Br您owe pasemka... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-04, 11:09   #1
Monia-22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194
Unhappy

Br您owe pasemka...

Witam!
Mam pytanie-ostatnio farbuj w這sy u fryzjera.
Z natury mam ciemny blond jednak瞠 po wielokrotnych farbowaniach m鎩 odrost jest bardzo ciemny.
Mam obecnie na g這wie jasny blond i robi sobie br您owe pasemka (u fryzjera).
Mam pytanie odno郾ie wielokrotno軼i farbowania.
Czy chodzenie do fryzjera co 1,5 miesi帷a i ca豉 procedura (tj. farbowanie odrost闚 na jasno+robienie na ca貫j g這wie brazowych pasemek nie zniszczy mi bardzo w這s闚....Pasma br您owe schodza po myciu -tak瞠 po miesi帷u tylko lekko je wida...prosze o porady...czy lepiej by這by zafarbowac na ciemno i robi jasne pasma....????
Monia-22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-04, 16:11   #2
tessalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
Dot.: Br您owe pasemka...

Ka盥a "drastyczna" zmiana koloru niestety wi捫e si z widocznymi odrostami. Je郵i Tw鎩 fryzjer nie u篡wa profesjonalnych farb (a wiem, 瞠 s tacy), to na Twoim miejscu nie ryzykowa豉bym...
Stary 2005-11-07, 11:51   #3
Monia-22
Raczkowanie

Ale co jest 豉godniejsze dla w這s闚-
farbowanie samych odrost闚 na jasno +cienkie pasma br您 albo ciemny blond) na ca貫j g這wie czy
farbowanie na ciemny blond cao軼i w這s闚 +jasne pasemka?
Moim zdaniem rozja郾ianie jest gorsze ni przyciemnianie.Czy mam racj? prosze o porady....
CZy mo積a robi co 1,5 miesi帷a pasemka brazowe kt鏎e schodz-czy bedzie to drastyczny zabieg dla w這s闚 a te z kolei po jakim czasie mi wylec....prosz o szczero嗆.
Dodam 瞠 m鎩 fryzjer u篡wa (zapewne) polskich farb na rozja郾ianie odrost闚 i raczej sklepowe (wella albo londa) na br您 pasma....
Stary 2006-08-12, 14:33   #4
Sway87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Sway87

M鎩 fryzjer jest zdania, 瞠 przyciemnianie nie jest tak szkodliwe( wiadomo jak z rozjasnianiem :/ chociaz na takich w這sach, jak Twoje-ciemny blond, mo積a podobno u篡 s豉bszego utleniacza, kt鏎y nie os豉bia w這sa tak jak te zwykle stosowane). Jednak w Twoim przypadku - jesli wi瘯szo嗆 w這s闚 jest regularnie rozja郾iana a tylko pasemka przyciemniane... moim zdaniem, lepiej by這by robi na odwr鏒( ja od 2lat farbuj w這sy na ciemny br您<naturalny taki jak Tw鎩> i na razie nie wypadaj, mog nawet powiedzie, 瞠 s w niez貫j formie, wystarczy regularnie podcina ko鎍闚ki+maseczka-polecam mask regeneruj帷 Avonu). Pozdrawiam
Sway87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-14, 10:08   #5
Monia-22
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Br您owe pasemka...

Witam!
Dawno si nie odzywa豉m.
Ot騜 robi豉m ju kilkakrotnie t ca陰 procedur z odst瘼em 1,5-2 miesi璚y ale g這wnie odczekiwa豉m 2 miesi帷e.
Najpierw odrosty na jasno-potem drobne br您owe pasma na ca貫j g這wie-podcinanie w這s闚-musze napisa 瞠 po pewnym casie ten br您 mo瞠 i p這wieje ale utrzymuje si na w這sach-ju si do ko鎍a nie sp逝kuje....kondycja w這sa moze troch si os豉bi豉....ale podejrzewam ze gdybym robi豉 na odwr鏒 -to znaczy jasne pasma na ciemnych to ju dawno bym wi鏎y mia豉......te moje w這ski maj teraz taki smutny kolorek-bo nie ma prawie jasnych wcale-i fryzjerka moja m闚i豉 ze bedziemy musia造 zrobi p逝kanie w這s闚-koloru czy co takiego (dodac troch jasnych ) bo te zauwa篡豉 瞠 kolor jest smutny......zatem jeszcze w這ski mam-nie wylecia造-he he-dzi瘯uj dziewczyny za odpowiedzi....pozdrawiam.
Stary 2006-08-14, 13:53   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

[QUOTE=Monia-22
Moim zdaniem rozja郾ianie jest gorsze ni przyciemnianie.Czy mam racj? prosze o porady....
.[/QUOTE]

Masz racj,rozjasniaj帷 w trakcie zabiegu o kt鏎ym piszesz po jakim czasie mia豉by o wiele bardziej zniszczone w這sy ni po przyciemnianiu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.