Uciążliwy problem z grubymi brwiami:/ (wrastające włoski?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-04, 20:30   #1
martaaa94
Przyczajenie

Exclamation

Uciążliwy problem z grubymi brwiami:/ (wrastające włoski?)

Mam ciemne, grube i gęste brwi jak chłopak, ale nie w tym rzecz. Sporo pracy wkładam w ich regulację, jednak są przykre efekty uboczne. Na ich początku, czyli tam gdzie najwięcej jest wyrywania(zresztą nie tylko na początku, po prostu tam ich jest najwięcek), od dłuższego czasu rosną mi dziwne włoski - są one czarne już od samej nasady, brak im cebulki (?), no serio tak to wygląda. I problemem jest to że zanim one 'wybiją'się na powierzchnie, to mam takie małe, czarne kropki :/ a gdy już odstają na tyle, że mogę je wyrwać, to okazuje się że są one długie tyle że siedzialy pod skórą;/ To jest serio ani nie jest estetyczne, ani umilające życie. I są całe ciemne i grube...Mam nadzieje, że jest tu jakaś doświadczona kosmetyczka/dermatolog i wytłumaczy mi dlaczego tak się dzieje, i zrozumie mój problem i ewentualnie poradzi co dalej robić. Normalnie poszłabym do dermatologa, ale teraz trzeba mieć skierowanie bynajmniej u mnie, a kto mnie zapisze z takim 'śmiesznym' problemem.
martaaa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:40   #2
delfix10
Zakorzenienie

Dot.: Uciążliwy problem z grubymi brwiami:/ (wrastające włoski?)

Cytat:
Napisane przez martaaa94 Pokaż wiadomość
Mam ciemne, grube i gęste brwi jak chłopak, ale nie w tym rzecz. Sporo pracy wkładam w ich regulację, jednak są przykre efekty uboczne. Na ich początku, czyli tam gdzie najwięcej jest wyrywania(zresztą nie tylko na początku, po prostu tam ich jest najwięcek), od dłuższego czasu rosną mi dziwne włoski - są one czarne już od samej nasady, brak im cebulki (?), no serio tak to wygląda. I problemem jest to że zanim one 'wybiją'się na powierzchnie, to mam takie małe, czarne kropki :/ a gdy już odstają na tyle, że mogę je wyrwać, to okazuje się że są one długie tyle że siedzialy pod skórą;/ To jest serio ani nie jest estetyczne, ani umilające życie. I są całe ciemne i grube...Mam nadzieje, że jest tu jakaś doświadczona kosmetyczka/dermatolog i wytłumaczy mi dlaczego tak się dzieje, i zrozumie mój problem i ewentualnie poradzi co dalej robić. Normalnie poszłabym do dermatologa, ale teraz trzeba mieć skierowanie bynajmniej u mnie, a kto mnie zapisze z takim 'śmiesznym' problemem.

to trzeba mieć to skierowanie czy nie trzeba? bo to zdanie nie ma sensu.
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:43   #3
martaaa94
Przyczajenie

trzeba i sie nie czepiaj składni zdania, wiadomo że trzeba inaczej bym tego tematu nie poruszala. prosze o udzielanie odpwoiedzi na temat a nie pouczania na temat pisowni a inne uwagi to ja mam w poważaniu
martaaa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 18:35   #4
provoge
Raczkowanie

mysle, ze taka moze byc Twoja uroda, ze wloski sa ciemne i widac je pod skora, a wyrwac nie idzie. Wbrew pozorom nie Ty jedna masz taki ''problem''. a probowalas korektor/cien pod brew, zeby tych wloskow nie bylo az tak widac?
provoge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:37   #5
kate_jk
Raczkowanie

ja również mam podobny problem, tylko, że te włoski są strasznie twarde i mocno siedzą, rosną jakś poziomo pod skórą i jak próbują się wreszcie przebić to zaczynają też ropieć i wygląda to jak wielki syf macie może na to jakieś pomysły?
kate_jk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi, wrastające włoski

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości