Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-06, 18:08   #3421
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na pewno Ci powiem co nie wpadnie :/ nowy tusz bo jest wyprzedany we Wro a nie wiem czy w Douglasie będzie (Wrocławianki - w którym Douglasie sprzedają MACa we wro?)
Ale tusz możesz kliknąć, jesli nie bedzie w D

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
W dodatku wszystko to, co w ulotce dołączonej do korektora zamieścił producent, sprawdza się, łacznie z tym, że można go nakładać na gołą skórę

Ale żeby nie było off topu, daj znać Corii jak już potestujesz nowy tusz MACowy, bo się na niego czaję. Wszystko mi się już prawie pokończyło i teraz dumam nad nowym Diorshow albo właśnie maczkiem... Problem w tym, że mam bardzo cienkie, choć długie rzęsy i dużo tuszy, szczególnie te z silikonową szczoteczką potrafi je nieźle skleić
Święta prawda. Jak sie skończy kupie ponownie. Jaki masz kolor?

Oj, jednak nieprędko, bo mam otwarte 4 inne tusze i otwieranie kolejnego to byłoby marnotrawstwo
Diorshowa nowego serdecznie polecam, najlepiej w duecie z Maximizerem tejże firmy Dior na bank niczego Ci nie sklei, a Mac może, bo niektórym zdaje sie skleja rzęsy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-06 o 18:09
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 18:18   #3422
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Święta prawda. Jak sie skończy kupie ponownie. Jaki masz kolor?

Oj, jednak nieprędko, bo mam otwarte 4 inne tusze i otwieranie kolejnego to byłoby marnotrawstwo
Diorshowa nowego serdecznie polecam, najlepiej w duecie z Maximizerem tejże firmy Dior na bank niczego Ci nie sklei, a Mac może, bo niektórym zdaje sie skleja rzęsy.
Mam Vanillę, sprawdza się idealnie.

Co do tuszy, to patrząc na szczoteczkę to rzeczywiście ten nowy od MACa może mi sklejać rzęsy, natomiast Diorowy ma fajną szczotę i dysponuje ładną gamą kolorów...

Ja natomiast czekam na Lightful Lotion ze stronki MACa i doczekać się nie mogę...Kliknęłabym też z matów Men Love Mystery, ale chyba najpierw przetestuję w salonie. Ciekawa jestem jak on wypada w odniesieniu do Up the Amp. Chodzi mi o to, żeby był jaśniejszy niż ten ostatni...:conf used:
Jowita Agnieszka jest offline  
Stary 2015-08-06, 18:26   #3423
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mam Vanillę, sprawdza się idealnie.

Co do tuszy, to patrząc na szczoteczkę to rzeczywiście ten nowy od MACa może mi sklejać rzęsy, natomiast Diorowy ma fajną szczotę i dysponuje ładną gamą kolorów...

Ja natomiast czekam na Lightful Lotion ze stronki MACa i doczekać się nie mogę...Kliknęłabym też z matów Men Love Mystery, ale chyba najpierw przetestuję w salonie. Ciekawa jestem jak on wypada w odniesieniu do Up the Amp. Chodzi mi o to, żeby był jaśniejszy niż ten ostatni...:conf used:
to ten sam kolor co i ja

Bierz Diorshowa, będziesz zadowolona ja mam miniaturę, ale na bank kupie pelnywymiar jak mi sie skonczy

Odpuściłam MEN Love Mystery bo to w sumie identiko co Up The Amp.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 18:27   #3424
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Ale tusz możesz kliknąć, jesli nie bedzie w D
.
poczekam, zależało mi na Dougu stacjonarnym bo mam -40zł. A tak to poczekam aż go restockują w MACu - zawsze lepiej ze zniżką
A i tak mam zapas tuszy do rzęs taki, że jak by wojna była to mogę spod ziemi handel prowadzić

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-08-06, 18:44   #3425
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
to ten sam kolor co i ja

Bierz Diorshowa, będziesz zadowolona ja mam miniaturę, ale na bank kupie pelnywymiar jak mi sie skonczy

Odpuściłam MEN Love Mystery bo to w sumie identiko co Up The Amp.
Tak coś czułam, że też masz ten odcień korektora
No to postanowione:kliknę Diorshowa....niebieskiego
O...dobrze wiedzieć, przestanę więc sobie tym głowę zawracać. A co byś poleciła w takim razie jaśniejszego od UTA, niekoniecznie z MACa?

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
A i tak mam zapas tuszy do rzęs taki, że jak by wojna była to mogę spod ziemi handel prowadzić
Ludzie na czas wojny raczej się obkupują w jedzenie, także Twój undregroundowy handel tuszami mógłby zrobić niezłą furorę
Stary 2015-08-06, 18:47   #3426
vine
it's all made up

Cytat:
Ja natomiast czekam na Lightful Lotion ze stronki MACa i doczekać się nie mogę...
Oooo, jeden z moich ulubionych kosmetyków MAC Daj znać, jak wrażenia, gdy już dotrze i trochę potestujesz
vine jest offline  
Stary 2015-08-06, 18:57   #3427
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oooo, jeden z moich ulubionych kosmetyków MAC Daj znać, jak wrażenia, gdy już dotrze i trochę potestujesz
Jestem bardzo ciekawa tego produktu, bo ma swietne recenzje w sieci a ja nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez toniku. Lightful kosztuje krocie, ale ponoć jest bardzo wydajny no i podpada pod B2M.
Stary 2015-08-06, 19:31   #3428
vine
it's all made up

Cytat:
Jestem bardzo ciekawa tego produktu, bo ma swietne recenzje w sieci a ja nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez toniku. Lightful kosztuje krocie, ale ponoć jest bardzo wydajny no i podpada pod B2M.
Ja go ubóstwiam, jest wart tej ceny, tym bardziej, że - zwłaszcza, jeśli się go używa bez wacików, a bezpośrednio na dłonie - starcza na mega długo (mi na ok. pół roku, przy czym ze 2 razy w tygodniu wieczorem używam toników złuszczających zamiast Lightful Lotion). I efekty są super, taka cudna, zmiękczona skóra... Założę się, że też będziesz zadowolona
vine jest offline  
Stary 2015-08-06, 19:34   #3429
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
Ja go ubóstwiam, jest wart tej ceny, tym bardziej, że - zwłaszcza, jeśli się go używa bez wacików, a bezpośrednio na dłonie - starcza na mega długo (mi na ok. pół roku, przy czym ze 2 razy w tygodniu wieczorem używam toników złuszczających zamiast Lightful Lotion). I efekty są super, taka cudna, zmiękczona skóra... Założę się, że też będziesz zadowolona
To brzmi fantastycznie, mam nadzieję, że u mnie sprawdzi się tak samo jak u Ciebie
Stary 2015-08-06, 19:38   #3430
vine
it's all made up

Cytat:
To brzmi fantastycznie, mam nadzieję, że u mnie sprawdzi się tak samo jak u Ciebie
Ja też mam taką nadzieję Tym bardziej, że tak już ciągle ćwierkam wszystkim o tym Lightful Lotion, że czuje się niemalże współodpowiedzialna za jego działanie hehe
vine jest offline  
Stary 2015-08-06, 19:48   #3431
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:
Ja też mam taką nadzieję Tym bardziej, że tak już ciągle ćwierkam wszystkim o tym Lightful Lotion, że czuje się niemalże współodpowiedzialna za jego działanie hehe
Spox, jakby co, biorę ryzyko na siebie
Stary 2015-08-06, 20:08   #3432
fiss
Raczkowanie

Cytat:
na pewno Ci powiem co nie wpadnie :/ nowy tusz bo jest wyprzedany we Wro a nie wiem czy w Douglasie będzie (Wrocławianki - w którym Douglasie sprzedają MACa we wro?)
w Galerii Dominikańskiej
fiss jest offline  
Stary 2015-08-06, 20:47   #3433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tak coś czułam, że też masz ten odcień korektora
No to postanowione:kliknę Diorshowa....niebieskiego
O...dobrze wiedzieć, przestanę więc sobie tym głowę zawracać. A co byś poleciła w takim razie jaśniejszego od UTA, niekoniecznie z MACa?

Tylko bierz nową wersję, tylko nei wiem, czy kolorowe też sa w nowej wersji
Oj, ja nie poradzę z innymi markami, to szminki tylko macowe mam i w nich siedze
Ale z maca nie ma nic w stalej deczko jasniejszego Byly w jakiś limitkach, ale zas sporo jasniejsze typu Lavender Whip.
Ale ale na dniach sie wybieram do maca zaś odebrać za B2M szminkę Stone, to dokładnie zesłoczuje UTH i MLM i dodatkowo na ustach sprawdzę obie i zdam relację, jak bardzo podobne i czy moze ta aktualna jednak nie będzie jasniejsza minimalnie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 21:00   #3434
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
W G. Dominikańskiej
Stary 2015-08-06, 21:14   #3435
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A w ogóle to uzyłam dzisiaj pierwszy raz od chyba roku Strobe Cream, bo zawsze wyśweicałam sie po nim, a dzisiaj o dziwo jakos nie mimo upalów, znaczy coś tam sie świeciłam, ale to w normie, jak co dzien po kilkunastu godzinach bywa. W kazdym razie bombki nie było. I nei wiem, czy to kwestia podkładu i tego co na niego też dałam, czy nie, hmm...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 21:30   #3436
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Cytat:

Tylko bierz nową wersję, tylko nei wiem, czy kolorowe też sa w nowej wersji
Oj, ja nie poradzę z innymi markami, to szminki tylko macowe mam i w nich siedze
Ale z maca nie ma nic w stalej deczko jasniejszego Byly w jakiś limitkach, ale zas sporo jasniejsze typu Lavender Whip.
Ale ale na dniach sie wybieram do maca zaś odebrać za B2M szminkę Stone, to dokładnie zesłoczuje UTH i MLM i dodatkowo na ustach sprawdzę obie i zdam relację, jak bardzo podobne i czy moze ta aktualna jednak nie będzie jasniejsza minimalnie.
Wydaje mi się, że kolorowe Diorshowy też są w nowej wersji, ale jeszcze się upewnię

Jesteś kochana odnośnie tych słoczy, to będziemy miały pewność jak sprawdzisz
Stary 2015-08-06, 21:52   #3437
KZag
Zadomowienie

A Dziewczyny......
jak się ma korektor pro longwear do select cover up ?

I jeszcze co do podkładu studio fix i pro longwear, ale tego starego w buteleczce NC 15. Bardzo różnią się one pod względem koloru ?

Myślę nad zakupem podkładu pro longwear, ale nie wiem czy jest bardzo ciemniejszy od studio fix ?
I może któraś z Was używa pro longwear i poleci do tego jakiś korektor, który będzie pasował.

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2015-08-06 o 22:05
KZag jest teraz online  
Stary 2015-08-06, 22:45   #3438
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Korektor select moisturecover to to samo select cover up?
Jeśli tak to mogę tyle napisać, że go lubie, bo nawilża i ladnie się naklada, ale krycie slabeW sumie to na cienie prawie, ze nie działa, lekko rozświetla pod oczami.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-06, 22:49   #3439
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Korektor select moisturecover to to samo select cover up?
Jeśli tak to mogę tyle napisać, że go lubie, bo nawilża i ladnie się naklada, ale krycie slabeW sumie to na cienie prawie, ze nie działa, lekko rozświetla pod oczami.
Ale absolutnie!
Select cover jest najciezszym korektorem macowym i najbardziej kryjacym. Moisturecover zas to lekki korektor podooczny

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 23:02   #3440
KZag
Zadomowienie

Cytat:
Ale absolutnie!
Select cover jest najciezszym korektorem macowym i najbardziej kryjacym. Moisturecover zas to lekki korektor podooczny
I nie ma NC 15 z tego co widzę
KZag jest teraz online  
Stary 2015-08-06, 23:10   #3441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
I nie ma NC 15 z tego co widzę
Nie, bo najjasniejszy tutaj jest bodajże NW15 Znaczy z tych Select.
Bo z Moisturecover sa NC15.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-08-06, 23:15   #3442
KZag
Zadomowienie

Cytat:
Nie, bo najjasniejszy tutaj jest bodajże NW15 Znaczy z tych Select.
Bo z Moisturecover sa NC15.
A nada się on do fix NC 15 ?

Orientujesz się może w kolorystyce między fix a pro longwear ? Bo słyszałam, że pro jest ciemniejszy, niż fix w NC 15. Może NW 13 będzie lepszy ?
KZag jest teraz online  
Stary 2015-08-06, 23:16   #3443
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Ale absolutnie!
Ha ha, "drobna" pomyłka

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-06, 23:19   #3444
kasiaj85
Moderator

Cytat:
T

Ludzie na czas wojny raczej się obkupują w jedzenie, także Twój undregroundowy handel tuszami mógłby zrobić niezłą furorę
też tak sądzę aż poszłam policzyć.,.,.21 sztuk fakt, że 4 to taniutkie wibo capnięte za grosze na rossmannowej promocji prosto z szuflady we folii żeby świeże były. Mam do niego jakiś sentyment, fajny tusz z najniższej półki z możliwych chyba Aa do tego jeszcze kilkanaście miniatur
Cytat:
Napisane przez fiss Pokaż wiadomość
w Galerii Dominikańskiej
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
W G. Dominikańskiej
dzięki dziewczyny )
niestety, Dominikańska nie leży na mojej trasie (((

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-08-07, 09:52   #3445
earthpace
Zakorzenienie

Doszły do mnie szminki z MAC, obczaiłam Flamingo. Jak otworzyłam opakowanie to pomyślałam, że będzie katastrofa. W lustrze w pracy (trochę ciemno) nie jest zła, dosyć harmonijny ton z karnacją, ale chyba mam trochę za ciemne usta do niej a to lustre więc wiadomo nierównomiernie przebija Wydaje się dawać ciekawy efekt, ale chyba ulubienicą nie będzie
Na mnie to róż w stronę lekkiego łososia (taka lekko neonowa i bardziej różowa Lovelorn?), kolor trochę w stylu barbie girl, nie bardzo pasuje do mojego typu urody , ale jest całkiem ok, coś nowego.
A Quelle jest super, jest trochę inna niż Rebel, nie ma czerwonych/różowych tonów. Taki fiolet? Nie wiem, chłodniejsza. Bez konturówki daję radę, taka naturalna jest no fajna.
Tuszu nie otworzyłam jeszcze
Ktoś jeszcze go testował i może coś napisać? bo jak patrzyłam na recenzje w necie to ponoć skleja i generalnie daje efekt "bardzo dużo maskary na rzęsach"

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-08-07 o 10:02
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-07, 10:34   #3446
florence244
Zakorzenienie

Cytat:
Doszły do mnie szminki z MAC, obczaiłam Flamingo. Jak otworzyłam opakowanie to pomyślałam, że będzie katastrofa. W lustrze w pracy (trochę ciemno) nie jest zła, dosyć harmonijny ton z karnacją, ale chyba mam trochę za ciemne usta do niej a to lustre więc wiadomo nierównomiernie przebija Wydaje się dawać ciekawy efekt, ale chyba ulubienicą nie będzie
Na mnie to róż w stronę lekkiego łososia (taka lekko neonowa i bardziej różowa Lovelorn?), kolor trochę w stylu barbie girl, nie bardzo pasuje do mojego typu urody , ale jest całkiem ok, coś nowego.
A Quelle jest super, jest trochę inna niż Rebel, nie ma czerwonych/różowych tonów. Taki fiolet? Nie wiem, chłodniejsza. Bez konturówki daję radę, taka naturalna jest no fajna.
Ktoś jeszcze go testował i może coś napisać? bo jak patrzyłam na recenzje w necie to ponoć skleja i generalnie daje efekt "bardzo dużo maskary na rzęsach"
Mi macowka przy zakupie mówiła żebym na początku się nie denerwowala bo jest dość mokry :-P sama jeszcze nie testowalam, bo kupiłem go dzień przed wyjazdem, a chciałam wziąć ze sobą coś sprawdzonego. Myślę, że ja pewnie będę musiała trochę poczekać z używaniem po otwarciu bo lubię jak tusz lekko mi podeschnie z typowo mokrej formuły
florence244 jest offline  
Stary 2015-08-07, 10:43   #3447
mgiedogo
Raczkowanie

hej, podczytuje ten wątek od dawna
właśnie kliknęłam pierwsze szminki i zdecydowałam się na Velvet Teddy i Brave. Doczytałam, że Brave ma w sobie białe drobinki ... co trochę mnie zaniepokoiło. Czy któraś z Was ma ten odcień, nie wybijają się te drobinki za mocno?
Stary 2015-08-07, 11:22   #3448
vine
it's all made up

Cytat:
Cieszę się, że Quelle jest na Tobie fajna Jak podkreśliłaś tę różnicę od Rebel, to znowu zaczęłam zastanawiać się nad zrobieniem zapasu QS Bardzo mi odpowiada ten kolor.

A co do Flamingo to specyficzny kolor "Lekko neonowa Lovelorn" to dla niego dobre określenie Jakby coś nie pasowało, spróbuj go dać na jakąś konturówkę/Lip Erase, powinno pomóc

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
hej, podczytuje ten wątek od dawna
właśnie kliknęłam pierwsze szminki i zdecydowałam się na Velvet Teddy i Brave. Doczytałam, że Brave ma w sobie białe drobinki ... co trochę mnie zaniepokoiło. Czy któraś z Was ma ten odcień, nie wybijają się te drobinki za mocno?
To ona ma białe drobinki? Nie obawiaj się, ja ją mam od długiego czasu i nawet nie zauważyłam, że ma w sobie cokolwiek drobinkowego, więc zdecydowanie to nie wybija

====

A do mnie dziś dotarł błyszczyk Loud & Lovely i zakochałam się w kolorze, jest dla mnie po prostu idealny Chyba nabrałam ochoty na sprawdzenie innych kolorów MACowych błyszczyków
Btw. kocham Dougiego - zamówienie złożone w środę ok. 15:00, a dziś o 10:00 przesyłka u mnie

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-07 o 11:24
vine jest offline  
Stary 2015-08-07, 11:45   #3449
earthpace
Zakorzenienie

Hmm.. ja wychodzę z założenia, że MAC zawsze dorzuci coś podobnego za jakiś czas zatem nie ma sensu robić zapasów Poza tym wszystko się nudzi. No QS jest dosyć interesująca, aczkolwiek jak pisałam nie jest to intensywny kolor, ale raczej półka (stopnia nasycenia) Hot Tahiti, Captive, Plumful czyli delikatnie zgaszone.

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-08-07 o 11:46
earthpace jest offline  
Stary 2015-08-07, 11:56   #3450
vine
it's all made up

Cytat:
Hmm.. ja wychodzę z założenia, że MAC zawsze dorzuci coś podobnego za jakiś czas zatem nie ma sensu robić zapasów Poza tym wszystko się nudzi. No QS jest dosyć interesująca, aczkolwiek jak pisałam nie jest to intensywny kolor, ale raczej półka (stopnia nasycenia) Hot Tahiti, Captive, Plumful czyli delikatnie zgaszone.
"Delikatnie zgaszone" to coś, czego szukam Wymieniłaś kolory, które mi świetnie pasują Kolor muszę mieć w miarę ciemnawy i dość żywy (w za jasnych wyglądam trupio), ale jednak leciutko przygaszony, wtedy jest pięknie. Ten błyszczyk Loud & Lovely jest idealny, super zakup.

Ale masz rację, zapasy to bezsens, dzięki za powstrzymanie mych zapędów Ja zawsze to sobie powtarzam, a i tak jak zobaczę jakąś super dopasowaną do siebie limitkę, mam ochotę kupić zapas, który potem faktycznie leży

Daj znać, jak pójdą dalsze perypetie z Flamingo i QS

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-07 o 11:57
vine jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości