Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-02-27, 13:43   #1141
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dokładnie Jeśli jesteś w czymś dobra chcesz mieć najwyższej jakości materiały. Na tanich kosmetykach można uczyć się makijażu, ale jak przechodzi do trwałości, to niestety trzeba trochę kasy wydać.
A no .
Nie wyobrażam sobie żeby przyszła do mnie klientka i ja miałabym ją malować podkładem powiedzmy Wibo albo jakimś innym z niższej półki bo taki podkład może kupić sobie każdy i przetestować w domu. Nie każdy ma takiego hopla na punkcie kolorówki jak my, przychodzą do mnie klientki które np. nigdy wcześniej nie słyszały o meteorkach albo innych wynalazkach i podczas takiego makijażu mają możliwość sobie sprawdzić te produkty i poczuć się wyjątkowo bo nie oszukujmy się nie każdy wydaje na kosmetyki tyle co my .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:45   #1142
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A no .
Nie wyobrażam sobie żeby przyszła do mnie klientka i ja miałabym ją malować podkładem powiedzmy Wibo albo jakimś innym z niższej półki bo taki podkład może kupić sobie każdy i przetestować w domu. Nie każdy ma takiego hopla na punkcie kolorówki jak my, przychodzą do mnie klientki które np. nigdy wcześniej nie słyszały o meteorkach albo innych wynalazkach i podczas takiego makijażu mają możliwość sobie sprawdzić te produkty i poczuć się wyjątkowo bo nie oszukujmy się nie każdy wydaje na kosmetyki tyle co my .
No bo bez jaj, że ktoś będzie brał za makijaż 150 zł, a będzie nakładał Maybelline i Lovely
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:46   #1143
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja sama zauważyłam, że owszem, zrobię ładny i precyzyjny makijaż takimi se kosmetykami, ale to już nie bedzie wyglądało tak, jakbym to zrobiła dobrej jakości produktami..
Tak samo pędzle, jak one ułatwiają życie. Owszem, wykonturuję twarz pędzlem za 5 zł z Rossmanna, ale będzie ciężej, kosmetyk nie rozłoży się równo itp.. a taką Zoevą, czy choćby nawet Ecotools, rach ciach i makijaż jest ładny, nie zajmuje tyle czasu.
Ohh pędzle . Ja jestem zdania, że nawet najgorszy kosmetyk nałożony dobrym pędzlem będzie prezentował się oki .

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
No bo bez jaj, że ktoś będzie brał za makijaż 150 zł, a będzie nakładał Maybelline i Lovely
Uwierz mi i takie kwiatki widziałam .

Stary 2015-02-27, 13:46   #1144
xPoziomkax
Zakorzenienie

U mnie nawet dziewczyny w szkole wizażu nie wiedzą co to Meteoryty
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:46   #1145
amb86
Wtajemniczenie

Mam przesyłkę z D. - porażka. Prezent niespodzianka: próbka CK Sheer Beauty, a Sensai - emulsja do ciała;(
amb86 jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:47   #1146
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
A no .
Przychodzą i proszą o makijaż amerykańskimi kosmetykami, by poczuć tę odrobinę luksusu.

Cytat:
No cóż nie używają, to nie wiedzą. Chociaż mnie bardziej irytuje, że "nie wiedzą" także o dezynfekcji pędzli, jednorazówkach i podstawowej higienie pracy.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-27 o 13:50
cosmetix jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:47   #1147
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Polina ale nie rozumiem o co Tobie chodzi. Niektórzy lubią wydawać pieniądze na kosmetyki, niektórzy na buty, niektórzy lubią kolekcjonować pluszowe misie.. To właśnie jest taki wątek - dla miłośniczek kosmetyków. To tak jakbyś podeszła do malarza i powiedziała: Boże, a po co Ci to płótno takie najwyższej klasy? A te farby? Pfff, nie możesz malowac plakatówkami? Dziewczyny mają rację, ze buble i hity są w każdej półce, co nie zmienia faktu, że jak się znajdzie ulubieńców w wyższej półce no to portfel ucierpi, ale cóż, taka nasza pasja, hobby, niektórzy mają taką pracę, żeby wydawac pieniądze na kosmetyki i inwestować, bo są wizażystami. Szczęście, każdy z nas ma swój budżet i może nim dysponowac jak chce i jak mu się podoba

Trafiłam na wątek, witam Was wszystkie
Poziomkax - zgadzam się w 100%, poza tym, jeśli kogoś stać i ma okazję przetestować górnopółkowe kosmetyki, to już nie wróci do tanich produktów ( oczywiście, mamy ulubieńców za 5 czy 10zł). Widzi różnicę, czuje różnice, nie widzę sensu spierania się, co jest lepsze, i na co lepiej wydawać pieniądze.

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2015-02-27 o 13:49
madzialenn jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:50   #1148
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
eh.. .
Ja jestem tego zdania, że jak ktoś chce wykonywać taki zawód jak wizażysta to powinien trochę śledzić nowinki kosmetyczne. Pamiętam jak kiedyś poszłam na darmowe przedłużanie paznokci do dziewczyny która się szkoliła- jedną ręke robiła mi 6 godzin . Ja nie wiem niektórzy myślą, że ok nie chce mi się nic robić w życiu to zostanę wizażystką albo stylistką paznokci bo przecież to takie proste ale do tego przecież trzeba mieć jakąś smykałkę i fach.

Stary 2015-02-27, 13:50   #1149
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę z D. - porażka. Prezent niespodzianka: próbka CK Sheer Beauty, a Sensai - emulsja do ciała;(
Ja wolę próbki perfum od kremów a ta emulsja w tubce czy buteleczce?
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:52   #1150
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość

Poziomkax - zgadzam się w 100%, poza tym, jeśli kogoś stać i ma okazję przetestować górnopółkowe kosmetyki, to już nie wróci do tanich produktów ( oczywiście, mamy ulubieńców za 5 czy 10zł). Widzi różnicę, czuje różnice, nie widzę sensu spierania się, co jest lepsze, i na co lepiej wydawać pieniądze.
Ojj tak .

Stary 2015-02-27, 13:53   #1151
xPoziomkax
Zakorzenienie

Ufff malinka zarezerwowana w innym mieście Więc jutro czeka mnie tour po Douglasach
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:55   #1152
madzialenn
Zakorzenienie

Możecie polecić jakąś szkołę wizażu we Wrocławiu? Chciałabym się doszkolić dla siebie, myślę o tym od dłuższego czasu a w tym roku realizuje wszystkie zaległe plany :P

madzialenn jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:56   #1153
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Butelka... Nie jestem "balsamowa", wolę coś do twarzy a tu klops

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Kupujecie coś w S.??????????????
amb86 jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:57   #1154
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ufff malinka zarezerwowana w innym mieście Więc jutro czeka mnie tour po Douglasach

Stary 2015-02-27, 13:57   #1155
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
ja wolę próbki kremów próbek perfum mam cały, dość spory karton i nigdy ich nie używam, bo to zapach nie ten, albo po prostu chcę czuć przez cały dzień swoje ulubione zapachy

madzialenn jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:59   #1156
maarthusia

Cytat:
A ja mam odwrotnie: nie lubię próbek do twarzy, reszta może być powinny być kategorie tych próbek niespodzianek, łatwiej byłoby trafić w gust klienta
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-27, 13:59   #1157
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Przychodzą i proszą o makijaż amerykańskimi kosmetykami, by poczuć tę odrobinę luksusu.

No cóż nie używają, to nie wiedzą. Chociaż mnie bardziej irytuje, że "nie wiedzą" także o dezynfekcji pędzli, jednorazówkach i podstawowej higienie pracy.
Ooojj taaaak, masz rację U mnie w szkole wszyscy się malują jednym tuszem... to jest masakra. Ale to już wina nauczycieli, bo gwiżdżą na to i mają to w d... A same dziewczyny brudnymi pędzlami malują, pomalują jednego i dotykają twarzy następnego.. Nie upiorą pędzla do pokładu.. ehh bleee.

Cytat:

Otóż to, zgadzam się Każdy wydaje pieniadze na to co mu się podoba i jak ja wiem, że balsam do ust z Clarins wybawia moje usta i służy mi bardzo dobrze to nie będę kupować Eveline, żeby leżało w szufladzie..

Cytat:
eh.. .
Ja jestem tego zdania, że jak ktoś chce wykonywać taki zawód jak wizażysta to powinien trochę śledzić nowinki kosmetyczne. Pamiętam jak kiedyś poszłam na darmowe przedłużanie paznokci do dziewczyny która się szkoliła- jedną ręke robiła mi 6 godzin . Ja nie wiem niektórzy myślą, że ok nie chce mi się nic robić w życiu to zostanę wizażystką albo stylistką paznokci bo przecież to takie proste ale do tego przecież trzeba mieć jakąś smykałkę i fach.
Właśnie miałam to pisać Dla mnie bez sensu iść na wizażystę bez pasji. Bo dla mnie interesowanie się tematem, nowinkami to PASJA. Znam wiele dziewczyn co niby oh, ah, kocham się malować, kocham malowac innych a za nic nie znają marek, nie znają się na produktach. Wiedzą tylko, że istnieje takie coś jak puder i róż i wiedzą do czego to służy. Ja sobie nie wyobrażam nie szperać po nowościach, nie uczyć się. Bo to jest nauka, pogłębianie wiedzy, ogladanie tutoriali. Dlatego, że to moja pasja, to wiem, że się nie wypalę w zawodzie, bo makijaż mnie po prostu fascynuje. A ten kto lubi po prostu malować i nie poszerza wiedzy, wydaje mi się, że w pewnym momencie mu się to znudzi...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:00   #1158
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dziewczyny a te ankiety chanela jeszcze obowiązują? Bo mam jedną taka ankietę już wypełnioną i muszę ją wysłać w końcu

Stary 2015-02-27, 14:00   #1159
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Możecie polecić jakąś szkołę wizażu we Wrocławiu? Chciałabym się doszkolić dla siebie, myślę o tym od dłuższego czasu a w tym roku realizuje wszystkie zaległe plany :P
Mogę polecić szkołę charakteryzacji Dziewulskich w Warszawie.
Większość szkół wizażu w Polsce to szukanie rynków zbytu kosmetyków i dojenie czesnego - studentki muszą przecież mieć kufry z wyposażeniem. Co roku szkółki te wypuszczają setki wizażystek, które nie znajdują pracy w zawodzie, albo dostają pracę w Sephora, gdzie za niskie wynagrodzenie muszą nadskakiwać klientkom. A jeśli chodzi o samodzielną działalność, najpierw trzeba wiedzieć, czy będzie się miało klientów.

Cytat:
Dla mnie bez sensu iść na wizażystę bez pasji.
A jeszcze gorzej z pasją, a później być niespełnionym artystą.

I Żeby nie było OFFTOPu:

www.beautikon.com Kod BTKC-BEGLOSSY -20zł przy zamówieniu za 160zł do 31.03.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-27 o 14:17
cosmetix jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:01   #1160
maarthusia

Cytat:
ja wolę próbki kremów próbek perfum mam cały, dość spory karton i nigdy ich nie używam, bo to zapach nie ten, albo po prostu chcę czuć przez cały dzień swoje ulubione zapachy
Ja chomikuję próbki zapachów, nie wiem po co
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:05   #1161
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja chomikuję próbki zapachów, nie wiem po co
Próbki perfum też lubię, ale w D. i S. są wciąż te same i mam pełno powtórek;(
amb86 jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:06   #1162
maarthusia

Cytat:
Próbki perfum też lubię, ale w D. i S. są wciąż te same i mam pełno powtórek;(
Ja też
Mogliby dać jakieś nowości, a nie ciągle te same starocie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:14   #1163
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Ooojj taaaak, masz rację U mnie w szkole wszyscy się malują jednym tuszem... to jest masakra. Ale to już wina nauczycieli, bo gwiżdżą na to i mają to w d... A same dziewczyny brudnymi pędzlami malują, pomalują jednego i dotykają twarzy następnego.. Nie upiorą pędzla do pokładu.. ehh bleee.

Otóż to, zgadzam się Każdy wydaje pieniadze na to co mu się podoba i jak ja wiem, że balsam do ust z Clarins wybawia moje usta i służy mi bardzo dobrze to nie będę kupować Eveline, żeby leżało w szufladzie..

Właśnie miałam to pisać Dla mnie bez sensu iść na wizażystę bez pasji. Bo dla mnie interesowanie się tematem, nowinkami to PASJA. Znam wiele dziewczyn co niby oh, ah, kocham się malować, kocham malowac innych a za nic nie znają marek, nie znają się na produktach. Wiedzą tylko, że istnieje takie coś jak puder i róż i wiedzą do czego to służy. Ja sobie nie wyobrażam nie szperać po nowościach, nie uczyć się. Bo to jest nauka, pogłębianie wiedzy, ogladanie tutoriali. Dlatego, że to moja pasja, to wiem, że się nie wypalę w zawodzie, bo makijaż mnie po prostu fascynuje. A ten kto lubi po prostu malować i nie poszerza wiedzy, wydaje mi się, że w pewnym momencie mu się to znudzi...
Ostatnio miałam taką 'śmieszną' sytuację, poszłam na zastępstwo za siostrę na 4 dni do pracy do Douglasa, promocja marki, obsługa klientów, praca jako hostessa.. Pierwszy raz w życiu na takim 'stanowisku' i każda babka się mnie pytała ile czasu jestem w branży, dla kogo pracuje, itp.. jak powiedziałam, że z doskoku pierwszy raz w życiu to się nie potrafiły nadziwić skąd wiem tyle o kosmetykach, skąd wiem kiedy wyjdzie dana kolekcja kosmetyków i co w niej będzie..

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Mogę polecić szkołę charakteryzacji Dziewulskich w Warszawie.
Większość szkół wizażu w Polsce to szukanie rynków zbytu kosmetyków i dojenie czesnego - studentki muszą przecież mieć kufry z wyposażeniem. Co roku szkółki te wypuszczają setki wizażystek, które nie znajdują pracy w zawodzie, albo dostają pracę w Sephora, gdzie za niskie wynagrodzenie muszą nadskakiwać klientkom. A jeśli chodzi o samodzielną działalność, najpierw trzeba wiedzieć, czy będzie się miało klientów.

na Warszawę niestety nie mam czasu.

madzialenn jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:16   #1164
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dostałyście katalogi z S. na Dzień Kobiet? Ja zniżkę dostałam tylko w mejlu i się zastanawiam czy wysyłali?
dostałam tylko maila i smsa, nie mam żadnego katalogu

Cytat:
To samo można powiedzieć o każdym kosmetyku, ciuchu.. Co Cię tak kręci w takim drogim pudrze, w takim drogim różu od Chanel, a co jest takiego w piątkach Diora? A torebka za 300 zł? Pffff, drogo.
święta racja, kręci i tyle

Cytat:
Zgadzam się niestety albo i stety . Z tanimi cieniami już dawno przestałam się użerać bo to jednak nie to ale np. inglotowe cienie lubię bardzo . Jeśli chodzi o kolorówkę Loreala to według mnie kilka produktów mają bardzo dobrych min. korektor tru match który uwielbiam albo prasowane pigmenty. Moim zdaniem każda firma czy to nisko półkowa czy górno ma w swojej ofercie hity i buble. Po prostu trzeba szukać i testować.
Uwielbiam kosmetyki z górnej półki wiadomo ale to chyba przez to, że moje twarz jest jakaś snobistyczna tzn. najlepiej wyglądają na niej diory i chanele no cóż ja poradzę .
Tak samo z perfumami. Nigdy nie kupie podróby, a jak mi się pokończą wszystkie zapachy i już nie będę miała za co jedzenia kupić to się zadowole Avonem niż sięgne po jakieś Chantele czy Coco madame .
Moja twarz to snobizm w czystym wydaniu, jak nie dostanie Chanel, Diora, Guarlaina itp to zaraz głupieje i tylko to potrafi trzymać się dłużej niż 4 h i w miarę wyglądać i to zarówno podkłady, pudry, róże i kolorówka no i obowiązkowo pielęgnacja ( tu jeszcze sprawdza się Biotherm, Lancome, Shiseido ). I ta samo zapachy, w życiu nie wyszłabym "pachnąca" jakąś podróbką, źle bym się z tym czuła i zaraz migrena murowana

Cytat:
Polina ale nie rozumiem o co Tobie chodzi. Niektórzy lubią wydawać pieniądze na kosmetyki, niektórzy na buty, niektórzy lubią kolekcjonować pluszowe misie.. To właśnie jest taki wątek - dla miłośniczek kosmetyków. To tak jakbyś podeszła do malarza i powiedziała: Boże, a po co Ci to płótno takie najwyższej klasy? A te farby? Pfff, nie możesz malowac plakatówkami? Dziewczyny mają rację, ze buble i hity są w każdej półce, co nie zmienia faktu, że jak się znajdzie ulubieńców w wyższej półce no to portfel ucierpi, ale cóż, taka nasza pasja, hobby, niektórzy mają taką pracę, żeby wydawac pieniądze na kosmetyki i inwestować, bo są wizażystami. Szczęście, każdy z nas ma swój budżet i może nim dysponowac jak chce i jak mu się podoba
amen

gorzej jak ktoś ma tak jak ja, uwielbia górnopólkowe kosmetyki, kocha sukienki i buty, i do tego podróże, ale można też 2w1, bo podczas każdej podróży odwiedzam lotniska lub sklepy bezcłowe i kupuję taniej kosmetyki

Cytat:
błagam

Cytat:

Witamy

Cytat:

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Kupujecie coś w S.??????????????
Kupujemy, lista trochę się dłuższa zrobiła, bo co nieco się kończy w domu, ale chyba raczej stacjonarnie, bo nędzne próbki online

Cytat:
ja też zdecydowanie wolę próbki pielęgnacji, z zapachami mam to samo, pełne pudło a i tak używam tylko moich ulubionych pełnowymiarówek

aniyam jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:19   #1165
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

To rzeczywiście może być okropne. Choć ja wychodze z założenia, że jak się czegoś chce, ale naprawdę się chce, to się uda. Ja na przykład mam wiele przeciwności związanych z wybraniem zawodu wizażysty.. Do mnie moja babka potrafi z innego kraju dzwonić i powiedzieć "Spodziewałam się po Tobie czegoś więcej" jak usłyszała do jakiej szkoły poszłam. Ogólnie każdy robi oczy i mówi "co Ty z tego będziesz miała?!" "Po co Ci to?!" itp, itp.. a ja widzę zadowolenie w oczach klientek, słyszę pochwały od mojej ulubionej nauczycielki i to mi daje wiarę i siłę.. Gdybym wizażu tak nie kochała to bym pi.... to w cholerę i dała sobie z tym spokój, bo presja jest niesamowita

Cytat:
Ostatnio miałam taką 'śmieszną' sytuację, poszłam na zastępstwo za siostrę na 4 dni do pracy do Douglasa, promocja marki, obsługa klientów, praca jako hostessa.. Pierwszy raz w życiu na takim 'stanowisku' i każda babka się mnie pytała ile czasu jestem w branży, dla kogo pracuje, itp.. jak powiedziałam, że z doskoku pierwszy raz w życiu to się nie potrafiły nadziwić skąd wiem tyle o kosmetykach, skąd wiem kiedy wyjdzie dana kolekcja kosmetyków i co w niej będzie..
No widzisz! I to jest paradoks, bo wzięliby nas wszystkie z tego wątku do pracy w S. albo D. i wiedza nasza by przekroczyła chyba stukrotnie wiedzę pań konsultantek I ja się zawsze zastanawiam.. co te kobiety tam robią..

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-02-27 o 14:21
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:22   #1166
Rotkohl
Zakorzenienie

Po części sie z wami zgadzam po części nie, bo jak dla mnie znajomość marek perfumeryjnych dla wizażystki nie jest obowiazkowa, ale marek profesjonalnych już tak. Druga sprawa to np jeśli nie lubie marki A to wiadomo, ze nie będę śledzić nowinek dotyczących tej marki.

Wiadomo, ze takie kultowe kosmetyki jak meteoryty to znać wypadałoby, bez znaczenia czy się je lubi czy nie, bo interesując się tematem nie ma opcji zeby się o nich nie usłyszało. Natomiast niedopuszczalne jest dla mnie jeśli wizażystka nie słyszała o marce Kryolan np, a takie rzeczy się zdarzają.

Ja akurat marek selektywnych nie uważam za lepsze, marki typu MAC, MAP, MUFE itd tak, w każdej marce znajdą się perełki , zarówno w droższej jak i w tańszej, nie ma co generalizować. Owszem mam swój ulubiony korektor z EL, ale marki za wybitną nie uważam, bo poza tym mało co mi się z niej sprawdziło. Chanel ma świetne pomadki, bronzer i puder, ale podkłądy nawet 10zł nie są dla mnie warte tak samo cienie to porażka. Nie ma co mówić ze droższe lepsze, tańsze gorsze czy też tańsze robią to samo w droższych płącimy za markę. I tu i tu znajdą się dobre produkty i produkty złe.
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2015-02-27, 14:24   #1167
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
błagam
Żeby tylko... Kiedyś przyszłam z uśmiechem od ucha do ucha i obwieszczam: W Polsce Urban Decay! A one oczy i... "Eeee co? Jakie Urban D..? Że co, co to jest?" Takich przykładów jest mnóstwo.. pomińmy już to, że dla nich nie ma różnicy pomiędzy Diorem a Wibo, bo przecież to wszytsko jest to samo. Jak tak sobie o tym dyskutują to w ogólę się nie odzywam bo mogłabym tam wybuchnąć
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:25   #1168
madzialenn
Zakorzenienie

@ kataloguu Sephory, ja wczoraj dostałam pocztą zniżkę 20% i kartkę, że Marc Jacobs wchodzi do Sephory i, że od 9 marca wyłącznie dla klientów Gold będzie dostępny, więc pewnie od 10.03 dla reszty świata

madzialenn jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:26   #1169
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Po części sie z wami zgadzam po części nie, bo jak dla mnie znajomość marek perfumeryjnych dla wizażystki nie jest obowiazkowa, ale marek profesjonalnych już tak. Druga sprawa to np jeśli nie lubie marki A to wiadomo, ze nie będę śledzić nowinek dotyczących tej marki.

Wiadomo, ze takie kultowe kosmetyki jak meteoryty to znać wypadałoby, bez znaczenia czy się je lubi czy nie, bo interesując się tematem nie ma opcji zeby się o nich nie usłyszało. Natomiast niedopuszczalne jest dla mnie jeśli wizażystka nie słyszała o marce Kryolan np, a takie rzeczy się zdarzają.

Ja akurat marek selektywnych nie uważam za lepsze, marki typu MAC, MAP, MUFE itd tak, w każdej marce znajdą się perełki , zarówno w droższej jak i w tańszej, nie ma co generalizować. Owszem mam swój ulubiony korektor z EL, ale marki za wybitną nie uważam, bo poza tym mało co mi się z niej sprawdziło. Chanel ma świetne pomadki, bronzer i puder, ale podkłądy nawet 10zł nie są dla mnie warte tak samo cienie to porażka. Nie ma co mówić ze droższe lepsze, tańsze gorsze czy też tańsze robią to samo w droższych płącimy za markę. I tu i tu znajdą się dobre produkty i produkty złe.
Bo to też zależy od cery wszystko moim zdaniem Np z podkładami jest ciężko, bo każdemu co innego pasuje...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-02-27, 14:28   #1170
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
pragne takiego kuponu! jak ktoś nie chce to skorzystam
Ja też go pragnę całym sercem

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości