Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-03, 11:58   #3271
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Cori, weź mnie jeszcze zniechęć do Lush life i problem z głowy
Zamówiłam wczoraj ten Upward Lash, ale się nie nastawiam.. dotychczas tusze MAC były jednym, wielkim rozczarowaniem (ale jak widać nadzieja umiera ostatnia).

Jeszcze co do Quelle - to taka gorsza poltransparentna wersja Rebelki
Miałam szminki mineralne w tym Lush Life i wszytskich sie pozbyłam. Wcale nie sa fajne. Po dłuzszym uzywaniu przestałam ich używać.Moim zdaniem zwykle wymiataja. Jakbym miala wybierac między min. a zwykła to nie miałabym cienia wątpliwosci, ze zwykła
Kiedyś macowe tusze to była słabiza, ale wraz z wejsciem na rynek In Extreme Dimensiona i Sculpt Lasha zaczęły powalać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:05   #3272
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Mam Bold spring i ją lubię, bo jest taka bezproblemowa do bezmejkapowatego looku, nawilża usta. Taki przyjemny codzienniak. Boje się, że Lush life będzie zgaszona na ciemniejszej karnacji. Nie wiem, może na razie sobie odpuszczę kolejną szminkę.. ( )

A ten Upward Lash mnie zainteresował dramatycznym efektem, ja akurat im więcej mam tuszu na rzęsach tym lepiej, ale nie lubię posklejanych rzęs a to ciężkie przy cienkich rzęsach jak moje. Nie wiem jak ta szczoteczka u mnie zadziała.. jestem ciekawa

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:09   #3273
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mam Bold spring i ją lubię, bo jest taka bezproblemowa do bezmejkapowatego looku, nawilża usta. Taki przyjemny codzienniak. Boje się, że Lush life będzie zgaszona na ciemniejszej karnacji. Nie wiem, może na razie sobie odpuszczę kolejną szminkę.. ( )

A ten Upward Lash mnie zainteresował dramatycznym efektem, ja akurat im więcej mam tuszu na rzęsach tym lepiej, ale nie lubię posklejanych rzęs a to ciężkie przy cienkich rzęsach jak moje. Nie wiem jak ta szczoteczka u mnie zadziała.. jestem ciekawa
Mineralne nawilzaja to fakt i to tyle, bo tak nie urywaja niczego To juz wolę Patenpolishe jesli juz
A kolor Lush Life spokojnie mozna zdupowac czym ze stalej albo jakas limitką czasem.

Jak przy każdym tuszu, dużo pewno zalezy do rzęs Macóweczka miała cienkie, a nie skleił jej ich. Poza tym wychodze z załozenia, ze w sumie prawie kazdy tusz da sie nalozyc bez sklejenia, trzeba tylko cierpliwosci. Napisałam prawie, bo znam przypadek, kiedy zadne kombinacje nic nie dawały i tusz skejał jak nie wiem co

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:15   #3274
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Cremesheen. Właśnie tego się troszkę boję, czy nie będzie nad nią trudno zapanować, żeby się nie mazała. Póki co nosiła się świetnie (nawet podczas jedzenia pizzy ), no ale za mało ją testowałam, za krótko ją mam, żeby wydawać zdecydowane opinie. Ale kolor jest obłędny...
No właśnie online w MACu ich nie ma, tylko w Douglasie; nie wiem, czemu... Stacjonarnie są normalnie w sprzedaży.

Zrobiłam zdjęcie tej pomadki na ustach, możesz sobie zobaczyć, jak wygląda na bladziochu z bladoróżowymi ustami

Ja mam jedną kredkę tego typu (Patentpink) i bardzo ją lubię, ale trzeba ją trochę traktować jak taki balsam koloryzujący, tylko z ciut większym kryciem. Krycie jest całkiem przyzwoite jak na tego typu kosmetyk, natomiast trwałość typowo balsamowa. Ale schodzi ładnie i nic się z nią brzydkiego nie dzieje w trakcie noszenia. Te kredki ładnie, naturalnie wyglądają, nadają ustom ładny błysk. Natomiast nie dla trwałości się je kupuje, to na pewno
Oł maj got!:lo ve::lov e: Cudna! Kurde, chcę ją, ale się boję, że u mnie nie będzie tak świetnie wyglądać
Stary 2015-08-03, 12:40   #3275
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Krycie słabiutkie, coś na poziomie szminek o wykończeniu Lustre.
Trwałość tez słaba - u mnie godzinę wytrzymały - i to bez jedzenia i picia!
Za to fajnie nawilzaja usta i sa wygodne w uzyciu
Generalnie jak ktoś nie lubi błyszczyków, a ich efekt, to Patentpolish dla niego.
Dziękuję

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Ja mam jedną kredkę tego typu (Patentpink) i bardzo ją lubię, ale trzeba ją trochę traktować jak taki balsam koloryzujący, tylko z ciut większym kryciem. Krycie jest całkiem przyzwoite jak na tego typu kosmetyk, natomiast trwałość typowo balsamowa. Ale schodzi ładnie i nic się z nią brzydkiego nie dzieje w trakcie noszenia. Te kredki ładnie, naturalnie wyglądają, nadają ustom ładny błysk. Natomiast nie dla trwałości się je kupuje, to na pewno
Dzięki za info. i zdjęcie, jeszcze się zastanowię, bo te kredki wyglądają na b.wygodne w użyciu. Poszukam jakiegos bardziej kryjącego odcienia...takiego jak z Twojej foty Ponoć te kredki wchodzą do stałej kolekcji, ciekawe...
Jowita Agnieszka jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:41   #3276
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Cremesheen. Właśnie tego się troszkę boję, czy nie będzie nad nią trudno zapanować, żeby się nie mazała. Póki co nosiła się świetnie (nawet podczas jedzenia pizzy ), no ale za mało ją testowałam, za krótko ją mam, żeby wydawać zdecydowane opinie. Ale kolor jest obłędny...
No właśnie online w MACu ich nie ma, tylko w Douglasie; nie wiem, czemu... Stacjonarnie są normalnie w sprzedaży.

Zrobiłam zdjęcie tej pomadki na ustach, możesz sobie zobaczyć, jak wygląda na bladziochu z bladoróżowymi ustami
bardzo ładny kolor moją paczkę dopiero dzisiaj wysłali, ehh trochę sobie jeszcze poczekam.
Merys jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:58   #3277
neath
Zakorzenienie

Cytat:

Ceny GP mnie dziwią, to było do przewidzenia, na szczęście nie planuje nic z tej kolekcji
Nooo ja też raczej, bo wątpię, że mnie fluidki powalą
Cytat:
Ja 286 kupiłam głównie z myślą o nakładaniu nim cieni w załamanie powieki, bo czasami 217 daje mi za dużo koloru, a z kolei 224 jest za bardzo "all over the place" I kiedy zależy mi na daniu takiej delikatnej mgiełki koloru, 286 się sprawdza Jest precyzyjny, bo ścięty w szpic, więc kolor zostaje w załamaniu, a reszta włosia ładnie wszystko rozciera. Bardzo jestem z niego zadowolona, o to mi chodziło.
Natomiast do korektora użyłam go w salonie MAC, bo MACówka dała mi go do zamaskowania Prolongwearem zaczerwienienia wokół ust po testowaniu miliarda pomadek I tu też doskonale się sprawdził, więc do nakładania korektora przy ustach czy przy płatkach nosa też polecam. Za to korektora pod oczami nie blenduję pędzlem - nakładam płaskim pędzelkiem Sephory, żeby nie nałożyć za dużo, potem wklepuję palcem, a na koniec wilgotną gąbką. Więc w tej kwestii niestety nie doradzę. Ale jak dla mnie 286 ma i tak wystarczająco dużo fajnych zastosowań, żebym była z niego zadowolona

A co do Quelle Surprise to jest tak fajna, że zaczynam się zastanawiać nad zrobieniem zapasu, choć miałam permanentnie zaniechać tego procederu... Tylko dziwne, że tych pomadek w ogóle nie ma na stronie MAC, a stacjonarnie są...
A to teraz rozumiem, dla mnie jak na razie 286 nie jest pędzlem pierwszej potrzeby

Cytat:

Pięknie Ci w QS ale rzeczywiście za bardzo podobna do Rebel, nie będę dublować.

Cytat:

Jeszcze co do Quelle - to taka gorsza poltransparentna wersja Rebelki
Miałam szminki mineralne w tym Lush Life i wszytskich sie pozbyłam. Wcale nie sa fajne. Po dłuzszym uzywaniu przestałam ich używać.Moim zdaniem zwykle wymiataja. Jakbym miala wybierac między min. a zwykła to nie miałabym cienia wątpliwosci, ze zwykła
Kiedyś macowe tusze to była słabiza, ale wraz z wejsciem na rynek In Extreme Dimensiona i Sculpt Lasha zaczęły powalać
Ja mineralnej też już nie kupię raczej, też wolę klasyczne
Cytat:

Też mam Bold Spring, ładna, dobrze nawilża, ale trwałość bez szału.

Daj znać, jak przetestujesz tusz Ja też mam cienkie rzęsy, za to dość długie i gęste. Ciekawa jestem czy u mnie się sprawdzi.
neath jest offline  
Stary 2015-08-03, 14:04   #3278
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Oł maj got!:lo ve::lov e: Cudna! Kurde, chcę ją, ale się boję, że u mnie nie będzie tak świetnie wyglądać
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pięknie Ci w QS ale rzeczywiście za bardzo podobna do Rebel, nie będę dublować.
Dziękuję Wam
Straaasznie żałuję, że ona nie wyszła w matowym wykończeniu... Nie mam nic do Cremesheen, bo akurat poza paroma wyjątkami to wykończenie jest dość dla mnie łaskawe i wygląda i nosi się dobrze, to jednak przy tak ciemnym kolorze wolałabym, żeby pomadka dłużej się trzymała i żeby nie było ryzyka mazania się np. przy piciu kawy. Póki co QS nie maże się i ładnie wygląda, no ale jednak po jedzeniu kolor schodzi na środku ust, nie ma zmiłuj Popróbuję nosić ją na konturówkę Nightingale dla przedłużenia trwałości, powinno być lepiej.
Ale jeszcze zastanowię się, czy zamiast zapasu QS nie wezmę z czasem po prostu Rebel, bo jednak wykończenie Satin jest trwalsze niż Cremesheen. Odcień jest co prawda troszkę inny, ale nie jakoś drastycznie, więc zobaczymy. Mogliby kiedyś wznowić go w Macie lub Retro Macie...
vine jest offline  
Stary 2015-08-03, 14:38   #3279
KZag
Zadomowienie

Cytat:
Pro Long podkład NC15 jest jaśniejszy niż Studio Fix NC15, jeśli chodzi o Pro long korektor, to nie zestawiałam go z tymi podkładami, także Ci nie powiem, ale pewnie inne Dziewczyny pomogą
Ojej serio jest jaśniejszy ?
-a czy jest tutaj osoba któa używa podkładu pro longwear razem z korektorem NC 15 i jest w stanie powiedzieć, jak te odcienie mają się do siebie? Chyba, że znacie coś innego - chodzi mi o korektor, któy nada się pod oczy i na zaczerwienienia
-i jeszcze pytanie, czy ten podkłąd nada się dla osoby z cerą tłustą ?
KZag jest offline  
Stary 2015-08-03, 19:18   #3280
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Wam
Straaasznie żałuję, że ona nie wyszła w matowym wykończeniu... Nie mam nic do Cremesheen, bo akurat poza paroma wyjątkami to wykończenie jest dość dla mnie łaskawe i wygląda i nosi się dobrze, to jednak przy tak ciemnym kolorze wolałabym, żeby pomadka dłużej się trzymała i żeby nie było ryzyka mazania się np. przy piciu kawy. Póki co QS nie maże się i ładnie wygląda, no ale jednak po jedzeniu kolor schodzi na środku ust, nie ma zmiłuj Popróbuję nosić ją na konturówkę Nightingale dla przedłużenia trwałości, powinno być lepiej.
Ale jeszcze zastanowię się, czy zamiast zapasu QS nie wezmę z czasem po prostu Rebel, bo jednak wykończenie Satin jest trwalsze niż Cremesheen. Odcień jest co prawda troszkę inny, ale nie jakoś drastycznie, więc zobaczymy. Mogliby kiedyś wznowić go w Macie lub Retro Macie...
Ja też żałuję. Heaux tak samo wyszła w Cremesheenie, bez sensu trochę robić takie ciemne kolory w wykończeniu, które się nie trzyma za dobrze
Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
-a czy jest tutaj osoba któa używa podkładu pro longwear razem z korektorem NC 15 i jest w stanie powiedzieć, jak te odcienie mają się do siebie? Chyba, że znacie coś innego - chodzi mi o korektor, któy nada się pod oczy i na zaczerwienienia
Ja używam podkładu Pro Longwear NC15, z tym że tego nowego w tubce i on jest jaśniejszy niż inne podkłady w tym odcieniu. Korektor Pro Longwear NC15 się z nią pokrywa, chociaż czasem wydaje mi się, że jest nawet troszkę ciemniejszy albo to mój, już przy końcówce, ściemniał w opakowaniu. Ta starsza wersja w opakowaniu z pompką jest ciemniejsza.
Pro Long raczej jest dedykowany cerom mieszanym i tłustym, więc powinnaś być zadowolona. Najlepiej wypróbuj przed zakupem, bo niektórym lubi się zważyć.
neath jest offline  
Stary 2015-08-03, 19:29   #3281
OlaM
Moderator

Cytat:

Bardzo ładnie na Tobie wygląda
Wg mnie ona faktycznie jest bardziej stonowana niż Rebel, przypomina trochę Goddess of The Sea, która zresztą też ma wykończenie Cremesheen, ale się nie rozmazuje. Akurat Goddess of the Sea mam i na mnie wychodzi jak bardziej zgaszona Rebel, a ja jednak wolę bardziej winne klimaty , więc mając już te dwie, QS odpuszczam, mimo, że baaardzo apetycznie na Tobie wygląda .
OlaM jest offline  
Stary 2015-08-03, 19:36   #3282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja też żałuję. Heaux tak samo wyszła w Cremesheenie, bez sensu trochę robić takie ciemne kolory w wykończeniu, które się nie trzyma za dobrze
Dlatego zamiast Heaux wybrałam D for Danger A obie kolorystycznie bardzo zbliżone

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-03, 20:19   #3283
Cerveza_
Zadomowienie

Dziewczyny, błagam doradźcie jakikolwiek podkład do cery suchej i albinosopodobnej :P
Zakochana jestem w Lancome Teint Miracle, ale szukam czegoś trwalszego. Dawajcie jakieś swoje hiciory, bo ostatnio mam pecha. MAC ma sporo tych podkładów, ale jakoś miałam z nimi różne związki
Znów wróciły do mnie myśli o Estee Lauder DW Light...ale 0,5 ciemnieje.
Może jednak bym spojrzała na ofertę MAC. Aj, dylematy
Stary 2015-08-03, 20:22   #3284
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam doradźcie jakikolwiek podkład do cery suchej i albinosopodobnej :P
Zakochana jestem w Lancome Teint Miracle, ale szukam czegoś trwalszego. Dawajcie jakieś swoje hiciory, bo ostatnio mam pecha. MAC ma sporo tych podkładów, ale jakoś miałam z nimi różne związki
Znów wróciły do mnie myśli o Estee Lauder DW Light...ale 0,5 ciemnieje.
Może jednak bym spojrzała na ofertę MAC. Aj, dylematy
Do suchej to np. Mineralize albo Face & Body. A najlpiej to Chartlotte Tilbury Wonder Foundation

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-03, 20:29   #3285
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Na zdjęciu po lewej podkład Pro Longwear NC15, po prawej korektor Pro Longwear NC15. Ja używam ich razem, z tym, że korektora daję dosłownie odrobinkę, bo mam może ze 3 na krzyż niespodzianki na twarzy i wtedy on się wtapia, tak samo pod oczy, gdzie w sumie zależy mi na rozświetleniu/rozjaśnieniu tej okolicy też się nadaje, na duże połacie do zakrycia na twarzy to by się chyba odznaczało, że jest jaśniejszy. Korektor Mineralize Concealer jest od niego trochę ciemniejszy, ale już nie kryje tak mocno (wciąż kryje i pod oczy jest niezastąpiony, na twarz tez go używałam, tylko jak wspomniałam - ja mam bardzo mało do zakrycia, więc mi taki efekt wystarczył).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09809.JPG (50,7 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-08-03 o 20:31
Magic chocolate cookie jest offline  
Stary 2015-08-03, 20:40   #3286
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
Do suchej to np. Mineralize albo Face & Body. A najlpiej to Chartlotte Tilbury Wonder Foundation
Tylko gdzie ja Charlotte kupię w Polsce?
Face&Body nie lubię
Stary 2015-08-03, 21:05   #3287
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Face&Body nie lubię
Mineralize mogłabyś wypróbować, chociaż nie wszyscy go lubią, bo on ma bardzo świetliste wykończenie, ja tam sobie go chwalę, chociaż mam cere mieszaną ze skłonnością do przesuszania i mi to świecenie nie przeszkadza
Stary 2015-08-03, 21:15   #3288
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Face&Body nie lubię
A chyba na wizazu na jakimś watku robią zamówienia od czasu do czasu, tak gdzies mi ktos pisał niedawno

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-04, 00:36   #3289
KZag
Zadomowienie

Cytat:

Ja używam podkładu Pro Longwear NC15, z tym że tego nowego w tubce i on jest jaśniejszy niż inne podkłady w tym odcieniu. Korektor Pro Longwear NC15 się z nią pokrywa, chociaż czasem wydaje mi się, że jest nawet troszkę ciemniejszy albo to mój, już przy końcówce, ściemniał w opakowaniu. Ta starsza wersja w opakowaniu z pompką jest ciemniejsza.
Pro Long raczej jest dedykowany cerom mieszanym i tłustym, więc powinnaś być zadowolona. Najlepiej wypróbuj przed zakupem, bo niektórym lubi się zważyć.
Dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Na zdjęciu po lewej podkład Pro Longwear NC15, po prawej korektor Pro Longwear NC15. Ja używam ich razem, z tym, że korektora daję dosłownie odrobinkę, bo mam może ze 3 na krzyż niespodzianki na twarzy i wtedy on się wtapia, tak samo pod oczy, gdzie w sumie zależy mi na rozświetleniu/rozjaśnieniu tej okolicy też się nadaje, na duże połacie do zakrycia na twarzy to by się chyba odznaczało, że jest jaśniejszy. Korektor Mineralize Concealer jest od niego trochę ciemniejszy, ale już nie kryje tak mocno (wciąż kryje i pod oczy jest niezastąpiony, na twarz tez go używałam, tylko jak wspomniałam - ja mam bardzo mało do zakrycia, więc mi taki efekt wystarczył).
No właśnie przy studio fix bardzo się odznacza, bo bieli. Dzięki Ci bardzo za opinię i zdjęcie
A macie jakieś doświadczenie z podkładem matchmaster ? Sprawdza się z tym co pisze producent ?
KZag jest offline  
Stary 2015-08-04, 07:52   #3290
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
A chyba na wizazu na jakimś watku robią zamówienia od czasu do czasu, tak gdzies mi ktos pisał niedawno
Zamówiłam mineralize i make up atelier (wodoodporny). Mam zadbaną cerę, więc ten drugi może nie podkreśli mi wszystkiego, czego nawet na twarzy nie mam Szukam czegoś trwałego, aby uzyskać nienaganny wygląd przez 12 h. Mineralize to raczej z myślą o szybkim nałożeniu czegoś, co wytrzyma ok. 6 h.
Jak ja bym chciała mieć dostęp do Charlotte, heh. Pomacać na żywo itp itd, ale cóż, obejdzie się Kiedyś tak marzyłam o Mercier, to i może kiedyś Charlotte zawita u nas
Stary 2015-08-04, 08:53   #3291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Użyłam dzisiaj Sweet Sakura i jestem w tej szmince pioruńśko zakochana

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-04, 09:50   #3292
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

No właśnie przy studio fix bardzo się odznacza, bo bieli. Dzięki Ci bardzo za opinię i zdjęcie
A macie jakieś doświadczenie z podkładem matchmaster ? Sprawdza się z tym co pisze producent ?
Bo Studio Fix NC15 jest ciemniejszy niż Pro Longwear NC15
Ja niestety Matchmastera nie miałam, także nie pomogę.

Dziewczyny, czy któraś z Was miała, bądź ma tą bazę:
http://www.maccosmetics.co.uk/produc...IJA/index.tmpl
i może mi powiedzieć, czy ona jest fajna?

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-08-04 o 10:36
Magic chocolate cookie jest offline  
Stary 2015-08-04, 10:41   #3293
OlaM
Moderator

Cytat:
Użyłam dzisiaj Sweet Sakura i jestem w tej szmince pioruńśko zakochana
Czy wg Ciebie ona ma ciepłe tony?
Ewentualnie może mogłabyś ten odcień do czegoś ze starszych kolekcji porównać
OlaM jest offline  
Stary 2015-08-04, 11:15   #3294
earthpace
Zakorzenienie

Chciałabym zakupić takie kolory jak Sunny Seoul, Flamingo albo coś, ale jak patrze na swatche na "ciemniakach" http://www.dieu-crea-la-femme.com/wp...0/DSC02829.jpg to po prostu nie mogę jak te odcienie zażółcają albo po prostu nie podoba mi się efekt żółtej skóry z takim różem

Tu jest Flamingo http://www.crystalcandymakeup.com/20...tion.html#more

Może szybciej Coral Bliss by u mnie przeszło.. chociaż Costa Chic jest na mnie tandetna mam za chłodną karnację.

Kicia555 masz jakieś szminki z tych klimatów?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-04, 11:27   #3295
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czy wg Ciebie ona ma ciepłe tony?
Ewentualnie może mogłabyś ten odcień do czegoś ze starszych kolekcji porównać
Moim zdaniem ma ale cała ciepła nie jest. No nic mi wlasnie nie przychodzi do głowy, a myślałam o tym Tak, jak pisałam wczesniej to taka czerwień z domieszka Impassioned i złotych drobinek, ale nie nachalnych widocznych

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-04, 11:37   #3296
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Chciałabym zakupić takie kolory jak Sunny Seoul, Flamingo albo coś, ale jak patrze na swatche na "ciemniakach" http://www.dieu-crea-la-femme.com/wp...0/DSC02829.jpg to po prostu nie mogę jak te odcienie zażółcają albo po prostu nie podoba mi się efekt żółtej skóry z takim różem

Może szybciej Coral Bliss by u mnie przeszło.. chociaż Costa Chic jest na mnie tandetna mam za chłodną karnację.

mam Flamingo i Sunny S no i z tych klimatów to raczej tyle

u mnie flaming wyglada inaczej niż na tej Pani, taka rozbielona brzoskwinia, chociaż ja mam ciemne usta swoje i one dość mocno zmieniają kolorystykę pomadek

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-08-04, 12:04   #3297
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:

Wiem, że pytanie było do kogoś innego, ale ja testowałam Flamingo i potem Sunny Seoul i ta druga jest bardziej różowa, na mnie Flamingo wyglądał niemalże pomarańczowo, a Sunny Seoul podobnie trochę do Pink Pearl Pop, tylko nieco inny odcień (jednak wciąż różowawy, a nie pomarańcz), nadmienię tylko, że wystrzegam się wszelakiej pomarańczowości w pomadkach, bo okropnie mnie zażółca i wybieram tylko takie z chłodnym pigmentem Sunny może nie jest chłodna, ale dobrze wygląda
Coral Bliss to jest coś podobnego do Flamingo, w bullecie wciąż wygląda trochę pomarańczowo.
Stary 2015-08-04, 12:10   #3298
OlaM
Moderator

Cytat:
Moim zdaniem ma ale cała ciepła nie jest. No nic mi wlasnie nie przychodzi do głowy, a myślałam o tym Tak, jak pisałam wczesniej to taka czerwień z domieszka Impassioned i złotych drobinek, ale nie nachalnych widocznych
Dzięki
No kusi mnie ona bardzo, od początku. Chyba kliknę
OlaM jest offline  
Stary 2015-08-04, 12:15   #3299
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
No kusi mnie ona bardzo, od początku. Chyba kliknę
Z tych 3 co brałam, to SS mnie najmniej wolała, ale wzięłam, bo kolor taki niejednoznaczny, a ja lubie takie wlasnie No i macowka mówiła ze pasuje mi. A wiesz, w tym świetle tam to masakradopiero jak dzisiaj w domu nałożyłam na spokojnie, to widzę, ze to chyba najfajniejsza z tych wszystkich Cremesheenow

Klikasz D for Danger? Ja chciałam ja kliknąć razem ze Stone, ale stone nie ma, a nie chce mi sie klikać pojedynczo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-04, 12:18   #3300
OlaM
Moderator

Cytat:
Z tych 3 co brałam, to SS mnie najmniej wolała, ale wzięłam, bo kolor taki niejednoznaczny, a ja lubie takie wlasnie No i macowka mówiła ze pasuje mi. A wiesz, w tym świetle tam to masakradopiero jak dzisiaj w domu nałożyłam na spokojnie, to widzę, ze to chyba najfajniejsza z tych wszystkich Cremesheenow

Klikasz D for Danger? Ja chciałam ja kliknąć razem ze Stone, ale stone nie ma, a nie chce mi sie klikać pojedynczo
D for Danger też za mną ciągle łazi i tak dumam i dumam. Powstrzymuje mnie jedynie to, że one ponoć mają do stałej wchodzić i wtedy, przed zakupem, mogłabym najpierw pomacać osobiście . Jak znam życie, pewnie kliknę

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-08-04 o 12:33
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości