04 i 05. Dziewczyny pomóżcie
na razie mój nr 1 z tych trzech błyszczyków to kolor 01 - daje lekki połysk na ustach, nie daje za dużo koloru więc prawie nie widać że masz jakieś mazidło na ustach kolorowe a błyszczą się super i sa miękkie. No i smakuje cukierkowo . Ja tez nie jestem błyszczykowa ale ten jest fajny tamte dwa kolorki zresztą też są fajne

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-03-18 o 07:05
amyz jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:03   #4028
cosmetix
Makeup challenge winner

Kochane jak wy lecicie Myślałam, że jakiś super kod, a tu pogaduchy
Jestem smutna, bo pozbyłam się jednego unikatu Do SP nie mam czasu się wyrwać i tak myślę na jakimś minizamówieniem w Syforze na pocieszenie. Jest jakiś kodzik teraz?

W Clinique kosmetyczka z motywem ust z kodem USTA za zamówienie od 99zł.
Stary 2015-03-18, 07:21   #4029
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kochane jak wy lecicie Myślałam, że jakiś super kod, a tu pogaduchy
Jestem smutna, bo pozbyłam się jednego unikatu Do SP nie mam czasu się wyrwać i tak myślę na jakimś minizamówieniem w Syforze na pocieszenie. Jest jakiś kodzik teraz?

W Clinique kosmetyczka z motywem ust z kodem USTA za zamówienie od 99zł.
alma2015 -20%
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:22   #4030
alttari
Rozeznanie

Cytat:
alma2015 -20%
Sama kosmetyczka nie kusi jak by były miniatury do tego to może
Stary 2015-03-18, 07:22   #4031
korinka3

SEPHORA 3W CENIE 2 : kod SE32 do 04.04.2015 dot. marki sephora..
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:29   #4032
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Śliczny zestaw
Ja po Waszych Clarinsowych akcjach też kliknęłam Lip Balmy, tylko musiałam wybierać co było w tym czasie dostępne. Chciałam 01, ale nie było, więc zdecydowałam się na 02 Coral i 05 Red. Jutro powinny przyjść, ciekawe czy mi się spodobają . Wzięłam też Clarinsowy korektor pod oczy w tubce, ponoć bardzo dobry. Z kolorówki Clarinsa mam tylko dwa błyszczole Lip Perfector - lubię ich smak
Dzięki na pewno Ci się spodobają Clarins ma świetne produkty

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak się tak wszystkie chwalą Clarinsami to też się pochwalę, a co! Moje maleństwa razem
Cuuuuudaaaa kurczaki, zapomniałam dorzucić do mojej rodzinki mini błyszczole Gloss Prodige

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj naprodukowalyscie postow powazne tematy poruszylyscie, ja juz nic nie dodaje od siebie, bo tez jestem pod trzy zero i nawet nie wiem kiedy mi tak czas uciekl, no i to glupie wrazenie ze mijaja mi najlepsze lata a ja ich nie wykorzystuje...

A wracajac do tematu watku w koncu pojawil sie olejek, oczywiscie maliny nie ma, jakzeby inaczej wiec puscilam zamowienie na Clarinsy, skusilyscie mnie. Niech bedzie, kupon -100zl wykorzystany:

Bon rabatowy: zł 100,00

Suma pośrednia zł 333,00
Super zamówienie

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
A jeśli już w ogóle zależy Ci na czymś niedrogim, to przypomniałam sobie, że 23 marca w Lidlu będą miksery po 50zł, tu gazetka http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=602 Tylko musisz się przygotować na poranną bitwę o towar , bo po południu, to chyba nie będzie już po co iść.
Ja nigdy nie miałam sprzętu elektro z Lidla, więc trudno mi ocenić jego jakość, ale za tę cenę, to nie ma co wybrzydzać, a jeszcze gwarancja jest na 3 lata
Lidl ma dobre sprzęty mam coś w domu od nich, ale nie pamiętam co ech, ta starość i skleroza...
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:36   #4033
korinka3

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Dzięki ale ja chcę mikser z miską

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Dumam nad zamowieniem 3 płatków... 15,90 z wysyłką, co zrobić?
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:41   #4034
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki ale ja chcę mikser z miską

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Ja się boję zamawiać teraz, bo mogą wrzucić inne próbki niż się wybrało w S.:/
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:43   #4035
maarthusia

Cytat:

Ja się skusiłam mam jeszcze 20zł w portfelu, więc wystarczy wzięłam 3 x płatki i próbki: Opium, Chloe i Bumble

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały, że próbki się zgadzają na razie, więc zaryzykowałam kusi mnie strasznie to nowe Opium, a w D. lipa z próbkami
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:44   #4036
korinka3

Cytat:
No własnie ... pudełek nie potrzebuję bo mam już full... ach ta choroba, nic nie potrzebuję, ale może zamówie, żeby zamówić, bo promocja dobrze że w SP będę w czwartek po promocjach

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam mam jeszcze 20zł w portfelu, więc wystarczy wzięłam 3 x płatki i próbki: Opium, Chloe i Bumble

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Dziewczyny pisały, że próbki się zgadzają na razie, więc zaryzykowałam kusi mnie strasznie to nowe Opium, a w D. lipa z próbkami
Wziełaś płatki? Myślałam nad tymi samymi próbkami, zamiast chloe- męski one milion
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:45   #4037
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

W D. jest w próbkach Rouge Bunny Rouge Silvan. Oczywiście się kopnęli z nazwą i zamiast Silvan dali Sylvian . Nie wiem czy nie złożyć jakiegoś mini zamówienia .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:50   #4038
maarthusia

Ktoś wykupił w D. wszystkie mini puderki Pupy

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:

Wziełaś płatki? Myślałam nad tymi samymi próbkami, zamiast chloe- męski one milion

Mój Tż ma flachę Miliona - śliczny zapach

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
W D. jest w próbkach Rouge Bunny Rouge Silvan. Oczywiście się kopnęli z nazwą i zamiast Silvan dali Sylvian . Nie wiem czy nie złożyć jakiegoś mini zamówienia .
Fajne nuty ma ten zapach też się zastanowię nad mini zam.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 07:50   #4039
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
No własnie ... pudełek nie potrzebuję bo mam już full... ach ta choroba, nic nie potrzebuję, ale może zamówie, żeby zamówić, bo promocja dobrze że w SP będę w czwartek po promocjach

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Mnie też kusi niuchnęłabym Opium Może i dobrze że mam długi dzień na uczelni
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:02   #4040
maarthusia

Kusi mnie ta kosmetyczka Estee z D. zrobiłam symulację i najkorzystniej cenowo wychodzi jak się wrzuci płyn do demakijażu i krem z SALE, wychodzi 184zł (przesyłka gratis)
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:02   #4041
maarthusia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (32,1 KB, 65 załadowań)
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:07   #4042
korinka3

Cytat:
Bierzesz? ja czekam na clarinsa ... oby kurir był szybko...
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:09   #4043
maarthusia

Jest malinka w D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000074828.html

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Bierzesz? ja czekam na clarinsa ... oby kurir był szybko...
Niestety jestem spłukana
Kusi mnie jeszcze ten olejek malinkowy ech...

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Są nowe szmineczki Clarinsa:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000074732.html
Śliczny ten różowy kolor
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:15   #4044
korinka3

Cytat:
Jest malinka w D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000074828.html

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Niestety jestem spłukana
Kusi mnie jeszcze ten olejek malinkowy ech...

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Są nowe szmineczki Clarinsa:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000074732.html
Śliczny ten różowy kolor
Ooo ja Cię... malinka.. ale kusi... ale wczoraj kupiłam sobie na poprawę humoru torebkę... muszę oszczędzać... nie potrzebuję.... może nie będę lubieć marki Clarins...
korinka3 jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:22   #4045
maarthusia

Cytat:
Ooo ja Cię... malinka.. ale kusi... ale wczoraj kupiłam sobie na poprawę humoru torebkę... muszę oszczędzać... nie potrzebuję.... może nie będę lubieć marki Clarins...
Clarinsa nie da się nie lubić
Zastanawiam się, czy jednak nie kliknąć zamówienia w D. przecież nie potrzebuję nowej torebki, mogę nosić moje graty w przezroczystej reklamówce z Auchana
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:34   #4046
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Clarinsa nie da się nie lubić
Zastanawiam się, czy jednak nie kliknąć zamówienia w D. przecież nie potrzebuję nowej torebki, mogę nosić moje graty w przezroczystej reklamówce z Auchana
masz torbę Korsa z D to przecież nie potrzebujesz nowej torebki
amyz jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:37   #4047
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masz torbę Korsa z D to przecież nie potrzebujesz nowej torebki
ta Korsina jest na lato, potrzebuję jakiejś na przejściowe pory roku
Musze być twarda i nie dam się pokusom
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 08:46   #4048
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Hej, znacie może ten sklep internetowy? Bo dostałam jakiś czas temu stamtąd kilka flakonów i wydawały mi się po zapachu i wyglądzie takie same jak te kupione w Douglasie, no ale pewności nigdy nie ma A może któraś z Was akurat zna tę stronę i może polecić/odradzić. Z chęcią poznam opinie
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-03-18, 09:12   #4049
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hej, znacie może ten sklep internetowy? Bo dostałam jakiś czas temu stamtąd kilka flakonów i wydawały mi się po zapachu i wyglądzie takie same jak te kupione w Douglasie, no ale pewności nigdy nie ma A może któraś z Was akurat zna tę stronę i może polecić/odradzić. Z chęcią poznam opinie
Nie znam tego sklepu, ale kliknęłam na chybił trafił 3 flaszki i ceny mają dość wysokie w porównaniu z np. e-glamour
maarthusia jest offline  
Stary 2015-03-18, 09:21   #4050
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wysyłała któraś z Was coś kiedyś do kogoś za pobraniem? Wystawiam rzeczy na OLX i chcę za kosmetyk 59 zł, baba mi pisze, że da 50 zł razem z przesyłką.. myślę, a niech już stracę Wolę w jakiś sposób spienieżyć, a teraz ona mi pisze, że chce jeszcze za pobraniem Ile to się płaci dodatkowo na poczcie? No maras...
Ja wysyłałam. Wyszło ok 15 zł z przekazaniem pieniędzy na moje konto. Ale koszt pobrania w dużej mierze zależy od gabarytów i kosztów wysłania przesyłki.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Mnie też kusi niuchnęłabym Opium Może i dobrze że mam długi dzień na uczelni
Opium jest śliczne

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Już nie ma
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości